Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

+123
sorina_linka
godeta
ELENA76
Dragonfly
GABRELA
firicel
dina_dorina
daiana25
Camy
miteca
bibitu
Dodo-pui
diana_roxana
mihaelavama
gabytza26
Lexxie
mayaaa
ralucis
Pui_dEuropolis
gabrielanninu
Serban Valentina
datsun
iulianakinga
carmelda
julix_2007
elenaluiza
dandana
anigherman
petronela2008
emidrena
Clio_Ela
Usagy
Floren
cretu_veronica22
mada93
LYNDA
Adriana13
kiss
RalucaS
maryhanna
Anita_Cristal
Eva
amnro
kmn
Gioconda
NEAGU LAURA
Ramonica
came_lia
SilviaDumitrescu
oana_007
Medi
kristadesign
vilcris
clodi
AKD
Karina33
nicos
ancush
zylv
totolina
veruta
samo99ro
KALE
hanna montana
danyelyta28badea
milena
moni33
Lali
hope
lorinaoo1
andreeaX
leonutza69
dominiq
diada
Lucia Ro
pisi
Marry
MihaelaT
Daisy
antonina
romaya
feliciagl
mihamiha
kitty_1973
geany20062006
DANIELA.I
Alina.C
aurishta
codruta-cosmina
cris69
ancuta_ancuta
doni
violeta25
lora17
florentina69
carmenush
Danny24
maddy13
ancone
Aditza
teisoara
maria_covacef
aba
Uca
danadea
adelina24
veniciuc nicoleta
europolis
CCristinaC
AlinaJ.Bijoux
m-julie
scamutza
Maci
ciresicca
ioana soare
Lucia.BlueFlower
betymi72
MagdaMarin
Noemi
valentinadof
cory74
ral
Admina
127 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Votati rochia preferata!

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap0%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap21%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 21% 
[ 93 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap6%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 6% 
[ 27 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap3%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap4%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 4% 
[ 20 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap5%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 5% 
[ 22 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap0%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap0%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap10%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 10% 
[ 44 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap3%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 3% 
[ 15 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 11 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap6%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 6% 
[ 26 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap3%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap2%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap1%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_lcap24%CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Vote_rcap 24% 
[ 105 ]
 
Total voturi : 445
 
 

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de cory74 Mar 13 Iul 2010, 1:01 pm

Nimic mai adevarat, Ramonica pupi
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de petronela2008 Mar 13 Iul 2010, 1:45 pm

Felicitari castigatoarelor!Sunt foarte frumoase creatiile voastre.
petronela2008
petronela2008
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 48
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de codruta-cosmina Mar 13 Iul 2010, 2:59 pm

Felicitari Nicoleta,Noemi si Cory!pentru creatiile voaste,ptr.munca ce a-ti depus-o,stradanie si bucuria pe care o aveti si o imparti-ti cu toate celelalte participante si colege din forum.Felicitari tuturor! Flowers Am multe de invatat de la voi toate!Ma bucur enorm ca Admina a fost de acord cu mine in privinta rochitelor,GEANY rochita ta mie pers. mi s-a parut ceea mai adecvata cerintelor din concurs dar asa e, fiecare i-si pune amprenta personala pe opera sa care ii caracterizeaza virsta,starea de spirit,,,,tot!Si fiecare are dreptul la propria sa opinie!Bafta in continuare!
codruta-cosmina
codruta-cosmina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 199
Varsta : 50
Localizare : medias
Data de inscriere : 04/06/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de betymi72 Mar 13 Iul 2010, 3:32 pm

Felicitari castigatoarelor!!!! Bravo!!!
Dupa cum am spus in momentul votarii toate rochitele merita sa castige pentru ca fiecare rochie avea ceva deosebit,si toate,absolut toate sunt frumoase!!! Chiar daca cele de pe podium au castigat ceva material celelalte au castigat experienta!!!Mie mi-ar place sa castig macar atat la un concurs!!!Conteaza foarte mult participarea cred eu !
Bravo inca o data!!!!!! CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 756219 CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 435747 CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 619582
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de anigherman Mar 13 Iul 2010, 3:48 pm

Felicitari castigatoarelor! Flowers
Multumesc celei care mi-a acordat votul, singurul vot. Merci Mi-a dat speranta si incredere.
Si felicitari si celorlalte concurente, pentru rochitele lor superbe. Flowers
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 13 Iul 2010, 4:12 pm

betymi72 a scris:Felicitari castigatoarelor!!!! Bravo!!!
Dupa cum am spus in momentul votarii toate rochitele merita sa castige pentru ca fiecare rochie avea ceva deosebit,si toate,absolut toate sunt frumoase!!! Chiar daca cele de pe podium au castigat ceva material celelalte au castigat experienta!!!Mie mi-ar place sa castig macar atat la un concurs!!!Conteaza foarte mult participarea cred eu !
Bravo inca o data!!!!!! CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 756219 CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 435747 CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 619582

Nu cred ca a-si mai putea adauga si alceva!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de dandana Mar 13 Iul 2010, 4:25 pm

felicitari tuturor, pentru ca v-ati apucat si ati terminat, ceea ce eu nu am reust! Flowers

felicitari castigatoarelor, pentru ca ati castigat! Laughing
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de elenaluiza Mar 13 Iul 2010, 5:28 pm

Votez pe adriana 13 pentru ca e genul de rochie pe care mi-l doresc si mi s-ar potrivi si mie, e o rochie distinsa , simpla si vine bine oriunde , felicitari !
elenaluiza
elenaluiza
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/05/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Noemi Mar 13 Iul 2010, 5:47 pm

Smile S-a inchis sectia de votare de vreo 17 ore
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Admina Mar 13 Iul 2010, 6:55 pm

Nu inchidem sondajul, se poate vota in continuare dar nu se modifica, clasamentul. Cred ca e frumos asa si placut pentru participante, sa mai acumuleze voturi. Smile
Exclamation Le rog pe cele 3 castigatoare sa imi transmita numele, prenumele, adresa si un numar de telefon, chiar si adresa de email. Trebuie sa aveti deja alese produsele si sa le transmitem celor de la Brorom Sibiu, maine.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de julix_2007 Mar 13 Iul 2010, 8:09 pm

Desi nu am participat la votare, am fost alaturi de voi. Transmit felicitari castigatoarelor, dar si celor care au facut posibila desfasurarea acestui splendid concurs.
Admina, felicitari si putere de munca. Tie si intregii echipe.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Marry Mar 13 Iul 2010, 11:40 pm

Felicitari castigatoarelor! primul
Tuturor participantelor:sa purtati cu placere rochitele bine
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de carmelda Mier 14 Iul 2010, 7:55 am

Buna dimineata

Sunt noua pe forum dar mi-a placut foarte mult rochia creata de cory74.As fi vrut sa o votez dar nu stiu cum.Ma poate invata cineva?Multumesc pentru ajutor.

*********************************

Am citit ca votarea s-a terminat dar as vrea sa stiu pe viitor.


*********************************
Citeste te rog pct 6 din regulament
PS: S-a scris din timp cand se termina votarea
hug

********************************

Stiu dar eu am vazut abia ieri si vroiam sa stiu pe viitor.Multumesc pentru informati si am sa citesc pct.6 din regulament.
********************************


Ultima editare efectuata de catre europolis in Mier 14 Iul 2010, 8:56 am, editata de 3 ori (Motiv : Unit mesaje, adaugare, unit mesaje)
carmelda
carmelda
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 56
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Gioconda Mier 14 Iul 2010, 9:06 am

Felicitari! Nicoleta, Noemi, Cory si tuturor celor care au participat CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 986307
Gioconda
Gioconda
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 40
Localizare : Giurgiu
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Adriana13 Mier 14 Iul 2010, 11:42 am

elenaluiza a scris:Votez pe adriana 13 pentru ca e genul de rochie pe care mi-l doresc si mi s-ar potrivi si mie, e o rochie distinsa , simpla si vine bine oriunde , felicitari !

Multumesc mult elenaluiza, chiar astazi am imbracat-o prima data, si ma simt tare bine in ea. love
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de iulianakinga Mier 14 Iul 2010, 11:47 am

Buna ziua ,votez pe Veniciuc Nicoleta concurenta cu nr 4 este superba rochitabafta multa in continuare
iulianakinga
iulianakinga
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de ancone Mier 14 Iul 2010, 11:58 am

Felicitari Nico, Noemi, Cory. Felicitari tuturor fetelor participante. Toate sunteti castigatoare a unei rochite minunate si a unui strop de experienta in plus. Cat mai multe creatii frumoase in continuare si mult succes in ceea ce faceti.
ancone
ancone
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 128
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de datsun Mier 14 Iul 2010, 2:21 pm

foarte frumoase toate rochitele participante, felicitari tuturor fetelor care s-au inscris si "la cat mai multe si mai frumoase creatii" Bravo!
datsun
datsun
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 43
Localizare : home, sweet home
Data de inscriere : 07/08/2009

http://www.margelecrosetate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 14 Iul 2010, 3:39 pm

Felicitari Nicoleta,felicitari tuturor participantelor la concurs,ati muncit toate cu multa pasiune . Vreau s- o felicit in mod deosebit (chiar daca nu s-a clasat pe podium,poate data viitoare) pe AMNRO pentru feminitate. Mi-as fi dorit ca materialele folosite sa fie cu cimp de flori (mari si mici)sau culori albastru marin pentru inspiratia noastra a celor ce nu am participat.
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de gabrielanninu Mier 14 Iul 2010, 5:18 pm

felicitari tuturor concurentelor
gabrielanninu
gabrielanninu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 46
Localizare : fieni
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Pui_dEuropolis Joi 15 Iul 2010, 8:34 am

Eu votez Noemi daca am voie sa votez! :D

Si tin sa mentionez ca mi-au placut si rochiile concurentelor cu nr 15, 16 si 18!
pupiiiiiiiiiiciiiiiiiiii
Pui_dEuropolis
Pui_dEuropolis
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Clermont Ferrand - Franta
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de amnro Joi 15 Iul 2010, 9:53 am

Serban Valentina a scris:Felicitari Nicoleta,felicitari tuturor participantelor la concurs,ati muncit toate cu multa pasiune . Vreau s- o felicit in mod deosebit (chiar daca nu s-a clasat pe podium,poate data viitoare) pe AMNRO pentru feminitate. Mi-as fi dorit ca materialele folosite sa fie cu cimp de flori (mari si mici)sau culori albastru marin pentru inspiratia noastra a celor ce nu am participat.

Valentina, multumesc mult. Asa cum am mai spus intentia mea a fost doar sa particip, dar recunosc ca putine laude nu strica niciodata hug (din contra lol! )
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de ralucis Joi 15 Iul 2010, 3:13 pm

Se mai poate vota? Sper sa nu-mi fi scapat ceva, dar eu votez cu RalucaS. Mi-au mai placut si amnro, lorina si noemi si alte cateva fete, am fost foarte placut impresionata de varietatea modelelor si a materialelor! Bravo tuturor!
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Noemi Joi 15 Iul 2010, 3:17 pm

Se poate vota dar voturile nu se inregistreaza, adica punctajele nu se modifica. Merci
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de mayaaa Joi 15 Iul 2010, 5:22 pm

toate rochitele sunt minunate!!! kiss
mayaaa
mayaaa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 30
Localizare : Romania, Ph
Data de inscriere : 18/06/2010

Sus In jos

CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea - Pagina 10 Empty Re: CONCURSUL ROCHIE VARATICA - Votarea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB