Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS CROITORIE - CAPA!  - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS CROITORIE - CAPA!

+59
cristina07
gabi-27
rivka
magdaR
kmn
-iulia-
alinutza_andrei08
gmiki1
bibitu
danae
Motzu
danabarbu2007
iriclau
luminitza79
olguta cusma
Mihaela Orzan
barbin
Narnia
danniela
ivanutamihaela
tinap
kitty_1973
Adelle23
gabriela1554
elutzamicutza
Ionela.Radu
SilviaDumitrescu
mnarcisa
valentinadof
i_madutza
dyna
criston84
anik_exe007
victoriacus
rosita
moma
geo
michelinebeaulieu
aurishta
MagdaMarin
iordanc68
nicoletanoni
maravela lucia florina
fulguta28
ancabanu
MihaelaT
Karina33
loo.lory
oargar
Moraru Ortansa
PAULA CONSTANTIN
emilia-elena
CarmenClaudia
minky
Mickey
Admina
wanna1687
emmancita
diada
63 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Mier 07 Noi 2012, 10:32 am

dar,aurishta,ai o alura frumoasa,cere capa alura ta!
cauta si gaseste ocazii sa o porti;si copii poate ca vor sa te vada asa! love
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de aurishta Mier 07 Noi 2012, 10:50 am

michelinebeaulieu a scris:dar,aurishta,ai o alura frumoasa,cere capa alura ta!
cauta si gaseste ocazii sa o porti;si copii poate ca vor sa te vada asa! love
Parca mi-ai dat curaj...imi pare a fi prea pretentioasa pentru mine....dar poate ca ai dreptate..... hug pupi
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de geo Mier 07 Noi 2012, 11:19 am

fulguta28 a scris:Ce concurs frumos! Pacat ca nu pot sa particip din cauza faptului ca nu pot sa stau pe scaun, in fata masinii de cusut si sa lucrez! Sad Le doresc fetelor participante multa inspiratie si mult spor!
Fulguta, dar timp ai?? confused
Eu mi-as face o capa, chiar daca as purta-o poate de 2 ori pe an, dar tare prost stau cu timpul. Si mai am si 2 alte proiecte incepute Neutral

Abia astept sa vad cu ce intrati in concurs. Succes!
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Noutate Frumos concurs

Mesaj Scris de moma Mier 07 Noi 2012, 11:55 am

As vrea sa pot participa si eu dar cu 2 copii tot timpul pe capul meu nu prea imi iese! Smile
moma
moma
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 37
Localizare : botosani
Data de inscriere : 29/10/2012

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de rosita Mier 07 Noi 2012, 12:55 pm

geo a scris: dar tare prost stau cu timpul.
La fel si eu! Am o lista lunga de proiecte si un timp foarte scurt, deci... no cape for me!

Ma bucur sa vad cum concursurile scot din umbra nume noi sau nume rare si sper, ca de fiecare data, ca ele sa ramana interesate de topicurile de croitorie (cel putin), si in afara concursurilor!

Spor si succese celor care participa!
kiss
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de victoriacus Mier 07 Noi 2012, 1:10 pm

Mi-a fi placut si mie sa paticip dar,din pacate,batrana mea Ileana m-a parasit de tot,asa ca nu am la ce sa cos Sad
Mult succes participantelor.Premiul este minunat
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Noutate Caaapppaaa

Mesaj Scris de anik_exe007 Joi 08 Noi 2012, 8:48 am

Buna fetelor,
De fiecare data cand intru pe forum ma trezesc ca e prea tarziu sau ca nu am timp sa particip si eu la vreun concurs.Scopul nu ar fi nicidecum castigarea unui premiu insa faptul in sine de a incerca sa fac un obiect vestimentar impus.
Norocu(?) face ca deja saptamana trecuta am terminat o capa:D yeee...imi doream de mult una..si sunt in trend sezonul asta..asa ca m-am hotarat sa imi fac...tipar insa nu am facut pentru ea...si nici poze in timpul croitului...
Trebuie sa fac de la 0 din nou?Oricum, as avea deja niste cunostinte acum:)
anik_exe007
anik_exe007
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/11/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de aurishta Joi 08 Noi 2012, 9:12 am

Pai...cred ca ai citit cerintele...poze cu piese vestimentare confectionate anterior, minim 50 de mesaje pana la sfarsitul concursului si Smile o capa noua, anume pentru concurs, cu poze din timpul lucrului. Asa ca...ambaleaza motoarele cos croit si hai cu capa!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de anik_exe007 Joi 08 Noi 2012, 9:21 am

dadada, deci o sa ma apuc de croit in we:D...tre sa fac intai tiparul..dar stiind cat am muncit la prima si la ce m-am impotmolit..acum as putea sa evit probleme alea....si sa gasesc altele noi=)))

Multam, si spor la croi tuturooorr cusut
anik_exe007
anik_exe007
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/11/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de criston84 Joi 08 Noi 2012, 9:32 am

super concurs, sper sa apuc sa gasesc un model sa ma pot inscrie in concurs:)
criston84
criston84
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 39
Localizare : cluj
Data de inscriere : 23/11/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de dyna Joi 08 Noi 2012, 10:56 am

imi place tema doar ca... timpul acesta asa zboara... sper sa reusesc macar de data aceasta sa ma incadrez in termen... Smile

______________________________________________________________________________

a am uitat sa urez bafta , spor si inspiratie tuturor celor care vor sa concureze.

Edit Admina: foloseste functia Edit pentru a adauga ceva mesajului tau, daca nu a mai postat nimeni intre timp.
dyna
dyna
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Localizare : cluj
Data de inscriere : 03/03/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de geo Joi 08 Noi 2012, 11:35 am

Madutza, nu cred ca are nimeni o problema daca vei posta lucruri cusute de mana la topicurile potrivite. Asa vei indeplini si celelalte conditii de participare. Iar pentru concurs, mi se pare ca e mai potrivit sa pui si captuseala daca vei coase de mana, tocmai pentru a ascunde cusaturile Smile
Capele crosetate/tricotate le poti posta si pe ele unde le e locul aici pe forum. Cateodata sunt concursuri si acolo.

Nu inteleg de ce vii cu pretentii de a modifica conditiile de participare cand tu nu ai contribuit in niciun fel pe acest forum, acesta fiind primul tau mesaj. Nu trebuie sa postezi doar la concurs, ci poti sa ne arati ce faci in general. orumul nu este doar pentru concursuri, si este deschis tuturor celor ce iubesc lucrul de mana, nu te da nimeni la o parte.

edit: a disparut madutza suparata, am scris degeaba confused
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de Admina Joi 08 Noi 2012, 11:52 am

Nu cred ca a disparut, mi-a trimis mie PM.
Hai sa stabilim pentru toata lumea, participarea la concursuri e un drept, nu o obligatie. Nu va obliga nimeni sa participati, noi doar va invitam, cine nu poate (pentru ca... si pentru ca...), cine nu poarta, cine nu stie sa puna o captuseala, cui nu-i convin regulile, nu participa si gata. Dragoste cu sila nu se poate.
Si comentarea la regulile unui concurs mi se pare ceva foarte las. Adica iti dai seama ca nu esti in stare, nu intrunesti conditiile, nu iti convine ceva sau totul si incepi sa dai cu noroi. Eu recunosc ca nu prea am spirit competitional, nu prea am concurat la viata mea, dar niciodata nu am carait ca aia e asa si aia e altfel si de aia nu particip eu...
Madutza, poate sa fie foarte bine si un troll, nu stiu de ce ne obosim sa raspundem.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de i_madutza Joi 08 Noi 2012, 12:51 pm

Si daca sunt "un troll" de ce nu ati postat primul meu comentariu si doar raspunsurile dumneavoastra? Va este teama ca apar la iveala lucruri care nu au voie sa apara si incercati sa va aparati jignind membrii care nu au nimic in comun cu afinitatile dvs?!

O lasitate este din partea dvs. sa "luati la suturi" membrii care spun adevarul in loc sa-i convingeti politicos daca au sau nu dreptate ca si alte aspecte de care dati dovada...! Colega dumneavoastra a avut un comportament civilizat, deci se poate si altfel!

In calitate de administrator ma asteptam sa aveti un comportament adecvat dar se pare ca nu este asa iar daca va alegeti membrii dupa sprinceana atunci ar fi trebuit sa-mi spuneti ca nu am ce cauta aici pentru ca .....nu va plac ochii mei!
i_madutza
i_madutza
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 08/11/2012

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de valentinadof Joi 08 Noi 2012, 1:14 pm

Eu cred ca te-ai exclus singura!Si am o curiozitate:poti sa ne arati ceva lucrat de tine?

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de Admina Joi 08 Noi 2012, 3:54 pm

Eu una nu ti-am sters mesajul pentru ca nu ma ocup cu cenzura, decat daca sunt injurii, limbaj trivial, reclama, etc. Nu era cazul tau, tu erai doar nemultumita.
Uite ca postez mesajul tau, presupun ca era acelasi si pe forum, datorita raspunsului dat de Geo, care a apucat sa-l citeasca. PM-ul se intitula: Dezamagire totala!

Conditiile impuse de dumneavoastra sunt mult prea stricte!!!!
1. nu am masina de cusut si atunci va rog sa-mi spuneti si mie cum sa lucrez aceasta capa conform conditiilor dumnevoastra,
2. pentru ca nu am masina de cusut am crosetat 3 cape din lana si mohair pentru ca am vazut ca sunt in trend dar pe care nu le primiti in concurs.....
3. pentru ca nu am masina de cusut am realizat DE MANA o capa anul acesta din lana dar care nu merge sa fie captusita pentru ca ar arata oribil...deci nu ma pot inscrie in concurs, imi respingeti si sansa de a o posta macar ...
M-am inscris aici pentru ca imi place foarte mult lucrul manual de orice fel, am realizat foarte multe articole numai de mana, rochiile si fustele mele au fost croite dar si CUSUTE NUMAI DE MANA pentru ca nu am masina de cusut si nici posibilitatea sa-mi cumpar una si sunt foarte dezamagita ca prin conditiile dumneavoastra absurde ne respingeti orice sansa atat mie cat si celor ca mine!!!
Eu am sa incerc sa realizez o capa numai de mana conform conditiilor dumneavostra si sunt curioasa sa vad ce sanse am sa particip la concurs sau ce sanse am sa fiu data la o parte de dumneavoastra pentru ca mi-am spus punctul de vedere doar in scop constructiv care sa va ajute sa imbunatatiti putin acest blog, daca doriti sa tineti cont de ele!
Imi exprim inca o data dezamagirea fata de discriminarea pe care o faceti dumneavoastra intre cei care au posibilitati materiale sa-si achizitioneze masini de cusut si cei care lucreaza NUMAI DE MANA dar macar lucreaza si au inclinatie pentru lucrul manual!
Nu tind sa ma plang aici pentru lipsa posibilitatilor mele sa-mi cumpar o masina de cusut dar crdeti-ma sunt mult prea saraca pentru a cumpara lucruri ieftine si de proasta calitate pentru ca am avut o masina de cusut veche marca Singher care nu a mai functionat si nici reparata nu mai poate fi desi am apelat la persoane de specialitate.
Ma bucur ca stii ce e un troll, totusi. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de anik_exe007 Joi 08 Noi 2012, 4:08 pm

Madutza, acest forum are mai multe parti(croitorie, croset etc)
Concursul are niste reguli.este pentru cei care fac croitorie.
Mie imi plac lucrurile de mana facute de orice fel, cerceii, colierele...dar nu despre asta este vorba.Astea sunt regulile.Nu cred ca incearca nimeni sa te neindreptateasca.
Daca vrei sa realizezi capa PENTRU concurs trebuie sa respecti niste reguli...ca toate de altfel..

haide, pune mana pe ac si sa te vedem la treaba;)
anik_exe007
anik_exe007
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/11/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de maravela lucia florina Joi 08 Noi 2012, 4:31 pm

Madutza, eu urmaresc de mult timp acest forum si concursuri au fost destule.
Nu toate mi se potrivesc sau nu pentru toate am resursele necesare si cred ca in situatia asta au fost multe dintre noi. Important e sa avem rabdarea necesara sau pentru unele concursuri, curaj.
Nu sunt in masura sa dau sfaturi, pot doar sa-ti spun cum procedez eu: cu rabdare. Imi doresc sa intru in concursul asta si e foarte posibil sa nu pot dar sunt convinsa ca va veni o vreme cand sortii vor fi de partea mea.
Spor!
maravela lucia florina
maravela lucia florina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de mnarcisa Joi 08 Noi 2012, 4:48 pm

Madutza, imi permit sa intervin si eu in aceasta discuti. Nu inteleg de ce te superi atat de tare. Cum zice si Lucia Florina trebuie putina rabdare. Sutn convinsa ca stai chiar bine la acest capitol avand in vedere ca lucrezi de mana.
Totusi ce vroiam eu sa zie este ca am fost exact in aceeasi situatie ca si tine. La concursul "prima mea bluza" am participat si eu facand chiar prima bluza si am cusut-o toata de mana Nu sa pus problema vreo secunda ca nu as fi primita in concurs. Cu tot riscul (sa ii zicem asa) am facut bluza si totul a fost foarte bine. De cvastigat am castigat experienta si incredere in mine.
Te rog sa iti faci putin timp sa urmaresti concursurile anterioare si vei vedea cam cum decurg lucrurile pe aici.
Nu e nimeni bau-bau, dar totusi cand intri in casa cuiva nu incepi sa faci ordine oricat de aireau, dezordine si mizerie ti se pare ca este.
Hai fruntea sus si de ce nu spor la lucru. Chiar se anunta o competitie pe cinste.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 08 Noi 2012, 4:59 pm

Madutza, scratch Cine e maduta asta? Ce a facut? Ce a scris? Mai e prin zona? Nu de alta dar as vrea sa am o "discutie" cu ea si nu mi-ar pace ca eu sa vorbesc/scriu aici si ea doar sa citeasca si sa bombane ca si cum eu as vorbi intr-o camera iar ea ar asculta la gaura cheii.
Madutza daca citesti acest mesaj te rog da un semn.
Si mai am o ne lamurire.
Cum se face nu stiu ca in perioada cand nu sunt concursuri pe forum toata lumea e multumita. Nu prea apar fete (a se citi "t" cu virgulita), nu vine nimeni cu propuneri de a imbunatati ceva. Cum e un concurs, in special pe croitorie unde premiul cel mare este mai tententant... hoop muulte inscrieri si multe treziri la viata. Ma refer la numele in dreptul carora data de inscriere este destul de demult iar acum au prima postare. Este drept ca poate (daca gresesc ma puteti injura adminelor) printre scopurile unui concurs este si atragerea de noi membri, marirea accesarilor pe forum, o publicitate mai mare, si poate mai sunt si altele wink , insa tu ca si membru sa vii pentru prima data in "casa mea" si sa incepi sa-ti impui conditiile daca vreau sa mai vii si alta data, e ca si cum esti invitat la un eveniment unde esteobligatorie o tinuta de seara iar tu te prezinti in costum de baie wink aaaa si mai e si chestia cu :vreau sa ma inscriu si eu in concurs, pot?" fara sa citesti mai intai regulamentul care este destul de clar. si aici as putea sa compar cu mersul la cofetarie si ceri sa te tunda wink
Ma scuzati daca s-a simtit aciditatea mea dar m-am plictisit ca la fiecare concurs sa fie cam aceleasi probleme ridicate din partea noilor venite. Pentru vantoarele de castiguri/concursuri, cred ca ar trebui sa se specificice sus ,mare si bolduit, ca acest forum nu este strict destinat concursurilor. Aici printre altele din cand in cand se face si cate un concurs wink
Ma scuzati dar nu m-am putut abtine.
Doresc succes celor ce vor participa si fie ca cea mai buna sa castige!
L.E. m-am lovit de mnarcisa si i-am da prioritate ca .. na e o graviduta wink pupi hug

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de Admina Joi 08 Noi 2012, 5:13 pm

Silvia, ce-ar fi mancarea fara sare si piper, ce-ar fi ziarele de scandal fara Zavoranca si forumul fara concursuri? Ceva banal, plictisitor, ceva ce ai consuma sau viziona fara tragere de inima. Asa, cand e cate un concurs si membri noi, ne mai distram, ne mai implicam, cam ca-n telenovele. Ce-ar fi o telenovela fara Fernando care o inseala pe Rosalinda? Cine s-ar mai uita la ea?
Sa mai clarific odata, poate nu e clar destul. Suntem 40.000 de membri si ne marim constant, concurs sau nu. Nu se urmareste inmultirea, cu ocazia concursurilor. Si nu pot participa membri nou inscrisi, deci nici asta nu serveste pe nimeni. Conform teoriei conspiratiei, sigur sunt grupari de interese si scopuri ascunse, dar asta e strict confidential. wink rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de Karina33 Joi 08 Noi 2012, 5:18 pm

Admina a scris: Conform teoriei conspiratiei, sigur sunt grupari de interese si scopuri ascunse, dar asta e strict confidential. wink rade
Io stiu dedesubturile abscunse si obscure si de-aia nu intru de data asta in concurs. Stiu ca-i aranjat de trei luni asa ca nu ma obosesc sa ma inscriu, mai bine ma joc Zuma zid zid zid Ce-o sa ma mai distrez cand or incepe in ultimele zile postarile goale!

Ma duc pe la alte topice sa-mi mai sporesc si eu numarul, poate asa voi fi primita si eu in concurs rade

Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de mnarcisa Joi 08 Noi 2012, 5:21 pm

Silvia, draga chiart ma bucur ca mi-ai dat intaietate. tocmai ca sunt graviduta nu am vrut sa ma enervez, dar impartasesc aceleasi sentimente ca si tine si sunt convinsa ca nu suntem singurele.
..... totusi parca m-am obinuit cu balciul de la inceput si balacareala de la sfarsit....
cred sa sunt cam multe concursuri organizate pe sectiunea asta. Ia sa vezi ce le duc dorul fetele de la celelate sectiuni. Sunt curioasa daca fetele astea noi care vor sa participe la concurs ar castiga in acest caz premiul trei si nu ar mai putea participa la urmatoarele trei ce ar mai zice. Sincer pe asta as vrea sa o vad.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de Ionela.Radu Joi 08 Noi 2012, 5:26 pm

Buna seara, va rog dati-mi o veste buna, si anume ca pot participa si eu ....pls !! Cine e in masura sa imi spuna asta va rog sa imi spuneti! Chiar mi-ar face placer sa pot concura si eu ! Va pup si succes tutror !
Ionela.Radu
Ionela.Radu
helper
helper

Numarul mesajelor : 62
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/12/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de elutzamicutza Joi 08 Noi 2012, 5:33 pm

Ahhhh... un concurs de cape!!! :D:D:D I'm IN!!! Frumoasa idee, mai ales ca mai am niste cape in plan in perioada asta! sau cine stie, pt concurs o sa fac una pentru mine, ca nu am niciuna!
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS CROITORIE - CAPA!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB