Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

+26
dicioanacris
Mihaela 2010
leonutza69
feliana
aidaalex
vasilica
rucsy
Clio_Ela
Eva
aisha
ioana soare
Armeana
Laila
bijouxdemonange
Ana Maria
julix_2007
arime
DANIELA.I
ppisic
maria_covacef
SilviaDumitrescu
adar
geany
MihaelaT
ileana cosanzeana
Admina
30 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Vin 02 Oct 2009, 9:26 am

PARTICIPANT 1: arime
hai sa sparg gheata! ... cu fularul meu mai aparte, o sa-l numesc "fularul multifunctional", are mai multe moduri de purtare...
Dupa cum se vede am un curcubeu tomnatic: maro, gri, verde, lila, gri si iar maro... fermoarul ajuta fularul sa fie mai aparte, sa fie multifunctional  wink
Gata cu prezentarea...

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Fular032

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Fular008

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Fular015

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Fular034

clasic
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Fular039
PARTICIPANT 2: mionela
ma alatur si eu voua,prezentandu-va creatia mea,asa cum am zis in pct secret,n-a avut cine poza,asa ca modelul este ursul meu favorit,borris,si el tot in culori tomnatice.
firul este unul moale,pufos,un bej-gri ,cu ceva auriu metalizat prin el.
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 2116qdh
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 2qcmmqc

revin cu poza cu fularul la purtator.scz de imagine insa mi-am facut singura poza si nu am putut mai bine de atat...
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 2s141u1
PARTICIPANT 3: adar
Si acum, creatia mea, toamna-iarna 2009, 2010 ...  Smile

1. asa arata pus la gat:
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC08761-1
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC08760-1

2. vedere panoramica
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC08762

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC08763

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC08766
PARTICIPANT 4: Mimi
Vin si eu cu copacul meu Smile.Nu a avut cine sa-mi faca poze cu fularul la gat.Scuzati calitaea pozelor.A se observa si nodurile de pe tulpina.Smile
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture073
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture071-1


Ultima editare efectuata de catre Admina in Vin 11 Oct 2013, 9:58 am, editata de 3 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Vin 02 Oct 2009, 9:36 am

PARTICIPANT 5: carmenush
POstasem din greseala in alta parte. am sters si postez aici. Creatia me apentru concurs:
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Th_DSCN0344 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Th_DSCN0342 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Th_DSCN0337

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Th_DSCN0338 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Th_DSCN0339
PARTICIPANT 6: maria_covacef
Gata, mi s-a intors aparatul foto din deplasare asa ca pot sa imi pun si eu creatia.
In primul rand, sa facem descrierea: culori tomnatice (ruginii) wink iar modelul este inspirat de mare, adica scoici (shell), iar albul de pe margini reprezinta "spuma marii". wink Cel putin asta am vrut eu sa reprezinte. Acum fiecare vede ce vrea.
Si daca tot am avut ceva timp de cand am terminat "fularasul" si pana am reusit sa fac poze, am facut si o caciulita asortata wink
Cred ca am vorbit destul, si ar fi cazul sa pun si pozele. (Scuze pentru calitatea lor)
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P9250014

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P9250015

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P9250003

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P9250002

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P9250001

PARTICIPANT 7: Armeana
Buna fetelelor,iata esarfa cu care particip si eu la concurs,este lucrata din fire de melana de culoare crem si maro,am folosit si panglica satinata.Esarfa este lucrata din doua nuante crem si maro,culorile toamnei,pe ea sunt aplicate doua crizanteme,una maro cu petalele batute si o crizantema crem cu petalele subtiri si frunzele sunt cateva galbene si cateva maro.
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture373-1Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture379-1Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture378
Scuzati intarzierea,dar numai astazi mi-a venit beneficiara wink sa pot sa pozez esarfaConcurs crosetat Fular - CASTIGATORII IMG_0111-1Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII IMG_0117-1si-a pus si cerceii

PARTICIPANT 8: ppisic
Cand ma gandesc la toamna ma gandesc la copilarie, la 'acasa' ... Toamna era anotimpul cand pentru mine, copil fiind, totul incepea Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Icon_smile Cu totii ne intorceam din vacante si aveam povesti de povestit, scoala incepea si ea... si bineinteles expozitia de crizanteme din frumoasa gradina botanica din Iasi. Atunci incepe toamna. Asa ca negresit, creatia mea este inspirata din amintirile copilariei, crizantemele, cu parfumul lor de neuitat! Va invit sa mirositi fularul meu tomnatic :

Parfum de crizanteme

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Croset3

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Croset4

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Croset5

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Croset2

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Croset1

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Vin 02 Oct 2009, 9:44 am

PARTICIPANT 9: maistra
Fetelor,aici e o adevarata galerie de arta.Am reusit si eu ceva,comparativ cu ale voastre,e mai simplut,insa destinatia lui e ca si accesoriu.
Acum ,la scoala ,am un optional numit "confectionarea de accesorii pt vestimentatie".va dati seama ca pt acest optional trebuie sa-mi pun mintea la contributie,adica temele vor fi stabilite de mine.
Intotdeauna am fost fascinata de accesorii mai ciudate,asa am ajuns la produsul meu ,care se poarta la gat.Va rog sa fiti indulgente cu mine, sunt incepatoare.
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P1020835
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P1020836
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P1020848
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII P1020847

PARTICIPANT 10: ioana soare
As dori sa va prezint esarfa/fularul sau mai bine zis gulerasul meu pentru concurs.
Am ales sa lucrez un model potrivit stilului meu, care sa ma reprezinte si pe care sa-l port cu drag.Un model simplu dar deosebit, atat prin forma cat si prin versatilitatea sa, datorita posibilitatii schimbarii accesoriului.
Si, pentru ca suntem in anotimpul in care se culege via si se face vinul, am ales culoarea vinului rosu pentru guleras, iar ca accesoriu - un ciorchine de strugure. Firul pe care l-am folosit este un amestec de alpaca si matase, fin si moale, foarte placut la atingere.

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC00289-1

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC00293-1

Apoi, cand amintirile toamnei vor fi trecut si ne vom gandi din ce in ce mai mult la sarbatori, gulerasul se poate transforma in Craciunita, cu un accesoriu in culori asortate - o floare impaslita.

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC00315-1

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC00316

La primavara Craciunita se va putea transforma intr-o floare delicata si proaspata

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII DSC00326-1

PARTICIPANT 11: Eva
Tocmai mi-am terminat si eu esarfa si n-am mai avut rabdare pana maine sa v-o arat!

Frunze si flori uscate captive intr-o panza de paianjen... toamna lunga love ...


Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 0b3b9233b244994cb6ff93db1a33378aConcurs crosetat Fular - CASTIGATORII 1b6ba86e3d2412cdafd7aa02ec59108d

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 085e48961c44dcd93955a5e6872c1793

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 5979a93b9ed62a79725cbf55f63fe96bConcurs crosetat Fular - CASTIGATORII Ec4a1a4e7dfbd45b6dd6a46ac6550e65

Voi edita maine mesajul pentru a adauga fotografii la lumina zilei! Din pacate, nu stiu sa incarc altfel fotografiile Sad ...

L.E. N-am reusit sa fac fotografii in gradina, cum mi-am propus... a plouat!

PARTICIPANT 12: bijouxdemonange
Am reusit sa fac si poze la fularelul meu! Sunt asa de mandra de el, e prima mea lucrare mai complexa si de dimensiuni mari. L-am numit Sclipirile aramii ale toamnei!
Am folosit trei fire diferite: 2 fire de acril - unul in degrade (crem galbui,maro deschis, maro) si unul crem galbui - si un fir anchor artistic metalic - maro cu fir metalic aramiu-.
Am ales aceste culori pentru ca eu de obicei toamna port mult maro, in nuante de la crem pana la cafeniu. Este o culoare pe care eu o asociez toamnei. Si o culoare care ma pune si in evidenta - mai ales ca am ochii albastri- .
puncte folosite: ochi de lant(chain stitch), piciorus simplu(single crochet), piciorus dublu (double crochet), piciorus inalt dublu(treble), piciorus inalt triplu(double treble), piciorus inalt cvatruplu(triple treble).

Modelul: spirala sau cascada (am gasit ambele denumiri)
Trandafirul: executat in aceeasi idee de spirala si apoi cusut ca sa formeze trandafirul. Se prinde cu o agrafa.
Momentan, pentru poze, l-am asortat unui sacou maro, insa e perfect si pentru o gecuta cu doua fete, una maro inchis si alta crem, care asteapta sa vina frigul sa fie scoasa din cutie !

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture%20004a

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture%20005a

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture%20009a

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture%20006a

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Picture%20011a
Sper sa va placa! Mie una imi place mult ce mi-a iesit si abia astept sa il port! Din firul in degrade am si o caciulita, insa tricotata, facuta de mama anul trecut.
Si cu siguranta voi mai face si alte esarfe si poate, cine stie, si ceva mult mai complex!


_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Vin 02 Oct 2009, 9:46 am

si cand se face anuntarea castigatorilor? kiss
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Vin 02 Oct 2009, 9:50 am

Probabil la inceputul saptamanii viitoare. Cum am toate notele, le fac media si le postez. Daca le primesc de la juriu mai repede, poate si duminica. wink
La ideea Anei Maria (reprezentanta firetricotat.ro), vom face si o galerie cu pozele participante si una cu, castigatorii. E pacat sa nu ramana drept exemplu, asa frumuseti. Felicitari tuturor participantelor si bafta! Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Vin 02 Oct 2009, 9:57 am

ok,multumesc!eu plec la tara si eram curioasa sa aflu castigatorii,oricum,felicitari tutror,dupa parerea mea,toate suntem castigatoare! kiss
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Admina Lun 05 Oct 2009, 12:04 pm

Juriul format din (in ordine alfabetica): Like a Star @ heaven Ana Maria Like a Star @ heaven Diada Like a Star @ heaven Geany Like a Star @ heaven Julix_2007 Like a Star @ heaven MihaelaT Like a Star @ heaven a deliberat:

CASTIGATOARELE CONCURSULUI DE CROSETAT, TOMNATIC SUNT ioana soare (impresia artistica) si Ppisic (impresia tehnica)!!!


Clasament IMPRESIA ARTISTICA:

Ioana Soare-68 puncte
Ppisic - 66 puncte
Arime - 65 puncte
Armeana - 62 puncte
Eva - 62 puncte
Adar - 56 puncte
Bijouxdemonange - 55 puncte
Carmenush - 52 puncte
Maria Covalcef - 47 puncte
Mimi - 40 puncte
Maistra - 39 puncte
Mionela - 33 puncte

Clasament IMPRESIA TEHNICA:

Ppisic - 74 puncte
Eva - 68 puncte
Carmenush - 67 puncte
Adar - 66 puncte
Ioana Soare- 65 puncte
Mimi - 64 puncte
Armeana - 64 puncte
Maria Covalcef - 59 puncte
Maistra - 58 puncte
Bijouxdemonange - 56 puncte
Mionela - 55 puncte
Arime - 54 puncte

Felicitari si multumiri tuturor participantelor.Flowers Vom alcatui o galerie cu pozele inscrise in concurs si o vom afisa in sectiunea de Articole (disponibila in curand).
Mii de multumiri juriului, pentru timpul acordat jurizarii si comunicarii, cu ocazia acestui concurs! Flowers
Castigatoarele sunt rugate sa stea cuminti la felicitari si pupaturi, ca se va forma rand organizat. Flowers Si de asemenea sunt rugate sa-mi transmita prin PM, ce seturi de sculuri doresc, pentru a le ridica de la sediul sponsorului nostru: Like a Star @ heaven http://www.firetricotat.ro/, caruia ii multumim de amabilitate.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 05 Oct 2009, 12:08 pm

Felicitari si va asteptam cu si mai multe creatii!
ura Flowers kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de geany Lun 05 Oct 2009, 12:48 pm

Felicitari castigatoarelor!!!
Felicitari tuturor participantelor!!!


Concursul s-a incheiat, castigatorii au fost anuntati acum urmeaza
Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Gratulation1


Multumim pentru participare si pentru cooperare. pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de adar Lun 05 Oct 2009, 2:06 pm

Bravo fetelor!!!!
Recunosc cu mana pe inima ca a castigat exact cine am banuit eu love
S-a demonstrat prin asta faptul ca acest concurs a fost corect si va felicit din inima.

kiss
adar
adar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 277
Varsta : 45
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 05 Oct 2009, 2:13 pm

Felicitari castigatoarelor, dar si tuturor participantelor!!
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de maria_covacef Lun 05 Oct 2009, 6:45 pm

Felicitari castigatoarelor! Exact la ele ma gandeam si eu. wink
Sunt mandra de pozitia pe care o am in clasament.
Va pup! Spor la crosetat in continuare.
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ppisic Lun 05 Oct 2009, 7:12 pm

WAW, felicitari tuturor participantelor si multe multumiri tuturor celor care au facut posibil acest concurs! ura
Admina, am sa-ti trimit maine un PM, trebuie sa ma decid asupra culorii, foarte dificil Smile

Multi pupici sponsorului, juriului, adminstratiei si galeriei!!

kiss kiss kiss
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Creatiile de la concurs - CASTIGATORII

Mesaj Scris de DANIELA.I Lun 05 Oct 2009, 7:12 pm

Merita premiile cele 2 participante(Ioana si Pssic),deci FELICITARI. kiss bucurie bucurie bucurie bucurie bucurie bucurie
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de arime Lun 05 Oct 2009, 7:21 pm

Felicitari castigatoarelor Flowers beat
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de julix_2007 Lun 05 Oct 2009, 7:44 pm

Felicit si eu castigatoarele si participantele la concurs.
Felicitari initiatoarei concursului si la mai multe initiative de genul acesta.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Ana Maria Lun 05 Oct 2009, 8:27 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor. Am avut parte de creatii minunate, lucrate cu indemanare si nu in ultimul rand cu suflet. O minunata sursa de inspiratie! Multumiri Adminei pentru initiativa si tuturor concurentelor pentru participare si pentru sportivitate! A fost un concurs foarte frumos.

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747 Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII 435747
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de bijouxdemonange Lun 05 Oct 2009, 9:16 pm

Felicitari Ppisic si Ioana! Superbe intr-adevar!

Si felicitari tuturor, cu toate ne-am ales cu ceva frumos si bun de pe urma acestui concurs!
bijouxdemonange
bijouxdemonange
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 256
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2009

http://bijouxdemonange.blogspot.com

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Laila Mar 06 Oct 2009, 7:29 am

Felicitari din tot sufletul, intr-adevar castigatoarele isi merita pe deplin premiul ! Felicit toate fetele participante la concurs, ne bucurati privirea cu creatiile voastre
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Armeana Mar 06 Oct 2009, 8:59 am

Felicitari castigatoarelor,da au meritat,creatiile lor sunt lucrate in culorile toamnei.
Armeana
Armeana
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 188
Localizare : Alba iulia
Data de inscriere : 20/07/2009

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de ioana soare Mar 06 Oct 2009, 9:59 am

Va multumesc mult de tot si va pupi pupi pupi pe toate pentru ca imi sunteti foarte dragi!
Felicitari pentru toate participantele , pentru creatiile superbe ce au incantat privirile de-a lungul acestui concurs! Cu toate suntem castigatoare! kiss
Organizatorii, sponsorul si juriul merita toata aprecierea pentru ca au facut posibila desfasurarea acestui concurs minunat! kiss kiss
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de aisha Mar 06 Oct 2009, 10:00 am

Felicitari si JURIULUI! A avut o misiune destul de grea, dar s-a achitat cu succes si obiectivitate de aceasta sarcina. Premiile au fost acordate corect si pe deplin meritate!
Felicitari fetelor si multumiri adminei pt idee si timpul acordat organizarii de astfel de concursuri!

Sa va purtati toate creatiile cu placere in toamna asta, sa fiti iubite si sa aveti spor in continuare! kiss
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Eva Mar 06 Oct 2009, 2:41 pm

Felicit si eu castigatoarele, juriul si, bineinteles, sponsorul! Toate creatiile sunt frumoase, dar, si din punctul meu de vedere, cele premiate au fost cele mai inspirate! love

Multumiri si Adminei pentru initiativa si mai asteptam si alte concursuri, sa ne mai incercam norocul! Smile
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 06 Oct 2009, 10:19 pm

Felicitari si din partea mea Castigatoarelor, tuturor Participantelor inscrise in concurs, Juriului, Sponsorului si Adminei!
Toate creatiile au fost minunate, voi, cele care le-ati facut sunteti minunate! FELICITARI!!!!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de rucsy Lun 12 Oct 2009, 12:57 pm

Felicitari castigatoarelor.
De fapt toate am castigat. Noi, cele "de pe margine", am castigat bucuria de a vedea niste opere de arta.
La cat mai multe concursuri, poate ma incumet sa particip si eu.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII Empty Re: Concurs crosetat Fular - CASTIGATORII

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB