Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

+58
romaya
ikuta
Octa75
tinap
LORIMAR
Shtefania
anasia
mishou
raducan48
veronica.l
AlinaJ.Bijoux
GinaP
koky
Carmencyta
mariaz_09
sorinamircov
Anuk
rivka
Angela2011
Admina
lennny
Angelica18
Giobsy
ivanoiuadela9
Muravka
alinutza_andrei08
cristina iosif
alessia2007
dorina64
AnaMariaL
cozma felicia
danniela
virginia
danadea
teisoara
larisal
dorinamisov
larimali
symos
myky7robc
Dodo-pui
Ana Maria
violetas
cld
kmn
marina40
MihaelaT
silvisor
SilviaDumitrescu
fizicuta
crina68
marabr
denis21
firicel
ancush
feliciagl
valentinadof
corina corina
62 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de LORIMAR Sam 18 Feb 2012, 4:21 pm

Bravo Shtefania,felicitari pt preocuparea pe care o ai la varsta ta,n-ar fi rau sa faca lucrul asta o mare parte a tineretului de azi.... bine asteptam poze cu hainutele terminate.... hug
LORIMAR
LORIMAR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 45
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 07/10/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 18 Feb 2012, 5:37 pm

Stefania felicitari pentru ce lucrezi si astept sa te vad imbracata cu ele. Bafta la bac!
Acum sa ma laud si eu cu un bolero lucrat dintr-un fir putin buclat primit cadou de la ikuta pe care o hug pupi si ii doresc sanatate!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de tinap Sam 18 Feb 2012, 5:48 pm

Vai mine ce frumos e Silvia!Si culoarea e nemaipomenita!Si modelul e tare frumos,mineca evazata si modelul de la guler,ce mai,super!Sa-l porti sanatoasa!
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 18 Feb 2012, 5:49 pm

Multumesc frumos Tina!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de Angelica18 Sam 18 Feb 2012, 5:56 pm

Bravo,Silvia.E super.Imi place mult gulerul.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de crina68 Sam 18 Feb 2012, 6:55 pm

Silvioară,îmi place tot boleroiul!
Stai și nu da, de luni mă apuc iar de rochie!Promit!!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de Octa75 Sam 18 Feb 2012, 7:12 pm

Dragi si mult stimate colege, doresc sa va felicit pentru toate minunatiile postate! Totodata tin sa va informez ca am purces la executarea vestutei cu pricina, (de la Ajutor....invatam sa crosetam...) in acest sens achizitionand 2 (doua) "scule" de Alize Angora Gold de culoare rosie si grosimea 2-4 si il lucrez cu croseta Prym nr. 3.
Oarecum off-topic, am gasit o mercerie in Timisoara unde vestitul Alize in degradeu e la 11,25 lei/100g iar cel uni (pe care il luai eu) e la 10,5 lei.
A....si inca ceva....cand imi gasesc cablul de date de la pozator va pun si dovezi. Smile

Va pup! kiss
Octa75
Octa75
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 366
Varsta : 48
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 16/09/2010

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.373174042763091.87212.3

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de rivka Sam 18 Feb 2012, 7:33 pm

silvia imi place boleroul e super
Shtefania am ochit si eu modelul asta cred ca silvia la facut la un sal
octa 75 ce mai faci fato wink merceria cu pricina o fi cea din piata maria ?
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de Octa75 Sam 18 Feb 2012, 7:41 pm

Rivka pupi , da despre cea din Maria e vorba Smile.
Octa75
Octa75
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 366
Varsta : 48
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 16/09/2010

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.373174042763091.87212.3

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de ikuta Sam 18 Feb 2012, 8:00 pm

Silvioaro, sa-l porti sanatoasa. Este foarte frumos boleroul.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de kmn Sam 18 Feb 2012, 8:12 pm

stefania...mult succes la bac..astept finalul... wink
silvia fain bolero ai facut....imi dai si mie schema de la bordura, rogu-te... pupi
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de cristina iosif Sam 18 Feb 2012, 8:20 pm

Silvioara, cind l-ai facut fata draga, sa-l porti sanatoasa wink
cristina iosif
cristina iosif
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 56
Localizare : militello in val di catania - italia
Data de inscriere : 19/03/2009

http://handmadebycristina.blogspot.com/2010/02/alte-lucrusoare.h

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 18 Feb 2012, 9:23 pm

Merci Merci Merci fetelor
Daca nu faceam/desfaceam de "n" ori din cauza de mare/mic, model urat, madel care nu se preta la fir, scazut la piept pe parte interioara si vazut dupa ce am terminat pieptul, lucrat maneca pana la cot si a fost prea larga si nu mi-a placut, incurcat croseta si lucrat cu una mai subtire cu o jumatate de numar si mi-am dat seama dupa ce am facut vreo cateva randuri, lucrat la bordura 1/2 si nu mi-a placut ca se ondula prea mult pe spate, desirat de la ambele maneci 2 randuri dupa ce ascunsesem si capetele din cauza de ne ajuns fir pentru bordura roata a bolerului........ daca nu erau toate astea il faceam intr-o zi.
Detalii tehnice
Fir buclat, croseta 4,5, model pentru spate si piept picioruse dat o data peste croseta luate intre piciorusele de la randul din urma. La bordura.... e aici am facut dupa cum ma taiat capul pentru ca... - am uitat sa spun mai sus ca am mai desirat odata si o bordura de la o maneca pentru ca iesea prea larga si nu-mi placea- . In final a iesit cam asa ( sper sa intelegeti)
R1-2 picioruse dat odata peste croseta (duble parca se cheama) plecate din acelasi loc, urmatoarele 2 pleaca dupa altele 2 din randul din urma
R2 - grupuri de 2 picioruse duble plecate dintre cele 2 picioruse duble de la randul din urma dar acestea sunt despratite de un ochi de lant. Atentie ochiul de lant doar ontre piciorusele din acelasi grup nu si intre grupuri wink
R3 - dintr-un grup de 2 picioruse am facut 2 picioruse duble un ochi de lant 2 picioruse duble, in urmatorul grup diar 2 picioruse despartite de un ochi de lant apoi iar grup de 4 picioruse si tot asa,
R4 - am lucrat in fiecare grup ( si in cele de 4 si in cele de 2 picioruse) 4 picioruse despartite de un ochi de lant (2, ochi de lant 2)
R5 - dintr-un grup de 4 picioruse am facut 8 picioruse prinse la jumatatea urmatorului grup de 4 picioruse si tot asa.
Sper ca nu v-am zapacit cu atatea picioruse rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de romaya Sam 18 Feb 2012, 10:36 pm

Vai ce de frumuseti ati mesterit fetelor hug vad ca va pregatiti colectia de primavara sunny felicitari ,superbe creatii si la cat mai multe aplauze aplauze
bucurie
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de Anuk Dum 19 Feb 2012, 3:27 pm

Foarte frumos Silvia! frumos
Anuk
Anuk
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 42
Localizare : Ghe. Lazar, Il
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de danniela Dum 19 Feb 2012, 3:57 pm

Aha, deci si tu ai fost Manole Silvia!!! Insa ti-a iesit foarte frumos!!!! Sa il porti sanatoasa si iubita de domnul M hug hug
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de stoy Dum 19 Feb 2012, 4:09 pm

Stefania te mai asteptam cu creatii, lucrezi fff frumos.
Silvia e super, super boleroul.
Doamne mi-as face si eu multe minunatii vazute pe aici dar of timp, as vrea sa cupar si eu are cineva de vanzare?
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de kmn Dum 19 Feb 2012, 5:37 pm

silvia, am inteles...mersi...
am si eu un fir bucle....primit cadou, ma gandeam ca nu se preteaza la croseta...
o sa incerc sa vad ce iese...
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 19 Feb 2012, 6:52 pm

Multumesc fetelor!
Da dannielea doar v-ati obisnuit cu mine ca daca nu desir de cateva ori nu iese lucru bun wink rade
Stoy pai sunt atatea fete care vad pe aici. Nu ai gasit nimic la nimeni?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de dorinamisov Dum 19 Feb 2012, 8:16 pm

kmn, cardiganul este foarte frumos, degradeul frumos, de multa vreme vreau si eu sa fac acest model - felicitari!

Shtefania ! lucrezi foarte frumos pentru varsta ta - bafta la bac ! lasa-l naibii de croset !


Silvioara ! mare ambitie ai avut, sa duci la indeplinire frumosul bolerou - am patit-o si eu cu acest fir buclat - este foarte dificil de lucrat
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de kmn Dum 19 Feb 2012, 9:04 pm

dorina....multumesc !!!
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de virginia Lun 20 Feb 2012, 6:10 pm

Fetelor, dar aveti spor, nu gluma! Merci
Imi place la nebunie, Silvia!
Shtefania, va fi foarte frumos, dar... Dumnezeu sa-ti ajute la bac. pupi
Yo ma pregatesc pentru vara (sper sa vina curand Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 4246 )

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 20 Feb 2012, 6:18 pm

Dorina ceva trebuia sa fac din el rade, si cum nu stiam ce altceva.... a trebuit sa iasa ce rade stiam
Virginia multumesc, foarte frumos si topul tau.
Spor in continuare la toata lumea!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de dorinamisov Lun 20 Feb 2012, 7:33 pm

Silvia ,eu am facut hanorac si caciuli pentru copii - dar pana am obtinut masura care imi trebuia, am stricat de multe ori - oricum ma cam feresc de bucle( este placut la purtat, dar la lucrat ... of)

Virginia, ce varateca esti ! este foarte frumoasa bluzita ta - ca sa nu mai traga intr-o parte,eu lucrez invers cateva randuri,apoi iar circular - cred ca si tu stii acest lucru si bineinteles cred ca nu te superi Smile
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de cristina iosif Lun 20 Feb 2012, 8:17 pm

Virginia foarte frumoasa bluzita ta, esti maestra bucurie
cristina iosif
cristina iosif
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 56
Localizare : militello in val di catania - italia
Data de inscriere : 19/03/2009

http://handmadebycristina.blogspot.com/2010/02/alte-lucrusoare.h

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13) - Pagina 9 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (13)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB