Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyAstazi la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua împreuna (44)

+14
greieras
raluk0182
Marinela Solomonean
Giorgi
betymi72
Gabica
White_Raven
vlad_mom
mlizeta
diada
ema
Dorulet
piciul
LRodica
18 participanți

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 06 Dec 2019, 8:25 pm

Buna seara!
Mai sunt doua saptamani si e gata semestrul,eu m-am intors un pic la scoala in locul unui coleg.Copiii sunt la fel,manualele noi sunt cam aiuritoare,facem sa fie bine pentru copii.Ma bucur ca mi-au spus ca se simt bine cu mine,mai ales ca e vorba de cei dintr-a opta. Saptamana viitoare avem mare inspectie,mare,pe linie de calitate, sunt curioasa ce vor constata.Portofoliile colegilor au de la 15cm in sus,pline de hartii care de care mai inutile,dar obligatorii.
Nu prea mai am timp de hobby-urile mele,dar...trece si asta.
Sa aveti o seara placuta in compania celor dragi! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Sam 07 Dec 2019, 8:51 am

Neata!
Ceata, chiciura peste tot...iluzie de iarna...
Eu m-am blocat intr-un proiect, am ajuns intr-o faza in care nu stiu ce sa fac in continuare....si asta pentru ca am inaintat fara planuri, habar n-aveam ce o sa fie la final, n-am crezut ca o sa iasa baza, a fost doar un test ...si pentru ca a iesit am continuat ... Si inca 2 in lucru...
Sa avem spor!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4640
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 07 Dec 2019, 1:00 pm

Pomii mei au inflorit cu mii de aschiute de zapada:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Din cand in cand soarele isi trimite razele in recunoastere si totul straluceste.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Sam 07 Dec 2019, 3:02 pm

Cam asa arata si la mine, numai ca nu e nici un strop de soare, tot ceata si innorat.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4640
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 08 Dec 2019, 10:50 am

Buna dimineata!
Chiciura a disparut,furand frumusetea de ieri.Dar vine ea din nou(sper sa fie chiar zapada).Sa va bucurati de o zi de odihna tihnita,cu sanatate si liniste sufleteasca! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Dum 08 Dec 2019, 11:13 am

vlad_mom a scris:
Diada...io zic ca totusi mosii vin numai pentru ca au fost cuminti...pentru ca ii iubim primesc tot restul anului....Trebuie si cumintenia recompensata cumva, e si asta o motivatie... [...]
....eu personal, nu vad cum s-ar putea ajunge la o indreptare a situatiei, asta gandindu-ma ca asa este dl. profesor (din pacate mai sunt si genul asta)...si nu cred ca si-ar schimba atitudinea si modul de predare/testare pentru ca asa vrem noi...

Acum nu inteleg ce inseamna cuminte. Nu folosesc termenul cu ei. Ii inteleg in toate, la mine problema este cand se lovesc, atunci as considera eu ca nu sunt cuminti, dar mi-am dat seama ca asta face parte din lectia lor de viata. Sunt cat mine de inalti acum, si, cand incep sa se incaiere nu am nici un succes, ii las sa-si descarce nervii, nu le ascult palngerile, ambii sunt vinovati, nu ma bag, sa se descurce!

Apropo de profesor, total de acord. Am abandonat si eu ideea de a-i spune doamnei ce ma deranjeaza si ce ar putea indrepta. Mi-am dat seama ca fiecare om este in felul lui si pana nu vede singur rezolvarea, degeaba ii spune cineva.

Dorulet a scris:
...eu m-am intors un pic la scoala in locul unui coleg.Copiii sunt la fel,manualele noi sunt cam aiuritoare,facem sa fie bine pentru copii.Ma bucur ca mi-au spus ca se simt bine cu mine,mai ales ca e vorba de cei dintr-a opta. Saptamana viitoare avem mare inspectie,mare,pe linie de calitate, sunt curioasa ce vor constata.Portofoliile colegilor au de la 15cm in sus,pline de hartii care de care mai inutile,dar obligatorii.

Ma bucur mult pentru tine Dorulet hug hug hug Cata energie acolo! Mi-ar placea sa fac asta, felicitari maxime!!!

O zi buna si de la mine hug a inceput nebunia cumparaturilor deja. Numai eu nu ma agit?! rade Astazi chiar i-am intrebat ce isi doresc, or sa isi cumpere de la Cluj ceva. Anul asta facem anul nou in Cluj love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Dum 08 Dec 2019, 2:51 pm

Cuminte...adica sa faca ce are de facut obligatoriu, sa asculte cand i se cere ceva...etc, un sinonim pentru cuminte ar fi cooperant, in contextul asta. In nici un caz ... statuie, mut...
Nu-mi prea ies pasentele cu decoratiunile... se vede cand n-am gandit, n-am vizualizat ce voi face...
Soata, in schimb, a reusit sa-mi puna adaptor la priza la semineu si intrerupator intr-o laterala (ca era dedesubt)...yey!
O duminica linistita!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4640
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 08 Dec 2019, 4:55 pm

Veniti aproape de mine,diada!Doar la Cluj?La Salina nu veniti?
Vlad_mom,copil cuminte si baba frumoasa...niste antonime!Un copil cuminte e unul bolnav,cred.I-am pus pe copii sa se prezinte si sa-mi spuna ce vor sa stiu despre ei.3 baieti din clasa a 7-a au tinut sa ma informeze ca sunt tupeistii clasei.Cand i-am intrebat ce inseamna tupeu a fost moment de mutenie.Simpatici,mai copiaza si ei ce vad,ce aud.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Dum 08 Dec 2019, 5:32 pm

Cel bolnav e letargic, nu cuminte... Doar cooperant in proportie de 70% ar fi de-ajuns pentru mine ca sa-l categorisesc drept cuminte. Joaca, alintaturile, energia...nu se pun, nici macar sicanele dintre ei... Pot darama si casa ...ca vorba aia, se gasesc de toate la dedeman... rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4640
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 09 Dec 2019, 6:14 am

Buna dimineata!
Fotografia a implinit 155 de ani la noi,fiind decretata de Cuza drept arta.Si cate nu se pot spune despre fotografie!De exemplu,ne ajuta sa ne imaginam cum savuram impreuna cafeaua de dimineata:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Fiind luni,va doresc o saptamana cu sanatate si pace sufleteasca! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Lun 09 Dec 2019, 8:19 am

Buna dimineata! hug Cred ca o sa ajungem si la salina, sper sa fie drumul bun, in general. Am mai fost acum 2 ani, minunata!

Multumim pentru cafea hug Tare intrebarea pusa copiilor. Si eu fac asta rade Eu ii intreb si daca sunt un parinte bun pentru ei, daca vor sa schimb ceva.

Vlad_mom, depinde... eu asa am 2 diferiti. Cumva ambii sunt cooperanti dar in directii diferite. Cred ca se rezolva toate cu iubire.

Spor maxim va doresc, o saptamana cu spor si liniste!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Lun 09 Dec 2019, 9:13 am

Buna dimineata.
Diada sunt de acord cu tine, cu iubire se rezolva toate.
Dorulet, ma bucur ca faci ceea ce iti place. Sarbatorile nu vin cu bata, tot noi facem ceea ce avem nevoie, ce nu facem inseamna ca nu e nevoie Smile .
Vlad-mom, vezi ca pana la urma vine el singur cu caietele la tine, incet toate se rezolva .
O saptamana frumoasa cu sporuri sa avem.
coffee
prietenie

LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3663
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 09 Dec 2019, 12:43 pm

Neata!
Ati observat ca n-am spus cooperant 100%, doar 70%.... rade
Si ai mei sunt diferiti, chiar foarte....toti avem ceva in comun: preferam sa nu facem ce nu ne face placere  Smile, dar unele "trebuie" pentru ca...( si aici intervin diverse motive)... sa fim sanatosi, sa ne fie bine, asa e sistemul in care traim si din care facem parte...etc. Imi dau seama ca toate se invata/accepta incet si cu rabdare.
Soare si senin la toata lumea!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4640
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Mar 10 Dec 2019, 7:02 am

Buna dimineata! hug

Este de preferat sa facem ce ne face placere. Dar, uitandu-ne la noi, cate facem asta? Ma dusesem pe campii, am sters rade

Astazi zi nebuna, ma "strange" putin gatul.

O zi linistita va doresc! Spor in toate! hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 10 Dec 2019, 7:03 am

Buna dimineata!cafea
E marti?Si ce daca?Va fi o zi obisnuita,iar eu v-o doresc excelenta! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de raluk0182 Mar 10 Dec 2019, 8:32 am

Buna dimineata, o zi cu soare va doresc...momentan e o ceata de o tai cu cutitul.
Eu zic ca nimanui nu ii place sa faca ce nu ii face placere, doar ca la unii se manifesta mai mult decat la altii. Pe vremea asta ma delectez cu o carte ff interesanta a lui Gretchen Rubin- Cum sa devii mai bun, Deprinderea obiceiurilor de zi cu zi. Studii de caz, cum pot fi deprinse unele obiceiuri luand jn considerare tendinta comportamentala a fiecarei persoane (rebel, obedient, sustinator, examinator). O recomand! Hai ca m-am lungit si nu-s genul rade
raluk0182
raluk0182
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 269
Varsta : 42
Localizare : bacau
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Mar 10 Dec 2019, 8:49 am

Buna dimineata.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O cafea si urarea : o zi minunata tuturor.
prietenie
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3663
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de piciul Mier 11 Dec 2019, 5:36 am

Buna dimineata! cafea
Azi se aude ca-i mai cald! Asa ca spor tuturor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 11 Dec 2019, 6:37 am

Buna dimineata!
Cand ramai singur,cea mai mare tristete o aduce lipsa imbratisarii...
La note sunt mai multe nuante.
Pregatita de o noua zi de scoala,fac popasul la cafea:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Va doresc o zi asa cum o visati! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 11 Dec 2019, 8:43 am

Neata!
Azi mergem iar la doctor ca e gata si... "poza cu scheletii mei"... Smile.
N-am mai fost la sedinta cu dl de mate, am intors-o pe toate fetele impreuna cu soata si cu copilul si am concluzionat ca nu am ce sa-i spun in grup, nu sunt de aceeasi parere cu restul...daca oi avea ceva de discutat o voi face in particular, doar despre propria-mi odrasla. Dl profesor isi face meseria asa cum stie, al meu acasa trebuie sa mai si munceasca (ceea ce a facut partial si fix doar tema)... iar notele, il contrazic pe popa Necula, reprezinta doar ce a stiut copilul in momentul evaluarii despre subiectele respective in limita timpului avut. Da, nu e sanatos sa tii cont de ele in relatia cu propriul copil, insa nici nu le poti ignora total ... si sa te trezesti dintr-o data ca trebuie sa se prezinte in toamna la corijente...
In alta ordine de ideei...am mai toporat un pitic mai mic, sper sa am timp azi sa-i fac si pereche...
O zi de miercuri usoara!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4640
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Mier 11 Dec 2019, 10:18 am

Buna dimineata!

Culmea, eu sunt de acord cu el. Eu vreau ca sa-si aduca aminte frumos de mine. Si la randul lor, sa-si educe copii cu dragoste. Eu sunt unul din acei copii pupat doar de ziua lui. Imbratisari... nu tin minte. Te iubesc? Niciodata!!! Asa au stiut ei atunci, ca "ne cresc coarne" daca isi arata iubirea.

Azinoapte m-a durut o masea, nu m-am odihnit bine, sa vad daca reusesc sa prind programare astazi, nu am nici un chef de asta...

Zi minunata! Multumesc pentru cafea, am nevoie hug love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 11 Dec 2019, 5:58 pm

Pai exact ce am spus si eu, a nu se tine cont de note in relatia cu copilul, ca n-are legatura, ii iubesc indiferent, ii draganesc oricand... Dar nu cred ca e ok sa nu te intereseze situatia scolara absolut de loc (asa traduc eu "aruncati carnetele")...
Si eu ar trebui sa ajung la stomatolog, as fi vrut la a mea, dar cred ca nu are timp in vacanta de iarna, iar aici...ar trebui dupa...ca tare mi-e ca nu e o chestie de o sedinta (culmea....ma doare un dinte fara nerv cand mananc ceva mai tare...e sub portelan si parca n-as vrea sa fac sarbatorile cu fereastra...care s-ar putea numi terasa... Sad). 
O seara faina!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4640
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Joi 12 Dec 2019, 9:14 am

Buna dimineata! Am reusit sa calmez durerea cu pastila, ieri doamna dr. nu a fost la cabinet, ma duc astazi, chiar daca nu ma mai doare. Cred ca durerea de masele este prima la care reactionam si ne ducem la doctor. In rest, le suportam.

Spor maxim, fara dureri!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 13 Dec 2019, 7:45 am

Buna dimineata!
Durerea trece cand ajungi la cabinet,asa-i?Sanatate!
Cafeaua e gata:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noi suntem gata de munca,sa fie o zi cu intamplari benefice pentru fiecare! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Vin 13 Dec 2019, 8:10 am

O da rade rade rade Cata dreptate ai!

Buna dimineata! Multumesc pentru cafea! hug

Am rezolvat pentru putin timp, mi-a plombat-o, desi masea de minte, sa vedem cat tine, apoi scos. Bine ca nu ma mai doare.

Ma bucur ca vine weekendul, ne odihnim mai mult, astazi abia m-am trezit. Nu-mi mai fac planuri sa lucrez (croitorie), imi fac planuri de somn rade rade rade

Spor maxim va doresc! Weekend linistit!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 33 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 33 din 40 Înapoi  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB