Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

+64
arisa
zylv
Aghata
geo
zsofia
Dodo-pui
feliciagl
louise27
Karina33
valentinadof
danabarbu2007
violeta25
rosita
aurishta
ioana soare
cretu_veronica22
emmancita
Cristina_Ionela
adelina24
m.a.r.i.m.a.r.
Pep3roNel
anamaria79"
cookie
fizicuta
emma90
liana10
dienutzababy
MihaelaT
Dragonfly
stoy
bobitica
florina_s
margelutamea
lady
angells
valentyna_sweetly
Ionela Garovat
piciul
CristineluG
dominiq
Chirrox13
Adorama
alinutza_andrei08
iuliana72
giusy
arielas
cris_io_mat
adryana53
cgeea
Copilarim
danniela
aisha
MoniKozi
adrianas
danielabordei
kitty_1973
Andata
Admina
rebel
maribel
claudiana
diblaru maria
ANDREYUTZA13
diada
68 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Votati uniforma

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap7%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 24 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap5%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap10%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 10% 
[ 36 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap23%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 23% 
[ 83 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap8%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 30 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap9%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 9% 
[ 32 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap4%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 15 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap10%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 10% 
[ 38 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap5%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 18 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap14%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 51 ]
CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 11 ]
 
Total voturi : 368
 
 

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Adorama Mier 05 Oct 2011, 4:55 pm

Uniformele sunt facute cu pasiune si munca, lucru pentru care toate concurentele merita felicitari, desi poate ca as zice ca unele piese ies din anumite standarde pe care zic eu ca trebuie sa le aiba o uniforma. Este o parere personala si poate usor subiectiva, datorita faptului ca profesez in invatamant.

Dar am ales ceva ce se potriveste atat unei fetite cat si unei eleve de liceu, ceva usor de intretinut pentru mama care spala si calca, elegant de purtat pentru fata care simte nevoia de cochetarie, si - de ce nu? - placut si ochiului celui/celei de la catedra.
Adorama
Adorama
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Localizare : prin zona
Data de inscriere : 05/04/2010

http://www.pulbere-de-stele.com

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 05 Oct 2011, 5:33 pm

Gata, am votat si eu. Sunt de parere ca tinutele trebuie sa fie uniforme scolare sau de gradinita, comode dar nu numai de strada...la scoala/gradinita nu se face parada modei.....Este o parere personala.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de dominiq Mier 05 Oct 2011, 5:42 pm

foarte greu sa votezi numai una
toate sint minunate,una mai frumoasa ca alta
felicitari participantelor!
dominiq
dominiq
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : suceava-romania
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de adrianas Mier 05 Oct 2011, 6:53 pm

Votez si eu, e intr-adevar greu de votat, sunt multe si frumoase si cred ca mai dificil de executat sunt cele de baieti,de aceea am ales un model mai greu de facut si care dupa parerea mea se incadreaza in subiect. Felicitari tuturor.
adrianas
adrianas
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 43
Localizare : net
Data de inscriere : 16/08/2011

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de CristineluG Mier 05 Oct 2011, 7:51 pm

Foarte frumos!
CristineluG
CristineluG
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/10/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de piciul Mier 05 Oct 2011, 8:02 pm

Succes tuturor participantelor! Uniforme vesele, pentru copii frumosi! A fost greu sa aleg pe cine votez. Cusaturi complicate, modele aparent simple, numai bune de purtat ziua la gradinita/scoala! Bafta bucurie
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Ionela Garovat Joi 06 Oct 2011, 3:14 am

E prea greu de ales, fiecare tinuta are ceva aparte care te atrage.Foarte dificil sa votezi doar una. scratch scratch
Felicitari fiecarei concurente in parte, pentru munca si imaginatia depusa. bucurie bucurie


kiss
Ionela Garovat
Ionela Garovat
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 55
Data de inscriere : 23/06/2010

http://www.bijuteriiionela.wordpress.com

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de valentyna_sweetly Joi 06 Oct 2011, 9:57 am

imi e greu tare sa fac ceva la masina de cusut incit va admir pe toateee am votat concurenta 4 .mult succes . kiss
valentyna_sweetly
valentyna_sweetly
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 183
Varsta : 46
Localizare : focsani
Data de inscriere : 30/11/2010

http://hainutecrosetatevaly.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de angells Joi 06 Oct 2011, 10:32 am

Buna dimineata la toata lumea!
Lipseste omul o vreme, si cand se intoarce, descopera numai minunatii si concursuri!
Felicitari la toata lumea! Am votat si eu Smile
kiss
angells
angells
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 45
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de lady Joi 06 Oct 2011, 12:23 pm

Felicitari tuturor bis
Foarte frumoase toate.
Am votat concurenta nr 4. Felicitari! este foarte frumoasa, eleganta si pe gustul meu love
As cumpara si eu asa ceva Smile
avatar
lady
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 85
Varsta : 49
Localizare : Belgia
Data de inscriere : 10/02/2010

http://veronicascrap.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Joi 06 Oct 2011, 2:25 pm

Cel mai mult mi-au placut creatiile 3, 4, 9, 12 si 14. Nu va spun cu care din ele am votat wink
Felicitari tuturor si mult succes in continuare!!! kiss
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de florina_s Joi 06 Oct 2011, 2:45 pm

Am votat si eu cu nr 8, cred ca e cel mai reprezentativ pt scoala, imi place combinatia de culori si cred ca e destul de greu de realizat! Succes.
florina_s
florina_s
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : aproape
Data de inscriere : 29/08/2011

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de bobitica Vin 07 Oct 2011, 10:44 am

Gata am votat si eu.La un concurs trecut s-a pus intrebarea de ce nu voteaza mai multe forumiste si eu mi-am insusit critica si azi votez.Am votat bineinteles ceea ce mi s-a parut mie ca arata cel mai bine lucrat,cel mai bine pus in evidenta si ce imi place ca si uniforma.Felicitari tuturor participantelor.Serios iar e un concurs cu greutate,dificil de votat ca toate costumatiile sunt frumoase,bine lucrate si mai ales originale.SUCCES!!!
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de stoy Vin 07 Oct 2011, 10:58 am

Felicitari concurentelor, ati muncit toate si ne-ati incantat privirile.
Votul meu merge la concurenta cu nr. 4 , am indragit de la inceput creatia ei imi place cum e lucrata si mi-as imbraca junioara cu asao uniforma.
Felicitari tuturor Flowers Flowers Flowers
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Dragonfly Vin 07 Oct 2011, 11:18 am

Mi-a placut enorm de mult concurenta nr 3 love

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

flower Blog Accesorii & Machiaj  : http://dragonfly-accessories.blogspot.com/
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 07 Oct 2011, 7:18 pm

Felicitari tuturor!
De cand a aparut subiectul cu votarea am tot privit, am analizat si azi am votat. wink Am ales ceva ce se intretine usor, nu presupune costuri mari (la o scoala sau gradinita sunt copii din toate categoriile sociale), sa poata fi purtata in orice anotimp (doar scoala incepe in septembrie si se termina in iunie spre sfarsit Smile ), sa nu semene prea mult a tinuta de strada , dar sa fie moderna, sa fie o oarecare sobrietate ca si asa merg tinerii la scoala imbracati ca la discoteca (nu dati cu rosii, dar eu mor sa vad intr-o clasa paleta de culori formata din toti elevii, in clasele mai mari cum isi tin sanii pe banca intr-un decolteu adanc, iar baietii au atatea inscriptii pe hanorace de nu sti la care sa te uiti mai intai), sa existe o compatibilitate intre uniforma pt fete si cea pentru baieti... si as putea s-o tin asa pana dimineata rade , dar ma opresc aici.
Dupa incheierea votarii poate apar cu cateva comentarii la care am semne de intrebare.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Vin 07 Oct 2011, 7:32 pm

Cata dreptate ai Mihaela. Ma uitam socata la ce tinute au pustoicele din ziua de azi. Ce machiaje si coafuri... Baietii la fel, au frizuri cu stil, cred ca se geleaza 3 ore dimineata, inainte de scoala. Si ce vocabular... zid
Sincer, mi-as dori sa se poarte uniforme, cand o sa inceapa fetita mea, scoala. Am vazut niste eleve mici, zilele trecute, una in fusta si vesta si alta in sarafan, ambele acelasi material, rosu in carouri (tartan sau de scotian). Aratau asa de dulci, asemanatoare si totusi diferite, uniformele.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de dienutzababy Sam 08 Oct 2011, 9:17 pm

Am votat si eu, felicitari concurentelor kiss
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de liana10 Dum 09 Oct 2011, 1:09 pm

Frumoase costume, frumosi copii, felicitari croitoreselor!
liana10
liana10
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 02/10/2011

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de emma90 Dum 09 Oct 2011, 1:32 pm

am votat si eu,dar a fost foarte dificil sa aleg...desi sunt asa,mai dupa bancile scolii si apreciez absolut toate costumatiile, trb sa recunosc ca nu toate merg drept uniforme sau pt a fi purtate zi de zi...iar eu,una,sunt pro uniforma :D
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de fizicuta Lun 10 Oct 2011, 8:04 am

Felicitari tuturor participantelor,am votata si eu ..... cu adevarat este nevoie de o uniforma ptr scoala(uniformizarea nu este data de o tinuta purtata 4-6 ore cat sta la cursuri)
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 10 Oct 2011, 12:49 pm

Maine la ora 24 se inchide votarea, va rog sa va grabiti sa votati daca nu ati facut-o pana acum!

Bafta tuturor!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de cookie Mar 11 Oct 2011, 6:38 am

Am vazut o multime de hainute frumoase, felicitari celor care le-au lucrat!
Este adevarat, mi-au atras atentia niste tinute spectaculoase, festive chiar, insa cred ca am votat-o pe cea care poate fi prezentata cu succes pe "podiumul" clasei.
Bafta tuturor!
avatar
cookie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 31/10/2008

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de anamaria79" Mar 11 Oct 2011, 8:20 am

felicitari tuturor.sunt minunate multe dintre ele.
anamaria79
anamaria79"
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 327
Varsta : 45
Localizare : oradea
Data de inscriere : 16/05/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Pep3roNel Mar 11 Oct 2011, 3:32 pm

De obicei eu stau ascunsa, nu prea comentez, doar citesc si imi place la nebunie sa votez la concursuri. (De cand m-am inscris in forum sper ca nu mi-a scapat nici unul.) Dar de data aceasta nu ma pot abtine si trebuie sa felicit toate participantele la concurs! Ati muncit enorm, nu v-ati ales niste modele usoare si au iesit niste minunatii din mainile voastre! Pe mine cel putin m-ati pus in dificultate sa va departajez si sa aleg cui sa-i dau votul. :D Va felicit din tot sufletul! Abia astept si pe viitor sa vad creatiile voastre! Pupici
Pep3roNel
Pep3roNel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE TOAMNA - INCEPE GRADINITA/ SCOALA! - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB