Ultimele subiecte
» CONCURS PRIMAVARA CREATIVA - VOTAREA
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyAstazi la 10:41 am Scris de vlad_mom

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyAstazi la 10:28 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyAstazi la 8:36 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyAstazi la 8:13 am Scris de LRodica

» Fimo-Ce putem face cu fimo (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:32 am Scris de vlad_mom

» Ce masina de cusut recomandati (6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyAstazi la 1:49 am Scris de mihaelapaier

» Păpușile noastre
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyIeri la 4:56 pm Scris de letho

» Martisoare din diverse materiale VI
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyIeri la 12:48 pm Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyIeri la 10:46 am Scris de vlad_mom

» Pulovere si alte creatii tricotate (vesta, bolero) XVII
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyIeri la 10:24 am Scris de Gabica

» Tot felul de decoratiuni-Poze si creatii (3)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyIeri la 10:19 am Scris de Gabica

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyIeri la 10:08 am Scris de ladybird

» Accesorii pentru papusa Paola Reina
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyIeri la 9:50 am Scris de Gabica

» Primavara creativa! - CONCURS DE CROITORIE
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyMier 26 Feb 2020, 6:12 am Scris de diada

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyLun 24 Feb 2020, 12:35 am Scris de aurishta

» Rochii, fuste crosetate -14
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyDum 23 Feb 2020, 8:40 pm Scris de gretty

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyDum 23 Feb 2020, 11:41 am Scris de LRodica

» Fesuri,căciuli,pălării,băşti croşetate - 17
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyDum 23 Feb 2020, 9:18 am Scris de vlad_mom

» Broderie computerizata, la masina de brodat 2
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyVin 21 Feb 2020, 2:10 pm Scris de katy2005

» Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 EmptyMar 11 Feb 2020, 9:07 am Scris de diada

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de LRodica la data de Mar 11 Feb 2020, 8:17 am

Foarte dragut.
Sa il poarte sanatoasa.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2255
Varsta : 52
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de diada la data de Mar 11 Feb 2020, 9:07 am

Ce frumos este! hug Cu mesaj! hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 6978
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum