Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

+59
michelinebeaulieu
violetas
lennny
danabarbu2007
mya21_ro
mariaz_09
leedecideactua
adelina24
elenaxx
despina13cucli
piciul
danielabordei
valentinadof
Floren
stoy
danniela
claudia_mami
ioana soare
louise27
crina68
violeta25
betymi72
irish05
europolis
Giobsy
rosita
CCristinaC
SilviaDumitrescu
dienutzababy
Uca
mykya
Karina33
diada
arielas
Gianina4ever
bubu85
ikuta
adrianas
dorina64
AlinaJ.Bijoux
ghita
ema
firicel
Kristina
kitty_1973
letho
corina corina
Chirrox13
geany
ismi3ismi
Admina
geo
MagdaMarin
symos
Gabiuta
Cristache
emmancita
carmenco
MihaelaT
63 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 12 Oct 2011, 5:46 pm

aaa wink credeam ca e ceva superstitie rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Floren Mier 12 Oct 2011, 5:49 pm

Esti o "figura", Silvia! Auzi la ea... superstitie! rade
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Joi 13 Oct 2011, 10:13 pm

Am gasit un targ cu imbracaminte si marochinarie autohtona (erau si stifturi, chinezesti...) si am luat doua genti. A fost 40lei bucata, foarte bine dupa parerea mea; desi sunt petice macar sunt de piele moale. Ce parere aveti, sa le tin? Cea maro e pentru mama mea, dar am regrete ca cea bej nu prea am la ce sa o port...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de firicel Joi 13 Oct 2011, 10:19 pm

Foarte faine gentile Admina!lasa geanta acolo ca nu cere mancare si imposibil sa nu ai tu o pereche de cizme sau ghete de o culoare din toate peticutele Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 13 Oct 2011, 10:29 pm

Geanta maro e tare frumoasa!!! Sigur i-ar placea si mamei mele una de genul. Nu si-a mai luat o geanta noua de 10 ani iar pe ale mele nu le poate lua pt. ca sunt prea tineresti si cam colorate pt. gustul ei!!!
Si eu zic sa o pastrezi pe cea bej!!! Eu sunt de parere ca nici o data nu ai destule genti, posete!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 14 Oct 2011, 11:24 am

Misto gentile Admina sa le purtati sanatoase.
Eu mi-am dezinfectat pantofii primiti iar de ieri sunt sunt la cizmar sa fie scimbate flecurile.
Au fost si bagati la congelat cu pungi de apa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

So se pare ca o pereche (cea cu pietre) chiar si-au mai dat drumul.Am un botez duminica viitoare (inca nu stiu sigur daca ma duc) la care i-as purta.
Chiar acum am vorbit la telefon cu cizmarul si o sa-i am gata inainte de eveniment.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de danniela Vin 14 Oct 2011, 11:59 am

Magda puneti o pereche de sosete groase si incalta-i prin casa pentru juma de ora, isi mai dau drumul.
Admina mie imi place cea cu petice, e superba, si zic ca la blugi merge, daca porti, as o vad eu. Nu o da ca ii gasesti tu costumatie.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Vin 14 Oct 2011, 12:53 pm

Magda, cum ai indesat pungile pana in varful pantofilor? Pe mine la varf ma strang. Am largit o pereche cu sosete foarte groase, intr-adevar a mers.
Geanta crem-bej imi place mai mult pe partea fara buzunare si mai ca le-as scoate, dar raman urmele cusaturilor, din pacate.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 14 Oct 2011, 1:11 pm

Nu le-am indesat pana in varf rade Nici eu nu am reusit probabil nu m-am straduit foarte tare,dar cand o sa-i iau de la cizmar o sa-i incalt si cu sosete de lana (nu chiar de lana ci mai groase) rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Vin 14 Oct 2011, 3:45 pm

Sa purtati cu placere ce v-ati cumparat!
Geanta bej imi place mai mult, e mai pe gustul meu.

Eu stiu ca daca vrei sa nu te jeneze o pereche de pantofi, sa dai cu crema de fata in interiorul lor si sa mergi cu ei. Incearca si metoda asta.

Scriind aici, mi-ati facut pofta de aratat ce mi-am cumparat.
Pentru inceput, geanta de la Milano (pentru ca am putut s-o scot pe birou acum, s-o fotografiez):

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cam impaclate... dar asa au iesit la repezeala, cu telefonul.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de valentinadof Vin 14 Oct 2011, 4:33 pm

eu mi-am luat botine astazi,of,cat mi le-am dorit! l[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de danielabordei Vin 14 Oct 2011, 4:39 pm

Uaaauuu! Ce frumoase sunt botinele! Sa le porti cu placere!
danielabordei
danielabordei
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 23/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de danniela Vin 14 Oct 2011, 4:54 pm

Superbe!!!!! Si geanta ta imi place Carmen!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 14 Oct 2011, 8:00 pm

Azi am fost la Arad si m-am plimbat 4 ore prin oras (nu am mai fost de ceva timp) si mi-am cumparat cate ceva. Hai mai bine sa va arat.

O geanta din lana impaslita, destul de incapatoare care imi place f. mult. E luata de la un SH cu incredibila suma de 2 lei. Eu intrasem sa caut cu totul alceva si am dat peste geanta. E numai buna pt. purtat iarna asta.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cateva "briz-brizuri" pt. realizat felicitari. Pe acestea am dat 14 lei.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si...am gasit la un mall la care nu am mai fost de 2 luni, o mercerie deschisa recent, cu preturi f. bune. De acolo mi-am luat 2 m de panglica satinata si ingusta ca sa o folosesc la felicitari. Am dat 1 leu pe ea. Nu am mai pozat-o.
Cam asta mi-am luat eu azi, plus un suc la 0,5 l si o mini ciocolata.
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de mykya Vin 14 Oct 2011, 10:31 pm

Sa porti cu placere geanta si sa folosesti cu spor briz brizurile pentru felicitari. Smile
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 14 Oct 2011, 11:11 pm

Cu siguranta Mykya!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Karina33 Vin 14 Oct 2011, 11:44 pm

Alina sunt luate de la lidl seturile? Le-ai desfacut? Merita cumparate?

Admina n-am eu nicio afinitate cu marorile dar geanta pentru tine e tare frumoasa si pare moale si placuta pielea. Sa nu indraznesti sa n-o porti!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 15 Oct 2011, 12:05 am

Da sunt de la Lidl seturile. Doar modelele astea le-am mai gasit azi!!! Le-am desfacut si pot za zic ca merita. Setul cu pix cu gel mai putin ca sunt doar 6 cartoane cu 6 plicuri si pixul. Celalalt set are si accesorii pe langa cele 4 cartoane, 2 mai mari si 2 mai mici, plicurile aferente. Iar ce e bine e ca nu mai trebuie sa tai cartonul si sa-l indoi.
Buburuzele din lemn sunt cumparate din alta parte si nu au nici o legatura cu cele doua seturi. Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 15 Oct 2011, 6:49 pm

Spuneam la suta ca mi-am luat rochie. Dupa 2 zile de batut orasul la picior in lung si in lat iata ce mi-am gasit in sfarsit (atat cat se poate vedea wink )
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
imbracata cu ea ma veti vedea pe 30 octombrie, dupa ce vin de la botez( ca sa fiu si eu aranjata, wink )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 15 Oct 2011, 7:03 pm

Sa o porti sanatoasa la botez Silvia. Din poza nu prea imi dau seama cum vine pe corp dar astept poza cu ea imbracata!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Admina Sam 15 Oct 2011, 7:05 pm

Alina, curat chilipir, geanta impaslita. wink Intra mult fir sa o faci. Sa o porti sanatoasa.
Silvia, vei fi o doamna bine, in rochie eleganta. Imi place decolteul. Si? Strencanesti ceva sa o accesorizezi? Un bolero ceva?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de firicel Sam 15 Oct 2011, 7:13 pm

Sa o porti sanatoasa Silvioara si sa te distrezi bine imbracata cu ea! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 15 Oct 2011, 7:25 pm

Multumesc fetelor!
Admina este sterencanita de mult accesorizarea. Un ceva lung cat ea (asa s-a nimerit)din matase neagra wink Nu v-am aratat pana acum pentru ca pur si simplu nu am avut nimic uni cu care sa ma imbrac ( nimic nu ma mai incape zid ). Si pe umeras... nu se prea intelege ce si cum fiind matase atarna greu wink In plus as vrea sa-mi fac bratar si colier din margele imbracate in croset din matase neagra Aaaa ce spuneti? Merge? ( nu radeti de mine dar eu chiar nu le am cu astea...)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de firicel Sam 15 Oct 2011, 7:49 pm

Silvia,eu un azic ca ar mereg un set crosetat din matase neagra.Dar de ce nu si cercei? scratch
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 15 Oct 2011, 7:52 pm

Pentru ca cerceii din ureche daca ii dau jos, cand ii pun iar.... trebuie sa merg la bijutier sa mii inchida wink Si fara cercei in ureche nu stau wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 7 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB