Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

+61
dorina narita
fulguta28
adriuta
carmensz
dszilvike
i.xell
mar_ysa_28
aurishta
geanina_scumpica
europolis
kitty_1973
Panea Laura
emmancita
michelinebeaulieu
vameela
ana3
Clio_Ela
Letitia G.K.
barbin
aleinad
Pui_dEuropolis
AcidoR
Andante
vyky2010
canadianca50
bisisica bijuterii
greieras
darias
Giorgi
mnarcisa
CristineluG
giorgianab
Ana12
Perla
Larisa09
victoriacus
julix_2007
AlinaJ.Bijoux
rivka
corilex
kmn
maddy13
Admina
valentyna_sweetly
elenaveronica
arielas
rodishor
oargar
piciul
Greteledelweiss
Adorama
Mandana
ildisor
dominiq
Geta_63
annamaria26985
Ladia
TeoCanada
orhapetru
Steluzza
lady
65 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Cine a facut cea mai frumoasa tinuta pentru ziua de Craciun?

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap4%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap3%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap19%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 19% 
[ 60 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap15%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 15% 
[ 45 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap20%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 20% 
[ 62 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap4%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap9%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 9% 
[ 27 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_lcap26%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Vote_rcap 26% 
[ 79 ]
 
Total voturi : 309
 
 
Sondaj inchis

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de carmensz Lun 06 Ian 2014, 1:53 pm

Felicitari atat castigatoarelor care au dat dovada de creativitate cat si adminelor care au rezolvat pana la urma problema, si au fost corecte.
Sa va bucurati de premii, noi asteptam noi concursuri Smile
carmensz
carmensz
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 45
Localizare : oradea
Data de inscriere : 28/05/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de orhapetru Lun 06 Ian 2014, 3:10 pm

Felicitari castigatoarelor Smile
Felicitari participantelor  Smile
Felicitari juriului Smile
si FELICITARI ADMINELOR  kiss pentru decizia lor si  rezolvarea "micilor" neintelegeri aparute. Datorita lor si a moderatorilor exista forumul , pentru ca noi membrii, sa avem locusorul nostru unde ne simtim bine .
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de dorina narita Lun 06 Ian 2014, 4:47 pm

Felicit fetele harnice, castigatoarele si adminele!
dorina narita
dorina narita
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 60
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de adriuta Lun 06 Ian 2014, 7:27 pm

Felicitari concurentelor, felicitari castigatoarelor , dar mai ales felicitari copilasilor  love  care au iesit cei mai castigati.
Cu asa hainute eu sper ca Mos Craciun a fost placut impresionat si a deshertat sacul lui cu daruri.



adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de fulguta28 Sam 25 Ian 2014, 2:04 pm

Am primit masinuta de cusut! Este foarte draguta, coase bine si este o idee mai silentioasa si mai rapida decat vechea masina.
Multumesc celor care m-au votat si sponsorului decusut.ro! kiss
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de dorina narita Sam 25 Ian 2014, 2:20 pm

Sa o stapanesti sanatoasa si sa cosi cat mai mult!
dorina narita
dorina narita
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 60
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de diada Sam 25 Ian 2014, 2:59 pm

Abia astept sa vad ce frumuseti o sa cosi cu ea! s-o stapanesti sanatoasa si sa te tina mult si bine!!!! Mult spor  hug 

Si Silvike ne-a scris email ca a primit premiul!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de valentinadof Dum 26 Ian 2014, 9:08 am

Sa folositi cu spor tot ce-ati primit fetelor!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de cif2010 Dum 26 Ian 2014, 1:24 pm

s-o stapanesti sanatoasa!
cif2010
cif2010
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 104
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 04/11/2011

http://produse-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Mickey Mier 12 Feb 2014, 7:57 pm

Buna seara! Imi cer scuze ca indraznesc,dar de ce a fost descalificata concurenta cu nr 8?
Mickey
Mickey
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 47
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 23/11/2010

http://autismcatalina.blogspot.com

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de aurishta Mier 12 Feb 2014, 8:14 pm

A trisat!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 4 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB