Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

+104
MagdaMarin
dyna
Raluca Elena
mya21_ro
ionela07
Gabry_ela
r0na
Narnia
rivka
Angelica18
LadyK
elutzamicutza
Motzu
tinap
michelinebeaulieu
anc@
Karina33
Alma Mater
Adelle23
cristina07
sorinamircov
danae
Ionela.Radu
claudine
voicu silvia
AlinaJ.Bijoux
Gabiuta
irish05
lacridrumas
despina13cucli
Pui_dEuropolis
feliciagl
Andante
Larisa09
julix_2007
louise27
iriclau
Admina
mami jeni
luminitza79
wanna1687
sim23200
cocoleta
manuela29
mariao
Panea Laura
olguta cusma
greieras
andrei aura
CristineluG
bibitu
danniela
SilviaDumitrescu
valentinadof
corina corina
cocolina
vmir
cristina iosif
loriem77
annamarya
kitty_1973
Giobsy
annamaria26985
gabriela1554
invatatoarea
pisi
Alenia
tomari
Ginet
AlexaMary
victoriacus
liavas
piciul
snowflake
oanaraluca
-iulia-
Adorama
alexia
Lucia Ro
Mickey
mihaela-elena
barbin
Lilly
aurelia45
mari01
aurelia.c
alice_stefania
DANIELA.I
ivanutamihaela
cixinica
cris_io_mat
fulguta28
zsofia
MihaelaT
ancabanu
steauainserarii
ismi3ismi
emmancita
zylv
stoy
Elspethalexia
CCristinaC
ivanoiuadela9
diada
108 participanți

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

La cine vine Mos Nicolae mai devreme????? ne ajutati sa gasim castigatoarea? va multumim frumos tututror!!!!

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_lcap4%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_rcap 4% 
[ 20 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_lcap29%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_rcap 29% 
[ 147 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_lcap7%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_rcap 7% 
[ 34 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_lcap6%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_rcap 6% 
[ 30 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_lcap8%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_rcap 8% 
[ 43 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_lcap19%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_rcap 19% 
[ 96 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_lcap27%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Vote_rcap 27% 
[ 136 ]
 
Total voturi : 506
 
 

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Adorama Mar 27 Noi 2012, 7:49 pm

@ Giobsy: poate ca ai dreptate in ceea ce spui despre vot, insa cel mai mult influenteaza faptul ca inainte sa te autentifici, poti vedea rezultatul votului din momentul respectiv. Eu aseara l-am vazut, insa din fericire nu m-a influentat pt ca acel model nu a fost number one pentru mine.

Cat despre comentarii, niciodata nu m-a interesat sa le citesc inainte de a vota. Insa mi se pare foarte util sa scriem cui am dat votul, ca sa nu apara indoieli in privinta corectitudinii votarii.
Adorama
Adorama
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Localizare : prin zona
Data de inscriere : 05/04/2010

http://www.pulbere-de-stele.com

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de diada Mar 27 Noi 2012, 8:31 pm

Nu stiu cat de corecte sunt dar inregistrate sunt sigur!!! avem 278 de voturi pana la momentul asta, daca ar fi scris toti utilizatorii, am fi umplut cateva pagini bune.

Cine participa stie ce stres implica acest concurs. Oricum toate sunt frumoase si muncite. Daca urmariti concursurile de pe alte site-uri, cred ca ale nostre sunt cele mai stricte si cele mai comentate ca nu e bine asa sau asa rade

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de pisi Mar 27 Noi 2012, 8:59 pm

Si pe alte forumuri se lasa cu scandal exact ca aici la concursuri ,asta la noi in romania ca in alte tari nu e asa:)
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de olguta cusma Mar 27 Noi 2012, 9:18 pm

Interesante capele , cred ca nici mie nu mi-ar sta rau cu una , am votat si eu, felicitari tuturor , kiss
olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de danniela Mar 27 Noi 2012, 9:19 pm

Mie mi se pare corect sa votezi si atat. Si in nici un caz sa nu te inregistrezi doar pentru a vota cum se vede clar din concursul asta. Spunand vai imi place concurenta nr 12 e ca si cum i-ai atrage atentia acesteia vezi ca te-am votat. Toate concurentele muncesc enorm sa participe la concurs, castiga cea mai buna, dar nu e necesar sa apasam butonul mai mult.
Nu ma mira de ce multe din fetele de pe site nu mai participa la concursuri, desi au o activitate de invidiat pe forum. Nu uitati ca datorita celor pricepute multe dintre noi au invatat de pe acest forum, in loc sa veniti doar sa votati mai bine a-ti citi pe la ajutoare cate sfaturi utile sunt date.
Pisi are dreptate !
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Panea Laura Mar 27 Noi 2012, 9:24 pm

Foarte frumoase capele ! Felicitari concurentelor kiss
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de mariao Mar 27 Noi 2012, 9:57 pm

Este greu sa decizi care este mai potrivita, felicitari pentru toate concurentele
eu am fost incantata de nr 5 si sper sa nu se supere nimeni.
mariao
mariao
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de manuela29 Mar 27 Noi 2012, 10:03 pm

Felicitari concurentelor!
Sa le purtati sanatoase!
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de cocoleta Mar 27 Noi 2012, 10:16 pm

MIE MI-A PLACUT CONCURENTA CU NR.X, ESTE FOARTE BINE REALIZAT
Edit SilviaDumitrescu Nu mai scrie cu litere mari deoarece asta inseamna ca ridici tonul


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Mar 27 Noi 2012, 10:31 pm, editata de 1 ori (Motiv : ascuns numar concureta)
cocoleta
cocoleta
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : italia
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de sim23200 Mar 27 Noi 2012, 10:34 pm

Felicitari concurentelor! Am votat si eu insa nu am de gand sa mentionez cu cine. Nu mi se pare corect. Consider totusi ca ar trebui sa existe un juriu format din expertele in domeniu care sa poata aprecia profesionist si obiectiv fiecare detaliu.

Votul celor de pe forum ar putea ramane un vot de popularitate sau cum vreti sa-l numiti... care sa fie luat in calcul la stabilirea rezultatului final...(o simpla parere).
sim23200
sim23200
helper
helper

Numarul mesajelor : 12
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/07/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de cocolina Mar 27 Noi 2012, 11:05 pm

Apar la vot membri "al caror unic mesaj pe forum e aici" deoarece acesti membri, cum sunt eu de exemplu, sunt inscrisi de mult timp si doar urmaresc postarile, invata si pun in practica. Uitasem numele de utilizator si ghici ce:) Am vrut sa ma inregistrez din nou pentru ca mi-am uitat userul. "Acest forum nu permite inregistrarea noilor membri" Mda..deci nu suntem membri noi:) Iar votarea e cinstita:).
cocolina
cocolina
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : iasi
Data de inscriere : 03/08/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 27 Noi 2012, 11:16 pm

eeee ce sa spun ... de 2 ani, exact acum la votare v-a venit curajul sa postati . Spui ca ai urmarit postari dar uitasesi numele de uitlizator. Ma indoies a nu ai avut curiozitatea sa vezi si pozele pe care daca nu esti logat nu le vezi si numai ai citit ce se scria. Nu poti sa demonstrezi ca ai trecut pe aici macar odata pe luna in acesti mai bine de 2 ani de la inscriere. Daca tot votati macar aveti decenta si o faceti in tacere.
Scuzati iesirea dar prea ni se da peste nas si ni se rade in fata astora care suntem aici zi de zi.
Ps pomisesem ca tac dar nu am putut. Cred ca solutia ar fi sa nu ma intru pe aici pana nu se termina votarea suicid

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de cocolina Mar 27 Noi 2012, 11:24 pm

eram permanent logata pana mi-am reformatat pc-ul.Il scriam gresit.In fine, nu stau sa dau explicatii;). Si banuiesc ca votarea e pentru toti nu? S-a pus problema voturilor duble, asa ca va rog frumos sa nu dramatizati .Nu rade nimeni in nas si respect munca celor de aici. Si am dat mesajul nu pentru a ma lauda ca sunt membru de 2 ani, ci pentru a asigura faptul ca inscrierea nu mai este permisa.Poate cei care nu intram zi de zi , mai avem si servici si alte ocupatii, croitul fiind un hobby pe care apucam sa il urmam mai putin decat am vrea.
Multumesc.
cocolina
cocolina
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : iasi
Data de inscriere : 03/08/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de wanna1687 Mar 27 Noi 2012, 11:31 pm

Mi.as face si eu mai multe conturi, mai exact 7, sa pot sa acord cate un vot fiecarei participante Smile
Felicitari tuturor pentru capele frumoase pe care le.ati realizat, sa le purtati cu placere, amintindu.va cu drag ca le.ati realizat pentru concurs!
avatar
wanna1687
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 46
Localizare : -
Data de inscriere : 09/07/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de luminitza79 Mier 28 Noi 2012, 7:34 am

sim23200 a scris:Felicitari concurentelor! Am votat si eu insa nu am de gand sa mentionez cu cine. Nu mi se pare corect. Consider totusi ca ar trebui sa existe un juriu format din expertele in domeniu care sa poata aprecia profesionist si obiectiv fiecare detaliu.

Votul celor de pe forum ar putea ramane un vot de popularitate sau cum vreti sa-l numiti... care sa fie luat in calcul la stabilirea rezultatului final...(o simpla parere).
de acord.
luminitza79
luminitza79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 05/02/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de mami jeni Mier 28 Noi 2012, 9:09 am

Foarte frumoase toate modelele. Felicitari tuturor concurentelor. Votez concurenta cu nr. 2 pentru culoare, model si chiar daca seamana mai degraba cu o jacheta raglan se aseaza foarte bine si este ceva ce as purta si eu
mami jeni
mami jeni
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de diada Mier 28 Noi 2012, 9:19 am

Pentru ca si-asa-i rau si-asa nu-i bine ramane cum am stabilit la inceputul votarii. Nu mai editam nimic si joi la ora 24 o sa aflam castigatoarea.

Eu una abia astept, mult succes fetelor hug

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Admina Mier 28 Noi 2012, 1:19 pm

Felicitari participantelor pentru capele lucrate. Toate sunteti castigate, sunt foarte frumoase. ura
Multumiri Diada pentru organizarea concursului si arbitrarea comentariilor si "meciurilor". wink Flowers
Eu am votat si ma abtin de la comentarii, ca de obicei. Dar asta e parere mea, daca nu puteti avea o parere personala si va luati dupa alte persoane care spun cu cine au votat, e cam ciudat. Fiecare poate decide ce-i place si ce i se pare corect lucrat, singura... sper.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de aurelia.c Mier 28 Noi 2012, 1:49 pm

Am si eu o intrebare: de ce mi-a fost editat mesajul in cadrul acestui topic? Nici macar nu am fost anuntata. Am recitit regulamentul si am ajuns la concluzia ca nu am incalcat nici un punct al acestuia.
Solicit sa-mi fie adus mesajul la forma initiala; sau sa fie sters cu totul.
Multumesc.

Si ca sa nu fiu complet off-topic: Felicitari concurentelor/concurentilor! Ati muncit mult iar aprecierea se vede Smile Ati castigat cel putin o capa.
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de iriclau Mier 28 Noi 2012, 6:39 pm

Am votat si eu Smile ! Felicitari fetelor!!! Foarte frumoase capele !

kiss
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de louise27 Mier 28 Noi 2012, 8:09 pm

Am votat si eu, cu concurenta nr.2. ura FELICITARI TUTUROR.
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de julix_2007 Mier 28 Noi 2012, 8:32 pm

Am votat concurenta 5. Succes la concurs si felicitari participantelor. Castigatoarea va primi felicitarile la sfarsit.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Larisa09 Mier 28 Noi 2012, 8:59 pm

Am votat si eu. Felicitari tuturor concurentelor!
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Andante Mier 28 Noi 2012, 11:19 pm

Vazut! Placut! Ales! Votat!
Multa bafta, in continuare!
Andante
Andante
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 57
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 08/09/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de feliciagl Mier 28 Noi 2012, 11:44 pm

Felicitari tuturor! Foarte frumoase, deosebite, sa le purtati sanatoase. Mi-a fost greu sa ma hotarasc, putine concurente, dar au lucrat atat de frumos asa ca a fost o alegere dificila.
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 4 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB