Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyAstazi la 8:46 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

+44
Dorulet
europolis
simonaviviana
Giorgi
piciul
Celya_f40
lucky
cristina iosif
Gabica
Day
Ducess
ismi3ismi
CarmenClaudia
myky7robc
Angelica18
Steluzza
Maria Tatuti
Serban Valentina
fizicuta
barbin
mishou
pufoi
tantza_m
cristina07
Giobsy
Greteledelweiss
AlinaJ.Bijoux
stejara
danniela
Teima
sergiu valentin
valentinadof
stephanya
MagdaMarin
irish05
canadianca50
SilviaDumitrescu
Tache Marilena
vyky2010
CCristinaC
dorinamisov
AcidoR
ema
ANCA ECATERINA
48 participanți

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mar 25 Iun 2013, 12:04 pm

Buna ziua, lume! Eu am spalat si ieri...acu' sa-mi fie cu iertare, dar de nu mi le fac eu, nu vine nimeni sa ma ajute si sa stau cu casa vraiste si cu rufele nespalate....nu. Eu tricotesc azi din scutece, imi e rau de la tiroida si nu am chef nici sa crap...si ploua intr-una, ca sa nu mai zic de cele 13 grade...Va doresc tuturor o zi superba!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 25 Iun 2013, 12:33 pm

Salutare, desi sunt treaza de pe la ora 9:00 abea acum am deschis compiuterul. Ai mei sunt plecati la Arad dupa inca cateva materiale de constructii iar eu 'pazesc" muncitorii care lucreaza la acoperis. Afara e inorat dupa ce toata dupa ameaza si noaptea care au fost a plouat torential si acum sunt doar 16g.
O zi frumoasa tuturor.hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mar 25 Iun 2013, 5:04 pm

Gabica a scris:
Celya eşti total schimbată, pune mai multe poze să te admirăm corespunzător.
O zi foarte bună să avem.
   Ma conformez fetelor, Gabica si Acidor😉, am postat la «poze cu noi si familiile noastre»kiss

Nu am cuvinte ce relaxanta a fost ziua la SPA, si rezultatele se vad. Va recomand din toata inima sa va duceti si voi. Am inceput cu o ora jumate la sauna. Am primit chilotei (la gabarit redus:laugh:) si papuci de unica folosinta. Am fost conduse la sauna, aici ni s-a prezentat: pe stanga sauna uscata cu pietre incinse, in dreapta sauna cu aburi, apoi mai incolo, salina si dusul. Deci puteam timp de 1 ora jumate sa ne plimbam de ici colo cu prosoape, fara prosoape:laugh:, io mi-am rupt papucii ca nah....ci nu stie....zidzid....da nah.....O domnisoara foarte amabila mai intra sa ne intrebe daca e totul ok, si sa ne aduca prosoape curate. La un moment dat mi s-a facut sete, era si un aparat din-ala cu bidon, da ce credeti ca am stiut sa deschid robinetul? Incercam si io si prietena mea, da daca io nu am mai folosit d-ala si nici ea....zidradezidrade, ma uitam cumva ca o fi vreo camera ascunsa:laugh:raderade...a venit in sfarsit fata si ne-a ajutat:)
 a trecut timpul de sauna, dupa care ne-am impartit...una la masaj, cealalta la cosmetica. Am fost prima la masaj.....uaaaaaaaaaaaau.....chiar daca la terapie fac zilnic reflexo si masaj corporal, asta a fost ceva ... sa zic .....aaaaaaah, cum sa zic ???? de vis e putin spus, daca cineva ma intreba cum ma cheama, nu stiam, sa fie clar! fain tare, pluteam, zburam....ooooooh, mai vreaaau! Singurul lucru la care ma gandeam era sa nu se termine    alienSuspectcyclopswink
 Dar s-a terminat, deci....pauza de masa....ne-am echipat si am iesit la masa. O ora pauza, intre timp povesteam ce ni s-a intamplat. Din cate mi-a povestit prietena mea, tratamentul cosmetic pentru ea a fost relax total, deoarece cosmeticiana a intrebat-o daca vrea sa-i vorbeasca sau vrea liniste, ea a ales liniste. Eu in schimb nu, amascultat cu mare placere toata prezentarea fiecrui produs folosit, de unde provine ce rol are....ce trebuie sa facem si ce nu.....multe, multe sfaturi pretioase.....dar nu pot sa va spun chiar tot....trebuie sa mergeti si voi!Smile
 In final, eu am ales epilatul, si prietena mea manichiura pedichiura. Eu le facusem cu putina vreme inainte.
  Am intrat la 11 dimineata si am iesit la 6 seara....ne-am mai oprit la o cafea si o bere si gata ziua de SPA.
 Danniela, sa nu ma certi ca nu am povestit cu lux de amanunte😉
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de piciul Mar 25 Iun 2013, 6:02 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], pot sa te cert eu? Ma bucur ca te-ai relaxat. Sunt invidioasa pe medalionul pe care l-ai primit; te-ai asortat 100%. Daca m-ai citesc odata, deja te vad intr-un serial coreean, la SPA....acolo am vazut "sportul asta"..ei insa au un obicei cu mancatul de oua fierte la SPA...
Seara buna, in continuare!
Si ca sa nu plec asa pur si simplu la ce mai cos si dreg prin casa, va las o mica atentie:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de canadianca50 Mar 25 Iun 2013, 7:15 pm

Dragelor ! unde sa caut va rog frumos , cum sa scad la un zerseu cu maneca pusa .La spate si fata scad 3, 2, 1, sau 4, 3, 2, 1, dar nu ma stiu la maneci !
Va multumesc !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 25 Iun 2013, 7:39 pm

canadianca in functie de cum lucrezi jerseul ( tricotat sau crosetat) intreaba la ajutor pe sectiunea respectiva wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 25 Iun 2013, 7:54 pm

Celya,ce dare de seama plina de amanunte!Asta asa,ca sa te invidiem,chiar te invidiem.Imi place grozav rezultatul,relaxarea si infatisarea,cred ca te-ai simtit alintata cu adevarat,asa-i?
Piciule,aproape am crezut ca e un meniu vegetarian.Mai ai niste paste?
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mar 25 Iun 2013, 8:56 pm

Darea de seama ....ce bine suna, a cerut-o Danniela, sper sa o citeasca😉
 Piciule, multumesc, esti amabila....ma multumesc cu un ceai...pupi
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 25 Iun 2013, 9:55 pm

Doamneeeee Celya.... rasfat total. Ma bucur pentru tine si m-ai facut sa-mi doresc si eu asa ceva. te felicit si-ti doresc cat mai multe astfel de zile de rasfat!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de myky7robc Mier 26 Iun 2013, 12:04 am

celya, da unde esti tu de ai parte de asa rasfat total?
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Giorgi Mier 26 Iun 2013, 6:47 am

Buna dimineata !
Celya ,sa-ti fie de bine .Asa rasfat ..ptiuu ,o nebunie!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 26 Iun 2013, 6:54 am

Buna dimineata!
Ce buna e cafeaua bauta pe racoare, la aer curat!
In sfirsit e mai rece afara! Daca ar fi fost si vineri, ar fi fost si mai bine rade
O zi buna si cu spor tuturor!kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 26 Iun 2013, 6:58 am

Buna dimineata!Cristina,lasa ca vine ea si ziua de vineri...Pentru a va fi ziua mai usoara si frumoasa:
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4795
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mier 26 Iun 2013, 8:17 am

Buna dimineta! E racoare si la Campina!!!
Celya, ce transformare! Sa-ti fie de bine! Asa zic si eu rasfat!
Servesc cafeaua repede cu voi si ma apuc de hartoage.
O zi frumoasa cu mult spor va doresc!kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 26 Iun 2013, 8:17 am

Buna dimineata va spun si eu de aici de la Dunare-Marea Neagra , multumim de tratatie , ma alatur voua cu  un mic dejun in decor minunat :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



O zi asa cum va doriti !hug


Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Mier 26 Iun 2013, 8:50 am, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 26 Iun 2013, 8:31 am

Buna dimineata si din Alpii innourati! Cine imi trimite o raza de soare? E frig, ploua si n-am chef de nimic...dar trebuie sa ma duc la cumparaturi, mi s-a facut pofta de salat de vinete:shock:Si tocmai am vazut la tv un tip care s-a lasat de meseria pe care o avea(profesor de schi) si s-a apucat de crosetat...Doamne ce minuni ies din mainile lui!!! Va doresc tuturor o zi superba!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 26 Iun 2013, 8:49 am

Ducess tocmai te-am invitat la un dejun cu soare , la mine
este din plin , astazi avem putin vint acum de dimineata in rest abia de poti respira ...
salata de vinete garnisita cu rosii am facut ieri , ne place foarte mult , eram tentata sa le fac si maioneza dar este mult prea mult pentru colecist ... asa ca am mincat cu precautie ...
o zi fara nori iti doresc si cu soare , o raza ti-am trimis si tie .hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de fizicuta Mier 26 Iun 2013, 9:40 am

Buna dimineata de la Calafat.....ploua si aici Neutral
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Gabica Mier 26 Iun 2013, 9:45 am

Bună dimineaţa
Frumoase locuri de vizitat, păcat că doar virtual!!!!
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Ducess Mier 26 Iun 2013, 10:46 am

Serban Valentina, mii de multumiri!!! Eu mai am nitzelush si termin friptura in sos de vin rosu cu piure i salata, cine vine?kiss
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de AcidoR Mier 26 Iun 2013, 1:10 pm

Ziua buna! hug
ANUNT:
Schimb soare dogoritor cu un pic de racoare, temperatura intre 20-25 de grade Celsius, dau detalii ca sa nu primesc altceva ! winkrade

O zi racoroasaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!  Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 4246
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de canadianca50 Mier 26 Iun 2013, 3:04 pm

Silvia multumesc de raspuns !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de danniela Mier 26 Iun 2013, 5:25 pm

Salutari!!!
Sunt pe aici dar......
Celya te-am citit, te-am citit, te-am citit!!!! Tu sa nu ma certi pe mine, ti-am cerut cu lux de amanunte in cazul in care ma duc si eu sa nu par aia de la tara raderaderaderaderade care nu stie nimic, adica sa fii tu Stan patitul (apropo de papuci). Nu te supara pe mine ca mai si glumesc, dar chiar aveam nevoie de amanunte!! Te iubesc pentru detalii kisskiss
Eu muncesc fetele, doamneeee cat mai poti descoperi. Da in fine, cica de aia is platita! Va iubesc si mi-e dor de voi, asa ca mai dau cu cate un ochi pe aici cat as fi de ocupata.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de myky7robc Mier 26 Iun 2013, 9:02 pm

ducess, as vrea si eu sa vad filmul cu proful de schi care croseteaza.
da' tu unde locuiesti, care va sa zica? de e asa frig pe acolo si la noi te dogoresti nu alta.
Apropo de vreme, aici la Bacau a plouat cu galeata, nu alta, acu vreun sfert de ora, am crezut ca Dumnezeu a desfacut sfoara la plosca cu apa si a varsat-o toata aici pe noi, astfel ca era o perdea de apa in dreptul ferestrelor, tunete fulgere, ce mai a inceput sa bata si clopotele la biserici ca sa imprastie norii, sinistru de tot.
S-a intrerupt tot: curent, semnal telefon.
Acu s-a linistit dupa ce a intors si frunzele pe dos si copacii i-a aplecat.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 26 Iun 2013, 10:21 pm

Eu am vazut la Tv 2 baieti pasionati de ski extrem (suedezi,norvegieni scratch )care si tricotau caciuli.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (36) - Pagina 19 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (36)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB