Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

+54
Dorulet
bibitu
dorina64
samo99ro
katty25
tinap
pufulici
MagdaMarin
Angela2011
tadok
piciul
mimiady63
Angelica18
Carmencyta
ancush
firicel
cris_io_mat
trandafiras78
squirrel
danida
dana_ana23
eriliana
rucsy
elenao
kerkyra
crina68
Serban Valentina
SilviaDumitrescu
cristinadumitru1977
cory74
cld
geo
emmancita
odrina
lucky
mari01
kmn
myky7robc
mnarcisa
diada
ivanoiuadela9
teisoara
24elena
stoy
canadianca50
mykya
ioana soare
kitty_1973
violetas
georgeta.prnic
marlen372001
Uca
alessia2007
pufoi
58 participanți

Pagina 22 din 31 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Urmatorul

In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de mari01 Lun 27 Feb 2012, 2:08 pm

Va multumesc tuturor pentru aprecieri.ma bucur ca va place si eu sunt multumita desi am vrut-o putin mai lunga pentru ca s-a latit mult dupa ce am aplicat marginile.am sperat ca se mai intinde la blocat dar din pacate nu m-a ajutat firul.
Danida da eu sunt in poza.
Ioana este adevarat am marginea lunga cu frunze si la cea ingusta am scos frunza din diagrama am facut doar coltisorii pentru ca nu se aseza frumos si nu mi-a placut nici varianta sa o las fara nimik.
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de canadianca50 Lun 27 Feb 2012, 6:27 pm

Mario1 foarte frumos , felicitari
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de cris_io_mat Lun 27 Feb 2012, 7:08 pm

Mari01 este superb salul...si te imbraca foarte frumos aplauze aplauzele sunt la scena deschisa,cu drag....sa-l porti sanatoasa Smile
cris_io_mat
cris_io_mat
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 444
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de kmn Lun 27 Feb 2012, 7:46 pm

mari......ce frumusete ai reusit sa faci....felicitari maxime....sa il porti cu mare drag
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de piciul Lun 27 Feb 2012, 8:05 pm

Mari01 super salul..etola...iti vine bine culoarea! Sa te bucuri de el cat mai mult! andrele
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de elenao Lun 27 Feb 2012, 10:52 pm

Superb a iesit, te aranjeaza foarte bine si culoarea si modelul, se vede ca ai muncit la ea cu daruire, foarte delicat cheers
sa o porti sanatoasa!!
elenao
elenao
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 61
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 31/01/2012

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de emmancita Lun 27 Feb 2012, 11:58 pm

Acum il vad si eu, Mari, e foarte frumos, felicitari! Cat e de lung?? poate ca ai mai spus, dar pe mine asta ma "omoara" acum, ca trebuie sa fac mult la el si monotonia...nu-i pentru mine!!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de ioana soare Mar 28 Feb 2012, 2:04 pm

Emmancita eu cand am de lucru la ceva asa monoton imi propun un numar de repetitii de model pe zi si atat lucrez. Mi-e un pic mai usor daca am o tinta mai mica zilnica decat sa ma uit cat de incet avanseaza tot intregul.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de cld Mar 28 Feb 2012, 3:01 pm

mari superba si tu si etola! bravo!!!
eu nici acum nu am ajuns la oras sa imi cumpar firul pentru sal.
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de kmn Mar 28 Feb 2012, 4:36 pm

ioana soare a scris:Emmancita eu cand am de lucru la ceva asa monoton imi propun un numar de repetitii de model pe zi si atat lucrez. Mi-e un pic mai usor daca am o tinta mai mica zilnica decat sa ma uit cat de incet avanseaza tot intregul.

asa fac si eu Smile
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de pufoi Mar 28 Feb 2012, 5:45 pm

Mari foarte frumoasa etola ta!eu nu aveam atata rabdare, pt ca o vad o etola foarte lata!
Emma si eu ca tin;,vad ... galben de cand cu etola asta! wink
am facut poze azi pt ca duminica mi-am luat aparat. de cate ori voiam sa fac o poza, erau descarcate bateriile de noi,asa ca....
uitati si etola mea, care nu e gata!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de mari01 Mar 28 Feb 2012, 6:34 pm

Pufoi iti iese foarte frumos si bine ca ai pus marginea de la inceput ca nu mai ai batai de cap.eu recunosc ca la ele imi pirdusem rabdarea si aveam impresia ca nu mai termin,apoi a inceput sa ma macine gandul si-mi faceam planuri cum sa o cos sa nu fie vizibil,apoi nu se aseza frumos pe marginea mica daca pastram si frunza.cred ca am avut tensiunea ridicata de stres cateva zile.
Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase prietenie si spor fetelor care lucreaza inca la etola.abia astept sa le vad terminate.
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de elenao Mar 28 Feb 2012, 8:08 pm

Foarte frumos Pufoi, si culoarea calda si modelul super , si te-ai si gandit dinainte la margine

m-am hotarat si eu la margine, oricum sper ca m-am invatat minte si ce zicea Ioana cu planificatul de la inceput sa imi intre in cap zid

asta e marginea
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

am inteles ca ridic ochiurile de pe marginea mea si fac marginea finala
sper ca imi ajunge ata :D

spor la toate cele care mai au de lucru la proiect . Abia astept sa le vad pe toate Smile ... si abia astept urmatorul proiect :D
elenao
elenao
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 61
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 31/01/2012

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de pufoi Mar 28 Feb 2012, 10:47 pm

multumesc fetelor pentru incurajari!
eu ,am totusi, o nemultumire. mi se pare marginea, un pic cam lalaie si esarfa cam ingusta! tricot
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de firicel Mar 28 Feb 2012, 11:09 pm

Mari,ti-a iesit super etola!Si se aseaza asa bine pe tine!Sa o poti cu placere!
Pufoi,va fi o etola de toata frumusetea si a ta!Spor la lucru in continuare!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de emmancita Mar 28 Feb 2012, 11:15 pm

ioana soare a scris:Emmancita eu cand am de lucru la ceva asa monoton imi propun un numar de repetitii de model pe zi si atat lucrez. Mi-e un pic mai usor daca am o tinta mai mica zilnica decat sa ma uit cat de incet avanseaza tot intregul.
Daa, e bine sa stalilesti o "cota" zilnica, dar ce ma fac cand nu pun mana pe lucru zile intregi?? vin tarziu de la munca, copilul nu are temele terminate, cea mica trebuie imbaiata, sa fac mancare, si eu sunt cu gandul la ETOLAAA!! NU MERIT BATAITA?? rade
Pufisor, la mine se descarca doar jumatate de imagine, se vede foarte frumos, cat de lata e??
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de pufoi Mar 28 Feb 2012, 11:24 pm

Emma cred ca in jur de 30-40 cm, nu stiu exact. e jos, si nu mai cobor...
ma plimb cu ea prin casa, cand sus, cand jos, poate o termin, dar... ca si tine: teme, mancare si tot tacamul...
daca o incepeam ,de la inceput , acum era gata! wink
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de danida Mar 28 Feb 2012, 11:30 pm

Pufoi, imi place cum iese. Va fi tare frumoasa, la sfarsit Smile hug
danida
danida
helper
helper

Numarul mesajelor : 60
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/11/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de kmn Mier 29 Feb 2012, 9:15 am

nu va descurajati fetelor....cum a zis si ioana, nu alearga nimeni dupa noi rade
toate avem si alte indatoriri iar lucrul de mana ar trebui sa fie o placere....
eu sufar putin, lucrez cu lana si eu sunt alergica....adica imi transpira mainile atat de tare incat se uda ata si este imposibil sa mai continui...
asa ca...pe langa ca nu am timp, mai trebuie sa prind si momentul in care pot lucra Smile ....dar perseverez....am 85 cm

pufoi....imi place galbiorul tau..pare asa moale si diafan...
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de ioana soare Mier 29 Feb 2012, 9:47 am

Pufoi foarte frumos iti iese, abia astept sa o vad la final!

Elena pentru bordura pe care ti-ai ales-o ridici ochiuri din margini - din marginile lungi trebuie sa ai grija la proportie, sa nu ridici nici prea multe, ca sa nu se increteasca, dar nici prea putine, ca sa traga si sa nu poti bloca bine centrul. In general regula spune sa se ridice 3 ochiuri la 4 randuri (sau doua ochiuri de margine in cazul in care nu ai lucrat primul ochi din rand). Dar trebuie sa adaptezi numarul de ochiuri si in asa fel incat sa-ti iasa repetitiile de model intregi plus ochiurile pentru colturi. Iti arata diagrama cate ochiuri are o repetitie intreaga(in chenarul rosu) si cate ochiuri sunt necesare inainte de colt. Coloana galbena din margine reprezinta ochiul de colt si il numeri pe acelasi (este unul singur) si pentru marginea lunga si pentru marginea ingusta. Din capetele inguste, daca ai incheiat ochiurile, la fel, ridici ochiuri, dar de data asta pentru fiecare ochi din centru ai un ochi de bordura, doar ca si aici, daca nu iti iese numarul necesar de ochiuri pentru repetitii si colturi, trebuie sa adaptezi. Cel mai bine ridici cateva ochiuri in plus, cat sa iti iasa la fix numarul pt. bordura. In general la un capat se incepe pe fir provizoriu, iar la celalalt capat nu se incheie ochiurile, in felul asta se evita muchia de ridicare a ochiurilor. Iar ca sa adaptezi numarul de ochiuri necesare pt bordura se fac cateva inmultiri cu un rand inainte sa incepi bordura propriu-zisa.


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Mier 29 Feb 2012, 1:34 pm, editata de 1 ori
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de cristinadumitru1977 Mier 29 Feb 2012, 12:11 pm

Incet, incet...revin si eu. Dupa o perioada absolut ingrozitoare: pe 11 februarie a murit bunica mea dupa o grea suferinta de vreo 2 saptamani, pe 20 februarie am fost anuntata ca firma la care lucram se va desfiinta, pe 27 februarie proprietarul la care stam cu chirie in Bucuresti ne-a anuntat ca isi va vinde apartamentul si trebuie sa ne gasim alta locuinta... Vorba unei prietene, care a murit cu doi ani in urma: "...uneori te da viata cu capul de toti peretii"....

Acum, sa vin si cu o veste buna: am lucrat ceva la etola. Mi-am ales pana la urma modelul "coada de peste". Acum are o latime de aproximativ 65 cm, dar nu-i spalata si blocata pentru ca inca lucrez la ea. Imi place foarte mult cum iese, e un model usor. Mi-am stabilit o "norma" zilnica. Sa vad cum iese la final si apoi ma mai gandesc daca ii pun si o margine sau o las asa. Ce ziceti?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre cristinadumitru1977 in Mier 29 Feb 2012, 12:11 pm, editata de 1 ori (Motiv : Edit foto)
cristinadumitru1977
cristinadumitru1977
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/02/2010

http://handmade-in-romania.blogspot.com/

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de danida Mier 29 Feb 2012, 12:46 pm

Cristina, e superb! love

Imi pare tare rau ca treci acum printr-o perioada dificila....Stii cum se spune, cand esti deja jos, singurul lucru pe care-l mai poti face este sa incepi sa urci. Tu ai inceput deja...
Dumnezeu sa o odihneasca si sa o aiba in grija pe bunica ta!

Daca te putem ajuta cu ceva, macar cu un sfat, cu o idee, sa ne spui. Eu una ,m-am atasat mult de fetele care participa la proiect si de cele care ne indruma, asa incat cu mare drag iti ofer prietenia mea, virtuala pe moment...

Cum spunea si Ioana, mi-as dori si eu sa vad toate proiectele finite intr-o galerie. Ce frumos ar fi...Smile
prietenie
danida
danida
helper
helper

Numarul mesajelor : 60
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/11/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mier 29 Feb 2012, 1:40 pm

da ar fi frumos dar inca mai avem de lucrat ... eu cel putin nu am mai pucat sa fac nimic de vreo sapt ...am doar 80 cm si mai trebuie ... dar acum nu ma simt prea bine ... oricum vreau sa o termin . pupici tuturor . kiss
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de ioana soare Mier 29 Feb 2012, 2:10 pm

Cristina fruntea sus si mergi inainte, dupa ploaie mereu iese soarele.

Esarfa/salul iti iese foarte frumos, iar firul are o culoare superba!
Bordura , daca faci de jur imprejur, se va adauga la latime, iar ea este destul de lata acum la 65cm neblocata (dupa blocare va fi si mai lata). Daca la sfarsit te hotarasti ca vrei totusi bordura, atunci poti sa o faci doar la cele doua capete si atunci se adauga doar la lungime.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de kmn Mier 29 Feb 2012, 5:44 pm

cristina....sunt si eu alaturi de tine in aceste momente grele, Dumnezeu s-o odihneasca pe bunica ta iar tie sa iti dea multa forta pentru a merge mai departe...

etola ta imi place , chiar daca e un model usor iti iese foarte bine iar culoarea este superba....sunt sigura ca va iesi ceva deosebit...
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Tricot - Proiectul saptamanii - SAL - Pagina 22 Empty Re: Tricot - Proiectul saptamanii - SAL

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 31 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB