Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyIeri la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

+12
crixuta
arime
ramomic
juliennej
livia1981
Roxy
alessia
avr_dana
an-deea
dana_mi16
deiutza23
andreea_2008
16 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de juliennej Vin 08 Mai 2009, 5:12 am

seara buna ramo..defapt cred ca deja ai plecat la somn.
am biciclit pe eliptica o ora si minute,am facut ex pt abdomen,100 cu mingea si 200 abdomene pe minge.

ramo-m-am certat ca asa se intimpla cind mi se aduna prea multe,cind sint intr-o stare proasta,indispusa si cind am o zi aiurea la lucru si imi aud numele strigat de copii de cel putin 200 de ori pe zi...
eh..m-am calmat azi si vad lumea putin mai roz..nu chiar bonbon rade mai am pina acolo....
o zi faina ,fetelor. hug

creatiile tale culinare arata tare bine.imi lasa gura apa,cred ca ar trebui sa merg la somn pina nu dau atacul la frigider...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de alessia Vin 08 Mai 2009, 7:23 am

Hello!(nici nu stiu daca sa va zic 'neatza sau buna seara,mai bine hello!).

RAPORT:

-MD:1 ou fiert,1 triunghi branza topita light,1 mozzarella stick part skim,3 felii castravete.

-G:1 f pastrama curcan cu un triunghi b topita light(45 cal impreuna)

-P:salata din baby mixed greens,rosii grape,o felie fetta sb,2 felii bacon curcan,2 felii pastrama curcan,1 lingurita ulei de masline,i liongura otet balsamic,3 migdale maruntite;1 dark cioko s free(30 cal)

C:1 mozzarella stick part skim,o conserva de ton(180 cal),o dark cioko s free(30 cal),o cafea decaff s free si un tiramisu sb.

Sport n-am mai facut seara ci doar o plimbare cu familia de 30 min;am ramas cu cele 30 min de stepper de dimineata.

JULIENNE,ma bucur ca nu mai esti suparata si te intelegem.Cu toate avem momente mai bune si mai rele.

ROXY,tu ai slabit tare frumos o perioada,ca si RAMO de altfel;cu siguranta daca faceti un mic efort o sa reusiti din nou.Primele 2-3 zile sunt mai grele,dupa aia pare mai usor.

LIVIA,e bine ca indiferent daca esti sau nu la dieta nu ierti bicicleta in nici o zi.

DEEA,fruntea sus,e si maine o zi.Probabil ai ceva pe suflet si de aceea ai tendinta sa mananci mai mult.Sau se apropie ciclonul...

ARIME,te asteptam cu vesti despre examen,dar dupa cum ne-ai spus tu,sigur il iei,asa ca te felicit de pe acum pupi

AN-DEEA,fii tare ca e pacat de pastilutele alea si de banii pe care i-ai dat pe ele.

Eu va marturisesc ca trag tare,pt ca in 2-3 sapt o sa ma afisez pe plaja si vreau sa ma bucur de vara si de soare.Am o groaza de hanute noi,pe care inca nu le-am purtat si chiar nu vreau sa le tin degeaba in dulap.

Mi-a sosit si costumul de baie de la Victoria's Secret si o sa va pun poze de la plaja ,bineinteles.Anul asta sunt cu vreo 2 kg in plus fata de anul trecut.Imi doresc nespus de mult sa ajung la 52 kg,ca stiu ca arat ok,apoi incet-incet si daca mai pot sa ajung si la 50.

Noapte buna,ma duc si eu la culcare ,ca si maine am o zi plina.

Pupici si sa fiti cuminti prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 08 Mai 2009, 8:47 am

buna dim fetelor SmileSmile.
JULLI azi sunt si eu mai bine dispusa,nu stiu de ce sunt supi,chiar nu am motive,ciclonul abia dupa 23 vine,la mansarda am eu probleme si tre neaparat sa le rezolv.sper ca acum esti si tu mai bine pupi
LIVIA important e ca mananci fructe si legume si faci sport,slabirea va veni ca o consecinta Smile pupi .
ALINA ma bucur ca esti motivata,tre sa mai vad si eu SECRET ,poate se mai schimba si la mine ceva.ma bucur ca te-ai relaxat cu familia pupi .
ROXA ai mancat putin,dar dc tu asa te simti bine e ok,dar sa nu mananci asa putin mai mult de cateva zile ca apoi cedezi.bafta la dieta pupi .
DEEA tu esti cumintica oricum si ANDRICA si mai cumintica,voi sunteti frumoase si ambitioase,felicitari pt perseverenta pupi pupi .
RAMO asa ma bucur ca ai aparut pupi .stai cu noi macat 20 de min la pranz cand doarme Mara si poate asa te ti de dieta,eu azi nu am curaj sa ma cantaresc zid .
ARIME probabil invata de zor noaptea si ziua mai fura cate un pui de somn pupi .
DANA si eu asa zic,dc ai vazut ca nu ai efecte adverse cel mai bine e sa-ti cumperi pastile pt 2-3 luni si sa le iei zilnic,cu cate 5 zile si apoi pauza nu cred sa faci mare lucru.important e ca nu ai probleme,asa ca te poti hotara sa le iei zilnic,cum crezi tu pupi .

eu de azi tin SB 1 si nu mai spun ca in proportie de 80%,ca asa va percepe creierul meu si ma voi lasa sa cedez,voi zice SB 100% si gata si bicicleta de 5-6 ori/sapt macar 30 de min+plimbarile zi9lnice,ca de azi avem iar soare si caldura,iar stam in casa doar cat mancam si dormim.
vreau sa iau 3 mese si o gustare din 250 ml lapte +cacao+zaharina pt pofta de dulce,asta la gustarea de dupa pranz si asta sa fie tot dulcele.
maine avem ziua Europei si Sori face parte de vreo sapt dintr-un ansamblu de dansuri populare,maine danseaza pe o scena in aer liber,o sa va pun poze,abia astept sa-l vad pupi pupi .
merg sa vad pozele si revin.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 08 Mai 2009, 8:54 am

Netza fetele,
Multumesc de primire,
Ramo eu am 64 de kg si am 1.59 cm, tare as vrea sa ajung la 53 cat ar trebui sa am la inaltimea mea, ideea este ca mereu am fost grasuta, dar am avut cel mult 57kg, asa ca acum tare as vrea sa nu mai fiu asa grasuta si sa pot sa slabesc.
Nu tin o dieta ci mananc ce vreau, dar in canditati foarte mici, mai putine prajeli sau papa cu calorii multe, acum imi e usor sa vb pentru ca m-am apucat de miercuri, deci sper sa reusesc.
Fac si impachetari, crema pe care o folosesc este supliform, daca stiti alta crema mai buna astept recomandari, prima data cand m-am masurat aveam la talie 86, apoi am avut 81 si azi de dimineata aveam 78, oare chiar asa sa fie Question ,
dar de slabit nu am slabit deloc.
Am vazut ca vb de niste pastilute, din cate am citit Danuta le folosea, sper ca nu am incurcat persoana, de unde se cumpara si cat sunt?
La monti am citit si eu, voi vad ca o folositi cu succes, doar ca eu poate am pierdut firul la reteta, mi-l puteti spune?

Va pup si spor!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Vin 08 Mai 2009, 9:18 am

Buna dimineata dragele mele!!!
Ma bucur sa va gasesc pe toate ambitioase si cu chef de dieta Smile
Alessia, si mie imi parea rau pt banii dati pe pastile, asa ca m-am reapucat cu spor de Monti Smile. Cred ca o sa incep sa merg si la sala, dar parca ma tine ceva Embarassed
Livia, eu n-am auzit nimic despre indemnizatia pt mame si bebei, si nu ar fi logic sa ia banii pt bebe, poate este numai o intarziere...
Juli, Alessia, parca ma ambitionati si pe mine cand vad cat sport faceti Smile
Ramo, arata absolut delicos tot ce ai facut tu. si eu as papa humus, dar nu stiu cum sa-l fac si sunt si cam lenesa Smile
Dana_mi, eu am auzit de supliform ca este tare buna, si ieftina, dar am folosit-o doar o singura data- eu am noroc ca nici nu sunt prea celulitoasa, ca nu-mi place deloc sa ma ung cu creme Smile, iar cand sunt mai slabuta nu se mai vede deloc celulita.
Deiutza, mult spor la dieta si sper sa revii la o stare psihica mai buna Smile
si eu am momente cand ma apuca tristetea rau de tot... azi noapte am visat ceva care m-a pus pe ganduri si m-a intristat rau de tot- legat de viata, sentimente, etc, iar azi de dimineata in drumul spre serviciu mi-a povestit o colega tot ceva asemanator, fara sa-i fi zis eu ceva inainte, si aproape mi-au dat lacrimile... eu sunt oricum cam prostuta, la asta am mult de lucrat Sad
Roxy, felicitari ca esti asa cumintica, ai sa vezi repede rezultatele daca o tii tot asa.
Danutza, apropo de pangasius, cred ca ai facut o alegere buna cu macroul, sora mea mi-a spus ca nu e bun deloc pangasius si in plus am auzit ca este un peste exclusiv obtinut in laborator, in vietnam, nu exista in natura.
Andrica, poate imi dai si mie putina ambitie de la tine, vad ca papi foarte "cuminte".
Va pup pe toate!!!
Arime, spor la invatat pt examenul de maine
pupi
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 08 Mai 2009, 9:26 am

noi ne pregatim de plecare.
DANA_MI spor la slabit si te asteptam cu meniul zilnic si cu toate detaliile despre cum ti-a trecut ziua de azi Smile.
DEEA imi pare rau ca esti supi,nu stiu ce sa-ti spun,eu am familia langa mine si e usor sa dau sfaturi,mie niciodata nu mi-a placut sa fiu singura,asa ca te inteleg.o sa gasesti si tu pe cineva,asta cu siguranta si atunci va fi totul roz si pt tine kiss kiss .
am plecat,paaaaaaaaaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Vin 08 Mai 2009, 9:38 am

Deiutza, o zi frumoasa si plimbarica placuta! nu mai sunt supi acum, o cafea si o barfa mica cu fetele fac minuni rade, dar am ramas cu o senzatie ciudata Smile
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 08 Mai 2009, 9:45 am

eu ascult acum muzica dansanta greceasca si si asta face minuni,garantat,te ridica cu siguranta de pe scun :D. rock rock rock

am baut o cafea cu 100 ml lapte si zaharina si merg sa pap 1 ou fiert cu o feliuta de cascaval si vreo 5 feliute de castravete.sa-mi tina de foame pana la pranz cand pap o salata cu de toate si cu o felie feta.la gustare am zis lapte cu cacao si zaharina si deseara 400 g iaurt 0,1%.asta e planul,mai strict azi ca dupa ziua de ieri imi ia 3-4 zile sa ma dezumflu SadSad.

plec de la 64,9 KG ,e poate mai mult decat greutatea reala,dar dc asta zice cantarul asta zic si eu .


Ultima editare efectuata de catre deiutza23 in Vin 08 Mai 2009, 9:48 am, editata de 1 ori
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 08 Mai 2009, 9:47 am

an-deea eu am muuuulta celulita si se vede rau de tot, am un stil de viata cam sedentar si poate si dinaia
deiutza am sa revin diseara cu ce am papat azi, ieri am papat asa:
mic dejun 1 ou firt si aprox 30g cascaval
un baton cu susan si miere
pranz orez cu legume si putin gratarel aprox 100g
seara aprox 100 grame salata cu de toate si 200 g pastrav pane (la pane nu am papat pielitza)
la sfarsit am baut cam 500 ml limonada cam atat

kiss si spor
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Vin 08 Mai 2009, 9:55 am

Dana, pentru imbunatatirea aspectului pielii (reducerea celulitei) e foarte bine sa bei multa apa si sa renunti pe cat posibil la dulciuri cu zahar, multa sare, prajeli, etc. sedentara sunt si eu, nu prea ma atrage sportul.... dar de nevoie cred ca voi merge si eu la sala, ca vreau neaparat abdomen plat si brate frumoase Smile
Deiutza, dansul te si bine dispune, asa ca tine-o tot asa!! Smile . pana la urma e sigur, plecati in Spania in vara?
Dana_mi, daca vrei sa te apuci de Monti, iti pot trimite cartea pe mail, este important sa citesti versiunea lui, ca sa intelegi bine principiile dietei. rezumate ale dietei gasesti pe internet, dar si la topicul Dieta Montignac
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 08 Mai 2009, 10:00 am

da,plecam :D.zilele astea tre sa vb ci cineva sa ne ia bilete de pe net,ca am inteles ca liciteaza si gaseste mult mai ieftin.nu stiu inca perioada,dar dupa nunta,deci prin iunie iulie,ca in aug au ei concedii si poate vine cumnatul in tara.
acum fug,paaaa.
DANA_MI bafta,ai mancat frumos ieri,tine-o tot asa :D.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 08 Mai 2009, 10:17 am

buna fetelor kiss hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 08 Mai 2009, 10:17 am

ASTA ASCULT ACUM

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 08 Mai 2009, 10:36 am

deea vreau cartea, pe mail, te rog daca o poti trimite ar fii perfect fie pe mailul de aici!
multumesc deiutza, am sa revin si cu masa de azi, dar diseara
pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Vin 08 Mai 2009, 11:08 am

Dana, ai PM, nu stiu sa o atasez pe forum pupi
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 08 Mai 2009, 11:19 am

am trimis mailul meu
la tine pe pm, multumesc deea!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de an-deea Vin 08 Mai 2009, 11:30 am

Gata, Dana, am trimis Smile
spor la citit Smile
Sa stii ca Montignac este recomandat mai mult ca un stil de viata, decat ca dieta pe termen scurt. eu asta incerc sa fac si sper sa reusesc pana la urma
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 08 Mai 2009, 11:45 am

o sa reusesti an-deea wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 08 Mai 2009, 11:46 am

Multumesc deea, deocamdata sunt la serviciu si nu am acces la mail dar diseara am sa citesc, mersi inca o data, am inteles ca este un stil de viata, tocmai din acest motiv o si vreau, pentru ca mie nu imi plac curele cu mancat strict si vreau ceva ce pot sa mananc si sa am si rezultate! pupi hug
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 08 Mai 2009, 11:47 am

bafta multa dana wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Vin 08 Mai 2009, 11:57 am

Buna fetelor! pupi
Dana_MI16 bine ai venit la noi, aseara am uitat sa-ti zic m-am luat cu altele. Multa bafta la slabit! wink
Deiutza ma bucur mult ca azi esti mai optimista, tu n-ar trebui sa te stresezi prea mult pupi Asteptam poze cu Sori maine. In ce zona din Spania vrei sa mergi, cred ca ai mai spus dar am uitat.
Si noi ne gandeam sa mergem in toamna la portocale, in Valencia, pt 3 luni. Il las pe Stefan cu mama, nu stiu ce sa fac. S-ar putea sa nu mai am unde sa ma intorc la servici, zilele astea am vorbit cu o colega, se da afara incontinuu din ianuarie si sunt zvonuri ca in noiembrie pleaca firma de tot Sad
Ramo uite AICI link am citit eu de alocatie si indemnizatie, e chiar strigator la cer. Ei ziceau ca asa au facut legea de la inceput, eu n-am citit asa in monitorul oficial. Mie indemnizatia imi ajungeam cam la 7 mil plus alocatia 9, dar mai bine raman cu 8 de acum, decat doar cu cei 7 mil care reprezinta 85% Sad
Si noi ne pregatim sa mergem in parc la mama, dar am de mers 1 ora pe jos pana acolo Smile . Revin diseara!
Va pup pe toate!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 08 Mai 2009, 11:58 am

plimbare placuta livia hug pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Vin 08 Mai 2009, 12:28 pm

buna fetelor
ma bucur ca s-a mai animat treaba pe aici.
kiss sa va treaca supararile si indispozitia, celor ce au avut :D

Dana-mi Multa bafta. Si eu am supliform dar nu l-am mai folosit de mult. Ai o scadere spectaculoasa la burtica..woooa.
DAca faci ceva soprt poti sa te dai inainte cu crema apoi sa te infoliezi in folie alimentara, apoi itit iei o pereche colanti bumbac daca ai si .....go ! Eu am incercat Capsula de slabit de la Arpfarm ..cu multe emotii insa ca am auzit muulte lucruri urate despre ea.DAr sincer la mine nu se vede nici un efect negativ- o tolorez destul de bine. Si starea generala de sanatate conteaza :D

RAmo ..mai da ce tarziu te culci...si probabil te trezesti de dimi ...albinutza ce mai bee Nu te lasa pe-o ureche ca vine vara , si stii ca vara unele pers se mai ingrasa ( eu si tu boo )

Deiutza ma bucur sa te vad mai optomista si sa nu mai cazi in butoiul cu tristete .

Livia pupicei lui Stefan si sa scapati cat mai repede cu dintii. noi am avut chin doar la canini. Dar sincer mi-a fost suficient shot ...ca in rest nush cand i-au aparut. Bravo ca nu lasi bici Smile

Pupicei la toate...ca iar am uitat tot ce vroiam sa scriu, ma duc sa mai trebaluiesc prin casa .
Revin mai tarziu dapa ce imi da DAv voie...ca deja am tras o cearata cu el din cauza calc.Abia face 3 ani si vrea la calc ....uoff
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 08 Mai 2009, 12:50 pm

andreea- mersic sper sa vad si eu rezultate
livia-bine v-am gasit sunteti niste dragute
dana- multumesc de sfatul cu colantii, chiar ma gandeam ca ar trebui sa port ceva peste, dar nu stiam daca e ok
kiss
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Vin 08 Mai 2009, 1:35 pm

am fost si am cumparat macrou na na na wink fac o portie si la cumptor abia astept foame foame foame
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB