Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyIeri la 11:23 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyVin 17 Mai 2024, 12:00 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyJoi 16 Mai 2024, 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

+12
crixuta
arime
ramomic
juliennej
livia1981
Roxy
alessia
avr_dana
an-deea
dana_mi16
deiutza23
andreea_2008
16 participanți

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Iun 2009, 9:31 am

neata ANDRICA Smile !
super ANDRICA,incet incet scapi de toate ex,bafta la toate pupi .
RAMO am uitat sa spun ca vrem pooooooooooooooooze,de la nunta,petreceri,de peste tot+poze cu torturile.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 9:33 am

neata deiutza hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Iun 2009, 10:12 am

astept sa termine masina de spalat,sa intind hainele si apoi sa vina tata sa ne duca cu masina in oras,la gradi si la fizio.cand venim acasa t6re sa fac ceva de mancare,nu stiu ce,nu mai am inspiratie,tre sa ma gandesc la ceva ca nu mai am nimic nimic.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 10:14 am

cum merge cu fizio?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Iun 2009, 10:16 am

pai,de data asta pot spune ca am facut doar asa ca sa fie facuta,ca nu am avut dureri ca data trecuta,dar avand in vedere ca se poate face tot din 6 in 6 luni am zis sa profit acum ca sunt acasa,ca dc ma angajez nu o sa mai pot lipsi de la servici sa fac.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 10:17 am

pupi f bine ca te duci, profita cat mai poti hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Iun 2009, 10:45 am

din mom in mom tre sa apara tata,asa ca imediat dispar.
o zi frumoasa in continuare,paaaaaaaaaaa kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 10:47 am

zi frumoasa si tie pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de arime Joi 04 Iun 2009, 3:30 pm

Ziua buna fetelor!
ramo ma bucur ca ai aparut pupi Multa bafta sotului, sa vina cu nota frumoasa acasa! wink
Sa aveti o zi frumoasa si linistita, sunt obosita si tot nu stau locului zid Sper doar sa treaca perioada asta aglomerata si putin stresanta...
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 3:34 pm

kiss arime
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Joi 04 Iun 2009, 3:47 pm

Buna fetelorrr

Multumesc mult de urari, am baiat mare de acum wink Normal ca am facut ceva curatenie si mancareala....si m-am molipsit de la voi cu prajituritul asta foame foame am facut primul meu tiramisu si a iesit iamiii iamiii de gustos...si un tort pe baza de branza de vaci Shocked Shocked inventat de mine . Un tort la rece cu branzica vaci, ananas, kiwi, piscoturi si ceva gelatina foame foame + alte mancaruri. cake cake

Tre sa-mi revin si cu dieta ca am cam pierdut-o pe drum peace peace peace help me find her search
Acu DAvid doarme si profit de ocazie sa mai povestesc una alta Smile

Deiutza felicitari inca o data ca ai scazut si ca te si mentii sub 60. Abia astept sa te vad :tzapana : in poze de la nunta Smile

RAmo.... ne-a fost dor de tine. Multi ani fericiti tie si sotului birthday Multa sanatate Marei , sa nu mai aveti probleme. Ceva poze nu pui ?? Rolling Eyes Dieta ta pe unde e? Sau ai pierdut-o ca si mine :P

Andrica felicitrari de notele mari, bucurie bucurie doar esti fata desteapta..si tu stii asta croseta

Arime, ANa bafta la ex pe care le mai aveti.
Livia tot nehotarata Rolling Eyes Rolling Eyes

An-deea da te-a apucat melancolia , mai draga? Unde vrei sa evadezi???Sau concediul asta ti-a deschis apetitul ? Laughing Laughing
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 3:51 pm

pupi dana
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Iun 2009, 3:52 pm

buna din nou fetelor.
am facut o salata orientala,asta din lipsa de inspiratie zid ,buna si asta.
DANA felicitari pt tiramisu si tort,incet incet te molipsesti de la fete.vrem poooooooooooze!!!!!!!!!!!!!
ARIME spor la treburi si asteptam sa treaca perioada aglomerata.

dc va spun ca acum imi arata cantarul 58,9 kg ma credeti scratch ?
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 4:00 pm

eu te cred wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Iun 2009, 4:01 pm

tre sa ma credeti ca nu aveti ce face rade ,dar mai intelegeti ceva Suspect ?

am schimbat ticker ca prea bine suna,chiar dc dupa nunta n-o sa mai am atat.iar ma cantaresc de 100 de ori/zi zid zid zid .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Joi 04 Iun 2009, 4:10 pm

n
deiutza23 a scris:tre sa ma credeti ca nu aveti ce face rade ,dar mai intelegeti ceva Suspect ?

am schimbat ticker ca prea bine suna,chiar dc dupa nunta n-o sa mai am atat.iar ma cantaresc de 100 de ori/zi zid zid zid .


waauuuuuuuuu ......super tare deiutza Shocked Shocked nu-mi vine sa cred......dar te cred Laughing
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 4:11 pm

inca 1.9 si-ai scapat wink

l.e.: cine-mi zice si mie ce vroiam eu sa fac? am uitat complet rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Iun 2009, 4:20 pm

imbatranesti ANDRICA Twisted Evil boo Laughing .
am plecat si eu la mama.
mai vb maine dim,paaaaaaaaaaaa kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 4:20 pm

sa sti rade
zi frumoasa, vb maine wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de alessia Joi 04 Iun 2009, 7:04 pm

Salut!

A aparut RAMOOOOO! Da' nu ne-ai pus nici o pozik de la nunta Neutral Imi pare tare rau de Marutza ca a fost bolnavioara ,dar daca o duceti la mare sigur scapa de problemele astea.Bafta multa si sotului si te asteptam cu detalii despre ce dieta tii.

DEEA,o sa fii tare frumoasa si slabutza la nunta;de-abia astept poze!!!!!!

DANUTZA,iti spun si eu cu intarziere La multi ani! pt David si-i urez sa fie sanatos si sa aiba noroc in viata!

LIVIA,ce mai faci? Eu mi-am planificat faza 1 pt saptamana asta ,insa am tinut si nu prea.Am mai bagat si cioko cu zahar si azi dimineata am mancat si o buucata de paine alba turceasca cu susan,ca a cumparat sotul si arata asa bine..si e si f gustoasa,insa nu prea sanatoasa.Mananc relativ ok cantitativ,dar nu 100 % sb 1.

JULIENNE,ne-ai promis mai multe poze de la nunta.Poate ni-l arati si pe sotziorul tau;sunt curioasa sa-l vad.

Pupici,am plecat la scarbici
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 04 Iun 2009, 8:07 pm

buna fetelor wink am revenit cu raportul
9:30 – 1felie paine secara, 20g exquisa fitline, 2felii pastrama, 1rosie, 1felie ardei, 1cafea cu lapte
13:00 – 2oua, 2felii pastrama, 1rosie, 1castravete, 3lingurite dulceata diet
18:30 – 1pulpa superioara, 1rosie, 1castravete, 1castronel budinca
20:00 – 2patratele ciocolata
TOTAL: 1006 grame, 1133.6 calorii, 67.7 proteine, 47.5 lipide, 105.5 carbohidrati, 5.3 fibre
la care s-ar putea sa mai adaug
Cirese - 100 grame, 63 calorii, 1.1 proteine, 0.2 lipide, 16 carbohidrati, 2.1 fibre

ciocolata aia am mancat-o pt ca am vazut ca au scos cei de la Heidi sortimente noi si nu puteam sa le ratez tocmai eu asa ca am luat una alba cu bucati de zmeura pofta mai aveau cu banane, pere, afine, lamaie&menta, capsuni

l.e. (ora 00:50): somn usor fetelor pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de ramomic Vin 05 Iun 2009, 1:52 am

Buna noapte fetelor kiss .
ANDRICA, acum e 1.13 min wink ... felicitari pt.notele bune de la examene si bafta in continuare hug .
DANA "LA MULTI ANI FERICITI pt.DAVIDUT!!!!" Sa creasca mare si sanatos, sa aiba parte doar de bucurii si impliniri in viata pupi hug . De dieta bine ziceai ups am pierdut-o si eu pe drum boo si e clar ca pana la toamna nu mai am sanse de slabit Sad . Nu mananc exagerat de mult, dar la o masa/zi sigur am paine Rolling Eyes (azi mi-am facut Monti, macar atat Rolling Eyes ) + mai mananc cate un dulce cu zahar, mai un chec Monti .... aiurea rau.
De ex.meniul de azi:
- 2 felii chec Monti
- o farfurie ciorba de tarhon (cu orez) + ardei bulgaresc
- 80 gr.paine Monti (40% faina integrala de grau, 30% tarate de grau, 30% faina de soia, drojdie, sare, apa), 4 feliute salam de vara Embarassed , rosie, ridiche
- un iaurt cu capsuni
Ar trebui sa ma disciplinez putin, sa incep sa beau iar apa/ceai si sa mai fac ceva sport. Cred ca am mai spus de cateva ori ca as vrea o saptamana de disociat pe zile sa scap de 1-2 kg si apoi sa numar iar calorii peace .
DEIUTZA imi faci pofta de Super Slim Flowers . Felicitari pt.schimbat prefixul pupi hug ... ma bucur ca ai reusit ce ti-ai propus pt.nunta bine. Eu inainte de orice eveniment important iau proportii plange . Cand mergeti in concediu?
AND-EEA am vazut pozele prietenie ... esti absolut superba hug, esti frumoasa, esti slabutza si ma bucur ca te-ai relaxat cu dieta bine - chiar nu sunt motive de stres la tine din punctul asta de vedere wink .

Fetelor, acum, pana nu uit Smile ceva sfaturi pt.un concediu pe litoralul romanesc? Mamaia, Neptun, hoteluri la care ati stat si pe care mi-l recomandati? Astept sfaturi, sugestii hug ... mergem in a doua jumatate a lunii iulie si nu as vrea sa fie prea tarziu pt.rezervari wink . MULTUMESC anticipat pupi hug .

LIVIA am vazut si pozele cu Stefan love ... e asa dulce, e mare deja si se vede pe el ca a prins puteri hug. Cum ii merge cu papa acum? Isi mai face greata? Sa sti ca inca ma tenteaza dieta ta wink , aceea de 90 de zile si ma gandesc serios de la toamna sa o tin macar o luna sa vad ce se intampla Smile . Intre timp voi comnada si cartea ca nu e scumpa si macar acolo vad exact ce si cum trebuie sa mananc Merci .
ALINUTZA, ma gandesc si la SB I, dar nu cred ca as putea acum vara fara fructe Rolling Eyes ... chiar acum intr-o zi mi-am amintit de SB si de stresul pe care il aveam cand bagam ceva interzis in gura cyclops . Acum, orice as tine nu voi face o tragedie daca incalc din cand in cand regulile (doar sa nu devina obisnuinta rade ... ca eu cam asa fac ups). Ce mai face Vani? hug Marutza vrea sa duca toti cateii de pe strada acasa ametit, mici, mari la ea nu conteaza bine . Intr-o zi s-a legat iar de un "chitel" (ii prinde de lesa si le spune "hai cu Mala" si vrea sa-i ia in brate) si catelul a lins-o pe nas si ea era super incantata si striga in gura mare ca a lins chitelu nasu'lui Mala lol! .
JULIENNE votez si eu pt.mai multe poze dama ... vrem sa vedem si sotiorul tau lol! . Inca o data va doresc Casa de piatra si multe bucurii Flowers .
ARIME, am vazut tortuletele pupi hug ... sunt superbe si imi fac pofta de tortalit wink , dar la cat sunt eu de priceputa ups . Musai saptamana asta vreau ceva sfaturi legate de pasta de zahar bine ... la cea de lapte praf am renuntat definitiv, ca era sa innebunesc din cauza ei zid rade. Oricum am de facut un tort pt.sambata viitoare cand termina faculta un verisor de-al sotului Merci, dar intre timp poate fac o proba de ornat cu pasta de zahar ... am luat cele necesare wink .

Acum merg si eu la somn ca e deja 1.50 Shocked si vreau sa ma odihnesc putin ca inca nu m-am recuperat total dupa saptamana trecuta de nesomn.
Vorbim maine fetele dragi pupi prietenie ... va pup pe toate-toate.
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 05 Iun 2009, 8:12 am

buna dim fetelor kiss kiss kiss .
eu ieri am mancat doar 500 de cal Embarassed Embarassed Embarassed ,dar chiar nu mi-a trebuit mai mult,am si eu zile si zile.azi dim normal ca am 59 fara sa fi mers la baie,deci stau bine.
RAMO eu nu stiu nimic de hoteluri,am fost doar in Costinesti in tinerete si am stat in gazda.
JULLI vrem pozeeeeeeeeeeeee.
DANA vrem pozeeeeeeeeeeeee.
ALINA tu oricum arati super,nu te mai stresa pt unj colt de paine.

azi dim la 6 a ajuns si fratele cu familia,acum dorm,abia astept sa merg sa-i vad love love love love .
azi e ultima zi de fizio si scap de stresul ca nu stiu cu cine sa las copiii.
la pranz ma pun sa calc ceva haine pt maine,nu toate,ca inca nu stiu ce le dau la copii,depinde de vremea de maine.
mai stau putin in zona sa doarma calatorii si apoi plecam.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Roxy Vin 05 Iun 2009, 11:16 am

Neata, fetelor !

Cu intarziere spun si eu:

LA MULTI ANI ptr Davidel ! Sa creasca mare si sanatos si sa va bucurati de mult bine toti trei. AI baiet mare, Dana. pupi

Multa fericire si multi multi ani fericiti sa se adune si de acum incolo, Ramo. Ma bucur ca ai aparut. CHiar ca ai avut o perioada incarcata. Sanatate Marutei ! pupi

Julienne, tot la fel de sportiva. Merci

Andrica, felicitari ptr toate notele bune si multa bafta la tot ce mai ai de sustinut. Inca putin si ai scapat. kiss

Deiutza, ma bucur ca a venit fratele tau cu familia. Parca de Craciun v-ati vazut ultima oara, nu-i asa ? Imi imaginez ce fericire e pe voi acum. SI e si mai fain ca mergeti toti la nunta si o sa va distrati. De abia astept sa ne povestesti.

Alessia, tot asa aglomerata cu munca ? Intr-un fel e bine ca merge treaba. De cand cu criza asta nici nu stii ce sa mai speri.

Eu azi am zi de facut curatenie generala peste tot. Sper sa reusesc. Maine-dimineata avem de facut niste mici cumparaturi si apoi vreau sa gatesc. probabil pana ne intoarcem noi din oras, mama o sa se apuce de cozonaci.

Ramo, nici eu nu stiu ce sa iti recomand la mare ca nu am fost de cativa ani. Oricum si la noi e in plan, dar cred ca la inceput de august. Am fi vrut acum in iunie, dar pana la urma a ramas pe august. AM zis ca asa preventiv sa il ducem pe Tudor, cu siguranta ii va afce bine. El nu a facut rosu in gat decat o data sau de doua ori, dar niciodata nu se stie cand pot incepe probleme...si nu as vrea sa ma mosteneasca pe mine la faza asta. Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 4246

Eu fuga la treaba. Revin mai incolo. Multi multi pupi pentur toate fetele dragutele.

LE> am uitat sa va spun ca m-a apucat croitoritul. Aseara i-am croit niste panatalonii din in lui Tudor. Azi urmeaza sa ii si cos. Aseara m-am tot jucat cu masina. Trebuie sa merg la topicul adecvat sa intreb pe acolo fetele la ce folosesc gramada de accesorii pe care le are masina. Din pacate instructiunile le am in olandeza.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 05 Iun 2009, 11:20 am

neata fetelor wink
deiutza felicitari pt scadere dar bataita pt cat ai mancat ieri

ramo nu stiu sa te sfatuiesc cu hotelurile, noi mereu cand am mers am stat la vila (un fel de pensiuni doar ca nu asigura si masa acolo...dar ai bucatarie dc vrei sa-ti faci tu)sau cand am mers mai multi am inchiriat un apartament ca mie personal mi se par majoritatea hotelurilor mult prea scumpe pt ce conditii ofera + ca parca nici nu ne vine sa dam 2-3mil/noapte Sad

pupi roxy
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 26 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB