Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyIeri la 7:16 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna! - 22

+62
lennny
tomari
Adelaida
mari badea
adriuta
Admina
kitty_1973
elenaxx
diada
violetas
IOANA 80
iuliana72
Uca
StMihaela
laurin
firicel
maryd
emma90
michelinebeaulieu
Serban Valentina
tantza_m
ninatopor
alina.melinte
andegelia
dorina64
zahariaelouise
mnarcisa
LORIMAR
hasoka
mykya
Nicoleta Irimescu
valentinadof
gmiki1
AlinaJ.Bijoux
emmancita
Giobsy
Gianina4ever
cld
bubu85
Dodo-pui
claudia_mami
danabarbu2007
europolis
Celya_f40
MihaelaT
Chirrox13
Gabiuta
vyky2010
SilviaDumitrescu
danniela
ema
ghita
CCristinaC
ikuta
carmenco
canadianca50
irish05
samo99ro
betymi72
ionela stefan
arielas
MagdaMarin
66 participanți

Pagina 25 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Lun 24 Oct 2011, 12:09 pm

buna fetelor.Imi beau cafeaua si plec. Ne suetim diseara,sa vedem care ce a mai facut.O zi buna cu spor in toate va doresc.
multumesc pentru cafele.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 24 Oct 2011, 12:24 pm

Silvia ....nu bausem cafeaua de dimineata .... rade rade :si cum in zona a fost ceata pina mai tirziu mi s-a evaporat cafeaua rade rade .... acum fetele ma revansez. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Va astept pe toooate la cafeaua de prinz: hug hug



PS. La cafeaua de dimineata m-a furat decorul.... rade rade
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Lun 24 Oct 2011, 2:11 pm

Salutare!
Vin si eu la cafea, obosita si numai buna de o mica pauza. M-au innebunit astia cu situatii peste situatii, toate in termen scurt sau foarte scurt.
Si chiar mi-am facut o cafea si acum o savurez.

Sa aveti o zi superba!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de adriuta Mar 25 Oct 2011, 2:54 am

Neatzaaa... ma simt de parca am baut o doza de energizant cand de fapt nu am gustat nici un strop.
Aici sunt discount stores-uri, magazine de stofe de marimea unui Metro in Ro. Acolo poti gasi tot ce misca in materie de croitorie stofe de lana, perdele, organza, tricoturi, lycra, bumbacuri,matasuri , materiale pt canapele si tapiterii...panglici, pasmanterii, pene, nasturi, margele,mos si baba, capse, fermoare ...si in general nu cred ca exista lucruri pe fatza pamantului sa ai nevoie la croitorie si sa nu fie acolo...la niste preturi ... Smile asa de ieftine. Mi-am luat vre-o 3 kg de atza, material pt costumul de halloween al piciului, o matase pt o bluzica pt mine si 2 materiale flausate pt pijamalutza tot pt junior.
Ma duc rar pe acolo ca sa nu ma imbolnavesc cu capul... wink dar azi am comis-o. Daca as sta mai aproape (e cam 20 min de condus hahahaha) cred ca as muta storu acasa...dar vb aia shopaholicele tre sa stea acasa ...hihihihi rade
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 25 Oct 2011, 7:27 am

Buna dimineata!
Am reusit sa ma trezesc si eu dar sint capie rau si ma dor bratele. Am facut febra musculara de la dosare.
Sa beau o cafea, poate imi revin, ca si azi am program incarcat care cred ca se termina cu distractie la un spectacol.
Iaca si cafeluta pentru dimineata aceasta:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Mar 25 Oct 2011, 9:59 am

Buna dimineata si mersi mult pentru cafea. Mi-am tras deja un dus, mi-am tras si cafeaua sub nas si acum ma uit la televizor.

Ceea ce se intampla astazi - ma refer la lipsa parlamentarilor puterii din Parlament la discursul Majestatii Sale - este (iertata fie-mi expresia) bomboana pe coliva. Daca mai era ceva de demonstrat in ce priveste micimea, nesimtirea si lipsa de respect pentru poporul roman, se demonstreaza acum. Regele, prin Parlament, se adreseaza poporului. Unde sunt reprezentantii nostri in Parlament? Si vor ca poporul roman sa-i mai trimita o data acolo?
Mi-a scarba.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Mar 25 Oct 2011, 10:18 am

Buna dimineata fetelor.
Multumesc de cafea.
Eu am lucrat cateva ore in noaptea asta la masina si sunt cam somnoroasa. Sotul a plecat in delegatie si acasa nu mi-a lasat aparatul foto, nu am mai postat de mult timp ce am facut eu Sad cat despre sanatate ce sa zic?...am vesti mai putin bune, cum iesim afara cum facem febra (eu si Delia), se pare ca ii place racelii sa stea la noi...mi-e teama ca o sa fac poteca iara catre cabinetul dnei dr de familie....
Sa avem o zi buna si sa fim sanatoase kiss
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de adriuta Mar 25 Oct 2011, 9:16 pm

Roxana, imi pare rau sa aud ca nu sunteti bine. Incercati ceva pt. imunitate, Sambucus, catina...sau schimba medicul e cam multisor si tu tot bolnavioara.
Samo asta face parte din meseria de roman Smile Oricum urat din partea lor.
O sa incerc si eu sa urc ceva poze cu cafelute ...dar sa invat prima data wink
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 26 Oct 2011, 6:51 am

Buna dimineata!
Ma si v-am zis sa puneti si voi de cafea wink
Ma duc sa pun tot eu Smile
L.E
poftiti cafeaua
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sau poate vreti ceai
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
serviti si o gogosica calda
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sa aveti o zi buna!
La multi ani Dumitrelor si Dumitrilor!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 26 Oct 2011, 8:59 am

Buna dimineata!
Va spun si eu si va invit la cafeaua de dimineata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Mier 26 Oct 2011, 9:56 am

Buna dimineata si La multi ani!
Multumesc de cafelute. Ce vrednica ai fost Silvia. Ai facut si gogosi.
Roxana, schimba medicul. Cere parearea si altui medic si incepeti tratamente pentru imunitate. Multa sanatate!
O zi buna tuturor!
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Mier 26 Oct 2011, 10:10 am

Buna dimineata si la multi ani sfintilor de azi (si de maine)!
Eu fiind mai lenesa la sculat, pentru ca ma culc mai tarziu, doar profit de cafelutele voastre frumoase, spumoase si buuuuuuneeee.... Saru'mana.
Care va sa zica, azi si maine... somaaaaam.... Nasol. Asta e. Si afara e urat, si... Doamne, ce fac eu doua zile? O sa calc un teanc de rufe, o sa intru putin la bucatarie.... si cam atat.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Adelaida Mier 26 Oct 2011, 10:38 am

Buna dimineata.
Multumim pentru cafele si gogosi. Delicioase!
LA multi ani, tuturor ce sarbatoresc azi, de sf. Dumitru!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cum? 2 zile sarbatoare? Cum asa? Si, pina la urma, pot sa calc rufe cand e sarbatoare? Am trait pina acum crezand ca nu. E ceva ce ma intereseaza sincer. Am prietene care fac treaba si duminica si in zile de sarbatoare. Cum o fi mai bine?
Adelaida
Adelaida
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 210
Localizare : Germania
Data de inscriere : 17/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Admina Mier 26 Oct 2011, 10:49 am

Adela, cred ca e bine sa iti urmezi instintul. Daca nu esti o peroana bisericoasa, daca nu mergi la biserica in aceste zile, daca nu ti post si nu urmezi alte cutume, de ce ai tine strict aceste traditii, ca de fapt asta sunt.
Eu nu spal, nu cos, dar daca trebuie calc (ceva pentru ziua respectiva, nu un maldar), crosetez pentru ca e o activitate ca orice hobby (desi asa ar trebui sa fie si cand e vorba de cusut). Deci e mai mult de cum te inveti, cum iti place, nu trebuie sa te iei dupa altii. wink

Primiti o mahmura, la o cafea ceai intraziat? Sunt mahmura oare, dintr-un pahar cu vin fiert sau unde am fost au avut un vin prost de tot, din ala cu sulfiti, sulfati si alte dude? beat

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Mier 26 Oct 2011, 10:50 am

Eu asa stiu. Ca am voie sa calc. Dar astept si alte opinii. Abia astept sa-mi spuna cineva ca nu am voie. Nu-mi place sa calc. Abur mult si stat in picioare mult.
Maine e Sf. Dimitrie cel Nou, ocrotitorul Bucurestilor. Cu cruce rosie.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Adelaida Mier 26 Oct 2011, 10:56 am

Multumesc de raspuns, Admina.
Ideea e ca am incercat sa mai calc si in zile de sarbatoare, dar ca un facut, ma ardeam cu fierul de fiecare data. Ma gandesc totusi, ca poate fi un semn?! In rest, cu posturile si dusul la biserica sint repetenta Sad
Adelaida
Adelaida
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 210
Localizare : Germania
Data de inscriere : 17/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 26 Oct 2011, 10:59 am

Buna fetelor.
Multumim de tratatie Silvia, punem sunci pe noi daca le papam, eu ma abtin sa le servesc, arata grozav de bine.
Raluca, am inceput tratamentul pentru intarirea imunitatii, nu pentru ca mi-a recomandat dr ci la sfatul farmacistelor. dr de familie ne spune mereu sa avem grija de sanatate, sa venim periodic la consultatii (pentru cadouri, ca sfaturi bune, tratamente, etc NUU)....E impotant ca acum si eu si delia suntem mai bine, fara febra.
O zi faina si sanatate maxima, cu baxul....

Eu am croit nitel pentru Delia, am omis sarbatoarea de azi...fie ce-o fi....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 26 Oct 2011, 11:14 am

Buna ziua de de la mine.
Din biroul fratelui meu.Am mancat beau cafeaua si am intrat sa va salut caci eu acasa de ieri de dimineata nu am net zid poate azi si-o reveni.
O sa intru si de la munca sa va citesc doar in pauza de masa DE LA 11-11.30.
Mai multe de maine incolo caci trebuie sa plec la birou sa semnez contractul de munca.
Va pup pa.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Admina Mier 26 Oct 2011, 11:19 am

Ooo, Magduta, te reintegrezi in campul muncii? Sa fie intr-un ceas bun, sa lucrezi intr-un colectiv placut si sa ai conditii bune, de munca. bine

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Mier 26 Oct 2011, 11:23 am

Sa fie cu noroc, Magda! Semnat contract la zi mare...
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Adelaida Mier 26 Oct 2011, 11:43 am

Sa fie intr-un ceas bun, Magda!
Adelaida
Adelaida
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 210
Localizare : Germania
Data de inscriere : 17/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Mier 26 Oct 2011, 12:30 pm

Salutare fete!

votati si voi fostul meu coleg de liceu, va rog!

Sters link votare nu e permis de regulament
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de tomari Mier 26 Oct 2011, 1:40 pm

Buna fetelor
Vin si eu la cafea alaturi de voi[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
Magda inainte de semnarea contractului citeste toate clauzele sa nu ai alte surprize mai tarziu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Succes!

Las o cafea pentru cine intra mai tarziu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Mier 26 Oct 2011, 1:50 pm

Saru mana de cafea/cafele!!!
Sammo nici de calcat nu e bine, asa ca..... voila!!!! D-zeu stie ce e bine si ce rau ca noi am ametit cu totul! Eu asa am apucat de la ai mei, sa nu speli, calci, lucrezi de mana. Insa pe tata il apuca maturatul si aruncatul gunoaielor fix duminica dimineata sau sarbotoarea, pe mama o apuca pascutul animalelor, ca pana atunci puteau sta in lant duminica musai sa le pastem noi copii si mai rau dusul la biserica cu forta. Ca dealtfel tineam sarbatorile si duminicile cu sfintenie zid zid
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Mier 26 Oct 2011, 1:55 pm

Nu m-am apucat si nici chef nu am. Am fost pe afara, la cumparaturi. Si am platit si niste facturi. Si nici de gatit nu gatesc azi ca avem ce manca. Dar maine e musai.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB