Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Decoratiuni interioare pt casa (6)

+68
yahdira
fiorenza70@yahoo.it
Samarineanca
diada
Lucyjuke
victoriacus
Michelle88
cocav
francu
gabriela1554
danniela
ppisic
greieras
arielas
michelinebeaulieu
AcidoR
Greteledelweiss
mlizeta
dadah
codryna
anc@
LRodica
Uca
vlad_mom
orhapetru
valentinadof
32vali
Dorulet
MagdaMarin
deeoxana
Gabica
gaza
danabarbu2007
piciul
kabunta
ioana soare
Giorgi
Gianina4ever
tomari
Karina33
iriclau
alexandra_bogdan
nico21
myky7robc
elena.habasescu
mar_ysa_28
clauditzuka
Buburuza
feerya
cosmina46
nico1206
mnarcisa
rosita
CarmenClaudia
SilviaDumitrescu
adina_lg
filipoidana
musetel
fiordaliso
Floren
Danutzaaa
Admina
corina corina
canadianca50
i.xell
geanina_scumpica
dorina narita
norelif
72 participanți

Pagina 14 din 17 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul

In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 08 Mai 2018, 4:44 pm

L-am împăturit in 2 pe lățime, apoi înșirat pe prima sârmă pana aproape jos, urcat pe următoarea sârma. ...etc. (secretul....ajutorul soaței din dotare care are 1.98m wink )
Cu masurat, taiat drept e puțin mai greu....dacă iese plicul şui va fi dificil de călcat. Oricum depinde foarte mult de material, dacă e bumbac mai țeapăn sau satinat.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 14 Iun 2018, 10:32 am

Gata pernuțele pentru scaunele din bucătărie :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am folosit burete de 4cm grosime, pentru șezut am făcut coșul pernei cu fâș doar deasupra, șireturile le-am prins tot când am cusut coșurile, husele detașabile cu parte peste parte pe dos ....si am reușit să scot același model pe față la toate 4, deși materialul era imprimat asimetric.
(Se pare că pozele făcute cu telefonul sunt prea înalte și de aceea le răstoarnă automat, trebuie tăiat puțin din poză )

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Joi 14 Iun 2018, 9:24 pm

Imi plac foarte mult.
Nu inteleg unde e fâș? Materialul cu patrate?Smile
Sa le folositi sanatosi.
hug
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 14 Iun 2018, 10:23 pm

Nu se vad cosurile pernelor, ce se vede sint husele detasabile. Mi-a fost lene sa scot husele, dar incerc maine sa le scot si sa mai fac o poza.
Multam mult, intradevar 4cm este confortabil in sfarsit pentru mine.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de raluk0182 Vin 15 Iun 2018, 7:31 am

Frumoase husele. imi place imprimeul, ma duce cu gandul la mare. Ce material este?
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Vin 15 Iun 2018, 5:24 pm

Adică cosul pernei imbraca buretele. Ca tocul de la pernele de pene.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Sam 16 Iun 2018, 9:46 am

Intocmai! Eu asa stiu ca se numeste, cos, pernele sint formate din cos si umplutura Smile .
Partiam am facut si ceva reciclare, adica am facut husele dintr-un plic de pilota cumparat special de la sh, iar pentru cosuri un cearsaf de pat alb, un bubac teapan si gros tot de la sh....de ce? Pentru ca m-am suparat tare pe toti cei care vand materiale ...au niste preturi de zici ca-s tesute manual (este incredibil sa te coste cel putin vreo 180lei numai materialul pentru o lenjerie de pat, asta in timp ce o gasesti gata facuta cu 130-140... zid )
In total m-au costat materialele 55lei pentru 4 scaune (buretele si cele 2 cearsafuri sh, fara fas si ata ca le aveam).
Vreau sa vad intai cum se comporta in timp, daca sint practice asa cum le-am gandit eu, cum am pus sireturile... si daca necesita vreo modificare...
Scuze ca n-am apucat inca sa fac poza, ieri am avut o zi plina si azi se anunta la fel.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Sam 16 Iun 2018, 6:03 pm

Am inteles si eu in sfarsit.
Multumesc.
Inca o data felicitari pentru ceea ce realizezi.
Si eu fac o pauza desi casa 'zboara'. A fost vreme urata si am intrat prin dulapuri Smile .
kiss
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de piciul Lun 18 Iun 2018, 6:23 am

Faine! Mi-ar trebui si mie unele pentru scaunele de plastic de afara, ca pernele simple mereu "pleaca la plimbare" wink
Spor si sanatate!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 03 Iul 2018, 10:30 am

Deci... aceasta este perna pentru sezut:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Se pare ca am prins sireturile asa cum trebuie ca sa nu mai fuga perna de pe scaun.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 06 Iul 2018, 6:36 am

Esti o priceputa!  Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 2365824828 nu are taine pentru tine,vlad_mom.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 06 Iul 2018, 4:23 pm

Multumesc, dar nu e chiar asa...am cunostinte putine de croitorie, ce fac eu e mai mult inginerie decat croitorie Smile

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty FATA DE PERNA DECORATIVA SI UTILA

Mesaj Scris de elenaveronica Mier 07 Noi 2018, 1:11 pm

Buna, aveam de mult timp pe acasa niste mostre de plus de diverse culori si o bucata mai marisoara maro si am incropit fata aceasta de perna.asa mi-am ocupat o zi de stat in pat, deoarece am cusut-o de mana[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Mier 07 Noi 2018, 7:58 pm

Interesanta.
E perna, mie mi se pare foarte mare. Ai avut ceva de cusut cu mana.
flower
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de elenaveronica Joi 08 Noi 2018, 10:10 am

Incerc si eu sa imi fac de lucru cu ce mai am prin dulapul cu minuni.Sunt insarcinata si trebuie sa stau la pat inca 14 sapt si mai sunt si putin superstitioasa si aman momentul cand voi cumpara materialul de lenjerie de patut.Am vazut modele foarte frumoase de bumbac satinat la Timisoara , pe care le voi coase tot de mana ca sa am ocupatie
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Joi 08 Noi 2018, 9:23 pm

Sanatate.
Si eu sunt putin superstitioasa, dar nu e bine ca suntem asa.
Bunica mea zicea sa cumpere altcineva sa nu fie cumparat de femeia insarcinata. Smile
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de diada Vin 09 Noi 2018, 9:58 am

Sarcina usoara Elena! ce veste minunata! Eu zic sa te calmezi cu superstitiile, ce este sa se intample se va intampla oricum, nu este cazul sa te gandesti la asta pentru ca le atragi. Stai linistita, copilul sa fie sanatos! eu nu stateam in pat si a trebuit sa ma interneze sa stau in spital. A fost destul de stresant, nu aveam conditii acum 10 ani, unde sa faci un dus complet etc.... Drept dovada, copilul cu care am fost insarcinata atunci plange si acum la diferite chestii, asa se exprima el... pentru ca in perioada aia am plans eu foarte mult, nu stiam daca o sa duc sarcina cu bine la final. La 36 saptamani am nascut.

Perna este foarte frumoasa, felicitari! I-a si material de lenjerie, iti ia ceva timp sa o cosi de mana. Iti tin pumnii!!! ce sex are bb?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 09 Noi 2018, 12:05 pm

O veste minunata,Elena,fii linistita,nu te obosi,lasa lucrul si cumparaturile,ca ai vreme dupa nastere!Fii vesela,optimista si totul va fi bine!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 09 Noi 2018, 1:31 pm

Wow! Ai cusut atata la mana?!? Ai ceva rabdare, nu gluma...
Sarcina usoara in continuare si multa sanatate!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de piciul Lun 12 Noi 2018, 6:18 am

A iesit ceva util si mareeee! primul
Sanatate si ganduri bune! Sarcina usoara!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de diada Mar 01 Oct 2019, 9:02 am

Ce-o mai fi facand ElenaVeronica? mi-am adus aminte de ea intrand pe subiect hug

Pe weekend am cusut, am imbracat o naveta pliabila. Ii trebuie sotului sa puna in ea peruci si mascute pentru sedintele foto de la nunti. Am imbracat-o in bumbac 100%, de lenjerie. Este practic materialul pe care-l vindea Zsofia.

naveta "dezbracata"

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pe fund am imbracat un carton si arata foarte bine, plus ca are si stabilitate pentru ca ea se pliaza foarte usor si risca sa se plieze oricand.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre diada in Mar 01 Oct 2019, 9:07 am, editata de 1 ori (Motiv : reincarcat poze dimensiune mai mica)

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de elenaveronica Mar 01 Oct 2019, 1:39 pm

Bună 😄gând la gând cu bucurie😘Am născut pe 4 februarie și acum am o fetita superba care va împlini 8 luni. Pana sa nasc, am tot cusut de mana tot felul de chestii, gen cearceafuri, am"brodat de mana o bluza neagra, am cusut 2 perechi de pantaloni de pijama dar din păcate am pierdut telefonul pe care făcusem pozele. După naștere, am cusut la mașină vreo 15 fețe de masă pentru care am fost și plătită 😄. E mai greu cu timpul, deși ma ajuta puțin și soacra. Momentan fac studii de piață.. Pe Ali Express am descoperit mici comori gen dantele, broderii foarte ieftine și multe accesorii de cusut la preturi foarte bune. Durează mult transport ul în România, o sa va țin la curent dacă merita
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de diada Mar 01 Oct 2019, 7:16 pm

Ce ma bucur, sa-ti traiasca sa va bucurati de ea! Felicitari hug Iti multumesc pentru ca ne-ai scris hug

Ce vrei sa faci cu dantelele? De ex poti intra pe merceria mea, am cateva aplicatii si dantele, poate iti face ceva cu ochiul, nu-mi dau seama ce-ti doresti. Macar ti le pot trimite repede rade te pup!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de piciul Joi 03 Oct 2019, 6:32 am

ElenaVeronica, sa-ti traiasca fetita si sanatate tuturor!
Diada, e utila husa, dar nu se mai pliaza...
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 03 Oct 2019, 6:40 am

Ba ar putea să se plieze dacă fundul de carton îmbrăcat este detașabil wink

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 14 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 17 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB