Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

+31
Admina
Gabica
Dorulet
Amaliamda
rosita
ANCA ECATERINA
Carmen T
CarmenClaudia
Andacris
Tache Marilena
ALICET
stejara
barbin
alinachiri
Chirrox13
aurishta
emmancita
eriliana
SilviaDumitrescu
Mickey
dorinami
letho
Angelica18
victoriacus
T_mihaela
ema
danniela
emilia-elena
ancabanu
gabi1972
bisisica bijuterii
35 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Dum 02 Dec 2012, 5:05 pm

Acum facem liste sa vedem ce ne aduce Mosul santa
E cam de austeritate,dar cu ceva o sa vina el!
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de ema Lun 03 Dec 2012, 12:46 pm

Am reusit sa fac funditele pt decorul de Craciun Ieri ma lauda lui ma-sa la telefon (nu stie ca l-am auzit) Era incantat Sa-l fi auzit cum le descria....
Ba m-a intrebat daca nu vreau sa fac pentru colegii lui de la serviciu (sa mi le vanda) Smile
Se domesticeste si mi-e asa de bine.....Asta chiar e fericire pentru mine
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de ALICET Lun 03 Dec 2012, 1:53 pm

Ce bine a picat subiectul asta.
Al meu n-are treaba cu ce fac.Ma lasa in pace.Dar sambata cand faceam curat a pus pe usa de la camera pe care n-o prea folosim , unde am eu fire,masina, materiale, o foaie cu

"ATELIER
Va rugam nu scoateti materialele din atelier.Va multumim" rade
Ca na, mai am cate un scul prin living, ba ate prin dormitor.Depinde unde lucrez.


Ultima editare efectuata de catre ALICET in Lun 03 Dec 2012, 1:54 pm, editata de 1 ori
ALICET
ALICET
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 150
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 22/05/2011

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de alinachiri Lun 03 Dec 2012, 1:53 pm

Ema ... As vrea sa vad si eu funditele de Craciun si daca mă poti ajuta si cu un tutorial... Te rog!!!!:*
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de victoriacus Lun 03 Dec 2012, 4:57 pm

Alaltaieri ma trezesc cu sotul meu ca imi zice sa nu mai stau in bucatarie cand e el acasa,ci sa ma asez cu lucrul langa el,sa mai vorbim si noi si sa stam impreuna.Iar mancarea sa o fac cand e el la munca.
Mi-a placut asta Smile
Si imi place si ca se bucura acum , cand vede ca fac lucrusoare sa le dam cadou de Craciun, ca sa nu cheltuim prea mult.
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Tache Marilena Lun 03 Dec 2012, 8:45 pm

Lui Adi ii place sa ma vada ca migalesc ceva. Mai trece si imi da cate un pupic dulce ca sa am spor! rade
Ati vazut ca aproape un an am intrat foarte rar pe forum. Am fost implicata in diverse proiecte si nu mai aveam timp nici sa fac mancare, o facea el de multe ori. Stiti ca mi-a reprosat? Mi-a zis ca-si doreste sa ma vada din nou ca stau sa lucrez langa el si sa povestim diverse..... Si asa am luat hotararea s-o las mai moale cu proiectele mele fiindca nici nu ma imbogatesc si e si mult stress. Mai bine e sa fiu inconjurata de multa dragoste si cu buzunarele mai goale...
Atat se distreaza cand vede ca ma agit, ca desir si o iau iar de la capat, e nostim foc si eu fierb de nervi. Sunt sagetatoare doar si nu ma las invinsa de provocari asa usor. Si cand ma gandesc ca am fost la un pas sa ne despartim.... Ma bucur ca a avut puterea sa se schimbe. Iubirea invinge intotdeauna!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de stejara Lun 03 Dec 2012, 8:49 pm

Marilena, ma bucur mult ca va intelegeti, nu are sens sa ne neglijam jumatatea pentru proiecte sau mai stiu eu ce.. trebuie sa ne facem timp si pentru ceilalti!
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Andacris Dum 14 Apr 2013, 3:43 am

Nu ma sustine, dupa o relatie de 5 ani, a renuntat la noi, nu mai vrea sa lupte sa fim impreuna.
Andacris
Andacris
helper
helper

Numarul mesajelor : 12
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/04/2013

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de CarmenClaudia Dum 14 Apr 2013, 8:47 am

Sotul meu ma sustine, acum. Cand am ramas fara serviciu, i-am spus ca vreau sa imi iau masina de cusut. Prima data m-a intrebat: Ce o sa faci cu ea? I-ma spus ca am o iarna lungain fata si ca trebuie sa imi gasesc de lucru, ca altfel o iau razna. Mi-a zis ca imi da bani sa imi iau, dar spera sa o fac doar pentru mine si copii, sa nu ma apuc sa lucrez pentru altcineva. Acum, cand a vazut ca nu prea am pe unde sa imi tin cele trebuincioase in ale croitoriei, s-a hotarat sa inchida terasa de langa dormitorul nostru si sa imi amenajez acolo micul meu atelier (inca e in lucru, o sa pun poze la topicul cu atelierul meu de croitorie, atucni cand il terminam). Si s-a aratat destul de deschis la ideea ca atunci cand ne mai revenim cu bugetul , sa imi dea bani de un manechin si un triploc. Si eu l-am sustinut mereu in afacerile lui, chiar daca uneori a mai pierdut si bani, niciodata nu i-am reprosat. Am incredere in el , si stiu ca se zbate ca sa ne fie noua ( mie si celor doi copii ai nostri) bine.
Spor la treaba tuturor fetelor, indiferent de hobby-ul pe care il aveti!
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Carmen T Dum 14 Apr 2013, 9:36 am

Mi-aduc aminte ca eram tineri,tineri, pe timpul raposatului.Studenti nebunatici.
De unde sa gasesti haine misto si am fi vrut si noi.
Nevoia te-nvata, asta e dovedit.Tin minte ca i-am facut iubitului meu de atunci,sotul meu de acum, o pereche de pantaloni de vara din material de lenjerie creponat .Rra cu dungulite. Asa i-a purtat si se mai vedeau si chilotii ca printr-o foaie de calc.Se cheama ca m-a sustinut,nu?Din prima!
Ma gandeam cum a putut purta asa ceva?
Ma mai gandeam ca eu cumparand acel material habar nu aveam pentru ce e. M-a fermecat ca era creponat si cu dungi.Ce lipsiti eram!Bine ca nu de imaginatie. rade
Carmen T
Carmen T
helper
helper

Numarul mesajelor : 59
Localizare : piatra neamt
Data de inscriere : 13/01/2013

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Mier 17 Apr 2013, 1:37 pm

Smile si pe mine inca ma mai sustine. si eu il sustin pe el. ne certam ca chiorii cand mai cumpar una-alta: ba o margea, ba o sarma....
a inceput chiar sa fure meserie tricot ....in disperare de cauza, sa ma ajute sa mai ceram ceva... sa mai facem un ban in plus.
de 6 luni nu are serviciu (s-a terminat si somajul ca nu avea vechime)... zid
si nu mai stiu cum sa il scot din zona neagra...
eu nu (mai) am timp si rabdare si pentru el si pentru cel mic...cand stau cu unul , sufera celalalt...e ca la nebuni Sad
nah...ca ma plansei p'aici...
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Sam 11 Mai 2013, 9:45 am

Eu sunt o fericita, sotul ma sustine 100%. Inainte de imi cumpar masina am avut cateva zile de la o colega imprumutata o masina care nu mergea tocami bine. Primul care s-a asezat la cusut cine credeti ca a fost? sotul rade Nu mergea prea bine, ata ramanea prinsa in graifer , se rupea, am regretat ca am imprumutat-o ( desi mi-a zis colega ca face figuri). A bibilit-o, a invartit-o sotul pana a mers mai binisor. Cand am cumparat eu masina tot el i-a facut testul zid , nu mai scapam de el. Acum can vede ca fac cate ceva si a vazut si cat costa un produs finit in magazin e chiar bucuros si ma lauda. Mai nou i-am explicat ca eu nu pot surfila cu liniara mea doar cu zig zagul si a zis sa-mi cumpar ce-mi trebuie mirat . Nu mi-a venit sa cred, am cautat sa cumpar un SH daaaaar el e de parearea sa cumparam ceva nou, de calitate ca tine mai mult si uite asa mi-am comandat de la Bro rom un triplok, abia stept sa-mi vina bucurie
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de barbin Sam 11 Mai 2013, 9:51 am

Hehehe!! Si eu te-as sustine. Chiar lucrezi frumos. E rational sotul tau.
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Joi 26 Iun 2014, 5:44 pm

Hai ca sa ma laud si eu cu jumatatea mea.
Asta apropo de sustinere.
A aparut la TV, la un post local .

Sunt asa de mandra!!!!  kiss bucurie 

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de letho Joi 26 Iun 2014, 6:37 pm

Felicitari!!! Modelismul e fascinant  love
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de rosita Joi 26 Iun 2014, 7:03 pm

Ce frumos, nici nu stiam ca exista asa ceva! Cata imaginatie si atentie la detaliu, felicitari celor doi domni din reportaj!
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Amaliamda Joi 26 Iun 2014, 7:36 pm

Pff.. Foarte frumos!!
Amaliamda
Amaliamda
helper
helper

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 30/10/2012

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Dorulet Joi 26 Iun 2014, 9:33 pm

Felicitari,este ceva deosebit!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de aurishta Joi 26 Iun 2014, 10:10 pm

Minunat! Figurinele tot ei le fac?
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Vin 27 Iun 2014, 10:13 am

Saru mana, fetele! Smile
Kiturile de figurine sunt cumparate (e o intreaga industrie si aici). Dar poti sa ti le faci si singur.
Modelismul pe langa pictura in sine a figurinei mai inseamna si crearea decorului, vignetei sau dioramei in care este montata figurina.
Cateodata e mai multa munca pentru teren decat pentru figurina, pentru ca aici trebuie sa o iei de la zero, din ce ai (si are un dulap plin!!! zid )
Eu sunt super mandra de el si de rezultate.
Si credeti-ma ca sunt cel mai aspru critic al lui. Si nu prea trec multe de mine  shot 

Multumesc pentru sustinere si pentru aprecieri!  ura Merci love 
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de ema Vin 27 Iun 2014, 10:34 am

Sunt extrem de frumoase La noi se vand foarte scump si sunt cautate de colectionari Are si barbatul meu o batalie din perioada napoleoniana pe care o mai imbogateste cu cate o piesa din cand in cand Vitrinele buticurilor cu figurine ma fascineaza mereu E ca o poveste
Felicitari pentru maiestria sotului tau
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Gabica Vin 27 Iun 2014, 1:25 pm

Bisisica, mă bucur că ne-ai împărtăşit din măiestria soţului. Voi sunteţi o familie de artişti... ai înscris copilul la "liceul de artă" (şcoala generală)?
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Admina Sam 28 Iun 2014, 7:42 am

Bravo, felicitari partenerului tau! E munca de chinez batran.
Sotul a fost de cateva ori cu cea mica, la picturi de miniaturi, pe undeva pe langa Circ, la un club de pasionati de jocuri de carti (gen Magic the Gathering), deci tot fantasy. Dar ce fac cei doi acolo, e mult mai elaborat si fidel detaliilor.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Dum 29 Iun 2014, 10:09 pm

Smile Multumim!
Deja am o mini vitrina pe una dintre etajerele din camera, si constat ca e deja neincapatoare.
Acum lucreaza la un Don Quihote si la un elf.
Promit ca revin si cu poze cu ele.

@ Gabica, inca nu, ca la toamna suntem deabia la grupa mare, dar m-am interesat si pot sa il inscriu :P ... asa ca sper ca aschia sa nu sara departe de trunchi!
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de bebelusha Joi 25 Feb 2016, 2:11 pm

Sotul meu m-a incurajat si ajutat in incercarile mele de a invata sa cos si croiesc. Incercam sa ne sincronizam astfel incat sa petrecem cat mai mult timp impreuna. De exemplu cand iese el cu bicicleta eu ma desfasor la cusut. Amandoi suntem de parere ca fiecare trebuie sa aiba timpul lui in care sa faca ceea ce ii face placere si atata timp cat nu ne deranjam unul pe celalalt toata lumea e fericita. In privinta banilor nu mi-a spus niciodata nimic, ce e drept eu sunt contabilul in casa Smile
Sunt norocoasa ca ma sustine, probabil ca lucrurile stateau altfel daca era impotriva hobby-ul meu. Parintii nu prea m-au sustinut, mama chiar a fost impotriva cusutului si asta nu creeaza un sentiment prea placut.
bebelusha
bebelusha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 63
Localizare : over the rainbow
Data de inscriere : 27/07/2010

Sus In jos

Perechea ta te sustine in hobby-ul tau? - Pagina 2 Empty Re: Perechea ta te sustine in hobby-ul tau?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB