Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyMier 08 Mai 2024, 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

+58
cris_27
Chirrox13
diada
EuIrinuca
europolis
Cristache
ema
louise27
Floren
ismi3ismi
corina corina
Octa75
Uca
MoniKozi
Karina33
violetas
Lucia.BlueFlower
ghita
danabarbu2007
Marry
Serban Valentina
betymi72
kamelyaa
symos
bubu85
arielas
Admina
denis21
angells
nicopop
ivanutamihaela
Gianina4ever
cld
Dodo-pui
CCristinaC
firicel
tomari
MihaelaT
carmenco
amoni
Lucia Ro
ikuta
AlinaJ.Bijoux
MARI_H
geany
tinassyliliana
danae
olympia
victoriacus
elenaxx
mykya
dienutzababy
Steluzza
Anusca
aurelia.c
SilviaDumitrescu
rosita
MagdaMarin
62 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de ikuta Mar 12 Apr 2011, 8:53 pm

Mie imi plac cel mai mult cei metalici si din prima si din a doua poza
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de geany Mar 12 Apr 2011, 8:56 pm

Habana, esti vinovata rade Prietenul meu a spus ca-mi pune interdictie la forum, deoarece cum citesc aici cate-o noutate ce-mi pica mie cu tronc, e pe lista de cumparaturi rade Mi-am cumparat aparat de peeling pentru textile rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de Lucia Ro Mar 12 Apr 2011, 9:18 pm

Mari-H.. si mie imi plac foaarte mult nasturii , mai ales cei din a doua poza... pot sa te intreb de unde i-ai cumparat? Smile
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MARI_H Vin 15 Apr 2011, 9:57 pm

Lucia, scuze pentru intarzierea cu care-ti raspund. Primii i-am luat dintr-o mercerie din Iasi, iar ceilalti de pe Breslo (sper ca nu se considera reclama pentru ca eu nu comercializez niciun fel de produse nicaieri).
MARI_H
MARI_H
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de amoni Vin 15 Apr 2011, 11:35 pm

Mi-am cuparat si eu azi doua crosete, [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] wink


Poza e loata dupa net dar crosete arata identic ca in poza

amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 19 Apr 2011, 10:56 am

Ce am primit eu de la nasa de 8 Martie.O bluza care imi place la nebunie.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si ce am constatat eu azi imbracata asa fiind?
Ca sunt ceva mai slaba,desi am 71 de kg zid zid
Daca mai dau 5 kg jos sunt miss rade rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de carmenco Mar 19 Apr 2011, 11:25 am

Eu am mai citit ce ai scris tu de-a lungul timpului iar acum cand ma uitam la bluza ma intrebam daca tu esti in ea pentru ca ziceai ca esti grasa Smile. Nu esti deloc, arati foarte bine!
S-o porti cu placere! E foarte frumoasa!
Imi place si ca e lunga, a trecut vremea cand purtam buricul la vedere, acum e ascuns bine intr-o centura medicinala. De-aia am nervi!!!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 19 Apr 2011, 11:27 am

Si eu port brau nu numai tu,mai ales cand ma doare foarte tare spatele.
Da acum am mai slabit dar mai am un piiiic pana ajung la "talia"de dinaintea nasterilor.
Sarumana
Merci

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 19 Apr 2011, 11:55 am

Sa o porti sanatoasa Magda, E foare frumoasa!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 19 Apr 2011, 12:09 pm

Mersi mult. hug

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de geany Mar 19 Apr 2011, 12:14 pm

Magda sa o porti sanatoasa, iti vine foarte bine! Si eu ma intrebam daca esti tu in poza pupi

La mine a venit ieri iepurasul: papucei de sezon, 3 bluzite si 5 materiale abea astept sa ma bag in ele bounce
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 19 Apr 2011, 12:27 pm

Multumesc Geany si tu sa te bucuri sanatoasa de darurile tale. hug
Presimt ca o sa vedem cat de curand ce vei face din materiale wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 19 Apr 2011, 1:57 pm

Ete la Magda ce silueta este. Ma uitam ca mâţa-n călindar cand am vazut poza ca nu pari tu. Bravo! Faina bluza.
Geany, sa le stapanesti sanatoasa si sa ne arati ce-ti faci.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 19 Apr 2011, 6:34 pm

Am talia de 83 cm si soldul de 102,burta nu se bune nuuu rade ca e intre cele 2 nu am mai masurat-o si pe ea Embarassed ,apoi imi dadea eroare la talia de miss rade


P.S.
Am mutat discutia mea cu Nicopop la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] caci de la bluza mea ajunsesem la culoarea de pe pereti si dela eram off topic
Asa ca am luat masuri rade


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mar 19 Apr 2011, 6:37 pm, editata de 1 ori (Motiv : Adaugat P.S.)

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de geany Mar 19 Apr 2011, 10:12 pm

Multumesc fetelor, sper sa realizez ceva frumos din materiale. Smile

Papucii sunt acestia
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dupa cum am inceput anul, am picioarele varza... Toti papucii, indiferent ca noi sau deja purtati, mi-au facut bataturi de m-au zapacit. Astazi am purtat papuceii noi, si sunt super comozi, talpa stabila. Nu am ce comenta... dupa umblat de colo-colo, dintr-un oras in altul desigur cu masina si iar plimbare... m-am intors desculta cu papucii in mana rade Normal ca mi-a fost rusine; in Romania se intorcea lumea dupa mine uitandu-se ca-s cu picioarele goale... aici am fost uimita cum am fost acceptata si in supermarket desculta, fara sosete chiar Embarassed Problema e ca-s cu picioarele basicate si nu pot incalta nimic altceva...sper sa-mi treca repede...
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 19 Apr 2011, 10:46 pm

Geany, lasa-i naibi de pantofi pana-ti vindeci picioarele si treci pe adidasi, slapi, bascheti...ce vrei tu, dar ai grija de picere ca altele n-ai de unde cumpara.
Frumosi pantofi!!! Cand iti raman mici sa-i dai la export, adica mie.
Smile

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de tomari Mar 19 Apr 2011, 11:15 pm

Magda nu trebuie sa slabesti, dovada bluza mulata care descopera un corp bine proportionat; probabil ca uneori nu ai gasit materialul potrivit la unele articole de imbracaminte care sa te avantajeze.
Geany daca te jeneaza si pantofii astia e pacat sa-i porti la mana; imi plac enorm asa ca fa-le vant la mine pana se vindeca basicile. Putem vedea si materialele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ?
Fetelor sa purtati cu placere cadourile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Geany se face rand la pantofi Smile pana am scris mesajul i-a ochit si Mihaela [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre tomari in Mar 19 Apr 2011, 11:17 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare mesaj)
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de firicel Mar 19 Apr 2011, 11:22 pm

Magda,frumoasa bluza ti-a dat nasa!
Geany,pantofii sunt superbi!Sa sti ca prmavara,dupa ce ies din cizme si eu patesc la fel ca si tine :toti pantofii,noi sau vechi,imi fac cate un rand de basici.
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 19 Apr 2011, 11:40 pm

No, sa va arat ce pantofi mi-am luat eu. Cind m-a vazut sefa cu ei, i-a fost teama ca pic dupa ei, tinind cont ca sint prea multa pentru asa tocuri subtiri si inalte. rade Deocamdata ii port doar in cadrul biroului. Ma duc incaltata cu unii cu tocuri mai mici si ii incalt p-astia la serviciu.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Scuzati decorul, dar sint pozati in graba, ca sa trimit poza unei prietene care nu ma credea ca port si d-astia.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 19 Apr 2011, 11:42 pm

aaaaa ce frumosi suuuuunnnnnntttttttttttt!!!!!!!!!!!!!
ce toanta sunt ... cu ochii la ei si cu gura cascata am si uitat sa-ti zic sa ii porti sanatoasa. Deci irti zic acu sa ii porti sanatoasa Cristina (si fara evenimente wink )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de ikuta Mar 19 Apr 2011, 11:49 pm

Super pantofi ti-ai tras de Pasti, Cris
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 19 Apr 2011, 11:50 pm

Multumesc Silvia! Curios este ca au largimea necesara si nu ma string, nu-mi fac probleme.
Ikuta, sint pantofi de birou, ca la Biserica nu ma pot duce cu ei. Se complexeaza popa cind o vedea cita inaltimea am rade
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de mykya Mier 20 Apr 2011, 12:15 am

Cristina sa ii porti sanatoasa, sunt absolut superbi. mirat2
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de tomari Mier 20 Apr 2011, 12:23 am

Cristina sa-i porti cu placere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]!
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 20 Apr 2011, 7:31 am

Saru mina! Ma bucur ca mai plac si altcuiva.
pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2 - Pagina 2 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB