Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

+93
cocav
maddy13
ionela07
greieras
Kristina
aurishta
magdaR
anc@
Rica Mateiuc
danniela
vlad_mom
MoniKozi
Margelutza
letho
victoriacus
mihastef
gabriela1554
adelina24
Lucia Ro
bibitu
marabr
ancaanca
Day
Dorulet
gmiki1
geo
silvia1
cris_io_mat
clleomami
canadianca50
Admina
Hanico
Anaderol77
Larisa09
adinacarla
stejara
jo_094
Ginet
Giorgi
feliana
onuca28
bisisica bijuterii
carmenco
ancutele
loriem77
luminitza79
mari42
EuIrinuca
kmn
anacris
valentinadof
carmenfratila
sim23200
aidaalex
geanina_scumpica
annamaria26985
aleinad
socaciu
piciul
mimy
crina68
europolis
yol90
xgabitza
Margareta2a
gabita
Teodor Coca
Gabry_ela
Motzu
fiordaliso
CristineluG
Karina33
Raluca Elena
tantza_m
Giobsy
Andata
tania stanica
Adelle23
emmancita
Adorama
manuela29
MihaelaT
rivka
ILINCUTA
-iulia-
anasia
Mickey
Gabiuta
amoni
AlinaJ.Bijoux
Angelica18
mischelle35
diada
97 participanți

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Care set se potriveste pentru sarbatori?

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap27%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 27% 
[ 110 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap23%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 23% 
[ 96 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap7%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 7% 
[ 27 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 8% 
[ 33 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Vote_rcap 0% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 415
 
 

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de canadianca50 Vin 28 Dec 2012, 5:53 pm

Toate sint frumoase , s-a muncit la ele , felicitari !votat.
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de clleomami Vin 28 Dec 2012, 5:53 pm

Multe creatii frumoase.... Felicitari tuturor aplauze
clleomami
clleomami
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : italia
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de diada Vin 28 Dec 2012, 7:38 pm

Au mai ramas cateva ore pana la inchiderea votarii. Va rog sa u uitati si sa votati! hug

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de cris_io_mat Vin 28 Dec 2012, 8:13 pm

M-am uitat de vreo 2 ori la rand la toate minunatiile facute...va admir fetelor pt rabdarea si talentul vostru!Am votat setul pe care l-am apreciat in mod deosebit pt ca regasesc in el elemente care imi plac nespus...argintiu,bleo-turcoise...dar toate fetele merita aplauze la scena deschisa aplauze
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de silvia1 Vin 28 Dec 2012, 9:42 pm

Bine v-am regasit dupa o luuunga pauza! kiss Va doresc un sfarsit de an linistit iar 2013 sa va aduca doar bine si bune!Felicitari tuturor concurentelor,a fost o placere sa admir creatiile.
silvia1
silvia1
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 56
Localizare : langa margelele iubite
Data de inscriere : 30/06/2010

http://jewelswithlove.breslo.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de diada Sam 29 Dec 2012, 12:37 am

Aici se incheie concursul nostru. lupta a fost foarte stransa.

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Stopvotare

avem 3 castigatoare:

LOCUL I: concurenta nr 8 - xgabitza Flowers primul
LOCUL II: concurenta nr 11 - bisisica bijuterii Flowers
LOCUL III: concurenta nr 16 - loriem77 Flowers



Concurentele in ordinea participarii:

Concurenta 1- maddy13
Concurenta 2 - onuca28 - nu a avut creatii postate la bijuterii
Concurenta 3 - Margelutza
Concurenta 4 - Day
Concurenta 5 - Kristina
Concurenta 6 - mari42
Concurenta 7 - CCristinaC
Concurenta 8 - xgabitza
Concurenta 9 - Amoni
Concurenta 10 - Eliana
Concurenta 11 - bisisica bijuterii
Concurenta 12 - Rica Mateiuc
Concurenta 13 - gmiki1
Concurenta 14 - aglaia
Concurenta 15 - andarlidia
Concurenta 16 - loriem77
Concurenta 17 - alexandra_lia85@yahoo.com - 0 mesaje/nu a vizitat niciodata forumul
Concurenta 18 - magdaR
Concurenta 19 - mihastef
Concurenta 20 - virginia - nu s-a incadrat in timp cu pozele

Multumim sponsorului, magazinul online www.margelutamea.ro.

Va multumesc tuturor, ati fost la inaltime, a fost un concurs frumos, pasnic prietenie rog castigatoarele sa-mi trimita adresele.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de xgabitza Sam 29 Dec 2012, 1:27 am

Suuuuuper! Mulţumesc tuturor pentru voturi!!! kiss
Felicitări castigatoarelor şi tuturor participantelor! beat
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de geo Sam 29 Dec 2012, 1:38 am

Felicitari, xgabitza!!! Ma pregateam sa votez concurenta cu numarul 8, dar am zis sa verific mai intai daca nu cumva s-a terminat votarea. Tocmai e gata si ma bucur sa vad ca ai castigat. hug
Bisisica, a fost foarte greu sa aleg intre setul tau si cel castigator!

Felicitari tuturor!
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de luminitza79 Sam 29 Dec 2012, 8:39 am

felicitari fetelor
luminitza79
luminitza79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 05/02/2012

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de gmiki1 Sam 29 Dec 2012, 8:44 am

felicitari fetelor si tturor participantelor
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Dorulet Sam 29 Dec 2012, 8:59 am

Felicitari pasionatelor de bijuterii care au fost active si ne-au aratat si noua ce stiu face!Felicitari castigatoarelor!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Day Sam 29 Dec 2012, 9:09 am

Felicitari castigatoarelor,in primul rand celor de drept Smile Apoi felicitari tuturor castigatoarelor care au participat,dar si celor care au votat:)Toata lumea a avut de castigat,deci multumiri sponsorilor si organizatoarelor!!!!! hug
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de ancaanca Sam 29 Dec 2012, 9:24 am

Felicitari castigatoarelor!
ancaanca
ancaanca
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1111
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

http://zurzuri.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Sam 29 Dec 2012, 9:38 am

Felicitari xgabitza
Si sa stii ca si noua (mie si sotului) ne-a placut setul creat de tine. bis

loriem77
Felicitari Loredana! Sa stii ca pe undeva, intr-un colt al mintii, m-am gandit ca s-ar putea sa fii tu in spatele creatiei Smile

multumesc Si nu in ultimul rand, vreau sa multumesc tuturor celor care m-au votat!
Multumesc pentru increderea acordata! party
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de xgabitza Sam 29 Dec 2012, 10:13 am

Mulţumesc, fetelor!
Bisisica, soţul meu mi-a zis de la început că nr 11 îi place şi o să imi facă concurenţă serioasă. Smile
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de loriem77 Sam 29 Dec 2012, 10:14 am

hug Felicitari tuturor participantilor la concurs! felicitari xgabitza, felicitari bisisica!
multumesc organizatorilor si sponsorului si, nu in ultimul rind, multumesc tuturor celor care au ales sa voteze setul meu!! kiss
loriem77
loriem77
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 316
Varsta : 46
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/09/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de marabr Sam 29 Dec 2012, 10:54 am

Felicitari tuturor!Ne-ati incantat privirile! bis
marabr
marabr
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 850
Localizare : baragan
Data de inscriere : 18/01/2010

http://fmbijoux.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de bibitu Sam 29 Dec 2012, 10:56 am

vazut ,placut, laudat , votat, felicitari fetelor sa le stapaniti sanatoase si distractie placuta acolo unde le purtati
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Lucia Ro Sam 29 Dec 2012, 11:00 am

Felicitari Castigatoarelor! Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Va06108lg
Toate seturile sunt frumoase... Un mare bravo pentru imaginatie si rabdare! Mie mi-au placut cel mai mult seturile 4, 6 si 11.
Setul cu numarul 4 e desprins parca din povesti cu zane si elfi, seamana cu niste bucati de gheata insiruite pe o sarma din argint si efectul e foarte frumos cu un aspect de bijuterie din antichitate...
Setul 6 are o combinatie foarte frumoasa a culorilor si a margelelor si se vede ca e migalit ... daca ar fi avut pandativul putin mai micutz ar fi fost de departe cel pe care l-as fi votat cu ochii inchisi ...
Pana la urma m-am tot gandit ce as purta eu de Revelion la o rochie pompoasa (ca eu asa imi inchipui Revelionul o petrecere cu rochii de seara lungi si pompoase, organizat undeva intr-o sala eleganta) si m-am oprit la fulgii de nea argintii delicati cu cristale turcoaz si ma bucur ca sunt pe podium ... Imi si inchipuiam rochia la care sa asortez colierul:
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empirefloorlengthstrapl


Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Sam 29 Dec 2012, 11:29 am

Lucia Ro a scris:.
Pana la urma m-am tot gandit ce as purta eu de Revelion la o rochie pompoasa (ca eu asa imi inchipui Revelionul o petrecere cu rochii de seara lungi si pompoase, organizat undeva intr-o sala eleganta) si m-am oprit la fulgii de nea argintii delicati cu cristale turcoaz si ma bucur ca sunt pe podium ... Imi si inchipuiam rochia la care sa asortez colierul:
Wow! Saru'mana!
Rochia e frumos de departe de vis!



xgabitza
Mulţumesc, fetelor!
Bisisica, soţul meu mi-a zis de la început că nr 11 îi place şi o să imi facă concurenţă serioasă. Smile

Deci, in spatele fiecarei creatii de succes sta un sot cu ochi critici! I love you


Ultima editare efectuata de catre bisisica bijuterii in Sam 29 Dec 2012, 2:40 pm, editata de 1 ori
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de xgabitza Sam 29 Dec 2012, 11:34 am

bisisica bijuterii a scris:
Deci, in spatele fiecarei creatii de succes sta un sot cu ochi critici! I love you

Mno, cata dreptate ai... hug love
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de adelina24 Sam 29 Dec 2012, 11:36 am

Felicitari castigatoarelor !
Felicitari tuturor !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de amoni Sam 29 Dec 2012, 2:15 pm

Felicitari , tuturor Flowers
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de adinacarla Sam 29 Dec 2012, 2:36 pm

Felicitari castigatoarelor!!!!
adinacarla
adinacarla
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 45
Localizare : resita
Data de inscriere : 23/12/2012

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Larisa09 Sam 29 Dec 2012, 3:14 pm

Felicitari castigatoarelor si nu numai kiss
Mie mi-au placut mult nr.8; 16 si 7.
Mi-a trebuit destul de mult timp pana sa ma decid. Ceea ce m-a ajutat in luarea deciziei a fost prezentarea.
Inca o data felicitari tuturor si la cat mai multe concursuri!
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 4 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB