Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

+151
symos
kamelyaa
tinassyliliana
valentyna_sweetly
mykya
veniciuc nicoleta
superpower
Dolores
Buburuza
adadebu
Savu Ramona
Sabine
kmn
razvan_mokile
crumaoli
ada+
amnro
rossana
violeta25
Camy
Pongonel
Marry
ioana soare
tomari
marcelamihalcea
mnarcisa
zylv
cretu_veronica22
PetroN
miţu
julix_2007
louise27
manuela29
gabi1795
m.m.
Eva
Gabiuta
madelainemarie
Cristina_Ionela
danae
europolis
anigherman
gratziela
hanna montana
Floren
irinel62
CCristinaC
Ela
Acarina
cristina.moncea
cris69
rosita
Dragonfly
piciul
telena
ciresicca
DANIELA.I
doraly
sunflowers
kla78
Alina.C
rebel
valentinadof
aidaalex
geo_narcisa
teisoara
Indra
craciun lidia
29lorena
pepy24
M.Emilia
RamonaM
margelutamea
aleahim67
MagdaMarin
iulia bumbu
Cristache
emi
cookie
elutzamicutza
AlinaJ.Bijoux
lorinaoo1
geany
rivka
came_lia
danabarbu2007
albinlei
Oana Crivat
virus
ionelita
Noemi
Danny24
andreea1611
Tache Marilena
dominiq
christabelle
mimy
CristineluG
claudiana
deedee_d_89
anagalina
gepiza
SilviaDumitrescu
samo99ro
Karina33
pisi
oli65
Lucia Ro
7furnici
arielas
diada
totolina
Adriana13
sonytzu
AlyC
amoni
Giobsy
laurin
carticoiaica
betymi72
Mada
icabica
nicky3128
Lali
anda
emmancita
dicioanacris
ionela stefan
MihaelaT
ancuta_ancuta
cory74
aurishta
catalinac
codruta-cosmina
Andata
leonutza69
aba
danadea
Steluzza
ral
m-julie
AKD
Uca
daiana25
adelina24
bibitu
stoy
petronela2008
Adelaida
clodi
Admina
155 participanți

Pagina 13 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos sarafan!

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 3% 
[ 23 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 4% 
[ 27 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 1% 
[ 10 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 4% 
[ 26 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 11% 
[ 79 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 5% 
[ 33 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap8%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 8% 
[ 60 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 11% 
[ 78 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 2% 
[ 14 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 3% 
[ 21 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap9%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 9% 
[ 66 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 5% 
[ 39 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 5% 
[ 34 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap6%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 6% 
[ 43 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_lcap7%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 13 Vote_rcap 7% 
[ 51 ]
 
Total voturi : 723
 
 

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Dum 07 Noi 2010, 7:55 pm

fetelor am primit setul de bijuterii de la adelaida -sunt superbe si m-am bucurat nespus;de aceea vreau sa-i multumesc ei si voua tuturor ca m-ati facut sa ies din amorteala
va pup pe toate
p.s. o sa fac o poza zilele astea dar tre sa aleg tinuta potrivita kiss kiss kiss
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de AlyC Dum 07 Noi 2010, 8:42 pm

Sa le porti sanatoasa si sa iti aduca noroc!
Adelaida esti o draguta ca le-ai facut fetelor cadouri ! Mai rar persoane ca tine !!! :*:*:*
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de razvan_mokile Lun 08 Noi 2010, 1:54 pm

felicitari tuturor sunteti fantastice ,toate sarafanele sunt frumoase bravo. cos
razvan_mokile
razvan_mokile
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/10/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de kmn Lun 08 Noi 2010, 9:41 pm

felicitari tuturor concurentelor.....
toate sunt frumoase ( chiar daca repet am tinut sa va zic si eu asta)
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Sabine Joi 18 Noi 2010, 9:23 pm

Cu greu m-am putut hotari cui sa dau un vot.
Sabine
Sabine
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Savu Ramona Lun 29 Noi 2010, 6:31 pm

Am dat si eu votul meu desi mi-a fost foarte greu , am avut 3 modele la care m-am uitat de nenumarate ori pana sa iau o decizie.
Absolut toate sunt superbe , ficare ma impresionat prin ceva anume.
Bravo fetelor , ma bucur enorm ca am descoperit acest forum si imi pot clati ochii cu creatiile voastre.
Dupa parerea mea toate sunteti castigatoare, chiar daca nu a premiului , totusi ramaneti cu o creatie deosebita , un model de va face placere si mandria de a spune eu l-am realizat.
Inca odata felicitari tuturor participantelor bucurie
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Mar 14 Dec 2010, 2:28 pm

dragelor, cu exceptia creatiei lui Mada si a catorva (2,3), restul sunt odioase. Cine le-ar purta?
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de amnro Mar 14 Dec 2010, 2:35 pm

draga, multumim ca ai intrat aici doar ca sa zici ceva de dulce.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de ionela stefan Mar 14 Dec 2010, 2:40 pm

...draga,eu personal as purta chiar vre-o 2-3 odioase...probabil mai odioase decat odioasele tale...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Mar 14 Dec 2010, 3:04 pm

adadebu, ce vezi tu asa odios? gusturile nu se discuta. fiecaruia ii place altceva.
de aceea ai facut un topic nou cu sarafanul tau?
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mar 14 Dec 2010, 3:27 pm

Eu cred ca o bagati in seama prea mult, ca sigur asta isi dorea...atentie, si normal ca o obtii mai simplu cu rautate decat cu creativitate... rade
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Buburuza Mar 14 Dec 2010, 3:42 pm

Off topic (à la Miţa Baston) rade

MIŢA (straşnică) : Bibicule! Bibicule!
NAE: Ei?...
MIŢA: Vezi tu sticluţa asta? (scoate din buzunar o sticluţă mică şi i-o arată)
NAE: Ei, ce?
MIŢA: Ştii ce are înăuntru?
NAE: Cerneală...
MIŢA: Nu cerneală, Năică! Vitrion englezesc!
NAE (dându-se înapoi): Vitrion??? Eşti nebună?
MIŢA: Da, vitrion!!! Ţi-e frică?
NAE: Fireşte că mi-e frică, na!
MIŢA: Pen'ce, daca te ştii curat?
NAE: Pen'că tu nu ştii ce e vitrionul...

rade rade rade


Ultima editare efectuata de catre Buburuza in Mar 14 Dec 2010, 3:43 pm, editata de 1 ori
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de amnro Mar 14 Dec 2010, 3:43 pm

da, deja face valuri peste tot pocnit
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Dolores Mier 15 Dec 2010, 4:28 pm

Extraordinare creatiile din acest concurs. Eu am votat pentru numarul 31 pentru executia si finisarea foarte atenta, dar si pentru ideea practica ce a stat la baza conceperii sarafanului. Felicitari tuturor concurentelor. Mi-ati facut pofta sa ma reapuc de croitorie, si eu nu am mai lucrat nimic de cand eram in facultate adica de vreo 10 ani dar ... urmeaza cos
Dolores
Dolores
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de adadebu Lun 20 Dec 2010, 4:19 pm

Concursul asta a fost foart interesant, de pe 15 nu a mai intrat nimeni rade
adadebu
adadebu
helper
helper

Numarul mesajelor : 83
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/09/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 20 Dec 2010, 5:13 pm

pai nu au mai intrat pentru ca s-a terminat .au urmat altele- noi chiar avem activitate!!!cine n-are sta si analizeaza diverse doar ca sa-i treca timpul....
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Lun 20 Dec 2010, 7:41 pm

nu stiu ce vrei sa arati cu postarile astea, ar trebui sa fii mai atenta!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de superpower Mar 21 Dec 2010, 11:04 am

Buna, sunt noua pe forum si deoarece sunt interesata de croitorie am urmarit acest topic cu placere. Trebuie sa recunosc (si poate va dezamagesc) ca nici mie nu mi-au placut toate creatiile, desi toata lumea s-a felicitat!... Poate ar trebui sa fim mai lipsite de ipocrizie, nu credeti? In fond este o tara libera si auzim si lucruri care nu ne plac, dar care ne ajuta sa ne imbunatatim performantele kiss
superpower
superpower
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 21/12/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de aurishta Mar 21 Dec 2010, 11:53 am

Ne-am felicitat reciproc pentru munca, pentru efortul depus, pentru determinarea de a participa. Unele concurente sunt profesioniste, altele sunt amatoare. Si cele care sunt la inceput trebuie incurajate. In fiecare lucrare a fost ceva frumos, a fost o implicare emotionala. Eu zic ca avem ce lauda, nu?
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de amnro Mar 21 Dec 2010, 3:04 pm

superpower, sunt 21.000 de membri inscrisi pe acest forum. iti dai si tu seama ca nu sunt atatea mesaje in acest topic (deci nu toata lumea a felicitat pe toata lumea). sunt doar mesajele celor care au avut ceva de spus;

in alta ordine de idei nu dezamagesti pe nimeni daca nu ti-au placut sarafanele, e vorba de gusturi... dar oricum e interesant ca tu, pasionata de croitorie fiind, ai simtit nevoia sa postezi fix la acest topic doar ca sa ne faci ipocrite.

pentru cine vrea sa-si imbunatateasca performantele exista "scoala de croitorie" sau "constructia tiparelor" si multe altele, probabil ca le-ai gasit deja, chiar daca nu ai mai postat pe nicaieri.

amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Lun 03 Ian 2011, 10:42 am

superpower , tu citesti chiar tot?
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 03 Ian 2011, 10:49 am

cine stie care membra este,cu alt cont nu?Eu asa sunt de parere ca oamenii sunt rai....
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de superpower Lun 03 Ian 2011, 1:14 pm

Cris69, da chiar citesc tot cand sunt interesata. Ar fi lipsa de respect pentru cei care posteaza sa nu le fie citite părerile. De ce as urmari un subiect daca nu sunt interesată? Tu așa faci?
superpower
superpower
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 21/12/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Lun 03 Ian 2011, 8:05 pm

te-am intrebat pentru ca spui ca toata lumea s-a felicitat si sa fim mai lipsite de ipocrizie.
eu comentez doar la ceea ce imi place sau ma inspira si cred ca ai facut o afirmatie putin cam dura. sa fim lipsite de ipocrizie. chiar crezi ca sunt pareri doar asa sa ne aflam in treaba?
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de kla78 Lun 03 Ian 2011, 8:24 pm

mai fetelor voi nu vedeti ca implora importanta?adica aceste persoane care provoaca pur si simplu scriu mesaje acide doar pt a fi bagate in seama,vede ca li se raspundde si continua,eu una le clasific ca fiind niste"gospodine complexate" si trec peste mesajele lor .
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB