Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyLun 06 Mai 2024, 10:18 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

+42
macanetu
flori de camp
europolis
Andata
ancaanca
mama2008
Tigrisor
Floren
tantza_m
Giobsy
michelinebeaulieu
Danutzaaa
stejara
tomari
aurishta
dragan mirela
barbin
AcidoR
Karina33
irish05
ema
Gabica
Dorulet
Day
piciul
danniela
Gianina4ever
valentinadof
AlinaJ.Bijoux
Cristache
Geta_63
silva115
MagdaMarin
Greteledelweiss
Lumaria
Tache Marilena
lacrisel
Celya_f40
SilviaDumitrescu
bobitica
Giorgi
anna_sandu
46 participanți

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Gabica Vin 11 Iul 2014, 1:20 pm

da, eu îţi dau voie  rade 
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de lacrisel Vin 11 Iul 2014, 1:43 pm

Multumesc! Si voua va doresc multi multi ani de-acum inainte !
Cred ca eu o iau ianintea voasta... mi se inchid ochii si nu mai am nici un chef de munca.....

Sa aveti un we minunat si plin de ... ce vreti voi!
lacrisel
lacrisel
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 43
Localizare : Aici!!!!!!!!
Data de inscriere : 11/02/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Vin 11 Iul 2014, 5:14 pm

Si cum va ziceam.....tot pe metereze is...ce somn, ce plecat acasa.... dar acum ...o sa plec!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 11 Iul 2014, 5:32 pm

lacrisel 10 ani? eu nu diacut decat de la 50 de ani in sus . Asa ca...pune sticla de sampanie la pastrare sa ma cinstesti cand o sa faci cel putin 51 de ani . Pana atunci sa fiti sanatosi si fericiti. Sa va iubiti si  sa va acceptati reciproc greselile si defectele .


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Vin 11 Iul 2014, 8:10 pm, editata de 1 ori

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de ema Vin 11 Iul 2014, 5:36 pm

Bine v-am regasit !
M-am intors aseara de la soacra si plec zilele urmatoare in Romania Sper sa-mi tihneasca
Inca nu stiu unde voi hoinari ca al meu vrea la mare si in Delta iar eu vreau in Bucovina si in Maramures si mai ales as vrea sa stau mai mult cu ai mei
Piciule am vazut ca vrei cocediu la Paris Daca ai fi simtit ce duhoare era saptamanile din urma cand inca era cald, in Paris (au avut ceva probleme cu canalizarile), ti-ar fi trecut cheful de cafea repede, repejor. Mergi in munti (e superb), mergi prin orasele lor mici dar ia cafea la termos (6 euro cu croissant e cam scump si pentru ei) Smile 
Mi-a fost dor de voi
Day, am vazut ca ai trecut print-un moment dificil Sa fii sanatoasa si vesela asa cum ne-ai obisnuit

ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Vin 11 Iul 2014, 6:01 pm

Silvia, ce bine ai punctat "...Sa va iubiti si sa va acceptati reciproc greselite si defectele ."
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Vin 11 Iul 2014, 6:50 pm

Buna...ce-o fi Smile Buna sa fie,ca dimineata am ratat intrarea pe forum Smile
Azi m-am plimbat la capitala,am fost la pansamente,tot cu coada m-am intors(ufff deja e cam mult,mai suport pana marti si atunci apelez la maretul meu sexy-funny style sa conving medicul sa mi-l scoata),apoi la o clinica cu care are casa judeteana contract ,sa duc blocul de parafina,si apoi premiul Smile Iar am fost la Club Piranha Smile Ce-mi place locul ala....e locul fericit,cel fara ganduri,doar cu relaxare Smile Pentru cine nu stie,nu e club de-ala cu bountzy-bountzy,ci o terasa superba,intr-o oaza verde,unde poti bea o cafea inconjutara de pauni,gaini de matase ,privind crapi koi si ascultand doar ciripit de pasarele si susur de apa Smile
Nu o ratati daca aveti drum pe acolo,e un vis :D
Asa ca ziua fu buna,acum lenevesc(ha,ce,numai voi??)
Weekend perfect,fete harnicute Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Sam 12 Iul 2014, 7:46 am

Buna dimineata! Ce loc ne descrii, Day! Pare de pe alta lume si vad ca locatia e una banala ....ca sa zic asa.
O zi plina pentru mine. Spor si voua in toate!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Se spune in targ ca ceaiul verde e cel mai bun.....
Sincer te trezeste el, dar dcam la 30 de minute, dupa cel bei....cafeaua te biciuieste imediat!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Sam 12 Iul 2014, 9:25 am

Neataaaaaaaaaaaaaa! Ca bine zici,cafeaua-i sfanta Smile
De asta am si descris putin terasa,draga mea,chiar merita sa dati o raita pe acolo cand aveti ocazia,chiar daca pe harta arata.....nimic Smile
Sa avem un weekend insorit si fara vant Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 12 Iul 2014, 10:10 am

Buna dimineata
Am intrat sa iau putina energie de la voi ca nu mai pot. Imi vine sa ma jalesc cu vorbe. De o saptamana al meu darama la bucatarie si nu a facut nici jumatate.Vrem sa punem alta faianta si sa daramam o debara ca sa facem mai mult spatiu. N-am unde sa fac mancare, toata bucataria e la Adelina in camera si azi vine acasa... zid Praf numai zic ca toate sunt rosi Sad Si de dimineata imi spune ca nu mai e in stare sa continue ca e frant. Acum a venit vecinu sa il ajute la carat moloz si l-am rugat sa-mi gaseasca un baiat de heirup sa-mi termine de daramat ca ma prinde iarna in ritmul asta. E rau ca la bloc n-ai unde sa le duci, la curte le mai scoti si pe afara.
Recomandati-mi si mie pe unul cu muschi sa ma ajute la treaba...
Week-end placut!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de mihulmic Sam 12 Iul 2014, 10:56 am

Buna ziua de acum Smile
Ma numesc Mihaela si sunt noua pe forum.
Ma bucur ca v-am gasit.
Imi place sa impletesc si sa crosetez.
Ma bucur ca existati Smile
mihulmic
mihulmic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Localizare : Aici :)
Data de inscriere : 12/07/2014

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Sam 12 Iul 2014, 11:56 am

Neata. Va scriu de pe telefon ca mi-e lene sa deschid computadorul. Mihaela bine ai venit printre noi si sedere lunga dand din maini!
Day super locul. La mine ploua si bate vant. Prea rece pentru coasta. Parca vad iar paznicul cu manusi !!!
Azi is libera. Am spalat, gatit si trandavit. Ma duc sa intind rufe si la piata apoi. O sa fac o baie cu masaj cu cafea, mani si pefi si pensat. Zi de saloon pai nu???
Day fii fata cuminte ca doftorul stie ce zice. Lasa ca nu mori cateva zile cu codita. Dar drenajul e foarte important.
O zi faina doamnili!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Dum 13 Iul 2014, 7:42 am

Buna dimineata! La noi a venit vara!...era si timpul!
O cafea si o lene de duminica si un dor de duca pe carari de munte sau in valuri de mare! Numai bine!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Dum 13 Iul 2014, 9:42 am

Neataaaaaaaa! Ce cafea racoroasa!!!
Ieri mi-am luat inima in dinti si am pictat o bucata de gard,de fapt fundul garajului vecinului,ce se vede din terasa mea.Era un maaare panou de tabla ,negru si ruginit....hidos.L-am rugat pe al meu sa mi-l inverzeasca.si l-a vopsit-viteza,iar dupa amiaza mi-am pictat frunze si flori.E mult mai bine acum,ma uit la un panou inflorit,nu la aratarea neagra Smile
Sa aveti o duminica cu flori si soare Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Dum 13 Iul 2014, 10:01 am

'neata!
Am crezut ca ai vopsit tu ca te luam la ture! Asa la pictat te las ca sa te relaxezi, dar suna tare fain!!! Sotului tau ii place??? Noi am vopsit si pictat o data o camera si omul meu a inebunit prima data, ca daca vine proprietarul si ne face observatie??? Ce observatie cand ne-am mutat de acolo ne-au zis sa nu vopsim, sa lasam asa ca poate la urmatorii chiriasi o sa le placa. Cu siguranta proprietarilor le-a placut! Acum ma intreaba daca nenea Feng-Shui e de acord cu schimbarile  rade rade rade 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 13 Iul 2014, 10:03 am

Buna dimi, ieri am avut musafiri si si am stat cu totii. A fost frumos. Am primit niste hainute si ceva banuti care ii tin pt. mare.
Acum mama vrea sa faca poze la catei ca maine implinesc 3 saptamani si apoi poate mergem putin la strand iar dupa aceea mergem in comuna invecinata (3 km) dela noi la "Festivalul paradacilor" adica a rosiilor pt. cine nu stia ce sunt paradacile!!!
Afara insfarsit e senin si soare si asa va fi cam toata saptamana viitoare!!!
Va las inca o cafea dar de data asta cu dedicatie!!! 
pupi  hug 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 13 Iul 2014, 10:07 am

Buna dimineata!
Piciule, multam de cafeluta! Merge la sufletel dupa cheful de aseara. Vreau sa va spun ca am lasat casa balta si am mers la  petrecere. Silviu, prietenul Adelinei, ne-a invitat la un gratar cu ocazia terminarii facultatii. E omu inginer acu!!! Imaginati-va cum a fost un gratar cu 25 de persoane. A fost super distractie.
Mihaela, bine ai venit printre noi!
Day, ma bucur ca inveselesti tot ce este in jurul tau! Azi am avut timp si m-am uitat si eu pe site-ul de la Club Piranha. Super locatia, parca nu-mi vine sa cred ca e in Bucuresti. Daca ai imaginatie si bani poti face orice.
Danni, ma bucur ca iti faci timp si pentru tine. Banuiesc ca te simti fantastic dupa un asa rasfat. Eu n-am fost niciodata la un salon de infrumusetare, nici macar  pentru un pensat... zid 
Incerc sa fac ceva de mancare, sa vad cum o sa ma descurc ...
O duminica placuta tuturor! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de danniela Dum 13 Iul 2014, 10:16 am

Marilena, salonul a fost la mine acasa  rade rade rade rade  adica eu ma execut singura!!!! La pensat epilat mai merg si la salon, dar manichiura si pedichiura mi le fac singura.
Sa va fie de bine petrecerea!!! Se mai produc si ingineri??? Ca aveam impresia ca toata lumea vrea sa fie manager!!!! Felicitari prietenului si sa isi gaseasca un job banos repede!!!
La mine azi e zi de leneveala, asa ca numai pe aici o sa ma vedeti!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 13 Iul 2014, 10:59 am

Buna dimineata si de la Ploiesti.
Cam de multicel nu am mai baut cafeaua la propriu cu voi aici in virtual.  rade rade Ce aiurea suna, dar eu beau cafeau de adevaratelea iar voi sunteti cu mine doar virtual deci nu delirez  rade Si eu am azi zi de leneveala. Nu ca ieri nu as fi avut  wink 
Sa avem o zi frumoasa cu relaxare maxima!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 13 Iul 2014, 5:47 pm

Buna va spun si eu.Nu prea am mai avut timp sa postez dar de citit va citesc zilnic pe tableta seara cand bag copii la culcare.Ieri am lucrat iar azi am fost la un gratar cu socrii la padure.Poate reusim sa convingem soacra sa ne lase in concediu la mare,ii e frica ca daca raman singuri si le e rau noi ,nu suntem acasa,dar daca i se pune pata sotului meu tot plecam cu sau fara acordul lor. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Day Dum 13 Iul 2014, 8:28 pm

Ajuta si tu omul cu pata  wink Si daca tot o iei spre mare,vezi ca pana la Slobozia e o deviere de doar 15-20 km de la autostrada Smile
Hai sa va arat florile mele de pe gard,hahahah
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
si terasa pe care o iubesc Smile
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
No,stiu ca nu-i cine stie ce,dar pentru mine conteaza sentimentul de liniste pe care il am aici Smile ZEN ! Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de canadianca50 Dum 13 Iul 2014, 9:39 pm

Foarte frumos , as bea si eu acolo o cafea !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de firicel Dum 13 Iul 2014, 9:55 pm

Bravo,Day!E frumos gardul dar si terasa!  pupi 
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 13 Iul 2014, 10:54 pm

Frumous, frumous gardul Day!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de piciul Lun 14 Iul 2014, 6:43 am

Buna dimineata!
Day, multi ar dori o astfel de "terasa zen!" O cafea si un vis in mirosul florilor in zori de zi sau un pahar de vin in cantecul greierilor si lumina lunii...
Eu o sa-mi fac curaj sa stric ce am lucrat saptamanile astea....si am si blocat ...
O saptamana buna, tuturor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (41) - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (41)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB