Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Am primit un frumos cadou (1)

+21
AcidoR
Admina
MagdaMarin
tantza_m
gabriela1554
Giorgi
clodi
AlinaJ.Bijoux
duchess
gmiki1
i.xell
Dorulet
Angelica18
tomari
piciul
Celya_f40
MihaelaT
aurishta
CarmenClaudia
Gianina4ever
SilviaDumitrescu
25 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de i.xell Vin 23 Aug 2013, 12:38 pm

Sa le stapanesti sanatoasa Magda!!!!
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de gmiki1 Sam 24 Aug 2013, 8:40 pm

Sa le porti cu placere...La multi ani!
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 25 Aug 2013, 8:05 am

Sa le folosesti/porti cu placere!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de duchess Mar 01 Oct 2013, 6:29 pm

Sa le folositi cu placere!
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 02 Oct 2013, 12:29 pm

Subscriu la ce au zis fetele!!!pupi 
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de clodi Mar 15 Oct 2013, 11:38 pm

V-am admirat cadourile in liniste :D Sa le folositi cu placere!
Sunt restanta de multa vreme (de vreo cateva luni) cu un cadou primit cu ocazia provocarii de la Admina. Abia acum mai incep si eu sa recuperez din task-urile amanate. Mi-a placut fiecare lucrusor primit si toate si-au gasit loc in garderoba mea. Iar materialul este superb - poza nu ii face cinste - si deja il visez o rochie.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Admina Mier 16 Oct 2013, 11:58 am

Sa le folosesti cu spor si inspiratie, Clodi.
Dar... tu te scuzi de intarzierea de a le posta? Eu ce sa mai zic...Embarassed Le-am trimis dupa mai mult de un an, de la prima provocare.zid Am inceput sa pun deoparte cum s-a terminat provocarea si am terminat abia dupa un an. Eficienta sporita (fiind partial moldoveanca), vorba bancului:
Cite viteze are un moldovean ??? are 4 ...
Viteza 4 ...inset
Viteza 3 ...insetisor
Viteza 2 ...tat pi loc pi loc pi loc..
Viteza 1 ...razamat rade

p.s. daca nu le folosesti in forma asta, margelele si cureaua, le poti modifica dupa bunul plac si inspiratie.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de clodi Mier 16 Oct 2013, 4:43 pm

Admina stai fara grija ca nici ardelenii n-au vitezele mai bune rade ba dimpotriva (vorbesc doar in nume personal). Vorba bancului cu ardeleanul parasutist care numara 10 secunde pana sa deschida parasuta:
nooooo, si unu
nooooo, si doi...rade

Sunt restanta si la 'Stilul personal' dar o sa vezi ca se incadreaza bine cureaua si margele in garderoba. Multumesc inca o data pentru darul foarte cuprinzator love 
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Giorgi Dum 27 Oct 2013, 10:39 am

Eu am primit cadou bomboane "Bucuria " din Chisinau .Dementiale!Preferinta mea:Chisinaul de seara .
Pe langa ele un vin din renumita crama Cricova .Nu va spun ce savoare !Si sampania e un deliciu !
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si pe langa aiste toate am mai primit placinte de la vestita "La placinte".Miaaam!
Daca ajungeti prin Chisinau vi le recomand cu caldura.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de gabriela1554 Dum 27 Oct 2013, 12:33 pm

ma laud si eu. am primit prima mea bicicleta, dar sa nu radeti, inca nu stiu sa merg pe ea Embarassed [url=[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 27 Oct 2013, 5:30 pm

Gabriela,s-o folosesti cu mare placere!
Eu am facut un dar care a fost primit cu mare bucurie,mai ales ca a fost o participare colectiva(fiecare felie ascunde o surpriza de la cate o prietena):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iar servetul brodat l-am primit eu, de la o prietena de aici,de pe forum,careia ii multumesc din suflet.Nu e broderie,e arta!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de tantza_m Dum 27 Oct 2013, 6:19 pm

Sa le stapaniti sanatoase fetelor.
Giorgi, intr-adevar bomboanele "bucuria" sunt dementiale. Preferatele mele sunt Favorit si Clepsidra.
La vinuri nu ma pricep Smile
tantza_m
tantza_m
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 188
Localizare : chisinau
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de gabriela1554 Dum 27 Oct 2013, 6:21 pm

multumesc. Dorulet, foarte dragut tortuletul. ar merge bine ca marturii la nunta. Si eu as vrea sa stiu face asa ceva
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Angelica18 Dum 27 Oct 2013, 9:43 pm

Minunat tortul,Dora! Servetul cred ca stiu de la cine e.Sa te bucuri de el.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de piciul Lun 28 Oct 2013, 6:13 am

Minunat tort, Dorulet...deci cutii separate care contin o surpriza...nu o felie de tort?! Am inteles bine?
Sa va bucurati de daruri si numai bine in calea voastra!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 28 Oct 2013, 7:01 am

Da,tortul e format din 12 felii(cutiute)si in fiecare se ascunde o surpriza de la o alta doamna,in total 12 doamne au contribuit la surpriza,plus obiecte mai mari,de la alte doamne,asezate in colet.(E o idee pentru o petrecere cu 12 musafiri,de ex.)
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de gabriela1554 Sam 09 Noi 2013, 8:20 am

Ieri am primit cel mai frumos cadou cu ocazia Sf. Gavril. Logodnicul meu m-a dus la campionatul national de box pentru amatori (mor dupa box) si la poligonul de tragere. Am tras cu arma pentru prima data
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/url]
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 22 Noi 2013, 10:01 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Saptamana asta mi-am indeplinit inca un vis,am dat jos de pe raftul de vise cadoul meu de mos Niculae.Am muncit la micile comenzi de papioane,sorjat esarfe si incheiat colanti iar roadele se vad. 1leu+1leu=2. wink Am gasit oferta potrivita pentru buzunarul meu si am profitat din plin de ea.Saptamana viitoare imi voi primi oficial cadoul.wink 

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de danniela Sam 23 Noi 2013, 8:54 am

Sa o stapanesti sanatoasa Magda!

Sa va zic eu?? Am primit cadou de la dragul meu sot zid zid zid o masina de cafea, pe care EL si-o dorea nu eu. Dar cum pe 26 e ziua lui de nastere, o sa impachetez cutia si ii pun si funda roz si i-o dau de ziua lui. Amin.
Ca eu NU vreau masina de cafea, nu imi place cafeaua la masina, o beau de nevoie, iar el nu sta acasa sa bea cafea din masina respectiva.
Nu-i asa ca nimeni nu ma intelege???
Trebuia sa pun postul asta la loc de dat cu capul rade rade rade 
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Admina Sam 23 Noi 2013, 9:27 am

rade Ce tare!!! Ce baiat destept. Era curios cum iese cafeaua asa si ti-a facut un cadou care nu te intereseaza. Asa merita, sa-i dai mai departe cadou, tot lui. wink 
Magda, ti-ai facut un frumos cadou. Sa-l stapanesti sanatoasa si sa bei cafea mult si bine de la el.
De la cei de la care ai luat tu (banuiesc), la pontul Diadei, am luat si eu un aparat cu capsule. Face o cafea tare buna si tare (ma rog se gasesc diverse tarii si arome), pacat ca nu prea mai beau. Adica o data pe luna... cine stie cum. Poate-mi iau la pachet azi, ca am de stat 8 ore pe un scaun si sigur ma ia somnul...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de AcidoR Sam 23 Noi 2013, 11:49 am

Magda, sa stapanesti sanatoasa expresorul, ma bucur ca raftul cu vise s-a mai eliberat!
Danniela, cu urmatoarea ocazie exprima-ti clar si apasat dorinta, ca sa nu mai existe confuzii!
Eu ma laud cu ceva aparte, "imaginea" viitorului nepotel/nepotica, de la copilul cel mic si cu o excursie intre cantoane de la cel mare.
Din tot sufletul va doresc si voua sa ajungeti sa primiti asemenea cadouri de la copii!
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de diada Sam 23 Noi 2013, 12:00 pm

Admina a scris:.... pacat ca nu prea mai beau. Adica o data pe luna... cine stie cum. Poate-mi iau la pachet azi, ca am de stat 8 ore pe un scaun si sigur ma ia somnul...
dar de ce draga pacat ca nu mai bei? eu nu mai beau cafea de 6 ani si nici nu simt nevoia. Ma ia somnul ma culc rade bine, doar nu stau 24 de ore treaza. Mie mai greu imi este daca cumva pazesc copii noaptea de febra, in rest daca dorm si 4 ore dar dormite nu cu grija lor, nu am treaba cu cafeaua!

Magda, sa-l folosesti cu placere!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de danniela Sam 23 Noi 2013, 1:44 pm

A vrut sa zica pacat de masina cred......nu ca nu bea cafea!!
Acidor, nu vreau nici un cadou de ziua mea, nu imi trebuie nimic, sau daca imi trebuie ma duc personal sa imi cumpar, m-am invatat asta in ani si ani. Normal ca el si-a dorit masina. Ba mai incerca sa imi bage pe gat ca si mie imi place si imi doresc, de a trebuit sa ridic tonul la el si sa ii spun sa ma scuteasca de intrebari ca raspunsul va fi acelasi. Nu imi place si nu mi-am dorit-o, iaca!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Gabica Mar 10 Dec 2013, 9:56 am

Am primit un frumos cadou de la myky7robc
Setul format din bască şi fular + o pereche de ciorapi tricotaţi din lână moale pufoasă şi călduroasă + un ornament pentru Crăciun
Setul l-am cumpărat virând banii în contul Lorenei.
Îl postez aici pentru că, la cât este de frumos şi bun pentru mine îl consider un cadou de la myky7robc
Mulţumesc.
Fiica mea a probat aseară ciorapii a zis că sunt confortabili şi zâmbind mi-a comandat:
- Să înveţi să faci şi tu la fel!

Cum am deschis cadoul am şi făcut poza. Soţul meu a insistat să pozăm ciorapii pe broasca ţestoasă. E pernuţa favorită a Mariei.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />


Ultima editare efectuata de catre Gabica in Mar 10 Dec 2013, 4:51 pm, editata de 1 ori
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de danniela Mar 10 Dec 2013, 10:08 am

Gabica, ce frumoasa esti! Si ce bine iti sta!!! Sa le porti sanatoasa ca sunt tare frumoase!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Am primit un frumos cadou (1) - Pagina 2 Empty Re: Am primit un frumos cadou (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB