Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

+64
arisa
zylv
Aghata
geo
zsofia
Dodo-pui
feliciagl
louise27
Karina33
valentinadof
danabarbu2007
violeta25
rosita
aurishta
ioana soare
cretu_veronica22
emmancita
Cristina_Ionela
adelina24
m.a.r.i.m.a.r.
Pep3roNel
anamaria79"
cookie
fizicuta
emma90
liana10
dienutzababy
MihaelaT
Dragonfly
stoy
bobitica
florina_s
margelutamea
lady
angells
valentyna_sweetly
Ionela Garovat
piciul
CristineluG
dominiq
Chirrox13
Adorama
alinutza_andrei08
iuliana72
giusy
arielas
cris_io_mat
adryana53
cgeea
Copilarim
danniela
aisha
MoniKozi
adrianas
danielabordei
kitty_1973
Andata
Admina
rebel
maribel
claudiana
diblaru maria
ANDREYUTZA13
diada
68 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Votati uniforma

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap7%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 7% 
[ 24 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap5%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap10%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 10% 
[ 36 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap23%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 23% 
[ 83 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap8%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 8% 
[ 30 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap9%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 9% 
[ 32 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap4%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 4% 
[ 15 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap10%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 10% 
[ 38 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap5%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap1%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap2%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap14%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 14% 
[ 51 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_lcap2%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Vote_rcap 2% 
[ 11 ]
 
Total voturi : 368
 
 

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mier 12 Oct 2011, 12:34 am

In momentul acesta declar inchisa votarea pentru concursul Incepe Gradinita/ Scoala! Multumim pentru participare si atentie, tuturor. Maine veti afla cine se ascunde in spatele numerelor atribuite concurentelor. Pana atunci postez clasamentul in acest moment.

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 10-12-10

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de m.a.r.i.m.a.r. Mier 12 Oct 2011, 11:29 am

Felicitari concurentei cu nr. 4. Este frumoasa uniforma,insa mie personal mi-ar fi placut o culoare mai deschisa...........oricum inca o data felicitari. Merci
m.a.r.i.m.a.r.
m.a.r.i.m.a.r.
helper
helper

Numarul mesajelor : 60
Localizare : tara de smarald
Data de inscriere : 10/06/2011

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Mier 12 Oct 2011, 11:37 am

Felicitari concurentei nr.4 . Mi se pare practica si finuta .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de iuliana72 Mier 12 Oct 2011, 11:47 am

dar cine este?concurenta nr 4 CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 884671
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Cristina_Ionela Mier 12 Oct 2011, 12:54 pm

Una din cele mai grele decizii. In primul rand vreau sa va felicit din suflet pe toate ,bineinteles ca nu putem avea toate aceleasi gusturi insa mi-au placut foarte tare lucrarile concurentelor cu numerele 2,4,6,7,9,12,14 ,cu toate acestea nu pot sa spun ca a fost vre-una din celelalte care nu mi-a placut .Sunt frumoase toate in felul lor .Oricum le felicit inca odata din tot sufletul pe toate participantele si sincer mi-as dori sa castige cea care are nevoie mai mare de o masina de cusut (sa nu va suparati stiu ca nu acesta este rolul concursului) dar fiind toate tinutele minunate este singurul lucru pe care il pot spune .
Cristina_Ionela
Cristina_Ionela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 94
Varsta : 41
Localizare : Apuseni
Data de inscriere : 04/05/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Mier 12 Oct 2011, 1:12 pm

Parerea mea este ca ar trebui sa castige cine merita, cine a muncit, a avut insipatie, a stiut sa se faca placut, apreciat...nu cine are doar nevoie de o masina.Asa cred ca fiecare are nevoie, fie de una noua, fie de alta, doar de schimb.
Stiti voi, gusturile nu se discuta!!In materie de frumos, fiecare are opinia lui!
Haideti, ne dezvaluiti concurentele??
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de arielas Mier 12 Oct 2011, 2:17 pm

Dar tie cine ti-a placut Emmancita? Si sa stii ca imi place cum gandesti , sunt cu totul de acord cu tine. pupi
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Mier 12 Oct 2011, 3:02 pm

Grea intrebare,mai bine zis greu raspuns, sunt multe care-mi plac, sa zic ca nr 3 e cel mai pe placul meu, asa imi imbrac eu fetita la scoala.
Editez : incerc sa fiu obiectiva! si iti multumesc ca esti de acord cu modul meu de a gandi! pupi
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Mier 12 Oct 2011, 10:46 pm

Felicitari de pe acum castigatoarelor!
Se stie dintotdeauna ca nu se poate compara o imbracaminte pentru fetite cu una pentru baieti.Fetitele sunt mai gingase,mai dragutele cand sun imbracate in mod mai deosebit.De aceea si sun preferatele prin concursuri de genul acesta indiferent de cerinta si model.
Eu tare as mai fi avut nevoie de o masina de cusut ca a mea tare veche este si a cam cusut mult saraca.Aseara chiar mi s-a rupt cureaua,acum sa vad unde gasesc alta.Mai am una care sta doar de decor(dupa un dulap ca daca o pun in functiune stie toete strada ca eu cos asa zgomot face),deci iar trec la cea mecanica pe care o am de 30 de ani si inca mai merge.Astept acum o alta ocazie,un alt concurs,o alta sansa,poate alte aprecieri...nu se stie niciodata...
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Joi 13 Oct 2011, 12:04 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Premiile sunt oferite de BRO ROM Sibiu, http://www.decusut.ro/
Sunt puse la dispozitia castigatorilor acestui concurs 3 premii, constand intr-o masina de cusut si accesorii pentru croitorie, de foarte buna calitate.

PREMIUL I - Elna 1000 Sew Fun

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Masina-de-cusut-elna-sew-fun--41016b12-abdb-45d5-bb43-ecebd0ea8ef4

PREMIUL II

CUPON VALORIC DE 150LEI, CARE VA DA DREPTUL SA ALEGETI PRODUSE DE LA BROROM SIBIU, DE ACEASTA SUMA. Puteti face cumparaturi mai mari (spre exemplu o masina de cusut), se va aplica o reducere in valoare de 150lei.

PREMIUL III

CUPON VALORIC DE 100LEI, CARE VA DA DREPTUL SA ALEGETI PRODUSE DE LA BROROM SIBIU, DE ACEASTA SUMA. Puteti face cumparaturi mai mari (spre exemplu o masina de cusut), se va aplica o reducere in valoare de 100lei.

Premiile vor fi trimise de catre firma care sponsorizeaza acest concurs, doar la adrese de pe teritoriul Romaniei.


Castigatoarele de la concurs, felicitari tuturor:

Premiul I: zsofiaczintos primul
Premiul II: Andata
Premiul III: emmancita

Concurentele in ordinea aparitiei, multumim pentru participare Flowers

1. MagdaMarin
2. valentinadof
3. violeta25
4. zsofiaczintos
5. cretu_veronica22
6. Karina33
7. arielas
8. emmancita
9. aurishta
10. Lucia Ro
11. mnarcisa
12. Andata
14. aglaia

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Joi 13 Oct 2011, 1:07 am

Felicitari Szofia! Flowers Flowers Flowers
Felicitari Andata! Flowers Flowers Flowers
Felicitari Emmancita! Flowers Flowers Flowers

Felicitari tuturor concurentelor, ne-ati incantat si de data aceasta cu creatii care mai de care mai frumoase! Fiecare a avut ceva special! Flowers Flowers Flowers

Imi plac concursurile pentru copii, imi place sa vad cum li se citeste pe fata bucuria de a fi si ei parte din concurs.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de cgeea Joi 13 Oct 2011, 6:17 am

Felicitari tuturor, fumoase modele, ati muncit mult. Si premiile sunt pe masura. Ma bucur ca a castigat tinuta votata de mine :D Eu asa mi-as imbraca scolarita.
cgeea
cgeea
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 22/12/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de arielas Joi 13 Oct 2011, 7:30 am

Stiu ca nu se spune am stiu eu, ...dar eu am banuit ca e Zsofia. pupi I-am recunoscut stilul. Felicitari fetelor! kiss
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Joi 13 Oct 2011, 9:59 am

Si de la mine felicitari premiantelor si celorlalte participante deopotriva hug !
Am admirat tinutele create pentru micii vostri kiss , am si pus unele idei in dosarul de proiecte viitoare wink . Multumesc sponsorilor care au sustinut acest concurs, dar si adminelor care au muncit la organizarea si prezentarea lui. Flowers pupi
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de rosita Joi 13 Oct 2011, 10:15 am

Felicitari tuturor, si mai ales fetelor de pe podium!
Flowers
Ce-mi place momentul asta cand se dezvaluie identitatea concurentelor.
Eu am banuit ca nr. 4 ar putea fi Zsofia din cauza panzei topite, tin minte (de cand era si ea mai activa pe forum...) ca lucra cu panza topita.
Si, in afara de asta, pozele concurentei cu nr 9 aveau ceva care imi aminteau de Aurishta! Aurishta, ori fetita seamana foarte bine cu tine, ori ai mai folosit tu fundalul acela in alte poze, nu stiu, dar cam asa s-au legat lucrurile in creierul meu Smile
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Joi 13 Oct 2011, 10:20 am

rosita a scris:Aurishta, ori fetita seamana foarte bine cu tine, ori ai mai folosit tu fundalul acela in alte poze, nu stiu, dar cam asa s-au legat lucrurile in creierul meu Smile
rade rade Fundalul ala este singurul disponibil rade rade rade adica betoane, garduri si tufe rade rade rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Joi 13 Oct 2011, 10:32 am

Felicitari fetelor!Asteptam adresele cu numarul de telefon pe adresa forum.lucrudemana@gmail.com

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Joi 13 Oct 2011, 10:50 am

Multumesc in special adminelor, care au facut acest concurs posibil, care s-au ocupat cu atata profesionalism de organizarea lui, precum si sponsorului care a pus la dispozitia noastra premii atat de minunate.
Multumesc tuturor celor care m-au votat, voturile voastre mi-au incalzit sufletul, mi-au dat curaj sa mai incerc si alte tinute si nu in ultimul rand, mi-au asigurat un loc in clasament Merci love Flowers .
Multumesc si celorlalte concurente, a fost o onoare sa particip in acest concurs alaturi de voi, precum si celor care m-au felicitat.

P.S. Tare-mi face cu ochiul masina aia de cusut, poate in viitor voi reusi sa o cumpar, sa inlocuiesc "Ileana" mea, veche de 45 de ani!



avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de violeta25 Joi 13 Oct 2011, 11:35 am

Felicitari Szofia, Andata si Emmancita bucurie
Felicitari tuturor participantelor, toate tinutele au fost foarte frumoase bucurie
Szofia puteam sa pun pariu ca tu esti concurenta cu numarul 4 hug stilul tau este inconfundabil pupi
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Joi 13 Oct 2011, 11:40 am

Felicitari premiantelor !!!!!!
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Joi 13 Oct 2011, 11:46 am

Felicitari tuturor premiantelor dar si celorlalte concurente! Ati facut o treaba grozava si poate cine stie -cineva se va inspira din creatiile voastre-mai ales ca sunt multe fete ce au legatura cu scoala si gradinita, ca profesie!!! wink bucurie Bravo!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Joi 13 Oct 2011, 12:33 pm

Mesaj de la Zsofia, nu se poate conecta la forum momentan:

zsofia a scris:multumesc fetelor pentru vot,si un singur lucru pot sa va zic,sa deschideti urechea si sa ascultati,cea ce va cere,si sa daruiti,atunci o sa fiti rasplatit,pentru acest lucru,asta am facut si eu,nu ma gandeam la concurs,numai ca sa daruiesc ceva frumos,atat de simplu era,poate daca si voi faceti la fel ca mine,deschideti ureche,si ascultati,si nu concurati cu nimeni atunci o sa fiti raspalatit pentru acest lucru.Toate fetele au lucrat,si au facut niste lucruri frumose,tote mi-a placut,fiecare merita aplaude,ca nu oricine poate sa faca aceste lucruri minunate.


_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Joi 13 Oct 2011, 1:06 pm

Si eu va multumesc tare, tare mult si felicit toate concurentele Flowers
Multe mi-au placut si mie, am "furat" si eu idei pentru alte hainute la copiii mei, frumoase si ingenioase!!
Pai...si eu am recunoscut cateva fete (stilul lor), Magda si Zsofia si fata Aurishtei imi era cunoscuta. hug
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Joi 13 Oct 2011, 1:23 pm

emmancita a scris:
Pai...si eu am recunoscut cateva fete (stilul lor), Magda si Zsofia si fata Aurishtei imi era cunoscuta. hug
...si eu, care credeam ca nimeni nu tine minte fetzishoara ei... Shocked
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Joi 13 Oct 2011, 1:29 pm

Ba daaaa wink
I-am spus baiatului meu ca suntem pe podium cu costumul lui si reactia lui a fost: " acum trebuie sa-mi cumperi si mie ceva!!", adica vrea premiu pt premiu!!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB