Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

+96
bibidesign
ADArt
Serban Valentina
alimami
dktimi
icabica
emmancita
doni
Lali
PetroN
Uca
nicky3128
adelina24
kitty_1973
mykya
danabarbu2007
louise27
AlinaJ.Bijoux
violetas
betymi72
iudit
anamariacimpoieru
silvisor
RamonaM
piciul
letho
mena2001ro
mami jeni
darkpoke
nicola_
modelina
paulaszorzoane
ppisic
Lucia Ro
dominiq
CristineluG
ioana soare
Lilly
Deliria
Adorama
laurela
diada
anigherman
pepy24
clodi
DANIELA.I
7furnici
firicel
mariaz_09
mnarcisa
Dodo-pui
tantza_m
Andata
margelutamea
ionela stefan
iuliana72
Kristina
anaf
Lucia.BlueFlower
Angelica18
godeta
codruta-cosmina
MihaelaT
laurapopescu
aba
stoy
madelainemarie
rivka
adadebu
d.dana.c
Aghata
LauraFlo
magdaR
MoniKozi
rebel
AKD
Gabiuta
fizicuta
Abinusu
Carmen's
MagdaMarin
danae
DonaCristina
rora
cris69
Donescu Monica
Mirelablj
casagravor
aurishta
melus
violeta25
bijouxdemonange
bibitu
firimitura
Dragonfly
Admina
100 participanți

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

In jos

Votati cel mai frumos set, de Sarbatori!

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap14%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 14% 
[ 46 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap43%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 43% 
[ 138 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap4%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap10%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 10% 
[ 33 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 5 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap1%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap0%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap3%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap2%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_lcap6%CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 Vote_rcap 6% 
[ 19 ]
 
Total voturi : 321
 
 

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de tantza_m Sam 25 Dec 2010, 12:28 am

Craciun Fericit tuturor
tantza_m
tantza_m
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 188
Localizare : chisinau
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de DANIELA.I Sam 25 Dec 2010, 6:28 pm

Letho meriti premiul din plin,ma bucur ptr. tine.Te pup si sarbatori fericite.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de ADArt Dum 26 Dec 2010, 10:49 pm

Pe principiul mai bine mai tarziu decat niciodata: Felicitari castigatoarelor si multumesc pentru mentiune Smile !

Abia acum am apucat sa intru sa citesc mai mult pe forum. Am fost unul din pasagerii blocati pe aeroport in Frankfurt Smile) .

Sarbatori fericite tuturor.

Ada

santa
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 27 Dec 2010, 1:48 am

felicitari letho! mi-a placut mult setul tau! sa faci numai lucruri frumoase din premiul primit!!!! wink
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de bibidesign Mar 28 Dec 2010, 8:08 pm

am intrat si eu si am votat doar ca sa pot vedea clasamentul, ca altfel nu reuseam deloc sa vad procentele
nu cred ca mai conteaza votul meu, nu l-am dat castigatoarei cu toate ca setul ei de bijuterii imi place deosebit de mult si as purta oricand una din piesele ce-l alcatuiesc
am apreciat cel mai mult insa bijuteriile impaslite ale ioanei - sunt delicate, elegante si mai ales inedite
si a promis ca ne dezvaluie dupa concurs tehnica nuno felting in care a realizat setul wink
bibidesign
bibidesign
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 59
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 05/08/2010

http://www.bibidesign.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Mar 28 Dec 2010, 8:10 pm

Bibi, intra la "bijuterii impaslite" ca ne-a explicat Ioana wink
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Joi 20 Ian 2011, 10:41 pm

Am primit saptamana trecuta premiul!!!! Merci Merci Merci
Imi cer scuze pentru intarzierea cu care scriu, am fost absenta ceva vreme(nu foarte motivat Embarassed Embarassed Embarassed ) , dar vreau sa-i multumesc din suflet Laviniei si magazinului Margeluta mea pentru premiul oferit! kiss
Am primit o multime de minunatii pe care abia astept sa le folosesc! De fapt margelutele mici din fimo le-am si transformat in bratari pentru nepotelele mele, au fost foarte incantate si nu s-au mai dezlipit de ele:)) Le-au analizat in amanunt si chiar una dintre ele m-a intrebat de ce a ei nu are margeluta roz pe care o are cealalta:))) Eu nici macar nu observasem ca-i doar una, intre atatea si atatea culori si modele:))

Sa va si arat ce am primit

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 DSCN3281

Multumesc inca o data Lavinia si Margeluta mea!
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Joi 20 Ian 2011, 11:08 pm

CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 434495 CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA - Pagina 8 434495 Sa folosesti cu placere tot ce ai acolo, felicitari. Spor la margelit( si sa ai o nastere usoar, nu mai e mult).
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Lionqueen Mar 15 Mar 2011, 9:40 pm

Vai fetelor ce minunatii sunt pe aici!!!!!! Nici nu stiu pe unde sa ma uit intai si sigur as fi avut probleme la votare!!! Mie imi plac toate:)))
Scuze de offtopic: Unde putem sa admiram Creatiile fiecareia??
Lionqueen
Lionqueen
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 31
Localizare : Atena, Grecia
Data de inscriere : 15/03/2011

http://laurahandmades.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de betymi72 Mar 15 Mar 2011, 10:05 pm

pe bloguri...
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de mykya Mar 15 Mar 2011, 10:12 pm

Deasemenea, daca intrii pe topicuri, la sectiunea de bijuterii poti vedea creatiile noastre. Si, de ce nu, poti posta si tu realizari de ale tale! Bafta!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de betymi72 Mar 15 Mar 2011, 10:24 pm

corect...multumesc de ajutor Mykya pupi
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Lionqueen Mar 15 Mar 2011, 10:51 pm

Ahh ok deci exista un loc unde putem posta creatiile si pe blog:))) Sunt multe de citit pe aici si eu de abia am poposit:)) Dar incetus incetus ma dumiresc eu cu toate..
Lionqueen
Lionqueen
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 31
Localizare : Atena, Grecia
Data de inscriere : 15/03/2011

http://laurahandmades.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de minky Sam 09 Apr 2011, 8:50 pm

Superb setul de bijuterii postat de letho.
minky
minky
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Ella Rusu Mar 28 Iun 2011, 8:00 pm

letho...super!te-am votat ;)
Ella Rusu
Ella Rusu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Localizare : Fetesti
Data de inscriere : 28/06/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Andata Mar 28 Iun 2011, 9:31 pm

Ella Rusu a scris:letho...super!te-am votat ;)
Ai intarziat numai cu juma' de an
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS Set de bijuterii, cadou - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB