Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyAstazi la 8:46 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

+44
Dorulet
europolis
simonaviviana
Giorgi
piciul
Celya_f40
lucky
cristina iosif
Gabica
Day
Ducess
ismi3ismi
CarmenClaudia
myky7robc
Angelica18
Steluzza
Maria Tatuti
Serban Valentina
fizicuta
barbin
mishou
pufoi
tantza_m
cristina07
Giobsy
Greteledelweiss
AlinaJ.Bijoux
stejara
danniela
Teima
sergiu valentin
valentinadof
stephanya
MagdaMarin
irish05
canadianca50
SilviaDumitrescu
Tache Marilena
vyky2010
CCristinaC
dorinamisov
AcidoR
ema
ANCA ECATERINA
48 participanți

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de AcidoR Mier 05 Iun 2013, 10:52 am

Neata, neata! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Nu va mai ganditi la ce si cum a fost azi noapte........... important este sa fie azi bine. scratch Mamaaaaaa ce filozoafa-s la ora asta. ametit

O zi cu soare tuturor si cu indeplinirea "sarcinilor" in conditii optime! pupi kiss
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Gabica Mier 05 Iun 2013, 10:57 am

Bună dimineaţa.
Scrieţi la topicul vise ce vă mai aduceţi aminte;
O să vă desluşiţi singure pe măsură ce relataţi.
Sau paote mai sărim şi noi cu o mână de ajutor....

O zi frumoasă, la noi bate vântul ridică praful...

Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Iun 2013, 11:34 am

Ducess, vrei sa fiu mama Omida???
Zi repede c e ai visat!
Noi cand eram la liceu, internat, ne indemnam una pe alta sa ne uitam pe fereastra si sa uitam visele urate. Si acum fac la fel rade asa ca nu prea imi aduc aminte....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 05 Iun 2013, 11:46 am

Multumesc, Danniela, am cautat topicul pana am facut carcei zid Am visat ca inotam intr-un rau cand tulbure, cand curat, in chilotzei(numai!!!), era si fratele meu pe acolo, iar eu din mijlocul apei nu stiam cum sa ma scund de el, si trebuia sa intru pe un vapor care nu avea nici o scara...chestia aiurea e ca eu nu stiu sa inot si in apa ma miscam ca o sirena(!!!!!!)....ei, m-am trezit aiurita rau...
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Iun 2013, 11:59 am

Duci o grija in spinare si ai momente tulburi si bune, vaporul e solutia, o vezi, o stii dar nu o realizezi inca, de aia nu ai scara. Esti dezbracata pentru ca te crezi neputincioasa, ai impresia ca nu poti acoperi problema cu nimic.
Daca nu ai ajuns pe vapor, problema nu e rezolvata inca, iar fratele tau reprezinta persoana cu care sau pentru care porti grija asta.
Asa vad eu! Tu poate vezi altfel....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 05 Iun 2013, 12:05 pm

Nu stiu daca mama Omida era clarvazatoare, dar tu, cu siguranta, ai veleitati in acest sens hug Mi-ai expus situatia dintr-un unghi pe care cred ca eu, din frica sau lasitate, nu voiam s-o iau in calcul. Multzam fain, esti o scumpa! kiss
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de pufoi Mier 05 Iun 2013, 12:05 pm

Buna cafeaua fetelor.
La mine e soare, in sfarsit, dar... o multime de furnici.
Ducess eu as traduce cam asa:ganduri, vorbe cu fratele tau, cand vorbe dulci, cand mai aspre. Ca innotai ca o sirena, asta e dorinta ta: sa inveti sa innoti, dar ai frica de apa. Dupa ce vei reusi sa stapanesti frica, vei innota ca o sirena.
Eu inca nu am reusit, dar... tot mai sper.
Tineti-mi pumnii pentru manie, ca sunt la examen de la 8.30 dim si cine stie cand s-o termina.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 05 Iun 2013, 12:06 pm

Pufoi wink multzam! Succes maine, asteptam vesti bune!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Iun 2013, 12:24 pm

Pufoi bafta multa, tinem pumnii stransi de tot ca tare mult imi place ce faci!! Si mai ales cum progresezi. Parca mai ieri zicea ca urmezi un curs!
Ducess, cred ca m-am performat la cat l-am mintit pe barbata-miu rade rade Am mai spus pe aici ca mereu ma suna si imi spunea ce a visat si ma intreba ce inseamna si mai si avea pretentia nu numai sa stiu dar sa si ii spun zid zid
Ma bucur ca ti-ai vazut problema! love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Mier 05 Iun 2013, 12:36 pm

Pufoi bafra multa la examen
Ce de vise interesante pe aici. Eu nu mai stiu ce am visat dar azi nu mi-a mers tare bine, zic eu . Abia am venit de la un interviu, munca de hai sa nu zicem chir director adjunc, mai mult de un asistent manager cu mai multa experienta si mi s-a oferit minim pe economie zid zid pe motiv ca tot sunt somera, nu-mi ajunge? cred ca am tensiune ...200, nu mai pot de nervi, cum pot unii sa fie atat de nerusinati , sa nu zic mai urat? patronii romani ... shot
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 05 Iun 2013, 12:40 pm

Danniela, de ce il minti? Zi mersi ca te intreaba...Dar bine ca mi-am facut eu ordine in ganduri Merci Anca Ecaterina, nu te mai necaji hug Pune piciorusele sus, ia un ceai si nu te mai gandi la nebuni...
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Mier 05 Iun 2013, 12:44 pm

Nu pot sa nu ma enervez, de 3 ori am fost acolo, selectii peste selectii, toata lumea a facut interviu, din 50 de persoane cica m-au ales pe mine ( cred ca asta le zice la toate) si 800 de lei? daca sunt somer inseamna ca-s scursura societatii?
Voi incerca sa-mi revin ca trebuie sa fac pentru serbarea de la gradi 20 de boccelute si nu vreau sa le dau peste cap.
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Iun 2013, 12:48 pm

Anca, daca e prea jos de calificarile SI experienta ta, da-le si tu flit.
Aici se cere experienta si se pune accent pe ce stii sa faci nu pe ce scrie in diploma. In general am vazut ca americanii fac asta, apreciaza experienta foarte mult.
Eu am refuzat un post de purchaising officer (achizitionari??) si mi s-a oferit post de administrator de aceeasi firma. Le-am spus ca la calificarea si experienta mea nu vreau sa cumpar cartofi din piata. Cred ca au apreciat faptul ca am stiut sa imi impun standardul si sa nu ma cobor. Altii ar fi spus ca sunt prea calificata pentru postul ala, vezi ca depinde mult de interpretare de la patron la patron si de la firma la firma!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 05 Iun 2013, 12:56 pm

Eu cred ca e vorba si de ce are nevoie acel patron acolo, pt ca de are nevoie de un angajat la care sa urle toata ziua, indiferent de cata experienta are si de cat e de calificat...aici e alta treaba, iar, din cate stim, in toata lumea asta mare sunt asemenea patroni...iar daca incerci sa si umilesti omul cu un salariu de nimic...Aici e bine structurata chestia pe tema data, din fericire...Anca, bafta multa si nervi tari! kiss
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Iun 2013, 1:01 pm

Ce bine de voi Ducess, din pacate si aici se profita la maxim si se plateste prost uneori, sau uneori descoperi ca tu faci o munca mult mai grea dar unul venit dupa tine si care face mai putin e platit dublu.
Partea proasta e ca in Romania e situatia de asa natura incat uneori esti impins sa accepti orice ti se ofera Sad Sad
La mine iar ploua...in rafale .....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Mier 05 Iun 2013, 1:02 pm

Daniela daca ar fi dupa diploma ( geografie) in foarte multe locuri nu as putea lucra, doar in invatamant , eventual pe la cadastru in schimb in 10 ani de cand "sunt pe piata muncii" am lucrat in diverse locuri, am mai facut si niste cursuri de perfectionare in resurse umane si conta , invat repede, sunt organizata , le-am zis ce stiu sa fac, mi-au spus ce ar trebui sa fac si imi dau seama ca m-as putea descurca, totul a mers super pana la salariu.
Sa stii ca am mai patit in unele locuri ca mi-au zis ca am prea multa scoala pt postul respectiv batutincap si am intrebat ca-i baiul, nu-i bine ? raspuns : e bine, dar veti cere salariu prea mare zid . poate sunt si eu pretentioasa, nu zic nu, fac mofturi la un loc de munca acum pe criza, dar nici pe 8 mil nu ma duc sa lucrez
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 05 Iun 2013, 1:06 pm

Stai asa, suflete...Pe mine m-a mancat undeva(iertata-mi fie expresia!) sa fac cursuri de perfectionare si de cand caut de munca mi se spune ca sunt prea calificata si ca nu ma pot plati...Cand le-am spus sa-mi dea un salariu mai mic(tot eu!!!) mi-au spus ca toate diplomele mele sunt in sistem si ca daca imi dau un salariu mai micutz, au ei necazuri cu Ministerul Muncii, pe motiv ca grila de salarizare pt fiecare post e foarte bine stabilita, si altfel se face fals in acte....Acu'...cum o dau, tot nu e bine...si inainte imi cereau ei cursurile astea, care, fie vorba intre noi, ieftine nu sunt si de mine sunt platite... zid
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de pufoi Mier 05 Iun 2013, 1:14 pm

Multumesc mult fetelor.
Dani sunt super multumita ca tocmai a primit maestrul meu un mesaj in care, un student de la cursul abia terminat , m-a laudat ca i-am rezolvat lombalgia cu masajul facut luni, in ultima zi.De ce sunt asa fericita? Pentru ca acest grup a fost cel mai stresant si obositor grup de pana acum, un grup de nesimtiti, care nu stiu sa aprecieze.Si uite ca...unul din ei a scris asa frumos de mine. Chiar nu ma asteptam. Smile
Fug la invatat.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Iun 2013, 2:45 pm

Ducess, nu le poti scoate din sistem o data facute nu??? Ce nasol, ca asa puteai sa pui pe CV ce credeai tu, nu toate cursurile si diplomele. Eu nu le pun pe toate de obicei, am vreo 3 CV-uri facute.
Anca, tu stii mai bine la salariu, nu mai stiu valoarea banilor din Romania, nu pentru ca am uitat de unde am plecat ci pentru ca nu am prins schimbarea banilor si marirea preturilor pe piata.
Pufoi, ma bucur tare, face bine la corazon nu???
Eu una sunt fana cursuri rade rade toata ziua m-as duce la scoala.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Gabica Mier 05 Iun 2013, 2:50 pm

pufoi, felicitări, şi mie îmi e drag când aud că după ce fac un masaj se simte bine persoana respectivă; e un sentiment minunat.
Baftă la examen, şi la masaje.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de AcidoR Mier 05 Iun 2013, 5:54 pm

Pufoi, bafta maine, tinem pumnii sa iasa lucrurile asa cum iti doresti! hug Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 4246
Ma inscriu la un masaj wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kiss
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Giorgi Mier 05 Iun 2013, 8:31 pm

bafta multa pufoi !Iti tinem pumnii !
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 06 Iun 2013, 8:31 am

Buna dimineata!Pufulica,pentru tine :zambeste,va fi bine!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Joi 06 Iun 2013, 8:36 am

Buna dimineata!
bucurie
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Day Joi 06 Iun 2013, 8:37 am

Neataaaaaaaaa!Pai altfel cum,Pufoi?Foarte bine,o sa vezi Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB