Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

+52
Teima
csillaazevfolyamrol
Floren
oanaraluca
-iulia-
mar_ysa_28
movsika
michelinebeaulieu
fulguta28
Carmen T
martutzza
tinassyliliana
marry_a19
ancabanu
Andata
MihaelaT
MagdaMarin
corina cretzulina2
aidil
luminitza79
aurelia.c
erika28sicilianu
gloriamix
piciul
ioana soare
ionela07
yol90
danniela
maryall
Buburuza
marinelabur
gabriela1554
victoriacus
oprisor gabriela
i.xell
nuta_s
Admina
turlui tania
symos
olguta cusma
marcus
geo
AcidoR
aurishta
Gerlinde13
bibitu
dominiq
danabarbu2007
Karina33
barbin
alban andreea
diada
56 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de ioana soare Vin 05 Apr 2013, 1:25 pm

... cu un cardigan tricotat pe deasupra:)))
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de aurelia.c Vin 05 Apr 2013, 1:45 pm

...cu un tricou pe sub:)))
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de luminitza79 Vin 05 Apr 2013, 2:15 pm

De acord cu Geo,eu rochie de primavara vad cu maneca lunga sau trei sferturi,
luminitza79
luminitza79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 05/02/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de Admina Vin 05 Apr 2013, 2:25 pm

Da, bine punctat. wink De aia am atras atentia privind rochiile tub sau cu bretele subtiri.
Eu zic ca sunt in regula si rochiile cu bretele si umeri goi pentru ca primavara se pot purta cu ceva peste, dimineata si seara, cand e mai racoare. La noi au fost deja cateva zile cu aproape 20 de grade, deci o rochita fara umeri si taior/ cardigan, mergea de minune. Nu mai zic ca am vazut pe niste friguri, zilele trecute, pustoaice in tricou cu buricul gol sau in maieuri. Shocked Deci depinde, daca ai centrala teminca proprie si iti permiti sa porti mai nimic pe tine, la 15 grade, e ok oricum. rade


_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de erika28sicilianu Vin 05 Apr 2013, 2:47 pm

Legat de centrala termica, daca se poate cumpara de undeva, as dorii si eu una, ca sunt cam friguroasa. Iar daca se poate sa aiba si ear conditionat pentru vara ar fi chiar mai bine. rade Cat despre rochiile tub, ma bucur foarte mult ca nu intra in concurs. Chiar nu inteleg pe cine ar avantaja o rochie de genul asta?
erika28sicilianu
erika28sicilianu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 39
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de barbin Vin 05 Apr 2013, 3:21 pm

Pana incepe concursul zic sa votam rochiile de mai sus. Care castiga -de-aia imi fac. Smile
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de erika28sicilianu Vin 05 Apr 2013, 5:38 pm

Preferata mea e cea verde de dantela de la Burberry. E superba!
erika28sicilianu
erika28sicilianu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 39
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de piciul Vin 05 Apr 2013, 8:47 pm

Ma bucur ca vorbele mele "comparatie-inspiratie...rochie = feminitate!" a adus lamuriri! Acum tiparul, materialul si la lucru! cos
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de ioana soare Vin 05 Apr 2013, 11:50 pm

Aurelia, eu faceam referire la provocarea lansata de Geo la sectiunea tricotat, "cardigan de primavara vara", de aceea am pus semnul de gluma.In rest ideea e cat se poate de serioasa si potrivita. Trebuie doar sa fie alese cu grija piesele, pentru a se potrivi stilistic.
Pe de alta parte ideea de tricou pe sub rochie imi face pielea de gaina si nu din cauza frigului:))

Si mie imi place rochia verde foarte tare. Si imediat dupa ea se afla cea galbena.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de aidil Sam 06 Apr 2013, 8:04 am

Foarte frumos, felicitari pentru organizarea acestui nou concurs!
In alta odine de idei, daca reusesc sa particip, pe mine nu m-ati lamurit cum e cu rochia acceptata, ori are, ori n-are maneci?!
Admina, din cele 18 poze de exemplu prezentate mai sus, 16 sunt fie cu bretele, fie fara maneci - gen maieu, fie cu un umar gol, fie au doar cap de maneca sau acea bentita de 3-4 cm latime pe post de maneca, fie croite cu umar cazut!?? Oricum imi plac, si eu prefer combinatia de rochie fara maneca cu bolero/jachetica/cargigan crosetat etc peste. Daca e un pic prea cald, poti scoate boleroul si te simti bine in continuare. Daca ai maneca 3/4 si devine prea cald, te poti schimba doar cand jungi acasa.
Succes si inspiratie tuturor!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de corina cretzulina2 Sam 06 Apr 2013, 9:02 am

buna,sunt noua pe aici si as vrea sa te intreb unde as putea sa vad rochiile concurentelor ,cea cu primavara
corina cretzulina2
corina cretzulina2
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 21/11/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 06 Apr 2013, 9:25 am

Daca esti draguta si amabila si citesti cele 5 pagini vei vedea daca au aparut concurentele sau nu.Succes.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de aurishta Sam 06 Apr 2013, 9:30 am

corina cretzulina a scris:buna,sunt noua pe aici si as vrea sa te intreb unde as putea sa vad rochiile concurentelor ,cea cu primavara
Corina, Smile inca nu au aparut, concursul este abia lansat si in desfasurare! pupi Fetele rasfoiesc febril dupa modele study , fac planuri scratch , taie materiale taie , unele poate cos cusut . Mai spre sfarsit vine timpul expozitiei croit si al votarii Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 4246 Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 4246


Ultima editare efectuata de catre aurishta in Sam 06 Apr 2013, 11:13 am, editata de 1 ori
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de erika28sicilianu Sam 06 Apr 2013, 11:01 am

Sau poate merg la vanatoare de materiale primavaratice.....
erika28sicilianu
erika28sicilianu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 39
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 06 Apr 2013, 11:17 am

Frumos concurs. Bravo, adminelor! Spor la lucru participantelor!
Rochiile de pe pagina anterioara si eu le vad de vara ca la noi doar vara poti purta asa ceva. Primavara nicio sansa pentru ca stam la munte. Imi mintesc cand venise Karina la mine si era incantata ca a vazut liliacul inflorit, dar si-a amintit ca la ei trecuse de vreo luna. La noi abia inflorea, iar la 150km se scuturase de mult. E drept ca merg imbracate si cu un bolerou, jerseu...,dar ar insemna sa nu-l mai dau jos si sa nu se vada rochia.
Dintr-un material vesel se poate lucra si o rochie cu maneca lunga sau 3/4 care sa fie feminina. wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de Admina Sam 06 Apr 2013, 12:50 pm

Fetelor, astea sunt tehnicalitati. Cu maneca lunga, cu maneca scurta sau fara maneca. wink
Ati inteles ideea, croielile, tipurile de material, culorile, imprimeurile, volanele, dantelele, etc. Deci, la treaba! cos

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de Andata Sam 06 Apr 2013, 3:09 pm

Am citit regulamentul si totusi vin si eu cu o intrebare. Am vazut ca o poza trebuie sa fie cu materialul intreg, pe care sa se vada conturat tiparul. Eu nu stiu daca voi avea material intreg si chiar ma gandeam ca mi-as face o rochie din recuperari si reciclari. Este, deci, posibil sa decupam materialul din altceva si sa fotografiem bucatile croite?
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de ancabanu Sam 06 Apr 2013, 8:05 pm

Felicitari pentru noul concurs. Fiecare dintre noi ar trebui sa participe la acest concurs sau cel putin sa ne imbogatim garderoba cu o astfel de rochie cu imprimeuri, vesela si feminina.
Spor la lucru si abia astept sa va vad minunatiile!!! kiss
ancabanu
ancabanu
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 38
Localizare : Onesti, Bacau
Data de inscriere : 12/01/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de marry_a19 Sam 06 Apr 2013, 9:27 pm

Tocmai am terminat o rochie de jerse ...vesela zic eu insa nu pot participa pentru ca nu am facut poze ...nu eram eu prea increzatoare ca o sa iasa ceva....dar e mai bine asa...am un motiv sa imi fac alta wink
marry_a19
marry_a19
helper
helper

Numarul mesajelor : 52
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de erika28sicilianu Sam 06 Apr 2013, 10:47 pm

Eram foarte curioasa sa vad daca a intrat deja cineva cu vreo creatie, dar vad ca nu e nimeni...probabil e prea devreme inca....spor la cusut tuturor!
erika28sicilianu
erika28sicilianu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 39
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de Admina Dum 07 Apr 2013, 9:06 am

Andata, e ok sa pui o poza comuna cu 2 articole (sa zicem) din care vei croi si unul partial croit, deci sa apara si produsele din care scoti, dar si ceva croit, in aceiasi poza. Daca apar piesele croite gata, e interpretabil. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de Andata Dum 07 Apr 2013, 9:55 am

Multumesc foarte mult pentru raspuns. Acum m-am gandit mai bine si cred ca imi iau bucata intreaga, altfel e posibil sa fiu "recunoscuta" in concurs.
O zi minunata in continuare
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de tinassyliliana Dum 07 Apr 2013, 2:21 pm

Super concursul. De ceva timp tot vroiam sa imi fac o rochita de zi. Multa imaginatie si spor concurentelor la cos
tinassyliliana
tinassyliliana
helper
helper

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de erika28sicilianu Dum 07 Apr 2013, 10:45 pm

Nu am stat pana acum niciodata sa urmaresc un concurs de la inceput si pana la sfarsit, dar acum ca vreau si eu sa particip , sunt foarte curioasa si verific in fiecare zi sa vad ce se mai intampla. Cred ca va fi foarte multa activitate in ultimele zile. Abia astept!
erika28sicilianu
erika28sicilianu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 39
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de luminitza79 Mar 09 Apr 2013, 4:12 pm

Ce liniste e aici,se pare ca toata lumea e concentrata pe rochite.
luminitza79
luminitza79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 05/02/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - ROCHIE PRIMAVARATICA FEMININA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB