Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyMier 01 Mai 2024, 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

+11
ramomic
Roxy
victoriacus
avr_dana
mariaz_09
juliennej
andreea_2008
ana_bela
crixuta
deiutza23
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Sam 12 Feb 2011, 10:16 am

Eu de cate ori ma supar pe Edy ii explic de ce. Ii spun ca nu e bine sa faca ceea ce a facut si argumentez de fiecare data. Ei pricep mai mult decat credem noi.
De exemplu cum s-a intamplat la tine Rox, a spart sticla de ulei. Eu i-as spune asa. Nu-mi pare rau de sticla, dar nu as vrea ca tu sa te tai la manute si sa ajungem la spital. Intotdeauna am pus in umbra valoarea lucrurilor stricate si pe primul plan sanatatea noastra.
Eu cred ca inteleg destul de bine, chiar daca sunt mici.
Aaa, si despre amicul care lua batai pentru boacane, cred ca mai bine i-ar fi explicat ca e periculos ceea ce face decat sa-l fi plesnit. E uimitor cat de mult poate face o explicatie. Cred ca daca doar pedepsesti sau doar te superi si nu dai nicio explicatie copilul se simte lipsit de importanta. cand ii spui despre ce e vorba, se simte important. Asta cred eu. N-am citit nimic, doar am observat la al meu. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Roxy Sam 12 Feb 2011, 11:29 am

Da, asa e , Ana, sunt de acord cu ce spui tu pentru ca asa gandesc si eu. Insa am teama asta sa nu faca orice ii trec eprin cap cu convingerea ca mamei ii trece supararea. Eu ii explic pericolul, intotdeauna pun accent pe asta, dar ii arat si ca sunt suparata. Doar nu ii pot spune asa ceva razand, si atunci am impresia ca el muta acdentul de pe ce i se putea intampla facand un anumit lucru pe faptul ca mama s-a suparat si asta rezolv cu "iarta-ma'. nu stiu daca ma fac inteleasa.
mereu incerc sa aplic ve am invatat, uenori iese , alteori nu. Dar sfaturi sunt mereu binevenite. Cred ca e si teama asta de a nu da gres, ma refer aici la parinte. Am vazut atatea cat am lucrat in invatamant si mereu ma gandeam, uite, as anu e bine. copilul asta ar putea sa fie altfel daca parintii.... etc Sunt constienta de importanta parintilor in educatia copilului-- si poate ma stresez extra .


Ultima editare efectuata de catre Roxy in Sam 12 Feb 2011, 11:37 am, editata de 1 ori
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Sam 12 Feb 2011, 11:34 am

Oh, da, Roxi, inteleg ce vrei tu sa spui si din experienta mea iti spun ca probabil se va intampla. Adica Edy spune cand il "pedepsesc" lasa ca pana maine uiti. Asa ca... pregateste-te. Smile
Si, nu, nu vei fi o mama rea. hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Sam 12 Feb 2011, 1:04 pm

neata fetelor!

roxy, asa cum zice ana, ei inteleg mai mult decit credem noi.muuuult mai mult.eu nu cred ca tudor isi cere iertare crezind ca poate face orice si ca o sa-l ierti..
toti copiii de virsta asta sint atrasi de obiecte reale ,din casa...si e mai bine asa decit sa fie atrasi de jucarii din plastic cu care n-au nimic de facut, decit de apasat pe un buton.in fiecare saptamina,la scoala, fac cu piticii mei ceva de mincare..fie furescuri, fie piine, muffins, ce o fi..si sint fffffffffff interesati si le place..

legat de prietenul vostru, eu cred ca el era mult mai mare cidn facea asta cu parintii lui..
cris, spor la treburi.
ana, cum merge cu edy , desenele, mincatul?

fetelor, pe voi v-au durut degetele?aseara am impletit si acum de dimineata, aproape nu pot scrie..mi le simt tepene si de abia le deschid..nu stiu ce mai e si asta..Sad
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Sam 12 Feb 2011, 1:27 pm

Julie, merci
Cred ca e de la retentia de apa...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Sam 12 Feb 2011, 1:48 pm

fetelor, ca tot vorbiti de ce fac piticii...mie nu mi-e "teama" de perioada asta 0-10 ani, mi-e teama de adolescenta.stiu ca-i prea devreme sa ma gindesc la asta, dar eu stiu ca am fost un adolescent atipic, ciudat si stiu ca le-a fost greu alor mei cu mine..nu stiu cum o sa fie, sper sa ne descuracma noi cumva..Smile
ce ginduri am la 6 dimineata, in loc sa dorm...Smile

cris, gata pregatirile???
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Sam 12 Feb 2011, 4:35 pm

Hello
Juli, si pe mine ma dureau mainile si picioarele. Da, cred ca e retentie de apa. Incearca sa eviti sarea. Sunt ceva ceaiuri pentru gravidute. Cred ca exact pentru asa ceva. Eu am baut de cozi de cirese. La mine a mers. Ma simteam un pic mai bine.
Edy ii varza de tot cu mancatul ca acu l-a luat un pui de raceala. A avut un pic de febra, dar ii dam cu portocale si limonada. Mai o vitamina C, mai un colt de panie, mai o supa de pui. Eh, sper sa scape repede.
Vai, nu-mi spune despre adolescenta!!!!!!
Eu am fost o adolescenta semirazvratita, da nici mama nu facea nimic sa ma apropie.
Sper din tot sufletul sa pot gestiona orice conflict intre generatii.

L.E.
Cris, sa ne pastrezi si noua o felie de tort. Felicitarile maine. pupi

Iaca ce am mai mesterit eu.
Azi le-am si testat. A fost foarte bine si cu scutece lavabile. O sa renunt curan la pampers.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aaaa, tineti-mi pumnii. Luni ma cantaresc. Macar sa am 68 si bag dansul bucuriei. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Dum 13 Feb 2011, 1:00 am

seara buna!
cris, la multi ani sa fii fericita alaturi de cei dragi, sa gaesti un job care sa te multumeasca din toate punctele de vedere si sa fii sanatoasa!!!!! birthday

ana, faine scutecele!!cum se simte iannis cu ele? si cite ai facut ca sa le poti schimba des?
sanatate lui edy!
o sa ma uit dupa ceai de cirese..azi n-am putut lucra nimic pt ca pur si simplu nu pot indoi degetele...si mi s-au ingroasat ,parca-s cirnaciori:))!
am mai luat niste haine pt bebe ca ma tot bat la cap colegele...

o duminca faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Dum 13 Feb 2011, 8:54 am

Neatza
Cris, La Multi Ani fericiti alaturi de baietii tai!!!! Cuvinele sunt de prisos. Smile
Te imbratisez cu mare drag, scumpa mea. Sa fii alaturi si de noi muuuuulti ani. kiss

Dana, scuze, chiar am vrut sa iti raspund, da neuronii astia...
Eu stiu ca de la calciu iti creste pofta de mancare, dar calciul in sine nu ingrasa. Daca e nevoie sa iei, ia sau incearca sa il iei din alimente in mare parte si o doza mai mica din suplimente.

Juli, sa cauti cozi de cirese. hug
Scutecelele au un strat impermeabil si in ele se mai pune un insert absorbant. De multe ori schimbi doar insertul. Eu am vreo 14 de toate, dar mai cos cateva.
Iti trebuie cam 20.

Pupici
Sa aveti o dumninica minunata.
La mine e soare, dar stam in casa. Baietii mari is varza.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Dum 13 Feb 2011, 10:19 am

LA MULTI ANI FERICITI CRIS SI NUMAI IMPLINIRI PE TOATE PLANURILE SI SA NU PLECI DE LANGA NOI MULTI MULTI ANI DE ACUM INCOLO.TE IUBIM hug pupi kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Dum 13 Feb 2011, 12:41 pm

Multumesc fetelor din suflet pupi kiss
Uite noi ne-am sarbatorit nitel aseara, am pus niste pozi pe fb, am baxat ca un purcel, am fost nervoaa toata ziua ca era casa plina de var, dar incredibil, pana a venit lumea, le-am descusut cumva....nu credeam ca vom reusi...
Azi relaxare, la noi bate un vant de cateva zile, de efectiv zici ca ti zboara acoperisul...poate iesim undeva mai tarziu sa il plimbam pe Andrei...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Dum 13 Feb 2011, 4:17 pm

Ehe, sarbatoritaaaa!!!!!!!
Sa va fie de bine petrecerea.

Cris, Andrei mai papa tzitzi?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Roxy Dum 13 Feb 2011, 5:50 pm

Cris, un sincer si din suflet LA MULTI ANI. Sa fii fericita, iubita, sa ai parte de impliniri si sa te bucuri de fiecare zi petrecuta alaturi de cei dragi sufletului tau.

Eu am musafiri, asa ca de aia is asa telegrafica. Mai povestim maine. va pup ep toate.

O seara frumoasa.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Dum 13 Feb 2011, 7:45 pm

ziua buna!

cris, petrecere faina in continuare. am vazut si pozele, arati super iar andrei e tare dulce.
ana, sanatate celor bolnavi!
roxy , relaxeaza te cu musafirii.

aici iar sta sa ninga..
mi-e pofta de o salata de boeuf.o sa o fac cu pui si mai vad eu ce...nu prea grasa oricum..Smile
seara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Dum 13 Feb 2011, 7:46 pm

Cris LA MULTI ANI!!! Multa sanatate, rabdare si putere sa cresti frumos pe Andrei, multe bucurii in familie, intelegere si tot ce mai vrei tu pupi kiss

mai intru maine ;)
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Dum 13 Feb 2011, 8:33 pm

Cris, esti foarte frumoasa!!!!!
Arati foarte bine!!!!
Eh, te invidiez (in sensul bun al cuvantului hug )
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 14 Feb 2011, 9:56 am

Neata fetelor Smile
Multumesc pentru urari kiss

Eu am 55 de kg, dupa 2 zile de porceala rade ...sper sa fie si nitica retentie de apa la mijloc...
Ana, multumesc pupi , da, Andrei mai papa tzitzi, insa numai seara si noaptea, nu e asa innebunit ziua dupa ea Smile. Cred ca treptat se intarca singur, dar il mai las pana mai vrea el Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 14 Feb 2011, 10:24 am

Cris, sti bine ca nu ai cum sa te ingrasi in 2 zile. wink
Oho, Andrei e baietel mare. pupi
Iannis inca papa fffff des si ziua. De fapt cred ca mai mult se alinta. wink
O saptamana faina.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Lun 14 Feb 2011, 1:19 pm

neata fetelor!

o saptamina buna tuturor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Lun 14 Feb 2011, 3:52 pm

Buna fetelor

Cris au stat mult musafirii? Cum fu petrecerea?
Imediat vine alta...dar f importanta Smile imediat ma uit la poze sa se incarce pagina

eu is suparata , dupa o saptamana in care am papat frumos, fara paine, fara dulce, prajeli si dupa 6 ..........nu am slabit nici macar un gram si inca is vreo 200 in plus.De nervi am papat in wk ca o sparta , stiu ca nu am procedat corect dar am cedat Sad
Iar azi am avut o zi infernala la gradi, copiii astia is hiperactivi, ma obosesc toata. sper sa am rabdare sa merg in continuare si la anul.
Oricum salariul deja a intarziat o saptamana , bani de mizerie si nici nu-i dau la timp Sad No No

sa aveti o saptamana mai buna ca a mea
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 14 Feb 2011, 6:05 pm

Dana, nu ne-am lungit f mult, ca e greu cu bebicii...
A fost fain, daca nu mi-ar placea sa ma intalnesc cu toti prietenii la un loc si sa sporovaim, nici nu-mi bateam capul sa ma agit cu ziua mea.
Si asa a fost super aventuros, ca au venit muncitorii si ne-au terminat dormitorul, am curatat toata ziua numai var, noroc ca facusem tortul in noaptea precedenta, dar nu am mai apucat sa il ornez....
Da sa stii ca meriti bataita ca ai cedat Smile
Daca ai sti de cate ori se pune in plus la mine cate juma de kg pana se duce de tot...daca te depresionezi nu rezolvi nimic...dar sunt precisa ca vei tine de acu cum trebuie hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 14 Feb 2011, 7:52 pm

buna seara fetelor Smile

cris LA MULTI ANI! am vazut si pozele de pe fb...esti fotomodeala. felicitarile mele

\eu am inceput sa numar zilele pana la concediu :D abia astep sa vina vineri seara
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 15 Feb 2011, 10:55 am

Neata fetelor Smile
Multumesc Handrico hug , nu-s chiar fotomodeala, azi am vreo 54 de kg....
Aseara m-am distrat tare bine de valentine`s day, am adormit odata cu Andrei in living, dupa aia l-am luat de o aripioara, l-am dus in pat, m-am spalat pe dinti si m-am bagat si eu la somn in continuare langa el. Cred ca a ramas masca sotul rade .
M-a ajuns oboseala din ultimele zile...
Ieri ne-au montat si dressingul, da nu am apucat sa aranjez multe in el...Zilele astea ne reorganizam, cred ca o sa fie mai putin dezastru prin casa Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 15 Feb 2011, 12:15 pm

buna fete,eu sunt la birou,astept o colega ca avem ceva treaba.
cu mancatul sunt varza,ma abtin o vreme si apoi dau iama.
cam atat,nu-mi place dar nu pot sa ma abtin.
va poop.paaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 15 Feb 2011, 1:09 pm

neata fetelor!

de abia astept vacanta sa pot dormi...

zi faina sa aveti si usoara!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 14 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 30 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB