Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

+13
lora17
miki72
Roxy
alessia
deiutza23
dana_mi16
ivanoiuadela9
juliennej
ana_bela
avr_dana
andreea_2008
crixuta
arime
17 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Vin 24 Sept 2010, 9:31 am

Hello!
Cris, notarul ar trebui sa se lamureasca cum e cu CF-urile, doar e meseria lui.
Juli, imi amintesc si eu de perioada aia in care nu imi placea nimic. Eu dimineata eram fresh si seara ca o leguma. Greturile veneau seara. Smile
Tare faini piticii tai.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Vin 24 Sept 2010, 12:21 pm

Julie, cred ca ai sa fii topita cand il vei avea pe al tau prorpiu si personal acasa Smile, daca acuma vorbesti cu atata entuziasm....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 25 Sept 2010, 12:24 am

Ci liniste fetelor!!! Smile
Hai ca e fain in reuniune pe facebook, se vad pozili mai bine Smile
Dana, m-ai intrebat ce jocuri mai fac cu Andrei, nu am mai apucat sa iti zic. Incerc sa il invat sa puna jucariile intr-un recipient, cum mi-a aratat Julie, si imi place incearca sa ma imite. Din ce ne jucam noi cu jucariile lui, eu zic ca are o buna dexteritate la maini, prinde fain mingiute, diverse obiecte, chiar si foarte mici, de ex siret de la paucei, etichete de pe jucarii, etc
Ii citesc povesti pt copii si ii place sa ma asculte, ca imit voci, il invat lucrurile din casa si ne chinuie talentu sa ne agatam de orice margine si sa stam in 2 picioruse, ca deh, de-acuma urmeaza showul cu mersul Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Sam 25 Sept 2010, 12:51 am

seara buna.

eu mai acu am aterizat pe acasa...mi-e foaaame,mergem sa luam ceva de mincare..
cris,fain ca faci cu andrei chestii din astea.sa stii ca piticotii au o atentetie si o placere deosebita pt lucururi mici. o sa vezi mai incolo ca andreri o sa fie fascinat de hirtiute, de furnici, de orice e mic. asta le o coordonare a miinii cu ochiul si ii pregateste pt scris, mate,etc.

in rest,mi-e foame,inca o data:)
astept weekendul sa dorm si cam atit.
weekend fain kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 25 Sept 2010, 12:58 am

Weekend fain Smile
Fetelor, daca aveti rabdare, totally impressed:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 25 Sept 2010, 2:32 pm

buna fetelor.
eu sunt in "concediu",sunt plecati copiii cu ai mei la Baia Mare si sunt doar eu cu sotul love ,deseara am programat seara de vis,cu pizza facuta de mine,papanasi prajiti cu smantana si dulceata si sampanie.
un we frumos tuturor.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Sam 25 Sept 2010, 3:01 pm

ziua buna ,fetelor.

ooo,deiuta ce frumos, seara romantica "en deux"..spor la bucatarit si apoi sa va simtiti fain:).
cris-vazut videoul, fain piticotul si cinta bine.

aici e fain si cald..aproape 30 de grade. e un fel de"bilci",fair in the square la noi in oras...

va doresc o simbata frumoasa si linistita:)!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 25 Sept 2010, 4:30 pm

Julie, relaxare placuta, tare faina e perioada asta cu burtica, mai ales la inceput, pace, liniste, seninatate Smile
Deiutza, sa stii ca TE INTELEG foarte bine acuma Smile.
Probabil ca o sa aveti o seara minunata!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Sam 25 Sept 2010, 11:26 pm

seara buna.Smile

cum ati petrecut zia de simbata?
noi am fost in nord,in new hampshire sa ne uitam la ap si case. am ggasit un ap suuuuuuperb,de care ne-am "amorezat" amindoi..chestia e ca as avea de condus cam 1,30h dus,1,30 intors deci 3 ore pe zi..mai vedem.

in rest, caldura mare,mon cher:)!
noapte buna sa aveti.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 25 Sept 2010, 11:49 pm

Facand curat in casa Smile.
Trezit iar un imbecil care cica a venit sa aranjeze gaurile facute de la tevi. Venit si la 5 sa dea cu var. Trezit copil. Again!!!!
Noroc ca deja ne-am aranjat iar in mare prin casa, ca deja eram furibunda zid

Julie, mi se pare asaaaaa mult. Sunt 3 ore minus cu una bucata partener, ca sa nu mai zic, cand il vei lasa acasa pe cel mic, cred ca iar iti va parea rau pt timpul pierdut pe drumuri.
Iti zic parerea mea. Desi de ex la inceput nu mi se parea mare chestie sa te intorci la servici, acuma mi se pare o tragedie. Acum nu esti atat de implicata emotional, dar cand iti vei iubi la nebunie botul de om, sa nu regreti decizia Smile.
Iti spun doar parerea mea nu ca sa te supar, ci sa iei decizia asta impacata cu tine insati pe mai tarziu pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 26 Sept 2010, 12:23 am

cris, daca ne mutam, mergem amindoi cu aceasi masina.il las pe om la jobul lui si eu mai am o juma' de ora pina la mine.de intors ,la fel.
el poate lucra de acasa de 2-3 ori pe saptamina, eu nu, bineinteles.
acu eu fac, dimineata 30-40 de minute, dupa-masa ajung si la 45-50 de minute pt ca am de condus in oras unde sint muuuuuuuuulti imbecili, chiar mai multi decit in ro.
chirira in ap asta e 1500$ luna si am putea pune tot atita deoparte.daca am lua in boston un ap asa mare si cu atitea facilitati , ar fi cel putin 3000$.de salvat bani pt casa nici nu s-ar mai pune problema.
pe mine ma atrage ffff mult..dar inca nu stiu,om vedea.pt mine are f multe plusuri.

aa si la anul mi-as cauta o alta scoala unde sa lucrezsi as fi mai repede acasa.in plus in statul asta nu se platesc taxe.in mass ne omoara cu taxele,pt tot ce cumperi platesti taxe..mai ca iti cer taxe si pt ca respiri.Sad
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Dum 26 Sept 2010, 12:43 am

Of Julie, e naspa cu banii astia....
Si eu cand ma voi intoarce la servici, tot pt asta o voi face, desi mi s-ar parea super sa am o mica afacere in familie si sa stam non stop cu Andrei, macar unul dintre noi, asa de mult mi-as dori.
La inceput am crezut ca de-abia o sa astept sa ma intorc la servici, la cat sunt eu de agitata, acuma Sad Sad Sad, totul mi se pare prea putin.
Si iar am o companie care ma bate la cap cu un job, banii sunt mult mai multi, compania e internationala .....
Numa gandul imi face rau...
Fantastic cat de mult te schimba botul asta de sufletel Smile.
Sper sa luam deciziile cele mai bune, asta e cel mai important.

PS: fug la somn ca am intins rufele la uscat Smile
Noapte buna, te imbratisez Julie, pe tine si burtica hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 26 Sept 2010, 1:05 am

cris, e greu...nu stiu,pina acu nu-mi pasa unde stam,cit dam pe chirie,cind o sa luam o casa...traim momentul.ne-am permis multe chestii pe care stiu ca nu ni le vom permite dupa ce vine bebele.
astia de la noua companie te vor acum??nu mai potr astepta? e nasol daca te vor acu,pe loc.

eu mi-am propus ca pina implinesc 35 sa imi deschid o mica scoala montessori si ken ma sustine.mai intii cu o singura clasa si doar eu.daca lucrurile merg bine, o sa o maresc..oricum in lumea asta a scolilor private se invirt bani multi chiar daca incepi mic.eu stiu ca nu-s buna sa manage bani si hirtii ,dar la asta o sa ma ajute omul. om trai si om vedea..
noapte buna, cris si va imbratisez si eu si pe tine si pe andrei cel frumos si serios:)!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Dum 26 Sept 2010, 12:19 pm

Fain planul, Julie Smile. Sper sa iti iasa cat mai curand...
Eu le-am zis ca e prea mic si mai vreau sa stau acasa si tot m-au mai chemt la un interviu (primul l-am dat prin tel).
Am auzit si ca vor astia sa miscoreze concediul la un an....si evetual ma gandesc ca poate imi fac o deschidere mai incolo in firma lor. Ma duc sa vad despre ce e vorba oricum.....
Niciodata nu am acceptat ideea de femeie casnica, dar iata ca acum ma bate gandul. Din pacate asta nu se aliniaza cu posibilitatile noastre financiare....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 26 Sept 2010, 1:49 pm

ziua buna,cris!
vad ca doar noi doua ce ne mai varsam amarul pe aici. dar e bine si asa..poate mai apar fete..

greu cind ai de luat decizii din astea.macar de ar astepta si ei pina ce andrei are un an. tot e bine si ro ca macar sint concediile astea mari..si poate reusesti sa va deschideti voi ceva..eu cu cit ma gindec mai mult ,cu atit vreau mai mult.nu-i usor de multumit parintii, dar cred ca pina la urma ar fi ok.

duminica faina sa ai cu andrei cel frumusel. pupi
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Dum 26 Sept 2010, 6:07 pm

Hello!
Cris, gandeste-te ca nu mai e mult si te vei muta la casuta ta. Acolo nu o sa te mai deranjeze nimeni.
Oh, cu oferta de job e tare nasol, dar daca e pentru tine o sa ramana pana va mai creste Andrei.
Juli, e foarte fain sa lucrezi pentru tine. O faci cu mai multa pasiune si muuuult mai relaxata. O spun din experienta. Smile

Eu sunt prin zona, doar ca nu prea am timp sa postez. Ne-am luat masina de spalat vase si am modificat mobila, dar inca nu am legat-o la apa, asa ca tot cu mana le spal. Problema e ca nu mai am unde sa le pun la uscat si trebuie sa le sterg si sa le pun la loc. Azi am tot spalat la ele. zid
Ma consolez cu gandul ca peste o saptamana nu o sa mai pun mana pe ele.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 26 Sept 2010, 10:05 pm

ana,s-o stapiniti sanatosi.iti face viata mai usoara in bucatarie.mie nu-mi place sa spal vase...asa ca am noroc.Smile

o saptamina buna la toata lumea!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 27 Sept 2010, 9:02 am

buna dim.
in we m-am relaxat si am tras chiulul de la invatat,azi inapoi la rutina zilnica,profit ca inca nu sunt copiii acasa,dar mai tarziu tre sa fac si mancare,asta mai pe la 18 sa fie calda pe cand vine sotul,pana atunci doar invat si atat.
maine tre sa merg la Deva dupa cazier si adev medicala,asa ca voi pierde ceva timp si pe acolo.mai tre sa-mi fac copii si sa-mi legalizez actele si pe lunea cealalta sa merg sa ma inscriu.
vrem sa vindem si masina sa luam o masina mixta,sa aiba si 5 locuri si sa se poata si rabata bancheta sa transporte sotul cu ea,am gasit ceva masini frumusele cu unic proprietar si 3 ani vechime,totul e sa o vindem odata pe asta,sunt tare stresata pana vad ca am dat-o ca nu prea cumpara lumea masini Sad .
ANA ce fain ca aveti masina de spalat vase,sa va folositi multa vreme de ea si sa nu se strice niciodata hug .
CRIS abia astept si eu sa va mutati,ma bucur tare mult pt voi,ma vad pe mine acum cativa ani cand stateam la ai mei ce aiurea era hug .
JULLI cum mai esti?cum au iesit analizele?la doct cand mai mergi?
va poop pe toate si ma retrag,ca asa trece timpul zid .
o sapt frumoasa ca voi kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 27 Sept 2010, 11:08 am

Neata fetelor Smile
Eu nu simt nevoia unei masini de spalat vase, mai degraba o masina care sa imi calce rufele fara sa fac eu nimic Smile
Deiutza, multumesc mult, e un mega vis asta cu casa, sper sa iasa si sa fie ok, mi se pare ceva ireal....
PS: As vrea si eu o zi de relaxare Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Lun 27 Sept 2010, 7:49 pm

Hello!
Fetele, merci de urari. Sunt tare fericita ca nu o sa mai trebuiasca sa spal mormane de vase. La noi se aduna destul de multe, cam 2 chiuvete dupa fiecare masa.
Azi mi-am luat detergenti si sare pentru masina. Abia astept sa o puna in functiune.
Deiutza, unde s-a mutat piata de masini de la Santuhalm? Din cate stiu eu nu mai e acolo la intersectie. Eu vreau masina si nu-mi gasesc. As vrea sa trag o fuga sa caut, dar nu prea stiu cand. Poate in weekend.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 27 Sept 2010, 8:21 pm

salutare

deiuta la doctor merg la inceputul lui oct, nu mai stiu exact data..de analize inca nu stiu nimic,cred ca -mi zice atunci cind merg.
spor la invatat
ana,cris-spor la treburi si seara faina.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 27 Sept 2010, 8:39 pm

hello.
ANA targul de masini e mai aproape putin de tine,inainte de a intra in Deva dinspre Mintia mergi in stanga spre brad si la cativa km e targul,la Balata sau Soimus nu stiu exact cum se numeste localitatea.
am luat o pauza de 20 de min,fug inapoi ca timpul nu tine cu mine suicid .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mar 28 Sept 2010, 12:19 am

Am avut o gramada de treaba azi, ufff, noroc ca partial am si facut din ea Smile.
Ana, ce nazbatii mai fac baietii?
Noapte buna fetelor Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mar 28 Sept 2010, 10:49 pm

Vai fetelor, n-a mai scris nimeni nimic azi Sad
Unde sunteti cu toatele? Sleep
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Mar 28 Sept 2010, 11:58 pm

seara buna

eu -s pe aci.ploua aici de parca e sfirsitul lumii...da' e fain.
omul e racit si ma tem sa nu iau si eu.2 zile a stat acasa.sper sa nu iau....
am o durere de spate,in partea stinga doar,ceva asemanator cu durerea de spate inainte de ciclu,dar mai altfel...sper sa treaca ca ma cam sperie.
in rest nimic nou..
cris-bravo ca ai mai slabit.tii dieta?ce mai face andrei?i-au mai iesit dinti?
tu iesi in fiecare zi cu el afara?

dana-cum mai e la scoala?cum mai sint piticii? si al tau?

ana-ai tai pitici?am tot vrut sa te intreb, voi aveti vreo firma si lucrezi pt sotul tau?
deiuta,spor la invatat?

noapte buna ori ziua buna:)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 22 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB