Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua împreuna (44)

+14
greieras
raluk0182
Marinela Solomonean
Giorgi
betymi72
Gabica
White_Raven
vlad_mom
mlizeta
diada
ema
Dorulet
piciul
LRodica
18 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de White_Raven Mier 30 Oct 2019, 7:06 am

Bună dimineața....am sa ofer eu cafeaua azi....să aveți o zi minunată și să vă bucurați din plin de ea alături de cei dragi voua
White_Raven
White_Raven
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 42
Localizare : Manchester
Data de inscriere : 24/06/2017

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Mier 30 Oct 2019, 7:59 am

Buna dimineata.
Multumim.

O zi minunata si de la mine.

kiss
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3656
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 30 Oct 2019, 8:04 am

hug
Neata!
A plouat si e frig tare...
Macar sporuri si bunadispozitie sa fie!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Mier 30 Oct 2019, 9:14 am

Buna dimineata!

Of Ema, iti tin pumnii, sa iasa bine cu musafirii. Nici mie nu ii plac musafireala. Ma intalnesc in alta parte. Dar cand nu se poate altfel, asta este!


vlad_mom a scris:
...sa-si scrie piticul cele 4 randuri cu 'am', cu frumos, cu urat, cu confiscari, cu discutii...cu de toate... la final eu eram piure... zid 

Fix asa patesc si eu! Au ceva teme de vacanta si asta mic ma toaca marunt marunt. Mic, este clasa a III a... Aseara eram praf si pulbere! Si vine cel mare de la scoala si ma roaga sa-l ajut la temele lui zid Multa rabdare si tact! atat imi trebuie sa-mi ies din fire, stric tot feng shuiul rade rade rade

Ma bucur tare ca am reusit sa va citesc/scriu pupi hug Mi-era dor de voi! Pe weekend am zacut, sunt racita; daca nu am lucrat in weekend, a trebuit sa recuperez zilele astea, de aici lipsa de timp. Ieri am fost la banca sa lichidez un cont si normal.... cand iti faci te ia cu 2 maini, cand il inchizi.... te plimba 2 saptamani, poate renunti.

In seara asta ma duc la concert Smiley. Vine in Buzau. Am primit invitatie de la o prietena. Ma bucur ca vin mai multi prieteni de-ai copilului mare.

Multumesc pentru cafea! Spor maxim si indemanare va doresc! bee


_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 30 Oct 2019, 10:57 am

White_Raven,ne oferi o cafea imaginara,nici macar virtuala?!
Doamnelor,ca mamici,de ce acceptati teme de vacanta?Cat am fost dascal,in afara de faptul ca le-am recomandat sa citeasca zilnic doua-trei pagini(chiar o revista,un ziar),altceva nu le-am dat.Doar e vacanta!
Iar pentru cei mai mari,obisnuiti-i sa invete mai intai,apoi sa-si rezolve temele,iar ajutorul treptat nu va mai fi necesar.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de letho Mier 30 Oct 2019, 6:33 pm

Buna, fetelor! Așa va admir eu pe voi, cele cateva care ati mentinut forumul "viu". Eu mai intru din cand in cand sa caut informatii, nu mai scriu ca... nu stiu, nici inainte nu socializam eu la cafea, ori e doar o scuza pentru comoditate. Ma gandesc ca mai sunt si altii care intra, citesc dar nu mai scriu. In seara asta sunt nostalgica hug
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 31 Oct 2019, 5:50 am

Buna dimineata!
Letho,ne simtim cam abandonati de cei care citesc,dar nu scriu,nu saluta,parca am fi doar un nume fara chip si suflet.Poate gasesti bucuria de a fi cu noi mai des,ne-o dorim.
Octombrie plange,ca trebuie sa-i faca loc lui Brumar, picurand in noi clipe de nostalgie...Va astept la cafea:[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa avem o zi linistita(tihnita)![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de piciul Joi 31 Oct 2019, 6:00 am

Buna dimineata!
Ma bucur ca ati discutat aici "imaginar" si "virtual" ! wink
E vineri asa ca vacanta celor mici e aproape gata si a plouat un pic, dar s-a racorit bine!
Activitati cu spor si bucurie!
Azi celebrul Halloween...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sanatate maxima! Weekend placut!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de White_Raven Joi 31 Oct 2019, 7:01 am

Bună dimineața....ieri am oferit o cafea imaginară, astăzi una virtuala....poate mâine, cine știe, va scot la Mall sa va ofer o cafea .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
White_Raven
White_Raven
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 42
Localizare : Manchester
Data de inscriere : 24/06/2017

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 31 Oct 2019, 8:05 am

piciul a scris:E vineri asa ca vacanta celor mici e aproape gata si a plouat un pic, dar s-a racorit bine!
E joi! Nu ne speria....sau ai facut-o intentionat, asa ca de Halloween? rade 
Neata! Ce de cafele! Ia sa le savuram pe toate!
Cu temele....al meu e inca in faza de acceptat ca are de facut ce vor alte persoane decat "Maria Sa"  zid . 
L-am convins sa-si scrie scrisoarea pentru Mosul, e mare lucru ca a vrut si s-a straduit, chiar daca i-am spus eu ce litera urma in cuvant. 
Chiar ma gandeam zilele astea ca peste 1 an incepe scoala...si voi vedea cum el va avea mai multe teme decat flacaul...si asta cam sfideaza logica... ar trebui 0-4 sa fie lejer si placut, treptat si adaptat la varsta.  In liceu mi se pare cam "subtire" si apoi ne miram de rezultatele la bac...
O zi usoara !!!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Joi 31 Oct 2019, 8:47 am

Buna dimineata.

Multumim de cafele.

Si eu m-am speriat cand am citit ' e vineri', m-am gandit ca nu am pregatit lucrurile pentru plecat la tara si iar pierd drumul cu un mers pana acasa (dupa ce ies de la servici). Dar a trecut. E joi.
Nu am terminat puzzle-ul dar am inceput sa crosetez un norisor. La final o sa pun poze.

O zi linistita sa avem.
prietenie
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3656
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Joi 31 Oct 2019, 9:17 am

Buna dimineata!!!

Dorulet, ai mare dreptate, daaar, daca nu isi deconecteaza creierul de la calculator/tableta sa munceasca putin pentru scoala numai pe ele ar sta! De-asta eu accept temele de vacanta. De citit nici gand, nu-l atrage deloc. Ma bucur ca citeste bine, fluent, pentru clasa a III. Mergem deja la filme impreuna si citeste tot. Imi povestea Admina, in SUA este pe invers scoala. In clasele mici lejer, dar la colegiu sunt multi care clacheaza, sinucideri chiar.

A fost fantastic ieri la concert. Va recomand sa va duceti daca vine la voi in oras. A fost asa, o poveste de cand esti in burtica si pana ajungi batran si cumva trebuie sa te ridici in baston. Multa emotie!!! A fost o megaenergie. Ma bucur ca oamenii au rezonat cu artistul. Eu una am trait la maxim, am dansat, am urlat, am aplaudat de ma dureau mainile cu spate cu tot rade

Cateva poze

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Va imbratisez cu drag, va multumesc pentru ca ne strangem in numar mai mare la cafea! ura prietenie

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de ema Joi 31 Oct 2019, 10:45 am

Buna dimineata! Uf, au trecut musafirii si a fost bine. I-am zis lui barbata-meu ca e ultima data cand mai primesc din astia care nu sunt din familie. Stresul e prea mare si la boala mea numai de stres asa de-aiurea nu am nevoie. Azi ar trebui sa ma duc sa cumpar crizanteme.Am luat un aranjament artificial dar e bine sa fie si ceva natural. Marti ma duc la socri la mormant si de acolo urcam la Paris la mormantul bunicilor. Ar fi trebuit sa mergem sambata dar e aglomeratie pe autostrazi ca e sfarsit de vacanta. Azi respir in liniste. Vremea e mohorta si umeda. As citi ceva. Diada, ma bucur ca te-ai simtit bine la concert.
O zi asa cum v-o doriti voi!
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Joi 31 Oct 2019, 3:05 pm

Nici nu-mi inchipuiam ca ar fi altfel la concertul lui Smiley... Ne place sau nu stilul lui trebuie sa recunoastem ca e un artist, nu numai un solist ca multi altii. 
Ce am constatat eu ca nu-mi place la concerte live in general...in primul rand nu-mi permite spatele sa stau in picioare, in al 2-lea...in capul meu suna cantecul inregistrat in studio si nu ma prind usoarele modificari live... si, la fel ca la nunti/botezuri, ma plictisesc teribil melodiile care nu-mi plac (nu e cazul cand vorbim de Smiley  wink)...cam de-asta nu fac eforturi sa merg la concert, daca e in mijlocul strazii si "ma impiedic" de el bine.... rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de piciul Vin 01 Noi 2019, 5:50 am

Buna dimineata!
Nu, Vlad_mom am fost convinsa ca este vineri si ma voi odihni seara mult, mult, mult....si de abia la servici, dupa ora 10, mi-a spus cineva ca e joi!
Azi e de-adevarat vineri rade
Voi dormi, dormi, dormi! Sa ploua, sa ploua, sa ploua!
Ma bucur Diada ca ai fost la concert si v-ati distrat!
Ema, a trecut ce a fost mai greu...sa va bucurati de noul spatiu!
La mall...de ce nu! Presupun ca tot virtual ca sa vedem toate raioanele  wink
Cum va doriti sa va fie weekend-ul! O zi minunata!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de LRodica Vin 01 Noi 2019, 8:03 am

Buna dimineata.

Piciule, a plouat, sa nu ploua azi si maine. Mergem la tara sa sapam un pic. Parca ar fi dupa cum vreau eu Smile . Cum se intampla asa e bine.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Un sfarsit de saptamana cu sanatate.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3656
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 01 Noi 2019, 8:12 am

Neata!
Deci, tu sperai ca e vineri, noi ne-am speriat ca e vineri...fiecare cu ale lui... rade
Eu sper ca azi nu ma mai apuc de altele si o sa ma ocup de manichiura, deja au o lungime periculoasa pentru ceea ce fac eu cu mainile  wink.
Ieri am improvizat un raft intermediar pentru lego in vitrina pentru ca era prea inalt spatiul. Am improvizat dintr-o placa de parchet laminat click, am taiat cu panza 3 bucati: polita si 2 laterale-picioare, le-am dat gauri, am pus holsuruburi. Doar pentru lego tine parchetul ca raft.
Ia sa fac niste poze la farfurii, macar cu telefonul... Smile
Si sa inceapa un weekend bun!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de diada Vin 01 Noi 2019, 8:34 am

Ooooo, vine weekendul! Bine v-am gasit!!! Piciule, te tii de sotii rade aici ne-ai speriat cu vineri, la tatting cu cerceii dovleac rade cu adevarat haloween rade desi noi nu sarbatorim.  Am auzit ieri la radio care-i treaba cu haloweenul. Mortii se intalnesc cu vii, traditie de mii de ani, si, ca sa nu ne speriem de ei, noi cei vii, ne costumam in morti.

Vlad_mom, te admir! te felicit pentru tot ce faci, iti multumim pentru ca ni le arati si noua. Esti omul care imi demonstreaza ca se poate! si ca esti sustinuta! As fi vrut si eu sa am asa un sot sa ma sustina financiar, sa pot crea. Dar, cine stie, in viata viitoare voi sti sa aleg mai bine, mai bine deloc

Astazi ma rasfat, ma duc la salon, sa-mi vopseasca radacinile rade Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 232422911

Pe weekend am multe de retusat prin casa, sper sa-mi iasa. De 2 ani am o draperie de cusut, nici gand sa ma iau de ea... adevarul este ca eu cu decoratiunile interioare.... zic pas! mai bine ma plimb rade de data asta sper sa-mi iasa, sau macar sa-mi cos mie ceva.

Incepe din nou scoala saptamana viitoare! Aglomeratie, stres, viata...

Va pup, spor maxim, va multumesc pentru cafea!!!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de arielas Vin 01 Noi 2019, 8:44 am

Mai fetelor, voi ati mutat sueta de seara dimineata. love love
ce forum lucru de mana! rade
nu stiu voi, dar eu mai rau ca intotdeauna nu am timp. Seara adorm imediat, dar ma trezesc pe la 3 cine e pe aici. zid
Hai spor la treaba, ca eu nu-mi vad capul, sper doar sa pot!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 01 Noi 2019, 9:05 am

Pai e mai optimista situatia dimineata... vorbim de planuri. Seara ne-am plange de nereusitele zilei  rade....sau nu...
Gata si niste poze jenante cu telefonul... Ma tot bate soata la cap cu un telefon nou ca asta are vreo 5 ani si un pic, iar eu ma incapatanez ca e bun , functioneaza, se conecteaza....face ce am eu nevoie sa faca si in plus are valoare sentimentala... pentru ca e luat cand eram in Coreea are in sistem screen-saver animat care apare doar de sarbatorile lor nationale  Smile.
Sporuri si sa ne iasa planurile!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Dorulet Vin 01 Noi 2019, 9:40 am

Buna dimineata!
Program incarcat,multe proiecte,se pare ca ne grabeste vremea...sau vremurile?
Multumim pentru invitatia la cafele,avem de unde alege!
In clipa asta a aparut soarele,dragul de el!Poate ne mai iubeste putin.
Sa aveti un sfarsit de saptamana excelent! prietenie
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de White_Raven Vin 01 Noi 2019, 11:50 am

Neața și din partea mea...va doresc un weekend cu reușite în toate planurile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]. Și bineînțeles, o cafea...
White_Raven
White_Raven
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 42
Localizare : Manchester
Data de inscriere : 24/06/2017

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Vin 01 Noi 2019, 1:52 pm

...mi-a luat ceva pana am vazut si pestii... rade, ramasesem blocata la pisica...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de vlad_mom Sam 02 Noi 2019, 8:55 am

N-a venit nimeni la cafea?! Hai ca dau eu pe alese si pentru toata lumea!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa iasa soarele si sa fie o sambata cu spor si veselie!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4635
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de ema Dum 03 Noi 2019, 8:03 am

O duminica binecuvantata!
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua împreuna (44) - Pagina 25 Empty Re: Ne bem cafeaua împreuna (44)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB