Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyIeri la 11:02 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

+79
PETRONEL@
cld
ikuta
eriliana
georgeta.prnic
kmn
elenaxx
dorinamisov
denis21
arielas
Larisa09
romaya
fiordaliso
fizicuta
Gabry_ela
cristinamihaela
corilex
mimy
Gianina4ever
alinutza_andrei08
Adina Grigoriu
Chirrox13
mimiady63
firicel
diada
oliviamar
diblaru maria
tinap
Admina
mnarcisa
Giorgi
ancaanca
Gabiuta
amoni
europolis
tantza_m
dorinami
onuca28
claudiana
Giobsy
barbin
virginia
sorinamircov
lucky
Kristina
tadok
mari42
piciul
rivka
irish05
Elspethalexia
ancabanu
stejara
Mickey
symos
valentinadof
vyky2010
MagdaMarin
Celya_f40
Ionela.Radu
greieras
culea mirela
voicu silvia
Tache Marilena
Day
Dorulet
victoriacus
ghita
AlinaJ.Bijoux
emmancita
bisisica bijuterii
Angelica18
clara birau
pufoi
CCristinaC
SilviaDumitrescu
danniela
ema
Serban Valentina
83 participanți

Pagina 11 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 18 Dec 2012, 6:48 pm

Marilena se vede ca am fost fete cuminti wink rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mar 18 Dec 2012, 7:21 pm

Asa e! L-am trimis pe Adi sa ia o udaura ca altfel rugineste aragazul! rade
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de piciul Mier 19 Dec 2012, 3:47 am

O zi cu noroc va doresc! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Dec 2012, 7:14 am

Buna dimineata! eeeeiii ce bine e cand gasesti cafeaua oe masa... Si pe deasupra si foarte frumoasa! Sa avem o zi buna!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de amoni Mier 19 Dec 2012, 7:19 am

Buna dimineata! o zi cu spor sa avem pupi
Silvi felicitari pt noua achizitie ! pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 19 Dec 2012, 7:41 am

Buna dimineata!
Silvia asteptam creatiile. Poate tu ai mai mult timp decit mine Smile
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de danniela Mier 19 Dec 2012, 7:42 am

Bunadimineata!!
Piciule multumim de cafeluta love Ce coronita ti-ai tras pe usa!!!
Finally au facut si ai mei bradul (de plastic) si eu ca bleaga intru pe usa si nu il vad zid zid zid de ar fi mic da e de 2 m.
Am facut fix 62 de sarmale, m-a ajutat si fata, le facea mai bine ca mine love si nu a facut niciodata. O sa le fierb in ajunul Craciunului sa fie bune atunci. Racitura la fel!
Sa aveti o zi faina fetele!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Day Mier 19 Dec 2012, 7:52 am

Buna dimineata!Mie mi s-a facut de dus cu colindul...inca nu-i vremea colindelor,nu-i asa?Mi-am facut si eu un bradut de 30 de cm,e un mare progres,nu am mai facut brad de cand nu mai am puiul,asa ca e semn bun Smile Pregatiri de Craciun n-am ce sa mai fac,mancaruri nu fac,ca obisnuim sa plecam pe la parinti,pe la socri,pe la nasi,si numai de carnaraie n-o sa mai avem chef cand revenim acasa.Asa,ceva light,o supa de pui si vreun peste la cuptor poate ca o sa fac,dar nu porc.Deci acum imivine sa colind Smile Cred ca o sa-mi vizitez o prietena care are un bar wink daca am curaj sa ies din casa pe crivatul asta....
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de danniela Mier 19 Dec 2012, 7:54 am

Day, citeste la ''articole interesante.. ''
Am de treaba da chef deloc, cine imi da un sut???
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Day Mier 19 Dec 2012, 7:59 am

Am vazut,Danni! rade rade rade Si am admis,mi-e leneeeeeeeeeeee Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Dec 2012, 8:01 am

Day daca te duci la bar si gaseti prietena si nu pe sotul ei sa o tragi de urechi si din partea mea wink Nu ca ar fi facut ceva rau, dar pe la noi asa se obisnuieste de zile dastea cum a fost ieri wink
Multumesc Amonico!
CCristina vrei sa-ti spun ceva? Inca nu i-am pus ata. Da ce zic eu pus ata nu am bagat-o in priza acasa wink Doar am scos-o din cutie sa o arat vecinei si nu am mai pus-o la loc. Am lasat-o langa cutie dat tot in tipla wink Am probat-o la priza la magazin, a impus acul de 3-4 ori, deci motorul merge Smile si cam atat. Acum dau zor sa termin o bluza (crosetata) Nu e cine stie ce dar m-am hotarat sa ma innoiesc in noaptea de revelion si mi-as dori sa o termin. Asa ca... masina mai are de asteptat pana o sa o tstez. Adica sa o pun la treaba ca de testat... ce sa testez la ea wink o masina de cusut acolo wink rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Gabiuta Mier 19 Dec 2012, 8:10 am

Buna dimineata tuturor kiss .
Silvioara bine dispuse cu noaptea in cap.Imi placi ! dama !Asa trebuie sa fim in ciuda vintoasei de afara ........detest iarna nu shot
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Dec 2012, 8:16 am

Gabiuta si eu detest iarna dar mai ales durerea de .... mijloc/rinichi (ca nu stiu de la ce se trage), durerea sacaitoare pe sub burta , dusul la wc destul de des incat sa fac febra musculara la maini lasand si ridicant jde hante care le am pe mine si mai ales jena pe care o am cand fac pipi. Ma scuzati de aceste cuvinte, insa... acum ce sa fac ca daca urlu cica cersesc cum zice pe la articole interesante wink Asa ca incerc sa/sa-mi induc o stare de bine. (uneori si reusesc)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Tache Marilena Mier 19 Dec 2012, 8:25 am

Buna dimineata fetelor!

Beau cafeaua repede cu voi si ma apuc de treaba. Am biroul plin de acte. Trebuie sa ma apuc de declaratii ca au modificat termenul si trebuie depuse pana pe 21 decembrie.
O zi frumoasa va doresc! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Day Mier 19 Dec 2012, 9:23 am

Inca o cafea calda de la mine,e cam vant afara si se raceste repede...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa avem pofta Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Dec 2012, 9:24 am

Drageloooor.... eu va pupi si ne scriem/citim mai dupa amiaza ca a venit M si imi ia locul wink
Paaaaaa

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Dorulet Mier 19 Dec 2012, 9:34 am

Buna dimineata!Multumim de cafea.Pot sa iau si suportul?E grozav.Ma duc la treaba,ca m-apuca anul celalalt.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4800
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 19 Dec 2012, 9:53 am


Buna dimineata , multumim de cafele buneee si aromate , si eu vin cu o cafea
calda spre fierbinte sa nu se raceasca pe vintul asta ... , ne-au avertizat la meteo ca dupa amiaza vine viscolul in Dobrogea de la bulgari... brrr brr .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]





O zi asa cum va doriti ! hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de rivka Mier 19 Dec 2012, 10:39 am

neata fetelor,nu stiam io de ce miroase asa fain a coffee cafa Merci multumim de tratatie
silvico trateazate draga si fate bn pupi
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de emmancita Mier 19 Dec 2012, 10:58 am

Neata!!!!Ce bine e la voi, la caldurica si cafelute!! hug
Silvia, poate ai vreo cistita, ia mergi la medic, iti da un antibiotic in doza de atac si in doua zile trece!De ca sa stai sa suferi?
La mine ploua maruntel, dar e caldut afara!! Trebuie sa ma duc sa cumpar un bie pentru o fata de masa si mi-e asa de silaaaa ( vad ca nu sunt singura fara chef de treaba!!)
O zi frumoasa va doresc!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de ema Mier 19 Dec 2012, 12:19 pm

Buna ziua ca nu mai e dimineata demult Am facut treaba pana acum si acuma stau cu voi la cafea Mi-au oprit astia apa pana la 14 asa ca am luat o pauza
Silvia eu m-am tratat ultima data cu Urinal Akut E natural dar pe mine m-a ajutat mult Si merg foarte bine tabletele cu albastru de metil (gasesti in farmacii)
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mier 19 Dec 2012, 1:24 pm

Buna, buna la orice ora cafeluta asta! Multzam day! pupi
Eu pe fuga, in mers, doar sa va imbratisez si sa vin de pe acum cu urarile de rigoare pentru sarbatori. Sunt in drum spre Polonia, si se pare ca acolo ne prinde Craciunul. N-are nimic, m-am inarmat cu sarmale la congelator, supa, cornulete cu rahat, vin, sampanie, palinca si gata....tolba cu colinzi nu lipseste wink
Bradulet (o coronitza de plastic) am, ce-mi lipsesc, sunt bomboanele de brad imbracate in staniol Smile
Va doresc din toata inima CRACIUN FERICIT! sa fiti inconjurate de iubire, caldura, sinceritate, sanatate multa!
Silvioaro,am auzit bine? Ti-a adus mosul masina de cusut? Sa o folosesti cu sanatate si spor. A mea zace de asta vara neatinsa zid Daca nu pot sa o iau la camion??? rade
Apropo de raceala ta, sare dura, incalzita si infasurata intr-un prosop de panza. Apoi o pui ori la burtica, ori la rinichi sau poti foarte bine sa te asezi pe ea( ca, closca pe oua wink )
Pe toate va imbratisez prietenie
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de ema Mier 19 Dec 2012, 1:30 pm

Celya esti o dulcica Sarbatori fericite cu multe, multe bucurii si tie Sa fiti sanatosi si sa fiti paziti de rele in drumurile voastre kiss
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de danniela Mier 19 Dec 2012, 2:58 pm

Celya, si tie la fel, ce ma bucur ca si tu esti cu sarmalele la congelator, credeam ca o sa rada careva de mine, ia uite-o si pe asta , face sarmalele cu o luna inainte!!!
Insa eu am o sechela din copilarie, noi fiind multi copii mama facea mancare multa de sarbatori, si facea saraca in ultimile zile si curatenie, si spalat, su varuit, era bolnava de varuit, plus mancare. In ziua de Craciun zacea de bolnava ce era, iar noi ne invarteam in jurul ei cu parere de rau, am fi vrut-o vesela sa se bucure si ea de tot ce facea. Dar nu facea mai devreme nici sa o tai. Mereu ii zceam ''hai mama sa facem curat cu o saptamana inainte, sa lasam doar mancarea pe ultima suta de m''. Nuuu frate ca se murdarea la loc zid zid zid
Acum la casa mea, nu ma omor deloc. Si ce bine e!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 19 Dec 2012, 7:02 pm

Cellya multumesc de urari si eu iti doresc sa te aibe in grija D-zeu, sa fii sanatoasa tu si toti ai tai, sa ia sarbatori vesele si fericite!
Danniela ce spui de mamata cred ca e valabil la toate mamele din acel leat wink Chiar imi spunea mama tare necajita ca nu a mai putut sa stearga geamurile si sa-si spele tocurile, desi locuieste la bloc si e singura deci nu are cine sa-i faca mizerie. Eu ... nu ma mai omor cu cine stie ce curatenie sau mancaruri multe, si asta ei nu-i place . Spune ca m-am facut puturoasa Smile

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (33) - Pagina 11 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (33)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 30 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB