Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

+97
pufoi
Anita_Cristal
virginia
cristina iosif
serenita
andegelia
keke
arielas
ivanoiuadela9
adar
RamonaM
ismi3ismi
T_mihaela
mimiady63
vlavi
romaya
zsofia
danniela
Giobsy
ioana soare
Adelaida
cretu_veronica22
Cristina_Ionela
Chirrox13
danae
dorina64
Admina
despina13cucli
danadea
ramy
Floren
julix_2007
bela gio
ivanutamihaela
Uca
Day
sorinamircov
Marry
Gianina4ever
nico25
elenaxx
tinap
aba
dorinamisov
Clio_Ela
mym
milena
TeoCanada
valentinadof
rosita
lacridrumas
LORIMAR
Karina33
CCristinaC
Camy
rucsy
anamaria79"
geany
georgeta.prnic
silvisor
mariaz_09
samo99ro
irish05
ellaharry
kitty_1973
violetas
gmiki1
ghita
aurishta
cld
diada
MagdaMarin
tomari
LYNDA
teisoara
mnarcisa
denis21
letho
MihaelaT
Nicoleta Irimescu
mariucamariuca
canadianca50
myky7robc
amoni
crina68
betymi72
europolis
mykya
AlinaJ.Bijoux
Dodo-pui
ikuta
Gabiuta
firicel
fizicuta
Lucia Ro
Lucia.BlueFlower
SilviaDumitrescu
101 participanți

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de samo99ro Dum 08 Ian 2012, 12:43 pm

Cumplita soarta. Am ramas muta. Pe mine ma darama lucrurile de genul asta. N-am cunoscut-o la fel de bine ca unele dintre voi, dar parea o tipa nemaipomenita. Imi pare nespus de rau. Dumnezeo s-o odihneasca. Poate-si gaseste pacea dupa problemele pe care se pare ca le-a avut.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mariaz_09 Dum 08 Ian 2012, 1:09 pm

Dureros,pentru oricine si pentru noi1Dumnezeu s-o ierte si sa-i dea odihna vesnica!Condoleante familiei!
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de silvisor Dum 08 Ian 2012, 1:10 pm

Dumnezeu s-o ierte.
silvisor
silvisor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 08 Ian 2012, 1:31 pm

Eu acum am citit toate aceste pagini,si ca sunt socata este putin spus..ce de suferinta poate duce un om in sufletul sau...vin necazurile,tragedii in viata noastra,speram sa trecem peste ele,parea puternica sau nu .....oamenii vorbesc frumos despre ea ca om,despre ei ca familie.....deci nu s-a omorat,a fost ucisa? De cine?Dumnezeu sa aibe grija de sufletul ei,si cu siguranta v-a fi incojurata de linste si de iubirea ficei sale!Condoleante familiei,tuturor celor care au cunoscut-o si au iubit-o! Sad
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de diada Dum 08 Ian 2012, 1:34 pm

Am citit de ieri si m-am adunat greu, Dumnezeu s-o ierte, nu o vom uita niciodata! Sper sa o ajute daca citim o rugaciune pentru ea si ii aprindem o lumanare la biserica, sufletul ei sa-si gaseasca linistea.


Rugaciune pentru cei adormiti

Pomeneste, Doamne, pe cei ce intru nadejdea invierii si a vietii celei ce va sa fie au adormit, parinti si frati ai nostri si pe toti cei care intru dreapta credinta s-au savarsit, si iarta-le lor toate gresalele pe care cu cuvantul sau cu lucrul sau cu gandul le-au savarsit si-i asaza pe ei, Doamne, in locuri luminoase, in locuri cu verdeata, in locuri de odihna, de unde a fugit toata durerea, intristarea si suspinarea si unde cercetarea fetei Tale veseleste pe toti sfintii Tai cei din veac. Daruieste-le lor si noua imparatia Ta si impartasirea bunatatilor Tale celor negraite si vesnice si desfatarea vietii Tale celei nesfarsite si fericite. Ca Tu esti invierea si odihna adormitilor robilor Tai (N), Hristoase, Dumnezeul nostru, si Tie slava inaltam, impreuna si Celui fara de inceput al Tau Parinte si Preasfantului si Bunului si de viata facatorului Tau Duh, acum si pururea si in vecii vecilor. Amin. Cu sfintii odihneste, Hristoase, sufletele adormitilor robilor Tai, unde nu este durere, nici intristare, nici suspin, ci viata fara de sfarsit.


Sincere condoleante, daca putem ajuta cu ceva sa ziceti, cele care tineti legatura cu familia.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de geany Dum 08 Ian 2012, 2:15 pm

Odihneste-te in pace, Ionela!

Sincere condoleante...Sad
Ce drept are acel om sa curme o viata... ce-a putut gresi atat de mult aceasta femeie, incat sa fie pedepsita cu moartea... cum poate dormi un om stiind de ce-a fost in stare... zid

geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de anamaria79" Dum 08 Ian 2012, 2:34 pm

condoleante familiei.
si voua care o cunosteati
eu nu stiu de cine este vorba dar citind aici ma mahnit profund aceasta tragedie.in astfel de momente nu ai ce sa spui ca sa aline suferinta celor apropiati
anamaria79
anamaria79"
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 327
Varsta : 45
Localizare : oradea
Data de inscriere : 16/05/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de rucsy Dum 08 Ian 2012, 3:42 pm

Dumnezeu sa-i dea odihna vesnica ! Daca putem ajuta in vreun fel sa spuneti.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Camy Dum 08 Ian 2012, 4:08 pm

Dumnezeu s-o ierte,aseara am aflat si eu am ramas socata ,nu-mi vine sa cred,nu o cunosteam personal dar o stiam dupa nume si cate ceva din viata ei,n-am dormit toata noaptea mi-a ramas in minte poza de la avatarul Silviei,dimineata m-am dus la biserca si am aprins o lumanare pentru sufletul ei

Condoleante familei
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 08 Ian 2012, 4:17 pm

euro nu poate inca sa intre sa vorbeasca. Este ravasita dupa ce a vazut-o si a vorbit cu familia ei. Dupa ce se linisteste o sa intre sa spuna cateva vorbe.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 08 Ian 2012, 5:03 pm

Astazi am fost la biserica. Am facut parastasul de 6 saptamani pt. bunicul meu si desi nu o cunosc personal am aprins o lumanare pt. ea. Sad
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 08 Ian 2012, 5:19 pm

Eu abia am intrat pe forum si nu pot sa cred... Nu ma pot opri din plins. E cumplit... ce soarta...
Mergi cu bine spre puiul tau, Ionela! Domnul sa va aibe in paza pe amindoua!
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Karina33 Dum 08 Ian 2012, 5:20 pm

Dumnezeu sa o odihneasca! Si sa dea putere familiei ramase in urma sa suporte durerea! Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 4246

Aseara am intrat pe forum si-am vazut avatarul Silviei, mi-au trecut ganduri negre prin cap si-am cautat postarile ei sa vad despre ce-i vorba. Am aflat, am citit ce scria pe adevarul.ro si m-a apucat tremuratul. N-am fost in stare sa scriu nimic, n-am avut putere desi mi-a fost draga din cat am cunoscut-o aici pe forum.
Nu stiu unde-i atent Dumnezeu cand se intampla lucruri de-astea, sau ce-o fi gresit in viata asta sau altele anterioare de-a trebuit sa duca atata durere si sa sfarseasca asa tragic...

Poate exista lumea de dincolo si macar acolo va fi linistita, poate o astepta copila ei...nu stim, e peste puterile noastre sa judecam soarta, dar doare si-i crunt cand se intampla de-astea.

Odihneste-n pace suflet chinuit! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de LORIMAR Dum 08 Ian 2012, 5:37 pm

Dumnezeu s-o ierte si sa se odihneasca in pace....E trist si e pacat....
LORIMAR
LORIMAR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 45
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 07/10/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de lacridrumas Dum 08 Ian 2012, 5:46 pm

Dumnezeu sa i odihneasca sufletul si sa si gaseasca linistea acolo unde este.Sa iei viata unui om ce legi sau pedepse poate opri asta?
lacridrumas
lacridrumas
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 50
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 30/10/2011

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de rosita Dum 08 Ian 2012, 6:07 pm

Acum am intrat si eu si am vazut vestea. Nu pot sa cred, e socant, desi nu am cunoscut-o ci doar ii stiam numele de la avatarul ei.
Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace! Condoleante familiei si celor care au cunoscut-o!
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de valentinadof Dum 08 Ian 2012, 6:20 pm

Dumnezeu s-o ierte si s-o primeasca langa ingerasul ei! Sad

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de europolis Dum 08 Ian 2012, 7:52 pm

Probabil acum e cu Maria si e fericita. As vrea sa cred cu disperare.
Stiu ca asteptati stiri de la mine dar nu prea sunt in stare sa le dau. Scriu, sterg, iar scriu.
Va pot spune doar ca am inteles ce inseamna expresia "batut cu bestialitate".
Ma tot uit la locul de pe canapea unde se aseza cand venea la mine si parca o vad acolo. Ultima oara am stropit-o toata cu ulei, nu stiu, imi trec prin fata toate expresiile si gesturile ei.
Mesajul ei de anul nou cu expresia "ladies"
"La multi ani, ladies!
Fie ca acest an sa ne aduca mai multe bucuriii si impliniri decat cel pe care l-am lasat in urma!
Spor si inspiratie!
Si ceva bani in plus...
La multi ani!"

Si cum ii spunea Gabiutei "Doamna mea de suflet". Astea imi trec prin cap mereu si mereu.
Ii placea culoarea verde.
Eu vreau sa mi-o amintesc
asa
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Dum 08 Ian 2012, 8:12 pm

Euro, mie mi s-a facut pielea de gaina. Sad
Si daca noi, care nu am cunoscut-o personal, suntem inmarmurite, cred ca pentru tine este f. greu.
Eu nici nu stiu ce sa zic... de aseara ma tot gandesc la ea....
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de TeoCanada Dum 08 Ian 2012, 8:15 pm

Am intrat pe forum si ma uitam pe "ultimele subiecte" si ochii mi s-au oprit pe titlul acestui topic! Nu pot sa cred! Am citit apoi toate postarile si am inteles.....Nu am cunoscut-o personal pe Ionela, dar am vorbit mai mult la telefon decat pe net....Anul trecut, citindu-mi postarile a vazut ca s-a inchis sectiunea pentru "Fii Craciunita mea" si mi-a propus ca daca nu mai puteam participa, sa fim una-alteia craciunita.....eu i-am trimis pachetul impreuna cu niste lucrusoare pentru copii, pentru ca mi-a spus ca si ea va merge la casa de copii la care "Lucru de mana" a daruit putina bucurie celor mici, de Craciun. Am vorbit apoi la telefon de cateva ori, i-am trimis si ieri SMS, dar nu s-a putut livra; eu am crezut ca reteaua este prea ocupata....din pacate, ceva crunt se intamplase.
Dormi in pace, suflet bun! Dumnezeu sa te aiba in paza Sa!
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de milena Dum 08 Ian 2012, 8:45 pm

Nu o cunosc, dar sunt impresionata, Dumnezeu s-o intampine si s-o conduca spre puiul ei
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mym Dum 08 Ian 2012, 8:55 pm

DUMNEZEU sa o aiba in paza,sa o ierte si sa o odihneasca in pace.
mym
mym
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 60
Localizare : otopeni
Data de inscriere : 13/01/2011

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 08 Ian 2012, 8:55 pm

Europolis,eu te inteleg foarte bine,si eu una imi doresc de la tine,sa mai postezi numai un mesaj,in care sa citesc simplu:cel vinovat a fost prins si pedepsit(inchis)!Multe dintre noi nu au cunoscut-o,dar toate te intelegem,si suntem alaturi de cei care au iubit-o si au cunoscut-o,cu sufletul si gandul!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de europolis Dum 08 Ian 2012, 9:01 pm

Se pare ca au un suspect retinut in persoana unui vecin in jur de 20 de ani, unul din telefoanele furate l-a dat de gol.
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 08 Ian 2012, 9:04 pm

Am citit si eu ieri, nu am fost insa in stare sa scriu nimic. Am plans desi nu am cunoscut-o...
Familiei si prietenilor, Euro-tie in special - le doresc sa aiba putere si sa treaca mai usor peste durerea pricinuita de crunta intamplare.
E frumos Euro, videoul, toti am vrea sa ne amintim de cei dragi plecati dintre noi asa, veseli si plini de viata.

Fie-ti tarana usoara, Ionela!!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 3 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB