Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

+96
bibidesign
ADArt
Serban Valentina
alimami
dktimi
icabica
emmancita
doni
Lali
PetroN
Uca
nicky3128
adelina24
kitty_1973
mykya
danabarbu2007
louise27
AlinaJ.Bijoux
violetas
betymi72
iudit
anamariacimpoieru
silvisor
RamonaM
piciul
letho
mena2001ro
mami jeni
darkpoke
nicola_
modelina
paulaszorzoane
ppisic
Lucia Ro
dominiq
CristineluG
ioana soare
Lilly
Deliria
Adorama
laurela
diada
anigherman
pepy24
clodi
DANIELA.I
7furnici
firicel
mariaz_09
mnarcisa
Dodo-pui
tantza_m
Andata
margelutamea
ionela stefan
iuliana72
Kristina
anaf
Lucia.BlueFlower
Angelica18
godeta
codruta-cosmina
MihaelaT
laurapopescu
aba
stoy
madelainemarie
rivka
adadebu
d.dana.c
Aghata
LauraFlo
magdaR
MoniKozi
rebel
AKD
Gabiuta
fizicuta
Abinusu
Carmen's
MagdaMarin
danae
DonaCristina
rora
cris69
Donescu Monica
Mirelablj
casagravor
aurishta
melus
violeta25
bijouxdemonange
bibitu
firimitura
Dragonfly
Admina
100 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos set, de Sarbatori!

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap14%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 46 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap43%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 43% 
[ 138 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap4%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap10%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 10% 
[ 33 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap6%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 6% 
[ 19 ]
 
Total voturi : 321
 
 

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de rebel Mar 14 Dec 2010, 10:22 am

Felicitari tuturor!
Toate sunt frumoase, dar setul realizat de Letho mi-a atras atentia de cand l-am vazut. Un vot si de la mine pentru Letho! pupi
rebel
rebel
helper
helper

Numarul mesajelor : 94
Localizare : B
Data de inscriere : 19/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de MoniKozi Mar 14 Dec 2010, 10:32 am

Tot concursul este de sarbatoare! Ca si Casagravor, as fi preferat un sistem cu puncte. Sau macar un sistem de vot pentru primele 3 locuri.
Sper sa nu supar pe nimeni si sa nu deranjeze remarcile mele. Am inteles ca in sesiunea de votare ne putem da cu parerea. Am sa fiu foaarte subiectiva. La asa frumuseti nu poti fi decat subiectiv.
Voi incepe cu felicitari tuturor participantelor. Ati lucrat minunatii.
Cat despre ocazia la care trebuie purtate, consider ca in functie de tinuta si de companie, toate se pot purta in seara de revelion si de asemenea toate pot fi facute cadou cu ocazia Craciunului. Aceasta este tot o chestiune de subiectivism.

Dodo-pui – setul tau este ‘altfel’ si de aceea ai admiratia mea. Combinatia de culori e pe placul meu de asemenea; insa la colier, nu prea imi place cum stau colturile alea in sus. Cred ca se aseza si arata mai bine daca pe portiunea care imbratiseaza gatul puneai de ex. colturile in jos si pietricica in sus. Sau daca portiunea aceea o faceai ca la bratara, adica fara colturi. Sper sa nu te superi ca am facut observatia aceasta.

Akinom – setul tau e îmbulinat sau îmbilunat… cum vrei…

Made by Ank - combinatie clasica de culori, care rareori da gres. Setul e frumos si ingrijit lucrat. Simetric. Placut ochiului.

Casagravor – combinatia de culori e buna. Se pun in evidenta una pe cealalta. Insa la bilute nu m-as fi rezumat doar la un rand galben. Acea linie ‚ecuatoriala’ as fi facut-o mai lata. Asa ingusta, parca se cam pierde. Nu as fi folosit panglica pentru inchidere. Din cate vad in poza, ai inchizatoare inimoara si la colier. As fi lasat-o asa. Dar bilutele imi place cum le-ai imbracat. Sunt meticulos lucrate si bine acoperite, fara gauri. Dar la bratara, e indrazneata plasarea bilei langa inchizatoare. Am inteles explicatia ta, ca usureaza folosirea bratarii. Dar eu tot in mijlocul bratarii as fi pus-o. Si la cercei nu as fi pus bile. Cerceii i-as fi facut liniari, u foarte lungi si cu cristale in capete.

Andreea91 – rosu-negru – imbatabila combinatie. Trebuie sa fii un antitalent marcant ca sa dai gres cu asta. Modelul e frumos. Ai combinat biconice colturoase si fatetate cu muchii cu bilute rotunde. Cerceii imi plac. Imi place mult floricica centrala a colierului. Insa bratara e putin mai lata decat colierul. Dupa umila parere, asta mergea daca aveai un model mai ‘putin bogat’ la colier. Spre ex, un sirag in modelul cerceilor si in mijoc sa troneze floarea. Atunci bratara mergea mai lata. Dar setul este super. Ca sa nu mai spun ca mamei tale ii vine excelent.

Elyere – Setul tau e tineresc. Culorile, modelul, forma – respira tinerete. Nu o vad pe mama Andreei91 purtandu-l, insa pe Andreea91 o vad.

Ioana Soare – ai un set fabulos. Am ametit incercand sa urmaresc descrierea tehnicii folosite. Nu am reusit sa urmaresc ‘firul actiunii’, insa ai realizat un set ‘jos palaria’. Bratara imi place cel mai mult. Colierul imi place ca nu e foarte lat. E ‘numai bine’. Doar la cercei cred ca as fi pus si o floricica rosie. Parca le trebuia si putin rosu … sau verde… sau macar o floricica din cele rozalii pale, undeva la capatul cel mai de jos. Doar sa fie acolo, sa se vada doar cand misti capul.

Lucia.BlueFlower – setul tau e foarte proaspat. Nu e foarte incarcat, dar e de efect. Cred ca ar merge foarte bine pe o rochie rosu aprins, asa cum sunt bratara si trandafirasii.

Letho – setul tau … ce as mai putea zice de el. S-au cam zis toate. Foarte lucrat. Argintiu cu mov… Imi place ca bratara e destul de mare, iar la colier ai folosit doar trei elemente rotunde, cu cel central mai mare. Merge purtat ca set in intregime, dar la fel de bine merge purtat si doar partial, bratara si cercei de ex. sau inel si cercei. Biconicele transparente abia perceptibile sunt foarte de efect. Parca nu e nimic acolo, dar nici lipsa nu e. Daca umpleai cu sarma, devenea probabil prea incarcat modelul, iar daca lasai loc liber era prea golas.

Nicky3128 – un set foarte frumos si impresionant, impunator. De seara. Imi place ca ai folosit la cercei candelabrul negru si nu argintiu. Imi plac si bratara si colierul. Imi place tot. Doar ca iti trebuie o tinuta pe masura la asa accesorii. Dar din prima poza se pare ca o ai deja.

Doni – setul tau albastru e atat de albastru … ca cerul senin, pe inserat, cand vine inghetul. Imi pare foarte tineresc si foarte usor la purtat.

Gabiuta – Setul tau mi-a cam luat mintile. Nu prea am ce sa spun… E in totalitate pe placul meu. O singura nedumirire am: cum se incheie acest colier? Nu-mi dau seama nici sa ma tai. Iar culoarea… este… ce mai… un set superb. Felicitari cu felicitari!

ADArt – ca si Ioana Soare, ati folosit niste tehnici care depasesc puterea mea de intelegere. Imi dau seama ca aveti un talent si o rabdare… Si setul tau e in intregime pe placul meu. Nu ii gasesc nici un cusur. Culorile sunt placute si potrivite. Modelul nu e nici prea incarcat, dar nici prea simplu. E asa cum trebuie. Si tie felicitari cu felicitari!

Icabica – setul tau e atat de transparent si cristalin, incat mi se face frig. Imi place colierul la baza gatului cu medalionul acela mare. Imi place bratara ca e simpla, dar care intregeste setul. A! E ‘metalic’ setul tau. Asta era cuvantul.

Rora – cand ai pus bradutul era sa cad pe spate. Nu stiu daca te-ai inspirat de undeva, insa mi se pare atat de … avantgardist. Nu stiu ce sa-i gasesc. Este un model din nou foarte pe gustul meu, insa simetria haotica (pot spune asa ceva fara sa se rasuceasca domnul Pruteanu in mormant?) este extraordinara. Combinatia de forme rotund cu patrat, cea de materiale dantela usoara cu margele mari grele… Esti – DADA (si ca dublu adverb de aprobare si ca nume de curent artisitc).

Adabebu – e frumusel setul tau. Combinatia de culori imi place. Margelele rosii fac totul. Nu stiu cum si cat ai lucrat, dar setul tau imi pare putin ‘grabit’. Inelului ii trebuia neaparat o margea rosie mot, ca sa fie parte integranta a setului. Sincer, imi lasa impresia ca pe un set simplu, ai avut inspiratia sa-i pui repede si degraba niste margele rosii, care au un efect foarte placut si in ton cu sarbatoarea Craciunului. Dar cam atat.

7furnici – asa cum am spus si cand ai postat setul (chiar nu m-am putut abtine) – setul tau inainte de a-l purta, l-as gusta putin. Culorile imi plac. Modelul imi place. Cerceii sunt super: i-ai terminat in piatra transparenta, care le taie din lungimea reala. Felicitari cu felicitari!

Eliana – abia la ultimele doua poze am sesizat ca e rosu combinat cu verde, nu cu negru. Bravo pentru curajul de a combina astfel si pentru reusita in obtinerea verdelui de Craciun. Si setul tau e pe placul meu ca forma. Dar la bratara as da jos fundita neagra.

Anita_Cristal – setul tau este foarte simplu si de efect. Culorile sunt foarte placute. La fel si combinatia formelor.

Carmen’s – un respiro intre discuri si bile de toate felurile si dimensiunile. Foarte inspirat modelul si nu am ce sa comentez. Felicitari!

Ramonica – setul tau e vesel si tineresc. Floricelele – pomponelele sunt tare dragalase.

Aghata – asimetria discreta din colier este remarcabila. Si culorile de asemenea.

Andata – de curand am vazut un film-poveste pentru copii: Cronicile din Narnia, unde era o craiasa a zapezii si a gheturilor. Daca as fi fost ‘costumiera’ (sau cum i-o fi zicand persoanei ce se ocupa de accesorii) si as vedea setul tau, cu siguranta l-as folosi. Asimetria colierului e foarte de efect (pierdeai mult daca-l faceai simetric). Si bratara ravasita completeaza bine setul. Iar cerceii sunt si ei foarte reusiti cu candelabrul contrabalansat de steluta. Setul tau ar face furori la o petrecere de iarna…

Mykya – Negru cu verdele smarald ici si colo… sunt multumita ca am apucat sa vad si aceasta frumusete. Ai adus si tu altceva decat margele si sarma. Mama mea lucreaza si ea frivolite, dar nici nu mi-a trecut prin cap ca se preteaza lucrul acesta si la bijuterii. Iar cand te-ai gandit sa pui peste negru verdele smarald, ai pus cireasa pe tort! Ma bucur ca nu ai ales rosul. Ar fi fost prea… comun. Felicitari cu felicitari si in plus, inca niste felicitari!

Kitty_1973 – foarte elegant setul tau. Improvizatia de la bratara ar fi fost recomandata si la colier. Culorile sunt foarte bine alese. Se pun in evidenta reciproc. La fel si modelul ajuta colosristica, precum si margelele si culorile ajuta modelul. E reusit. Ma bucur ca ai intrat in concurs si ca ne-ai incantat.

Dar dat fiind faptul ca trebuie sa aleg DOAR unul, votul meu merge la Mykya.
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de magdaR Mar 14 Dec 2010, 10:48 am

Felicitari tuturor participantelor! Flowers Flowers Flowers
Creatiile voastre merita, fiecare in parte, premiul intai. Fiecare set e lucrat cu suflet si cu emotie. Va felicit pentru rabdare, imaginatie si perfecta realizare a lucrului finit.
magdaR
magdaR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 47
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 28/06/2010

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de rora Mar 14 Dec 2010, 10:50 am

Akinom, este un gest extrem de frumos ce ai facut tu, sa iei fiecare lucrare in parte si sa povestesti despre ea! Te felicit pentru rabdare si multumesc pentru ca mi-ai descris setul atat de frumos! Conteaza enorm pentru mine!
rora
rora
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 100
Varsta : 43
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de LauraFlo Mar 14 Dec 2010, 11:09 am

Setul perfect pentru mine e cel creat de Letho.
Toate celelalte sunt superbe, perfecte pentru a fi cadouri de Craciun.
Felicitari ! Aveti maini de aur .
LauraFlo
LauraFlo
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : Romania
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de casagravor Mar 14 Dec 2010, 11:15 am

akinom... asa as fi vrut sa fie toate votantele... sa SPUNA ce au de spus nu numai bezele... ca nu ajuta la nimic pana la urma....
de aia era bun sistemul de votare pe puncte....

cat priveste lucrarea mea....hi, hi... am scris ca e un experiment. Prima data cand incercam tehnica beaded beads...eu ma bucur ca au iesit cum trebuie.... poate alta data sa ma joc si cu culorile....
per total am doar cateva luni de practice... si mai sunt tehnici care nu le-am incercat niciodata....
invatam, invatam..... peace
casagravor
casagravor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Aghata Mar 14 Dec 2010, 11:28 am

Akinom, kiss

casagravor, sa stii ca si bezelele ajuta......mult. produc endorfine!!!! ce ne-am face fara ele.

deci, draga noastra, relaxeaza-te flower coffee santa
plus ca trebuie sa-ti amintesti, tonul face muzica hug cand pui... prea multa "pasiune" in ceea ce zici...parca nu mai suna a sfat prietenos, oricate floricele ai strecura printre cuvinte. sper ca nu te-am suparat, ca nu asta a fost intentia mea.

felelor, toate lucrarile voastre ar merita puncte...nedrept sistem de vot. eu, tolomaca, nu am mai participat la nici un concurs si mai ales la nici o votare. daca stiam sistemul de vot, nu mai asteptam entuziasmata sa votez. ma doare inima, zau, sa nu pot vota toate seturile care mi-au "atins sufletul"! hug
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de d.dana.c Mar 14 Dec 2010, 12:00 pm

Superbe! Felicitari fetelor, sunteti foarte pricepute toate. E asa de greu sa votez...
d.dana.c
d.dana.c
helper
helper

Numarul mesajelor : 51
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Gabiuta Mar 14 Dec 2010, 12:26 pm

Akinom kiss o perfecta disertatie si mai ales PERTINENTA.
Mi-a placut mult ce si mai ales cum ai spus despre fiecare lucrare care a participat. Intr-adevar intreg concursul este o mare sarbatoare.Numai simpla participare pentru mine a fost o mare,foarte mare provocare si o sa raspund intrebarii tale dupa terminarea votarii Smile
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mar 14 Dec 2010, 12:31 pm

OK, deci concursul s-a cam finalizat. Letho-castigatoare absoluta, felicitari, chiar este un premiu castigat pe merit.
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de rivka Mar 14 Dec 2010, 12:38 pm

toate bijuteriile sunt frumoase si fiecare are povestea ei wink dar asa greu e sa te decizi ametit am cateva preferinte dar trebuie sa pun un singur vot as fi preferat cu un punctaj era mai usor dama
votul meu merge la nicky3128 iubesc stilul victorian si cameea mult kiss
toate fetele castiga prin participare primul Flowers
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de bijouxdemonange Mar 14 Dec 2010, 12:42 pm

adadebu a scris:OK, deci concursul s-a cam finalizat. Letho-castigatoare absoluta, felicitari, chiar este un premiu castigat pe merit.

pai de ce s-a finalizat votarea?!?! Nu a durat nici macar 24 de ore Smile
si nu inteleg faza cu castigatoarea absoluta Smile
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mar 14 Dec 2010, 12:45 pm

Bijouxdemonange, era o butaforie, avand in vedere elogiile aduse si procentul de voturi. Dar repet, subscriu si eu celor care admira creatiile lui Letho!
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de bijouxdemonange Mar 14 Dec 2010, 12:59 pm

eu am inteles ce era...in fine, eram doar un pic ironica
si n-are rost sa continui, explicatiile oricum nu-si au rostul sub nici o forma, cel putin nu in topicul asta Smile oricum , mai rau fac Smile
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de madelainemarie Mar 14 Dec 2010, 1:10 pm

Am votat piesa cea mai draga mie, cea pe care mi-o doresc cel mai mult si care ma reprezinta.
Felicitari tuturor participantelor, ne-ati bucurat ochii si inimile. Merci
avatar
madelainemarie
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de stoy Mar 14 Dec 2010, 1:18 pm

Foarte frumoase toate bijuteriile facute de harnicutele noastre.Greu de ales toate mi-au placut foarte mult.Totusi a trebuit sa aleg si votul meu merge la Letho.
Pe celelalte le felicit din suflet, nu nominalizez alte seturi pentru ca mi-au placut toate si ar fi urat daca as nominaliza doar cateva fete. Flowers Flowers Flowers
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Mar 14 Dec 2010, 1:21 pm

Fetele, unde pot vedea toate creatiile? La mine apare doar votarea. kiss
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Mar 14 Dec 2010, 1:22 pm

Pe prima pagina a topicului
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Mar 14 Dec 2010, 1:25 pm

zid Multumesc. Acu' vad ca deja sunt 3 pagini. mirat
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de laurapopescu Mar 14 Dec 2010, 1:33 pm

Felicitari participantelor pentru imaginatie. Creatiile sunt minunate.
laurapopescu
laurapopescu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 61
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2010

http://www.nuageknitwear.blogspot.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 14 Dec 2010, 1:54 pm

Felicitari tuturor!
Letho, ai votul meu.


_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de codruta-cosmina Mar 14 Dec 2010, 3:01 pm

Felicitari tuturor participantelor!!! Flowers
Spiritul craciunul sa va" imbete" inimile cum ne-ati "imbatat" voi toate cu creatiile voastre!
am votat si eu....in final trebuie ales doar unul singur....iar eu l-am ales pe al lui Letho.....felicitari!!!!
codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 50
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mar 14 Dec 2010, 3:22 pm

Constat ca merge cam greu cu votarea... Din calculele mele, cam un mesaj la doua ore. Poate mai pe dupa-amiaza se dezmorteste lumea! wink
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Abinusu Mar 14 Dec 2010, 3:33 pm

adadebu, mesajele nu sunt relevante :D Mai intra fete care voteaza si nu dau un feedback... S-au strans ceva voturi pana acum, crede-ma! ;)
Abinusu
Abinusu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mar 14 Dec 2010, 3:34 pm

Cum zici tu, dragutzo, dar erau interesante si amanuntele
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB