Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Decoratiuni interioare pt casa (6)

+68
yahdira
fiorenza70@yahoo.it
Samarineanca
diada
Lucyjuke
victoriacus
Michelle88
cocav
francu
gabriela1554
danniela
ppisic
greieras
arielas
michelinebeaulieu
AcidoR
Greteledelweiss
mlizeta
dadah
codryna
anc@
LRodica
Uca
vlad_mom
orhapetru
valentinadof
32vali
Dorulet
MagdaMarin
deeoxana
Gabica
gaza
danabarbu2007
piciul
kabunta
ioana soare
Giorgi
Gianina4ever
tomari
Karina33
iriclau
alexandra_bogdan
nico21
myky7robc
elena.habasescu
mar_ysa_28
clauditzuka
Buburuza
feerya
cosmina46
nico1206
mnarcisa
rosita
CarmenClaudia
SilviaDumitrescu
adina_lg
filipoidana
musetel
fiordaliso
Floren
Danutzaaa
Admina
corina corina
canadianca50
i.xell
geanina_scumpica
dorina narita
norelif
72 participanți

Pagina 16 din 17 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Urmatorul

In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Mar 07 Ian 2020, 2:23 pm

Imi pare rau ca te-a chinuit materialul , dar ele arata foarte bine.
Imi plac si fotoliile.
Sunt de la Jysk? Ma tentau si pe mine foarte mult dar nu stiam daca sunt si rezistente, nu doar aspectuoase. Tine si 100 kg a soatei Smile mele? Rewiew-urile erau impartite .
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3653
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 07 Ian 2020, 3:33 pm

Nu materialul, ci cel de la fermoare, cu fermoarul pe dos...face figuri, cu el peste material nu mai scapa... Stiu eu ca nu pot coase orice la ea (ea fiind mecanica aia mai batrana ca mine).
Da, sunt de la jisk, intai am luat unul ...ca-mi adormea in brate piticul cand era mic si voiam un balansoar, apoi daca tot am schimbat canapeaua cu una mai mica ...am mai luat unul...ca sa fie ca set. Soata mea are vreo 90kg si putin, sincer n-am avut pb cu ele, si le calareste si cel mic.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Mier 08 Ian 2020, 8:46 am

Multumesc.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3653
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de diada Mier 08 Ian 2020, 9:00 am

Arata foarte bine! Felicitari! Eu am avut fermoar la metru si l-am facut cat perna. Pun la capete material pentru ca se intoarce foarte bine si usor. Dcaa lasi fermoar pana in capat, cand intorci se vede si daca-l tai aproape de cusatura se desface. Imi place mult ce ti-a iesit!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 08 Ian 2020, 10:55 am

Multam mult. Da, am realizat dupa ce le-am facut...fermoarul nici nu trebuie sa ajunga in cusatura laterala, ca e tare si ar sta aiurea acolo... La cele maro am avut fermoare cat perna, iar la brate mai mici, dar nu le-am facut cu clapeta, oricum nu se vad ca-s maro. 
Mai am de facut huse la scaunul meu de birou, una de spatar si una pentru sezut (celelalte s-au cam patat cu diversele chestii cu care lucrez, nu era imprimeu asa amestecat si suferitor  Smile). Initial ma batea gandul sa-l retapitez, dar cum n-am reusit sa desfac spatarul (nu are suruburi, probabil placa de pe dos e prinsa in cleme prin presare) am optat pentru husa detasabila...si mai bine ca se poate spala.
....între timp...gata!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Joi 09 Ian 2020, 8:32 am

Foarte bine arata.
La spatar se vede ca e detasabila dar la sezut nu.
Vlad-mom, cum ai croit dupa forma scaunului? Ai pus materialul si ai taiat? Jos se aduna cu snur sau cu elastic.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3653
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de diada Joi 09 Ian 2020, 8:32 am

Haide mai, ca esti buna! Felicitari! arata foarte bine! Materialul este elastic? Imi plac, si eu ar trebui sa fac asta hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 09 Ian 2020, 10:54 am

Multam!
Ambele sunt cu elastic, dar legat ca un siret, ca am vrut mai strans. Pe astea le-am facut dupa cele vechi, iar la cele vechi ...la spatar am pus materialul pe spatar pe dos, l-am prins cu bolduri, l-am scos, cusut, tivit si bagat elastic; iar la sezut am facut husa dupa cele 2 perne de sezut pe care le-am adaugat la scaun, plus 15cm la fiecare latura (din cauza ca am 2 perne in plus pe el si e mai moale trebuie stransa bine husa ca altfel se deranjeaza).
 La spatar se vede pentru ca n-am avut unde sa ascund marginea din cauza bratului care leaga spatarul de sezut. La sezut nu se mai vede ca e adunat dedesubt. 
Materialul e un soi de finet, n-am cu ce sa cos materiale elastice si nici nu cred ca ar merge pentru sezutul meu, trebuie ceva care sa tina strans. Cand n-o mai rezista fac altele... Eu am zis ca n-ar fi practic sa-l retapitez decat cu un material de tapiterii gen catifea care se poate curata cu peria si solutie.
(e scaunul meu de suflet  Smile, soata mi-a schimbat rotile cu unele de cauciuc, ca ma enerva teribil cand se aduna mizerie pe cele originale, plus ca alunecau prea tare...ma ridicam doar putin sa iau repede ceva din dulapurile de sus si imi pleca scaunul).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Joi 09 Ian 2020, 12:01 pm

Multumesc.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3653
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de ema Joi 09 Ian 2020, 12:52 pm

Imi place mult cum a iesit. Am si eu unul imens (are si brate) care incepe sa se "despielitzeze". Vroiam sa il arunc dar vazandu-l pe al tau, parca l-as estetiza.
Bravo!
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 09 Ian 2020, 7:35 pm

Multam! Al meu era tapitat cu textil, mai am unul...l-a donat mama flacaului, dar ma enerveaza bratele ca nu merge impins sub birou din cauza lor (si el nu mai are placa pentru tastatura sub birou, nici nu merg scoase ca tocmai ele tin spatarul legat de sezut)....tot de "piele" si tot ca la tine ...da semne de "despielitare", dar l-as arunca si as lua tot modelul asta, eu zic ca e mai practic...fugi mai repede de pe el, te asezi si mai intr-o parte...etc (spatarul are inclinare reglabila, super pentru pozitia cu picioarele pe birou la privit un film pe calculator rade ).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de ema Vin 10 Ian 2020, 12:41 pm

Am meu e de fapt al lui barbata-meu. As vrea sa cada de pe el pt ca el l-a ales desi i-am zis ca e odios. Am impresia ca nici reglajul de inaltime nu mai tine. Deci ...da Doamne sa se strice de tot sa iau unul mai finut.
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 10 Ian 2020, 4:06 pm

iti doresc sa se strice, dar fara accidente... wink, baga-i niste apa la radacina, poate rugineste si scartaie mai repede  rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de ema Vin 10 Ian 2020, 5:14 pm

rade rade rade pupi kiss
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 21 Ian 2020, 4:24 pm

Hai ca am apucat sa fac poze cu husa pentru canapea facuta din cuvertura :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bordurica aia e marginea cuverturii originale, am desfacut-o si am montat-o unde mi-a trebuit, fata cealalta e crem si e fara bordurica, la spatele canapelei i-am pus velcro intr-o laterala ca altfel n-o bagam.
Nu sta perfect, dupa cum se vad si cutele alea la mijloc....acolo se mai trage, dar in nici un caz ca o cuvertura. Canapeaua e si foarte lunga si cu imitatie de piele...si extensibila...m-am chinuit sa o fac sa mearga sa deschid canapeaua daca am nevoie fara sa scot husa.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de raluk0182 Mar 21 Ian 2020, 7:19 pm

Wow !!
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 21 Ian 2020, 8:09 pm

Ma inclin,vlad_mom,esti priceputa si se vede ca-ti si place![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Michelle88 Mar 21 Ian 2020, 8:27 pm

Ce îmi place mie aici pe forum. Duceți totul la perfecțiune. Impecabil. Daca nu știam ce lucrați, sigur nu va credeam cu astfel de poze. Arata super. Am făcut și eu o husa la amarata mea de canapea, dar din aceea de acoperă tot. Când am luat materialul am uitat de perna 😂😂😂. Mai iau zilele acestea și pentru ea. Mai am sa cos la un mâner și partea de jos, tiv. Pentru rezistenta. Și vin cu poze 😘😘😘
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 21 Ian 2020, 8:40 pm

Vai, ma faceti sa rosesc! Multumesc mult! 
Nu-s chiar foarte priceputa, dar cand am nevoie de ceva ma stradui....si cum urasc sa stau pe canapea din vinilin, iar asta nu e a mea, ci a proprietarului... Am prins la oferta cuvertura de 220/260, am desfacut bordura, am intins-o pe jos, am indreptat-o (nu va inchipuiti ce suie era, numai dreptunghi nu)....ca aveam de facut geometrie pe ea... Cu copii mici si energici in casa nu poti pune doar o cuvertura simpla, decat daca vrei aerobic de 20ori/zi cu asezatul ei.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Mier 22 Ian 2020, 8:40 am

Puteam sa zic ca e tapiteria. Felicitari.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3653
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 22 Ian 2020, 9:29 am

Multam, am avut noroc ca e dreptunghiulara, colturi de 90 grade, nu are curbe sau un format mai deosebit.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Michelle88 Mar 28 Ian 2020, 7:02 pm

Buna seara. După cum am promis. Am revenit cu poza la husa mea amarata de canapea, împotriva dihorilor dăunători( unu 5a5l și unu 2a2l). Este dintr-un material asemănător cu pielea întoarsă și lipit bumbac pe dos. Cu perforații. Material de respira special de tapițerii. Nu știu cum se numește. Luat la metru din sunt b.azar. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu este perfecta, dar este făcut ochiometric. Măsurată direct pe canapea. Are 140cm lățime canapeaua și în jur de 120 in interior. Din păcate perna am uitat sa o calculez la achiziția de material. Dar am in plan sa mai iau ceva și pentru scaune.


Ultima editare efectuata de catre diada in Joi 30 Ian 2020, 10:26 am, editata de 1 ori (Motiv : editat cuvantul b.azar)
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 29 Ian 2020, 7:10 am

Oooo, dar si tu ai facut geometrie...la cusut! Foarte tare a iesit!
Stii ce, mai bine ca n-ai luat in calcul si perna, fa-o alta culoare, la griul asta merge orice. wink

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Michelle88 Mier 29 Ian 2020, 8:03 am

Mulțumesc. Nu mai avea alta culoare la materialul acesta. Era singura. Dar o să caut ceva prin casa. Mă orientez.
Michelle88
Michelle88
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 36
Localizare : Chirnogi
Data de inscriere : 21/02/2012

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de LRodica Mier 29 Ian 2020, 9:30 am

Michelle88 arata foarte bine. Va admir ceea ce faceti.
Flowers
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3653
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa (6) - Pagina 16 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa (6)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 17 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB