Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyMier 08 Mai 2024, 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

+63
Alma Mater
valentinadof
irish05
Rica Mateiuc
cristina iosif
piciul
Ionela.Radu
Cristache
danae
ivanutamihaela
lucky
dorinamisov
Serban Valentina
Bijuterii Ramona
alinutza_andrei08
Liliana Solom
Mickey
mariliv
Flory53
andreea106
Admina
barbin
alinachiri
michelinebeaulieu
Gabiuta
europolis
alinuta96
logra
samo99ro
marya222006
clara birau
flori balteanu
MihaelaT
kitty_1973
crina68
ileana cosanzeana
mari01
sorinamircov
canadianca50
greieras
virginia
Chirrox13
MagdaMarin
danniela
emmancita
Celya_f40
ghita
tinap
victoriacus
AlinaJ.Bijoux
vyky2010
CCristinaC
ema
Dorulet
emilia
SilviaDumitrescu
Angelica18
Day
Dodo-pui
mnarcisa
pufoi
Tache Marilena
stejara
67 participanți

Pagina 10 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de CCristinaC Vin 02 Noi 2012, 12:25 pm

Daniela, bun venit in club! Si eu am de inchis luna si nu mai termin... Astept o amarita de factura care mi s-a spus ca o sa-mi ajunga marti zid
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de pufoi Vin 02 Noi 2012, 5:35 pm

Buna ziua fetelor!
La mine cald si frumos!
La multi ani sarbatoritelor:Uca si Virgi! kiss kiss
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Angelica18 Sam 03 Noi 2012, 8:38 am

Buna dimineata!Sa aveti un sfarsit de saptamana plin de bucurii.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 03 Noi 2012, 9:04 am

Angelica, multam de cafeluta!
O savurez si plec la bucatareala. Vreau sa-mi fac timp sa si lucrez ceva azi. Mi-a iesit prost raglanul la pulover si am lat-o de la capat. Trebuia sa iau lectii inainte de la ,,doamna raglan'' Crina nu te superi pe mine.... pupi
Am facut aseara doua randuri ca sa nu incep de sambata! Cine face si desface are tot timpul ce face!!! rade
Va doresc un week-end placut! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Sam 03 Noi 2012, 9:18 am

Buna dimineata!
La mine ploua de se rupe cerul! Acum vad ca s-a mai luminat putin dar la 8.30 cand am venit era negru, nu faceau fata stergatoarele. Si tre sa ma duc undeva si tre sa merg prin ploaie, nici umbrela nu am, iau de la o colega.
In alta ordine de idei, nu stiu ce am, aseara m-am asezat in pat ca ma simteam rau pe la 6.30, m-am trezit de dimineata! Am un cap de zici ca nu is eu.... Sper sa imi revin ca nu am timp de bolit!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 03 Noi 2012, 9:42 am

Buna ziua! Azi si eu prin zona. Intentionez sa termin inca o vestuta si daca o vrea D-zeu poate fac si o caciulica wink Ma dor picioarele de la genunchi (inclusiv) in jos de.....imi vine sa le tai Sad
Atentie in zona mea azi este sambata mortilor. Se face coliva si sa de de poamana, deci nu se spalata wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Tache Marilena Sam 03 Noi 2012, 11:16 am

Daniela poate te-a deocheat cineva si d-asta ti-a fost rau. Zi-ti in gand de 9 ori Tatal nostru si iti trece.
Silvia pt dureri iti dau mai jos o reteta:

,,Referitor la solicitarea d-lui Alexandru din Detroit , USA , publicată în F. AS nr. 1029, îi indic o reţetă care îl va scăpa de toate afecţiunile de care se plânge. Reteţa este foarte ieftină, uşor de preparat şi mai ales de folosit..
Reţetă: * Se cumpără din farmacii o sticlă de spirt sanitar de 1/2 l, în care se pun 2 linguriţe de sare grunjoasă (ce se foloseşte pentru murături, sare naturală, curată) şi 2 linguriţe sare de lămâie (se găseşte în magazinele alimentare). * Această combinaţie se ţine la macerat 6 zile. Se agită continuu, în fiecare zi, pentru topire şi omogenizare. În final, se filtrează conţinutul prin tifon. Se clăteşte sticla şi se reintroduce lichidul filtrat.
Cum se foloseşte: Locurile care dor se vor unge de două ori pe zi, la început, apoi, după scăderea durerilor (de regulă, durerile dispar repede), se repetă masarea până la deplina vindecare.
Nu se aplică pe răni sângerânde, nu se bea, nu se ating ochii!
Am folosit şi folosesc acest preparat şi l-am recomandat şi unor cunoscuţi care sunt mulţumiţi de înlăturarea durerilor pe care le au în articulaţii şi dureri musculare."
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 03 Noi 2012, 11:22 am

Marilena Multumesc! Mai auzisem de reteta asta insa... problema e cu ...folosirea ei wink La ora 12-1 noaptea cand ajung eu seara de seara in casa... nu prea imi mai arde de frectionat, ca sa nu mai zic ca in nici un caz de 2 ori pe zi zid As fi preferat ceva de inghitit repede si gata wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Day Sam 03 Noi 2012, 12:24 pm

Neata la pranz si de la mine,Dap,la noi se tine sambata mortilor,sau mosii de toamna:) Acum am picat de la cimitir,am facut de ieri coliva si azi la 7 eram in biserica.Sa fie clar,cred ca toata populatia muiereasca din cartier a fost azi in biserica,si e o biserica micuta....am stat cu coliva pe scarile spre clopotnita,nici gand sa ajung pe langa vreuna din cele 4 mese...in fine:) Apoi am mers la cimitir,am aprins lumanari,a tamaiat si am impartit de-ale gurii copiilor de pe acolo.Iar problema,nu stiu cum e in alte parti,dar pe mine ma terorizeaza gandul ca un milion de tiganusi(saracii...n-au nicio vina)vin sa ceara imparteala,si eu nu am timp sa raman cu gandurile mele...Trist..de ceva timp ii gonesc,si mi-e mila de ei,dar nu mai dau de pomana lor,tocmai pentru ca vreau sa o fac cu inima impacata,nu la cerere.
Gata,m-am racorit:)
Si la noi,Silvia,nu se spala DACA imparti si faci coliva,altfel nu are treaba Smile
Stiti voi cu bordeie si obiceie(haha),sau era cu bordeiuri si obiceiuri?O iau dupa Eba...claaaaaaaaar Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 03 Noi 2012, 1:36 pm

Day chestia cu aglomeratia, galagia si cerutul pomana ma face si pe mine sa nu prea ma duc (decat daca e musai, obligatoriu si strict necesar) la biserica in zilele cand se duce toata lumea. Prefer sa merg asa..... cand imi vine mie, cand simt nevoia sa fiu doar eu cu El (sau cu mine wink ), sau eu cu cei pe care nu -i mai pot vedea fizic dar pe care ii stiu ca-mi sunt aproape de oriunde a fi ei. De spalat eu ma feresc sa spal in astfel de zile chiar daca eu personal nu fac coliva macar sa nu dau de pomana laturi - e gandirea mea proprie si personala wink
Eiii cred ca am intrat in subiectul pentru alt topic si acus vine Magda si ne bataita

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Day Sam 03 Noi 2012, 1:57 pm

Uite,dau o ciocolata calda ,sa revenim la ale noastre Smile Una a Magdei si una o impartim toate,k?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de pufoi Sam 03 Noi 2012, 2:01 pm

Buna ziua si de la mine fetelor!
Iar e pranzul, ce sa-i faci?
Ce repede mai trece ziua....
Eu nu mai inteleg nimic cu sarbatoarea asta: e pentru toata lumea sau se tine doar la catolici? E cu cruce rosie? Ca eu voiam sa incep rasfatul meu de toamna.Sper sa ma lase baietii mei, ca unul vrea iar filmari si altul e mai mult mort decat viu!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Day Sam 03 Noi 2012, 2:13 pm

E obicei ortodox,nu stiu daca e sarbatoare cu vreo cruce,si poti sa incepi tot rasfatul din lume :)Of...baietii astia Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 03 Noi 2012, 2:15 pm

pufarino nu stiu cum o fi la catolici dar la ortodoxi se face pomenirea mortilor. Nu stiu cum e in calendar car regula ne scrisa e sa nu speli rufe, sa nu faci laturi adicatelea wink De cusut, crosetat, tricotat u stiu ca se poate .
Day portia mea de cioco calda e la funs is cum nu am rabdare sa bea toata lumea care e inaintea mea... wink u imi beau partea mea rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de alinuta96 Sam 03 Noi 2012, 2:29 pm

Buna ziua tuturor!
Intradevar,cu pomenirea mortilor ne-am agitat si eu cu mama azinoapte.
Am facut sarmale,2 feluri de chec,prajitura cu branza,pulpe la cuptor foame ...eu nu am rezistat decat pana la 1,dar mama a stat pana la 3 dimineata cascat ...si la 8,hop la biserica ametit
alinuta96
alinuta96
helper
helper

Numarul mesajelor : 48
Varsta : 28
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de pufoi Sam 03 Noi 2012, 2:42 pm

Multumesc frumos Silvia!Asa imi aminteam si eu, dar ca sa fiu sigura am sunat-o ieri pe mama si mi-a zis ca se tine sarbatoarea numai la catolici.Saraca mama...inca nu si-a revenit de pe drum.A fost o luna la munca la Roma si s-a intors in tara cu o masina care cara termopane si in care ploua. Se vede treaba ca nu si-a revenit inca: are trei zile de cand e acasa. rade
Aici se tine sarbatoarea asta. deci se tine si la catolici si la ortodocsi, daca ar fi sa trag o concluzie.
kiss
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Sam 03 Noi 2012, 5:59 pm

Ufff si eu spal de zor dar nu am impartit nimic si nici nu o sa impart. Chiar am uitat pur si simplu!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Angelica18 Sam 03 Noi 2012, 6:37 pm

Vad aici multe discutii despre ziua mortilor.La noi se tine in fiecare an la 1 noiembrie.Se duc flori si lumanari la cimitir.Vine preotul si tine slujba.Asta se intampla seara,iar cimitirul,parca,e in flacari.E plin de flori si lumanari pe toate mormintele,dar n-am vazut pe nimeni sa dea pomana,iar la noi nu se face coliva.Unii zic ca obiceiul e preluat de la unguri,dar il tin atat ortodocsii,cat si catolicii.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 04 Noi 2012, 7:26 am

Buna dimineata,la noi se merge la cimitir,desi e pomenire catolica si reformata.Insa,e ultima data in an cand mai poti pune o floare la mormant, ca vine iarna.Comemorarea mortilor la noi e in sambata lui Lazar,a Floriilor.
Cu slujba si parastase,dar fara pomana(in afara de partea mare din parastas si vinul care sunt ale preotului).
Buna dimineata,somnoroaselor,luati o cafea,sa va fie duminica frumoasa!
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Dum 04 Noi 2012, 7:40 am

Buna dimineata!
Eu sunt cu o ora inaintea voastra!!! Noi nu scimbam ora, dar am lenevit in pat pana la 8. Am udat florile am facut cafeaua, micul dejun la fecior si acum stau la cafea.
Ploua cu bulbuci, nu stiu ce-o sa facem azi.... Astept sa se trezeasca mandra sa si sa hotaram....
O duminica calda va doresc!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Dorulet Dum 04 Noi 2012, 7:49 am

Am inteles ca va fi o toamna extrem de ploioasa.Deocamdata,la noi e ceata.Stau in casa,poate ma apuc de un copacel,ca mi-e dor sa mai infasor margelute pe sarmulite.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de danniela Dum 04 Noi 2012, 8:00 am

Eu m-as baga la niste cutii, dar sa vad starile din casa!!!
Dorulet spor la margelit. am vazut lucrarile de la tatting absolut superbe!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Day Dum 04 Noi 2012, 9:10 am

Buna dimineata!Ce de planuri de treaba aveti,mai fete!!!!De-alea de stat degeaba nu stiti sa faceti?Planuri adica Smile Eu asta am in program.Sa stau si sa ma simt bine Smile Familie,tv,un afternoon nap,sa treaca si ziua de azi,abia astept sa fie iar saptamana,si sa intru in mana cu fimo Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de europolis Dum 04 Noi 2012, 9:26 am

Buna dimineata pupi !
Eu am "terminat" pana acum actele pe luna trecuta si pentru moment scot catelul ca ii da vezica pe dinafara.
Dupa...nu mai stiu, dar n-am chef de nimic wink
PS: asta e o zi "libera" uitasem ca trebuie sa ma duc la inventar rade


Ultima editare efectuata de catre europolis in Dum 04 Noi 2012, 9:27 am, editata de 1 ori (Motiv : cap patrat)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de virginia Dum 04 Noi 2012, 9:38 am

Bun gasit, fete dragi!!!!!
Va doresc o zi excelenta, de relaxare totala!!!!
kiss
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (32) - Pagina 10 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (32)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB