Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

+123
sorina_linka
godeta
ELENA76
Dragonfly
GABRELA
firicel
dina_dorina
daiana25
Camy
miteca
bibitu
Dodo-pui
diana_roxana
mihaelavama
gabytza26
Lexxie
mayaaa
ralucis
Pui_dEuropolis
gabrielanninu
Serban Valentina
datsun
iulianakinga
carmelda
julix_2007
elenaluiza
dandana
anigherman
petronela2008
emidrena
Clio_Ela
Usagy
Floren
cretu_veronica22
mada93
LYNDA
Adriana13
kiss
RalucaS
maryhanna
Anita_Cristal
Eva
amnro
kmn
Gioconda
NEAGU LAURA
Ramonica
came_lia
SilviaDumitrescu
oana_007
Medi
kristadesign
vilcris
clodi
AKD
Karina33
nicos
ancush
zylv
totolina
veruta
samo99ro
KALE
hanna montana
danyelyta28badea
milena
moni33
Lali
hope
lorinaoo1
andreeaX
leonutza69
dominiq
diada
Lucia Ro
pisi
Marry
MihaelaT
Daisy
antonina
romaya
feliciagl
mihamiha
kitty_1973
geany20062006
DANIELA.I
Alina.C
aurishta
codruta-cosmina
cris69
ancuta_ancuta
doni
violeta25
lora17
florentina69
carmenush
Danny24
maddy13
ancone
Aditza
teisoara
maria_covacef
aba
Uca
danadea
adelina24
veniciuc nicoleta
europolis
CCristinaC
AlinaJ.Bijoux
m-julie
scamutza
Maci
ciresicca
ioana soare
Lucia.BlueFlower
betymi72
MagdaMarin
Noemi
valentinadof
cory74
ral
Admina
127 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Votati rochia preferata!

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap21%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 21% 
[ 93 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap6%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 27 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap4%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 4% 
[ 20 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap5%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 5% 
[ 22 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap0%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap10%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 10% 
[ 44 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 15 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 11 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap6%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 26 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_lcap24%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Vote_rcap 24% 
[ 105 ]
 
Total voturi : 445
 
 

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Admina Lun 12 Iul 2010, 1:28 pm

Se mai poate vota pana la ora 24, deci va rog sa va grabiti in acordarea votului pentru rochia preferata! ura

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de moni33 Lun 12 Iul 2010, 2:06 pm

Ai dreptate Noemi, stiu si eu lucrurile astea, totul e sa se tina cont de ele.Adevarul e ca imaginea de ansamblu ajuta mult , ca ne place sa recunoastem sau nu.
Multa bafta! bucurie
moni33
moni33
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : oradea
Data de inscriere : 11/06/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de vilcris Lun 12 Iul 2010, 2:11 pm

Bine ca am intrat si eu aici, ca pierdeam votarea. Am votat si eu. Destul de greu de decis pentru ca sunt multe rochii dragute si colorate. Felicitari fetelor, sa le purtati cu placere! love
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de kristadesign Lun 12 Iul 2010, 2:12 pm

eu am voatat rochita concurentei n 4, nicoleta, bilele m-au dat pe spate si danteluta... cos
kristadesign
kristadesign
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 434
Varsta : 43
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 10/03/2010

http://www.kristadesign.ro

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 2:14 pm

moni33 a scris:Eu am votat rochita Ucai. Mi-au placut si alte rochii ca de exemplu ale lui:lorina,Corry,Geany ,Noemi si altele.
Multa bafta in continuare tuturor! aplauze

Moni, multumesc, acum am vazut mesajul desi e scris de ieri de la 16
Saru'mana Merci

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Medi Lun 12 Iul 2010, 2:15 pm

Felicitari fetelor, multe rochii frumoase, tocmai bune de admirat; dar singura pe care as imbraca-o este cea a Ancutei_ancuta. Imi plac mult si cele ale Ralucai S si a lui amnro... Ca asta inseamna "varatec" si pentru mine...
Medi
Medi
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 345
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de ancush Lun 12 Iul 2010, 2:28 pm

am votat si eu flower
nu pe mine, evident
rochita ce as purta-o eu flower e rosie
avatar
ancush
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 485
Localizare : cluj
Data de inscriere : 30/11/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 2:37 pm

M-am hotarat si eu, votul meu merge la Noemi.
In prima faza nu am stiut cu ce ai asortat turcoazul, dar dupa ce ai postat materialul si de mai aproape mi-am dat seama de ce ai ales cromatica asta.
Felicitari, cum scria si cineva de mai sus, esti mama rochitelor.
Succes!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Noemi Lun 12 Iul 2010, 2:51 pm

Aoleo uca nu se vede bine imprimeul? A zis bine sotzul meu ca pierd mult din cauza pozelor. Sad
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 2:55 pm

Se vede mai mult bejul, turcoazul l-am vazut la celalalt topic, cand ai pozat de aproape sa se vada floricelele, dar nu-i bai, ca ideea se pricepe!
P.S. Oricum, la silueta ta puteai sa pui si un sac pe tine ca tot prindea o forma si poate si culoare.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 12 Iul 2010, 2:56 pm

Multumesc Krista,multumesc tuturor fetelor care au votat rochia mea. Merci ..
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Noemi Lun 12 Iul 2010, 3:09 pm

ucabesty a scris:Se vede mai mult bejul, turcoazul l-am vazut la celalalt topic, cand ai pozat de aproape sa se vada floricelele, dar nu-i bai, ca ideea se pricepe!
P.S. Oricum, la silueta ta puteai sa pui si un sac pe tine ca tot prindea o forma si poate si culoare.

am postat in contra timp creatia si având calculatorul nou nu aveam programul de editate poze instalat. Am pus in graba pozele si se pare ca nu le-am ales prea bine Sad
iar in ceea cd priveşte silueta chiar am vrut sa o acopar sa iasă in Evidenta Rochia pt ca ştiam ca va veţi gândi ce ati purta voi si ca poate nu toată lume are silueta mea.
Vreau sa se puncteze creatia mea originalitatea executia ... Si nu coafura talie sandale etc
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Uca Lun 12 Iul 2010, 3:25 pm

Ok, Noemi, eu ideea am prins-o, si e normal sa punctam: executie,compexitate, croiala, material, dar fara sa ne dam seama, votam subiectiv, in mod inconstient ne place ceva chiar daca dpdv al executiei nu e lucrata profesional .
Rochia ta nu ar sta bine pe mine, eu am 1,58, picioare de bucatareasa, (cum mai sunt alintata de multe ori), si nu am votat-o ca as putea purta si eu asa ceva, am ales-o pe criteriile enumerate mai sus: executie, complexitate... etc.
Oricum rochia trebuie sa aibe atitudine, nu degeaba le-am pozat pe noi si nu pe umeras, si a ta are .

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de oana_007 Lun 12 Iul 2010, 3:31 pm

Am votat si eu! Felicitari concurentelor! Superbe rochite! Flowers
oana_007
oana_007
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : romania, bucuresti
Data de inscriere : 20/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de ioana soare Lun 12 Iul 2010, 4:03 pm

Eu cred ca atunci cand votam trebuie sa apreciem si cat de bine se potriveste modelul, croiala cu silueta purtatoarei. In opinia mea conteaza foarte mult. Deci mi se pare natural ca fiecare sa aleaga modele care le pun in valoare calitatile si ascund defectele. Eu am apreciat rochita lui Noemi nu doar ca e frumoasa, ca a combinat in mod foarte inspirat materialul imprimat cu cel uni, ci si pentru ca ii vine foarte bine, i se potriveste, arata armonios pe corpul ei. Pe o silueta nepotrivita ar fi avut un cu totul alt aspect si i-ar fi scazut din puncte si din valoare.

Si rochita ta Uca mi se pare foarte foarte potrivita pentru tine, iti vine frumos si imi place mai mult asa scurta decat daca ai fi lasat-o lunga. Si ai accesorizat-o frumos si incadrat-o foarte bine in peisaj.
Sunt lucruri care conteaza , chiar daca este un concurs de croitorie, nu este pur tehnic, conteaza mult si simtul artistic.

Un alt exemplu ar fi rochita Veronicai, care chiar daca nu e urata, este total nepotrivita pentru silueta purtatoarei. Pentru a putea purta acest model ar fi trebuit sa aiba un bust mai dezvoltat,ca cea din poza de inspiratie, altfel arata rau, ca si cum ar curge de pe ea (era si o poza din profil mai elocventa, dar care acum nu mai apare) si ii urateste inutil zona bustului.





ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Noemi Lun 12 Iul 2010, 5:06 pm

Ce Facem nico ramai fără piciorus de fermoar? Vad ca alergi după mine de mama focului ;)
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 12 Iul 2010, 6:46 pm

rade total voturi 222
noemi 22%
veniciuc nicoleta 22%
asta zic si eu potrivire

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de came_lia Lun 12 Iul 2010, 7:01 pm

SilviaDumitrescu a scris: rade total voturi 222
noemi 22%
veniciuc nicoleta 22%
asta zic si eu potrivire
gata, nu se mai voteaza?
came_lia
came_lia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 63
Localizare : Miercurea Ciuc
Data de inscriere : 04/10/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Noemi Lun 12 Iul 2010, 7:01 pm

santa chiar ca...

Ba se mai voteaza, Nicoleta imi spunea ca deja si-a ales ce isi ia de creditul la Brorom Smile dar se pare ca planul de acasa nu se potriveste cu cel din targ
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de came_lia Lun 12 Iul 2010, 7:06 pm

Noemi a scris: santa chiar ca...

Ba se mai voteaza, Nicoleta imi spunea ca deja si-a ales ce isi ia de creditul la Brorom Smile dar se pare ca planul de acasa nu se potriveste cu cel din targ
pai cum sa se mai voteze daca apar deja rezultate?


alo, unde e democratia?

Eu zic ca participantele ar trebui sa-si gaseasca alte ocupatii, si sa astepte...

Si sunt acceptate voturile persoanelor care nu au umblat pe forum pana acum, dar fix acum isi dau votul pentru unele concurente?
came_lia
came_lia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 63
Localizare : Miercurea Ciuc
Data de inscriere : 04/10/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Noemi Lun 12 Iul 2010, 7:09 pm

Rezultatele se vad pt ca sunt preliminare, este sub forma de sondaj, suntem la lucru de mana nu la politica.
Sunt acceptate voturile daca , conturile au fost facute inainte de inceperea concursului. Gata asteptam, dar avem emotii si noi ca deh e primul concurs Merci
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de came_lia Lun 12 Iul 2010, 7:42 pm

Toate rochiile sunt frumoase pt ca sunt muncite.

Din pacate nu pot separa modelul rochiei de fotomodel....

-nu-mi plac rochiile lungi ca rochie varatica, dupa cum nu-mi plac rochiile prea scurte pentru domnite cu picioare groase.

Nu mi se pare normal sa concureze domnite care au facut zeci de rochii cu domnite care isi folosesc puterile ca sa faca acum prima rochie.

Imi plac rochiile pe corp- dar inca nu am reusit sa aleg- mai am timp, nu?

gata, am reusit sa votez- am votat cu Raluca, desi trebuie sa recunosc ca rochia facuta de Noemi imi lua ochii la fiecare tura ce o dadeam printre rochii.
Mi-au mai placut mult rochiile facute de Geany, Ancush, Maci ( imi parea usor larguta rochia)
Nu sunt sigura daca rochia facuta de Nicoleta era bine croita, cred ca o idee cupele erau mai bine mai late, nu pareau prea practice.



Felicitari tuturor!!


Ultima editare efectuata de catre came_lia in Lun 12 Iul 2010, 7:56 pm, editata de 1 ori
came_lia
came_lia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 63
Localizare : Miercurea Ciuc
Data de inscriere : 04/10/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Admina Lun 12 Iul 2010, 7:44 pm

ucabesty a scris:Ok, Noemi, eu ideea am prins-o, si e normal sa punctam: executie,compexitate, croiala, material, dar fara sa ne dam seama, votam subiectiv, in mod inconstient ne place ceva chiar daca dpdv al executiei nu e lucrata profesional .
Rochia ta nu ar sta bine pe mine, eu am 1,58, picioare de bucatareasa, (cum mai sunt alintata de multe ori), si nu am votat-o ca as putea purta si eu asa ceva, am ales-o pe criteriile enumerate mai sus: executie, complexitate... etc.
Oricum rochia trebuie sa aibe atitudine, nu degeaba le-am pozat pe noi si nu pe umeras, si a ta are .
Am aflat cum se numesc si picioarele mele... rade Eu ma credeam cu gambe de fotbslist, dar nici cu bucataresele nu mi-e rusine...
Ioana, exact asa cred si eu despre rochia Nicoletei, de altfel frumoasa si foarte pe tema. Mie mi-au placut mult cele ale lui Geany, Noemi ca as purta asa ceva. Si a lui Cory si Ramonica, ca le veneau bine.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Ramonica Lun 12 Iul 2010, 7:58 pm

Multumesc Admina. Ieri am purtat-o si m-am simtit foarte bine in ea.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de NEAGU LAURA Lun 12 Iul 2010, 8:23 pm

eu votez pt prima data zid cum se face?imi plac mai multe dar prima ar fi rochita de la nr 22.imi mai plac:17,14,5 eu nu le am cu croitoria bravo voua fetelor .asta este votarea?nu prea am avut timp sa ma informez dar inceputul este greu bafta fetelor! hug
NEAGU LAURA
NEAGU LAURA
helper
helper

Numarul mesajelor : 99
Localizare : FAUREI
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 6 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB