Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

+42
carmenco
Dodo-pui
samo99ro
mnarcisa
noki
annamarya
mihulmic
Dorulet
piciul
ritame
vero79
betymi72
europolis
fizicuta
valentinadof
ghita
irish05
filipoidana
victoriacus
barbin
AcidoR
nico1206
Cristache
Greteledelweiss
Ginet
Celya_f40
Giobsy
dragan mirela
michelinebeaulieu
nicolae68daniela
Tache Marilena
Giorgi
lacrisel
ema
Gabica
tantza_m
LRodica
AlinaJ.Bijoux
Day
danniela
SilviaDumitrescu
macanetu
46 participanți

Pagina 22 din 31 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 16 Oct 2014, 10:53 am

Buna dimi, am pus un afis mare pe usa magazinului pt. putini clieni care mai vin si i-am rugat sa sune la soneria instalata pe usa iar eu am venit cu mama in casa sa ne apucam mai serios de mesterit felicitari. Ia imi taie cartoanele si fasiile de hrtie.
Gata ma duc sa mananc de dimi ca nu am mancat nimic inca desi sunt sculata de o ora. 
Afara e inorat si racoare!!! Va  💋si va prietenie
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Vin 17 Oct 2014, 6:19 am

Buna dimineata! O zi care se anunta plina! Si e iar vineri!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O cafea, un zambet si multa inspiratie si tenacitate!
Sper sa ma tin de planul stabilit si sa nu ma razgandesc, ca sa par un sofer beat pe sosea! Mi se intampla, cand am multe de facut!
Alina, spor la felicitari! Vor veni oamenii sa ia si mancare pentru animale!
Ema, cel mai bine iei taurul de coarne: poti evita o situatie?! daca raspunsul este NU, o iau ca atare si-mi consum gandurile, energia pe altceva, ce pot schimba eu!
Gabica, sa repari masina si sa te tina cat mai mult si fara evenimente!
Numai bine tuturor!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Vin 17 Oct 2014, 8:41 am

Neata si un weekend cu soare! Bine le mai zici tu,Piciule!
La mine weekendul a inceput deja,sunt in starea de destrabalare,deci o iau de la capat.Cafea prin oras,vin acasa sa mai misc si eu cate ceva,iar pe seara ZUMBAAA Smile Iar de maine,de nu ploua,sper sa ajung pe balta,m-a zgandarit nasul meu care a prins ieri salau(si ala chiar imi place) ,si stiuca...e vremea rapitorului,deci pregatim lingurite si monturi speciale Smile
Cine vrea sa mearga?
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de ema Vin 17 Oct 2014, 9:23 am

Buna dimineata
Day as merge eu dar nu am undita Daca ma iei, fara...Iubesc natura cu calmul ei, cu mirosurile si culorile ei, cu zgomotele sau tacerile ei
Poate am noroc saptamana viitoare sa am vreme buna ca sa ies la padure (e multa padure in zona soacrei)Se pare ca nu pot evita "situatia" asa ca voi croseta la o jacheta pe care nu o mai termin
Macanetu cum te mai simti? Gabica sa-ti repari repede masina si sa fii ferita pe viitor de asemenea neplaceri
O zi frumoasa, spor si inspiratie la lucru
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 17 Oct 2014, 12:42 pm

Buna ziua lume! hug
Day, vin eu sa pregatesc focul pe marginea lacului wink Ema mai aduna niste surcele ...suna bine?
As fugi de aici de sa-mi sfaraie calcaiele, sufla vantul de parca ar fi crivatul la noi. Bine ca am prins in tara un sfarsit de vara superb si inceput de toamna romaneasca, asa cum o iubim si o dorim mereu.
Au tecut ceva ani de cand nu am ami avut asa o vacanta...asadar, cu forte noi, la munca tricot kiss













































Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Vin 17 Oct 2014, 3:53 pm

E bineeee,veniti Smile Cu sau fara undita ,nu conteaza Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Sam 18 Oct 2014, 7:50 am

Buna dimineata!
Day, ai ajuns la balta? Eu sper sa ajung la piata! Poate iau o stiuca mica si o perpelesc!
O zi buna tuturor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
P.S. Conopida murata se face doar in saramura sau voi puneti si un pic otet? Am vazut in piata si cu 2 lei Kg si vreau sa pun 2 borcane numai cu conopida si morcov...sunt doua retete pe net, dar as dori o parere de la cine a pus deja si a mancat anul trecut, deci stie si cum se comporta peste iarna in camara! wink Multumesc anticipat! Spor in toate!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de danniela Sam 18 Oct 2014, 9:07 am

'neataaaa!!
Sunt in pravalie de cu dimineata, pardon azi am intarziat, tocmai eu, rusinica, ma pun la colt!!!
Piciul eu am mancat in general cu putin otet in, am impresia ca tine mai bine, numai cu sare, sarea inmoaie, dar daca ai conditii bune de tinut!!! Voila!!

In rest.....am o pisica mica pe care o cheam Emma, Ema sa nu m abati ca asa am luat-o cu nume cu tot. E o harnicuta, mi-a prins doi nemernici de sobolani pana acum, si nici o saptamana nu are de cand o am, de fapt o am de marti!!! Draga de ea, e harnicuta rau. Mie nu imi plac animalele in casa, nu am rabdare si nici timp sa curat dupa ele, bine ca am menajera si face ea asta, dar in curand o sa renunt la ea, asa ca doar eu cu ficior tre sa ne organizam.
Va doresc weekend frumos, toamna placuta si tot ce vreti voi!!! Celya esti o frumoasa cu noul look!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 18 Oct 2014, 9:11 am

Buna dimineata,doamnelor!Multumim de cafea,piciule!
Day,as veni si eu la pescuit.Imi amintesc de cand era fiul meu mic,tocmai vazuseram Zbor deasupra unui cuib de cuci.Eram pe Hasdate,o apa ce strabate Cheile Turzii,eu coseam un goblen,el statea cu undita(amandoi in mijlocul apei)si canta o replica din film:"Acuma-s pescar,nu nebun!"Dupa o jumatate de zi in care nu s-a prins nimic de carlig,mi-a zis:"Cred ca-s nebun,nu pescar!"Asta a fost singura noastra aventura... pescareasca. Dar mi-ar placea sa fiu in preajma ta,Day,cand mergi la balta.
O zi excelenta si cu soare! prietenie
PS.M-am ciocnit de Danniela,ca eram cu gandul departe...Scuzeeeeeeeeee!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Sam 18 Oct 2014, 9:23 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Neata,uite,am venit cu multe cafele....sa avem Smile Nu,dragelor,nu am ajuns la nicio balta,aici a plouat toata noaptea,si malurile aluneca dupa ploi,asa ca nu risc sa-l mai bazai pe omu'din dotare sa mergem.Poate maine Twisted Evil ,ca nu ma las Smile Sau cine stie,daca e soare,poate dupa-amiaza Smile
Eu pun conopida(adica o conopida pe cincinal....ok,poate mai des)cu aceeasi solutie ca si gogosarii,apa cu otet jumi-juma+ o lingurita de sare si una de zahar+boabe de mustar si de piper la un borcan de 800ml.Solutia fiarta si turnata peste,inchis si gata.Tine foarte bine si conopida are si textura si gustul excelente Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de danniela Sam 18 Oct 2014, 9:50 am

Dorulet, mi-ar fi placut sa zici ca esti cu trupul departe, adica plecata pe undeva in vizita!!!!
Day ai patit ca mine?? De cate ori zic ca ma duc la plaja, ploua!! De acum gata nu mai zic, zic dupa ce am fost la plaja!!! Eu am fost la pescuit de doua ori in viata mea, nu sunt pescar...poate nebuna rade rade rade rade . O data nu am prins nimic si alta data eram 6-7 persoane si cred ca unul din ei, nu eu in nici un caz, a prins un peste mic si amarat. Alta data am fost la un restaurant pe butoaie, aici, si copii au incercat sa pescuiasca, avea fecior undita noua primita cadou, au prins un amarat de peste pe care l-au scapat in apa!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Sam 18 Oct 2014, 10:35 am

Hahaha,pai voi va imaginati ca eu prind peste??? Nuuuu...raar se intampla,si de obicei prind chestii de 5-8 cm pe care il arunc inapoi in apa.Peste serios mai rar,fiindca dau doar la undita,langa mal.Eu ma duc fiindca iubesc apa,imi place miscarea plutei pe suprafata aia lucioasa,ma relaxeaza.E ca o hipnoza,hahaha,ma rupe total de realitate si probleme Smile Apoi peisajele,sunetele,faptul ca acolo toti merg sa se relaxeze....pestele ar fi bonusul Smile Asta e cu pescuitul la mine .Ma duc la pescuit,nu la prins peste ;)
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Dum 19 Oct 2014, 7:12 am

Buna dimineata! Am bantuit pe aici si am baut cafeaua reala! Ma duc sa-mi mai pun jumatate de cescuta si revin sa mai citesc ceva....si apoi as lenevi toata ziua!
Nici eu nu am luat peste, in schimb am pus conopida simplu: apa, sare si 3 linguri otet la litru...va spun eu ce si cum la iarna! Va multumesc mult de sfaturi!
O duminica pe care sa o faceti frumoasa cu ganduri bune, va doresc!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Day Dum 19 Oct 2014, 9:49 am

Neata Pici Smile Neata fete harnicute(sau sa zic somnoroase,daca inca n-ati dat pe aici? )
Sa va fie duminica frumoasa si relaxanta !!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Lun 20 Oct 2014, 7:53 am

Buna dimineata! Citit pe forum...tot mai multa lume se refera la FB....nu-i bai atata timp cat ne vedem si aici!
O saptamana plina de realizari si nu uitati zambiti, e gratis! Si eu voi face la fel!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
P.S. Felicitari celor care au reusit sa cumpere masina de la LIDL...eu ieri, nu am vazut ca ar fi fost asa ceva de vanzare...erau doar cateva accesorii: ate, elastic,...diverse nimicuri!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 20 Oct 2014, 8:39 am

Buna dimineata de luni!!!
Sa avem o saptamana frumoasa cu realizari si bucurii!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Lun 20 Oct 2014, 9:11 am

Buna dimineata fete dragi .
Celya nu pot sa nu remarc noul look....iti sta minunat .
Gabica sper ca problemele tale cu masina sa fi devenit amintire ...sa se fi rezolvat cu bine .
Ema ,capul sus , sper ca starea ta nasoala sa fi fugit departeeeeeee . Apropo de raceala mea , nici acum nu mi-a trecut ...ce-oi avea Dumnezeu cu mila , dar nu bag eu in seama detaliile astea nesemnificative rade .
Day ai unde sa ne primesti pe toate ....e balta suficient de mare ....dar tu prinzi peste , poate te pricepi mai bine ca noi si noi facem galerie....iti dai seama atunci....vor sta pestii la coada rade .Poate te trezesti intr-o zi cu toata trupa la tine bounce1
Piciule eu pun conopida cu otet si este super buna . Alor mei nu prea le place conopida si o pun cu de toate , ca a-i impac pe toti .
Sa aveti o saptamana pe sufletul vostru si exact cum va doriti sa fie ....bineinteles numai cu intamplari minunate presarata . bucurie
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de ritame Lun 20 Oct 2014, 10:35 am

Buna dimineata si spor la mestesugit tuturor! cos tricot
ritame
ritame
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 42
Localizare : Home
Data de inscriere : 14/07/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Mar 21 Oct 2014, 6:23 am

Buna dimineata! O dimineata cu vechi si noi....ploaie de toamna, frunze galbene, rosii, verzi, alearga pe strazi si din cand in cand soarele lumineaza azurul clar de octombrie! La munca! Gata visarea!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 21 Oct 2014, 7:59 am

Buna dimineata,doamnelor!
Multumim de cafea si de poezia toamnei,piciule!
La noi cerul e jos,innorat,cred ca va veni ploaia in curand.Dar...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O zi frumoasa!(sper sa ma lase din nou net-ul)
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de macanetu Mar 21 Oct 2014, 9:28 am

Buna dimineata ,
Ce culoare faina au cescutele de cafea Piciule....Eu trebuie sa fac mancare si nu am chef plange ...dar vorba ta Dorulet " Don't worry....be happy " Smile
O zi frumoasa fetelor .
macanetu
macanetu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 585
Varsta : 50
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de mihulmic Mar 21 Oct 2014, 11:45 am

bunba fetelor Smile
nu am intrat de ceva vreme, insa am citit din urma Smile
imi pare rau sa aud si vesti triste si de situatii mai tensionate Sad
Noi zilele astea ne-am bucurat de hramul de la Iasi, de Sf Cuvioasa POarascheva. Au fost aduse si moastele Brancovenilor.
Am avut musafiri ... au plecat ... am intart oarecum in programul normal Smile
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de piciul Mier 22 Oct 2014, 6:23 am

Buna dimineata! Uneori e buna si o pauza de net! Asa mai vedem cerul!
O zi minunata! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 22 Oct 2014, 8:27 am

Buna dimineata,doamnelor!
Da,eu am avut parte de pauza de net de duminica in fiecare seara si mi s-a spus ca e un deranjament momentan in zona.Dar 3 seri la rand?!Iar cerul era ascuns sub nori!
Acum e ceata,apoi vom vedea:cer sau ploaie?
Sa speram ca va fi o zi asa cum ne-o dorim! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 22 Oct 2014, 2:16 pm

Ziua buna, va salut si ma pun la mesterit felicitar. Afara e urat, frig, inorat si burnita. Iar la magazin un singur client de dimineata.
A....sa va spun, aseara am fost la teatru, la casa de cultura de la mine din oras. Am fost la piesa "Straini in noapte' cu Florin Piersic Si Medea Marinescu. A fost superb, a durat 2 ore piesa si o ora a vorbit Florin inainte. Toata lumea la aplaudat in picioare, minute in sir. Si de ieri Florin Piersic e cetatean de onoare a orasului Curtici. Frumos, nu?
Gata, ma duc la treaba. Va  kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (42) - Pagina 22 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (42)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 31 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 31  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB