Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

+65
mariag
betymi72
danniela
ancush
SilviaDumitrescu
ancone
madymm
Laura1005
Lucia Ro
amia
AKD
clodi
florycostea
europolis
ana-maria14
Nicoleta Irimescu
mnarcisa
anigherman
mes
dienutzababy
Karina33
m-julie
amnro
Danny24
iuliana72
veniciuc nicoleta
detesan elisabeta
Alina.C
andreeazaharcu
Zana Mica
mdlupu
puffetta
hope
milena
deeaz
Julie
alexya
leonutza69
ELENA76
MagdaMarin
Maria27
Adriana13
tomari
chemio
geany
Clio_Ela
Laila
andreeaX
dandana
Dionisia
noel
Noemi
DANIELA.I
Eva
MihaelaT
livia_iri
ioana soare
ciresicca
arime
zylv
Admina
ariana
aisha
diada
Camy
69 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de diada Vin 07 Aug 2009, 1:42 pm

Tot nu se vad pozele, pune linkul paginii ca le aranjam noi! Mersi hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 07 Aug 2009, 5:11 pm

La mine se vad pozele, dar nu tot timpul.
Reusit costumul de baie! ura
Noemi, din webshots poti pune poze mai simplu daca copiezi link-ul din dreapta jos, de la post in a forum

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty am reusit

Mesaj Scris de Noemi Vin 07 Aug 2009, 5:19 pm

Mihaela T sarumana mult mult pentru ajutor Flowers
Acum incerc sa pun poze de detaliu
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Vin 07 Aug 2009, 5:40 pm, editata de 1 ori (Motiv : sters [img ]...[ /img] de langa poze)
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 07 Aug 2009, 5:42 pm

Noemi, cu multa placere! kiss
Cand pui asa pozele nu mai ai nevoie de [img ]...[ /img], ci pui direct link-ul pe care-l copiezi wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Camy Sam 08 Aug 2009, 11:28 pm

NOEMI super costumasul de baie,cred ca era mai bine sa-l fi pus la ,,creatiile noastre costume de baie" ,foarte interesant lucrat,imi place foarte mult.sa inteleg ca margininile negre de la costumas este elastic?eu am cautat la noi la mercerie elastic pentru costume de baie ,dar nu am gasit de unde l-ai cumparat?

e foarte bine asa cum ai dublat slipul ,la sutien vad ca ai lasat loc de bagat bureteii.asa am facut si eu numai ca eu am lasat loc sus nu in parti.

vad ca deja ti-ai intrat in mana ,lucrezi frumos,lucrusoarele pe care le-ai facut pana acum sunt pentru tine,sau deja dai drumul afacerii?

pupicei si mult spor la croitorit. hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty LENJERIE INTIMA - COSTUME DE BAIE - PIJAMALE

Mesaj Scris de Noemi Dum 09 Aug 2009, 2:07 pm

[b]Va invit sa va spuneti pareri, sa aduceti idei si experiente proprii in ceea ce priveste aceste lucruri atat de apropiate noua (mai ales apropiate fizic), si anume lenjeria intima, chilotei, topuri, bustiere, costumase de baie, camasi de noapte si pijamalute.
Eu am o pasiune pentru chilotei si de cand am achizitionat uber-ul imi pot manifesta in mod practic creativitatea in acest domeniu.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Dum 09 Aug 2009, 10:17 pm, editata de 1 ori (Motiv : stergere [ img] [/img ] de langa poze)
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty LENJERIE INTIMA - COSTUME DE BAIE - PIJAMALE

Mesaj Scris de noel Dum 09 Aug 2009, 3:13 pm

vai Noemi, sint atit de draguti love
sincer nu mi-a trecut niciodata prin cap ca se poate de facut asa ceva acasa..
felicitari.. Flowers
se fac greu sau mi se pare mie????
noel
noel
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 148
Localizare : -
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Dionisia Dum 09 Aug 2009, 8:20 pm

super,Noemi !
pe mine m-ar interesa o mica afacere, asa ca,deschide cineva un topic pe tema asta ?
poate tu ,Noemi?
si etichetele ...?
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Dum 09 Aug 2009, 10:03 pm

Dionisia, Ce anume vrei sa faci ca afacere mai precis? Lenjerie?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


noel, multumesc frumos de aprecieri, ma motiveaza, uite ti-am dat idei. O sa revin cu lucrusoare noi, te asteptam si pe tine cu poze. Iti trebuie masina care sa coasa zigzag macar, daca nu una de surfilat sau chiar un uber ca a mea. Si iti mai trebuie accesorii ca se ornezi chiloteii Smile cu cat mai multe si variate cu atat mai bine.


Edit: Sa folosesti, te rog, functia editare cand mai adaugi ceva.Multumesc!


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Dum 09 Aug 2009, 10:15 pm, editata de 2 ori (Motiv : fuzionare postari...sters[ img ])
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 09 Aug 2009, 10:11 pm

Noemi, foarte reusiti! Felicitari si mult succes cu afacerea!
Nu mai folosi IMG cand adaugi poze, ci pune doar link-ul de pe webshots wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de diada Lun 10 Aug 2009, 7:37 am

Felicitari! Foarte reusite!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Joi 13 Aug 2009, 12:50 pm

Scuze daca ma dublez fetele, repun 2-3 poze in format mare vizibil pentru ca am renuntat la webshots in favoarea photobucket.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gata, data viitoare cand revin va fi cu lucrusoare noi.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de dandana Joi 13 Aug 2009, 5:31 pm

noemi, ce materiale folosesti tu pt lenjeria pe care o faci?
in special pt chilotei
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Vin 14 Aug 2009, 11:47 am

Pai deocamdata folosesc ce am, in special am f mult material alb bumbac cu putina lycra, grosutz, foarte foarte misto. Mai fac si din sintetice cu lycra, pana acum taiam din materialele intregi, acum ma abtin si o sa fac din resturi desi intra destul material si la chilotei.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de dandana Vin 14 Aug 2009, 12:12 pm

Smile
firesc vine intrebarea, de unde le iei?
nu cred ca am vazut undeva de vanzare bumbacul cu lycra de la lenjerie
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Vin 14 Aug 2009, 6:15 pm

Pai bumbacul cu lycra l-am luat de la engros, o rola intreaga, am sa imi pun si in cap si... uite ca trece vara. Este pt business, nu numai pt mine.
Restul foarte multe de la kg din Ploiesti de unde sunt eu de fel, dar nu ajung prea des. In Bucuresti nu am gasit niciun kg ca ce vanzare i-as faceeee Smile
Tu stii vreunul? Stiu ca mai ziceau fetele dar n-am inteles exact..
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Admina Sam 15 Aug 2009, 6:55 pm

Noemi, uite aici informatii despre depozitele din Bucuresti (la ultimul mesaj este explicatia si ar mai fi cateva mai mici): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
La ce pret se vand la kg materialele, in Ploiesti?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Dum 16 Aug 2009, 11:56 am

Admina, la Ploiesti pretul era de 35 ron/kg. Destul de ok.. am cumparat de 200 ron vreo 5 materiale, cam cate 2m din fiecare. De acolo l-am luat pe cel roz cu fluturi din care am facut ocostumul de baie, si cel roz simplu de la rochita scurta... si satinul negru cu buline albe.
By the way, am vb cu Camy, si a spus ca tu ai ata pentru surfilat materiale elastice. Vreau si eu. Alba si poate un gri ceva... nu chiar negru. Vb pe PM?
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de andreeaX Dum 16 Aug 2009, 12:22 pm

Am fost si eu prin Ploiesti in cele 2 magazine;media preturilor cam asta ar fi 35lei,insa gasesti si cu 20-25 insa cele mai multe sintetice,am vazut si preturi de pana la 60lei/kg,era o dantela f misto...

Noemi mai stii si altele in afara de cel de pe Republicii si cel de langa liceul Caragiale?
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Dum 16 Aug 2009, 12:55 pm

Nu mai stiu altele, eu de fapt de 7 ani am plecat din Ploiesti, mai sta mama acolo. Cel de pe Republicii nu il stiu, stie mama, eu stiam cand era la Infiniti la et 1. De la Caragiale mi-am cump ultima data. Daca te uiti bine in magazin gasesti materiale frumoase, trebuie sa nu te grabesti si sa te gandesti bine ce iti poti face din fiecare pt ca intr-adevar sunt si multe slabe calitativ.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de dandana Lun 17 Aug 2009, 10:14 am

fetelor, daca tot ati inceput, puneti adresele magazinelor din ploiesti!
poate sunt mai multe doritoare, din ploiesti sau in trecere, nu se stie niciodata
multumesc!
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Mier 19 Aug 2009, 11:41 pm

Nu stiu adresele magazinelor, dar oricine stie de liceul caragiale, si de bdul republicii.
Revin cu un chilotel Smile
Am folosit elastic "fold over" special pt lenjerie, functioneaza in genul benzii din satin pe bie care se gaseste in mercerii, doar ca e elastic.
Deja ma specializez, imi ies din ce in ce mai bine,... zic eu.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am impresia ca au talia cam inalta, am copiat dupa unii care asa erau dar oricum, ca lucratura sunt ok.
Va pup
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 20 Aug 2009, 12:13 am

Noemi, ma uimesti.Pai in magazin nici nu gasesti asa ceva...
Mie chiar imi plac astia cu talia mai inalta ca ceilalti am senzatia ca-i pierd de pe mine si-i folosesc numai cand e necesar, in rest sa-i simt eu acolo pe coapse, dar musai snur in spate Embarassed

Bravo si

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pentru asa maini pricepute.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Noemi Joi 20 Aug 2009, 1:11 am

Mihaela esti so sweet, apreciez foarte mult, inseamna foarte mult pt mine, chiar pun suflet chiar si cand imi ies niste panarame de lucruri Smile dar eu pun suflet sa le fac frumos.
Acestia din poza sunt facuti pt o prietena buna de pe internet, care ma ajuta mereu (nu in domeniul croitorie). I-am pus in pliculetz si i-am trimis fetei
La panglica de satin ca sa nu se deshire, am dat la margine cu putin lipici pentru strasuri, o chestie gen aracet care se usuca incolor.
Pup you kiss
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de ioana soare Joi 20 Aug 2009, 11:24 am

Eu abia acum am vazut ce frumuseti ai postat aici Noemi! Felicitari, sunt perfect realizate si arata super, zici ca sunt cumparate! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,... - Pagina 2 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB