Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Rochii de seara, deosebite(1)

+64
veniciuc nicoleta
Danny24
stoy
MAYA
mihamiha
gabi1795
mdlupu
skygirl
leonutza69
mariacristina
crimel13
ana21maria
teisoara
kerkyra
mady85
lcnfrnz
diana_roxana
angells
Kristina
bobitica
oana_007
Ana Maria
tomari
Karina33
livia_iri
lora17
Dionisia
vilcris
bubu85
degetica
milena
zylv
SilviaDumitrescu
feliciagl
kla78
amnro
Usagy
bluegray
ciresicca
sanctuar
DANIELA.I
chemio
puffetta
Gabyx
ioana soare
Cristinica
denisia_16
geany
clodi
noel
ralucis
RalucaS
Clio_Ela
Mada
deja
aisha
olympia
cris69
Camy
ileana cosanzeana
Admina
MihaelaT
diada
Buburuza
68 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de RalucaS Lun 23 Noi 2009, 9:30 pm

Mada, jos palaria, superbe rochii. Sunt demne de o casa de moda creatiile tale si cred ca nu esti departe de a pune bazele uneia, ma insel?Smile
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 23 Noi 2009, 10:13 pm

Mada, sunt superbe rochiile! Felicitari! Flowers

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de ralucis Lun 23 Noi 2009, 11:22 pm

mada, superb, nu am cuvinte!!!!!
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Camy Mar 24 Noi 2009, 12:36 am

ELA foarte frumos compleul iti vine perfect,iti face un mijlocel...
ingenioasa idee .

MADA sunt bestiale,frumos lucrate ,materiale frumoase,calitative,imi plac mult ,mult ,mult.

de cand ai postat prima rochita mi-am dat seama de talentul tau.

te ajuti de tipar?cred ca intr-una din revistele burda am vazut un model asemanator cu al primei rochite.

spor la lucru in continuare esti o profesionista FELICITARI!
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Rochii, sarafane - cap. IV

Mesaj Scris de noel Mar 24 Noi 2009, 9:29 am

fetele toate meritati laude si felicitari Flowers
mada, rochiile tale ne eclipseaza, sint foarte frumoase si bine cusute. Felicitari! pupi
spor in toate harnicutelor ura
PS ce ziceti daca deschideti un topic nou cu rochii de mireasa (si de seara), sint mai speciale, mai impunatoare si, nu in ultimul rind, sa nu ne intimideze wink si sa le gasim mai repede Laughing
noel
noel
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 148
Localizare : -
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de diada Mar 24 Noi 2009, 9:30 am

Mada, absolut superbe! esti foarte talentata, felicitari!

P.S. eu sunt de acord pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Mada Mar 24 Noi 2009, 9:33 am

Camy a scris:ELA foarte frumos compleul iti vine perfect,iti face un mijlocel...
ingenioasa idee .

MADA sunt bestiale,frumos lucrate ,materiale frumoase,calitative,imi plac mult ,mult ,mult.

de cand ai postat prima rochita mi-am dat seama de talentul tau.

te ajuti de tipar?cred ca intr-una din revistele burda am vazut un model asemanator cu al primei rochite.

spor la lucru in continuare esti o profesionista FELICITARI!

Ma bucur ca va place ce iese din mainile mele.
Camy nu folosesc tipare, decat la pantaloni (daca turul nu e croit foarte bine stau aiurea in fata la slit) si la persoanele XXL (inca nu am format ochiul pentru masurile mari, cos destul de rar pentru astfel de persoane)...
In schimb, inainte de a croi, adorm imaginandu-mi cum trebuie sa croiesc si ma trezesc cu acelasi gand (mama zice ca vad tiparul doar uitandu-ma la un model)...imi place foarte mult sa scot ceva deosebit din mainile mele...
Prima rochie, cea cu corset a fost o compilatie din mai multe rochii ce mi le-a trimis clienta pe email. De la fiecare am luat cate ceva: decolteul, partea de corset, manecile si talia cazuta. Iar combinatia de dantela cu tul apartine miresei...initial a dorit sa ii iasa o dantela de sub clopot (asa era modelul) insa cum nu a gasit nicaieri in Iasi o dantela suficient de lata si in culoarea potrivita, a facut combinatia care a iesit Smile.

RalucaS sper in cel mai scurt timp sa reusesc sa fac ceva in acest sens.

Noel mi se pare o idee foarte buna! Trebuie sa deschid eu sau cum se procedeaza?

PS: Nu vreau sa va eclipsez, ci doar sa va incurajez sa dati frau liber imaginatiei. Se poate fara scoala, fara cursuri ci doar cu multa vointa si cu un pic de exercitiu (la mine asa a functionat). pupi
hug
Pupici!


Ultima editare efectuata de catre Mada in Mar 24 Noi 2009, 9:49 am, editata de 1 ori
Mada
Mada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Rochii, sarafane - cap. IV

Mesaj Scris de noel Mar 24 Noi 2009, 9:36 am

@ Mada da, cred ca tu trebuie sa-l deschizi de vreme ce faci asa minunatii kiss
noel
noel
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 148
Localizare : -
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Admina Mar 24 Noi 2009, 9:59 am

Mada, m-am uitat ieri sera, m-am uitat acum, si nu ma mai satur. Corsetul este stil victorian, daca nu ma insel. Foarte profesional lucrat; ai pus ochetii tu la aceasta rochie sau spuneai ca i-ai dus undeva? Ambele rochii sunt superbe, in adevaratul sens al cuvantului, am mai vazut rochii lucrate la comanda dar ale tale se compara cu cele de la Agnes Toma, cred. love Maxime felicitari! Flowers

Am sa despart eu subiectele, sa facem unul special de rochii de mireasa, de seara.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Mada Mar 24 Noi 2009, 10:13 am

Admina a scris:Mada, m-am uitat ieri sera, m-am uitat acum, si nu ma mai satur. Corsetul este stil victorian, daca nu ma insel. Foarte profesional lucrat; ai pus ochetii tu la aceasta rochie sau spuneai ca i-ai dus undeva? Ambele rochii sunt superbe, in adevaratul sens al cuvantului, am mai vazut rochii lucrate la comanda dar ale tale se compara cu cele de la Agnes Toma, cred. love Maxime felicitari! Flowers

Am sa desparte eu subiectele, sa facem unul special de rochii de mireasa, de seara.

Asa este, in stil victorian.
Ochetii i-am pus la o mercerie, eu doar am dat exact semnele, distanta de la marigine si distanta intre ei. Insa au fost foarte scumpi, dupa parerea mea. Mi-au cerut initial 2RON/gaura...si mi-au facut reducere la 1.5 RON, tinand cont ca le sunt clienta fidela si numarul destul de mare (36 buc)...

Insa imi voi cauta sa imi cumpar eu matrita pentru asa ceva.
Mada
Mada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Buburuza Mar 24 Noi 2009, 10:17 am

Ce pot sa zic? Couture adevarat. Respectele mele!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Admina Mar 24 Noi 2009, 10:28 am

Mada, iti recomand un cleste pentru ocheti, daca nu ai deja. Eu am de la Prym si e foarte bun, am montat ocheti intr-un corset cu 3 straturi: piele eco, denim, plastic destul de tare. Cred ca-ti mai trebuie preducea, ocheti tot de la Prym ca sunt foarte buni. Vezi mai multe ustensile pentru corsete: AICI si tot acolo si muuulte accesorii si modele.
Clestele era undeva intre 35-40lei la noi, deci cu banii dati pe acesti ocheti iti cumperi clestele si un set de ocheti, dar clestele iti ramane. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Mada Mar 24 Noi 2009, 10:39 am

Admina a scris:Mada, iti recomand un cleste pentru ocheti, daca nu ai deja. Eu am de la Prym si e foarte bun, am montat ocheti intr-un corset cu 3 straturi: piele eco, denim, plastic destul de tare. Cred ca-ti mai trebuie preducea, ocheti tot de la Prym ca sunt foarte buni. Vezi mai multe ustensile pentru corsete: AICI si tot acolo si muuulte accesorii si modele.
Clestele era undeva intre 35-40lei la noi, deci cu banii dati pe acesti ocheti iti cumperi clestele si un set de ocheti, dar clestele iti ramane. wink

Merci Multumesc foarte mult de pont!
Chiar nu am ustensile pentru corsete si ma chinuiesc pe la alti furnizori, platind cat nu face...

Big kiss!
Mada
Mada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de clodi Mar 24 Noi 2009, 11:01 am

Mada, sunt superbe rochitele pe care le faci. Rochiile de mireasa mi se par cele mai complicate si pretentioase tinute. Felicitari!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de aisha Mar 24 Noi 2009, 11:33 am

Mada, foarte reusite! Spui ca n-ai facut cursuri de specialitate. Totusi, de cand cosi, de ai ajuns sa te perfectionezi intr-atat?
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Mada Mar 24 Noi 2009, 11:45 am

aisha a scris:Mada, foarte reusite! Spui ca n-ai facut cursuri de specialitate. Totusi, de cand cosi, de ai ajuns sa te perfectionezi intr-atat?
Cos din liceu, adica de vreo 10 ani... Cel mai mult am cusut in perioada studentiei...coseam orice, bani sa iasa. wink Dimineata trezirea la ora 6 in fiecare zi si sambata era program de 13 ore de munca continuu...
Acum nu banii sunt cei ce ma motiveaza (am un job bun intr-o multinationala), ci satisfactia care o am la sfarsitul fiecarui proiect.
M-au ajutat foarte mult tiparele din Burda (chiar daca nu exista pe atunci varianta in limba romana) si mama (ea lucra pe atunci la o casa de moda si imi cosea la inceput fermoarele si captuselile la sacouri). Cand merg in magazine imi place sa ma uit la detalii cum sunt cusute de fabrica produsele. Am o memorie vizuala foarte buna Smile. Au fost situatii cand am mers cu centimetrul in geanta si in cabina de proba faceam anumite masuratori rade
Sunt perfectionista si sunt cel mai mare critic al meu.
Acum insa sunt "specializata" pe rochii de seara, pentru domisoare de onoare si miresici, mai nou. Anul acesta am facut pana acum 4 miresici fericite (una sunt eu), urmand ca sambata sa o livrez pe a cincea...postez fotografii...
Mada
Mada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de aisha Mar 24 Noi 2009, 11:57 am

Si cum impaci programul de lucru dintr-o multinationala cu timpul (mult, presupun) pe care il necesita manopera unei astfel de rochii complicate? Ca mie, la multinationala, mi-a iesit pe nas, odata cu banii! rade Nimic nu mai eram in stare sa fac cand ajungeam acasa.
Oricum, jos palaria! Se vede atentia la detaliu in tot ceea ce a fost postat de tine.

si ...casa de piatra ! (cu intarziere, dar intentia & urarea conteaza!)
Smile
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Mada Mar 24 Noi 2009, 12:04 pm

aisha a scris:Si cum impaci programul de lucru dintr-o multinationala cu timpul (mult, presupun) pe care il necesita manopera unei astfel de rochii complicate? Ca mie, la multinationala, mi-a iesit pe nas, odata cu banii! rade Nimic nu mai eram in stare sa fac cand ajungeam acasa.
Oricum, jos palaria! Se vede atentia la detaliu in tot ceea ce a fost postat de tine.

si ...casa de piatra ! (cu intarziere, dar intentia & urarea conteaza!)
Smile
Multumesc mult pentru urari pupi
Acum lucrez mult mai putin cantitativ, dimineata trezirea a ramas tot la 6 dimineata pentru croit, cusut pana la ora 8, cand incep pregatirea pentru serviciu (in Iasi nu e traficul din alte orase si in 10 minute sunt la munca...cu mici intarzieri Smile), seara e program de probe. Mai lucrez si sambata. Am marele noroc de un sot care ma ajuta si ma sustine (sambata program comun de curatenie Smile) si de parinti care au grija sa nu lipseasca papa bun.
Insa incerc sa imi impart timpul asa incat sa am timp sa merg si la sport macar o data pe saptamana (joc badminton de 2 ani) si prieteni.
Mada
Mada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de geany Mar 24 Noi 2009, 12:16 pm

Mada ma rezum sa spun SUPERB Flowers Pe langa fatul ca lucrezi minunat imi place felul in care povestesti flower Astazi am deschis acest subiect si citeam parca un interviu, cu raspunsuri la intrebari... parca ma simteam langa tine si privindu-te cand citeam. Felicitari, perioada de... zic eu aici "practica" se vede atat ca model cat si manopera. Felicitari si multumim ca-ti face placere sa imparti cu noi fotografii si sfaturi pentru a urca si noi "cele mici" cate-o treapta in lumea creatiei. Si felicitarile pot continua... dama
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty buna

Mesaj Scris de denisia_16 Mar 24 Noi 2009, 1:04 pm

am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta ar fii super.eu sunt noua pe site-ul acesta.stiti cumva de unde se pot cumpara ace pentru masina de festonat?ca eu nu gasesc de cumparat in brasov.ca in loc de ace de feston am folosit ace normale dar imi sparge tesatura si nu mai am ce sa fac cu tesatura ca raman numai gaurele sau stiti cumva cum sa fac ca sa nu imi mai sparga tesatura?multumesc sper ca imi poate da si mie cineva un raspuns chiar daca nu trebuia sa scriu aici.
denisia_16
denisia_16
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 23
Localizare : brasov
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Hi

Mesaj Scris de Cristinica Mar 24 Noi 2009, 1:19 pm

Mada, Mada....offf cum ma faci tu sa umblu pe site-uri ...
Minunate creatii....
Fetelor o cunosc pe Mada si sa stiti ca are o multitudine de rochite minunate, nu stiu daca are si poze la toate...
Ma bucur ca e prietena mea si ma mandresc cu ce face!
pooop
avatar
Cristinica
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 24/11/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de ioana soare Mar 24 Noi 2009, 2:23 pm

Mada sunt extraordinare rochiile tale! Nu ma mai satur sa le privesc! love love love
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Gabyx Mar 24 Noi 2009, 3:35 pm

Mada, felicitari, iti trebuie rabdare si talent pentru a face rochii de mireasa, a facut si mama o rochie dar pentru o miresica mai grasuta care nu isi gasea in magazin, a fost o rochie simpla din saten alb cu putina dantela Smile din pacate nu am poze
Gabyx
Gabyx
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 24/10/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de puffetta Mar 24 Noi 2009, 3:36 pm

mada, sunt minunate creatiile tale!!! love ma bucur ca faci rochii de mireasa deosebite!!! sunt o gura de aer proaspat in marea de rochii cu corset si fara bretele care s-au purtat pana la epuizare la noi!
puffetta
puffetta
helper
helper

Numarul mesajelor : 70
Localizare : pufflandia
Data de inscriere : 03/11/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de chemio Mar 24 Noi 2009, 6:52 pm

Mada, nu stiu sa mai respir. Impecabil!
Nu pot sa-mi gasesc cuvinte!
chemio
chemio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 48
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(1) - Pagina 2 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB