Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyMier 08 Mai 2024, 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

+62
georgeta.prnic
LORIMAR
europolis
ghita
dorinamisov
Lucia.BlueFlower
iuliana72
crina68
roxy29
MihaelaT
emmancita
piciul
ema
rivka
tomari
lucky
Gabiuta
cristina iosif
clara birau
rdelia
michelinebeaulieu
iolandageorgeta
Serban Valentina
alinutza_andrei08
lika
violetas
mimiady63
Dodo-pui
safir
Angelica18
Uca
dorina64
denis21
carcriv
sorinamircov
Crissy86
firicel
Giobsy
vyky2010
monique1977
IOANA 80
SilviaDumitrescu
betymi72
carmenco
tinap
virginia
diada
danniela
ivanoiuadela9
Dorulet
ikuta
Chirrox13
gabyd
samo99ro
cld
lennny
Day
CCristinaC
MagdaMarin
pufoi
AlinaJ.Bijoux
amoni
66 participanți

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de Day Vin 13 Apr 2012, 9:35 am

[ dar faina coapta umpluta cu faina fiarta...... parca n-as mai face.
[/quote]
M-ai terminat cu replica asta! rade
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Apr 2012, 9:36 am

Si eu faceam ca tine Silvia si mai adaugam in faina fiarta ceva nuca tocata si marginile de la nuci!! Mai era o reteta cu unt numai dar mie aia mi s-a parut pretentioasa.
Eu parca nu am nici un chef de Paste, oare vine?? scratch
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ikuta Vin 13 Apr 2012, 9:36 am

M-am uitat acum sa vad cum va fi vremea in zilele urmatoare.Dezastruoasa!Sambat, duminica, luni si marti se anunta ploi,cel putin la noi la Cluj.Ce chef mai am sa mai aspir si sa mai bibilesc un pic prin casa, cand ma gandesc ca luni pe timpul ala mizerabil vin udatorii.Da, ce sa fac, asta este!Dupa ducem covoarele in curte le batem si le spalam si atunci facem iar o curatenie mare!
Silvioaro eu la nuci foloseam reteta asta:400 grame de zahar se arde, si se adauga 4 linguri de faina amestecate cu 600 ml lapte,dupa ce se ingroase se adauga o margarina sau un unt si 200 grame de nuca macinata kiss


Ultima editare efectuata de catre ikuta in Vin 13 Apr 2012, 9:41 am, editata de 1 ori
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Apr 2012, 9:38 am

Pai mai bine faci curatenie generala dupa Paste Ikuta!!
La noi a plouat aseara cu bulboci, nu vedeai in zare. Copii luasera paturi, perne si alte acareturi si stateau tolaniti prin sufragerie, in tricou si pantaloni scurti, dar aveau sosete rade
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 9:40 am

Day pai nu e asa fata?
Ikuta da ce atat bibilit draga? Ca doar nu au trecut turcii de saptamana trecuta pana acum....

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ikuta Vin 13 Apr 2012, 9:43 am

Ai dreptate Silvioaro , nu au trecut turcii dar am mai facut eu flori rade Vezi mai sus ca ti-am dat reteta de crema de la nuci
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de Day Vin 13 Apr 2012, 9:43 am

Da,mai Silvioara,dar cum poa'sa sune!Iti multumesc mult,azi pentru mine e o zi tampita rau,n-as fi crezut ca poate cineva sa ma faca sa zambesc,nicidecum sa rad in hohote Merci
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de dorina64 Vin 13 Apr 2012, 9:44 am

Buna dimineata fete harnicute.zice provincia rade sugestie pentru umplutura nucilor Silviei : frisca amestecata cu nuci macinate ,zahar si ceva arome.
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de virginia Vin 13 Apr 2012, 9:50 am

Buna dimineata, fete dragi!
Sar'mana de cafea ca a fost tare gustoasa.
O reteta usoara si ieftina,
Silvia, umplute cu nutela amestecata cu nuci sau alune(cel mai ieftin si mai usor) wink
Va sarut si sa aveti spor hug
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 9:56 am

Day ma bucur ca am reusit sa te fac sa razi pupi
Ikuta e cam aceasi cu ce stiam eu numai ca in loc de cacao tu zici de zahar ars wink
Dorina scratch oare sta lipite cu frisca?
Virginia retin ideea Sar'mana (desi... intentionez sa fac compozitie dubla si ies destule si nu stiu daca imi ajunge o galetuie de nutela rade )
Dar daca mai stau pe aici... o sa fac nuci la pastele cailor rade
L.E 1+1 face 2 ia sa-mi misc eu dorsalul la treaba de aci wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de dorina64 Vin 13 Apr 2012, 11:50 am

Silvia stau lipite pentru ca pui nuci multe ,frisca e asa sa tina nuca la un loc , faci la ochi amestecul dar sa nu curga crema. In plus crema asta inmoaie cojile si ies bune,faceam si eu cand eram mai tanara acu ...las pe altii rade ,

dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de pufoi Vin 13 Apr 2012, 1:19 pm

Buna dimineata la pranz!
fetelor la mine e o vreme, de-ti vine sa lasi pe mai tarziu.
Ikuta am ras de dimineata:tu ai zis ca vrei sa faci si un blat si eu am inteles ca vrei sa faci si un baiat!
Silviuta pune , te roaga fata, reteta cu nuci , ca am luat si eu forma noua.
ieri am facut negresa cu ciocolata amaruie, ca nu am avut tomblerone, de aia si azi trebuie sa o prestez iar. a iesit o bunatate, pacat ca nu prea inalta.
Crinuto saru'mana de sugestie.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Apr 2012, 1:47 pm

Pufi ai gasit forma de nuci la Italica??? Am niste prieteni care isi tot fac piata de pe acolo, oare nu li s-o lega o forma si lor de maini???
Eu aveam in Ro, dar cine stie pe unde mai este. Cu drag le faceam, chit ca stateam ore indoita de sale!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de pufoi Vin 13 Apr 2012, 2:02 pm

Dani nu am gasit aici!
e din Romanica. am cumparat-o de la tiganii care vand ceaune si chestii din astea.
am avut tot felul de forme de la mama, dar au disparut in mod misterios!.
cred ca le gasesc pe la cumnate, daca le caut.
aste e o forma moderna, cu de toate: nuci, ciuperci, ghinda. wink
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Apr 2012, 2:11 pm

Aaaa, ei atunci lasa ca vin si eu la Romanica si o sa imi cumpar, asa. Eu am pe aia de waffle, electrica, ma gandeam arabilor nu le plac nucile sa faca si pentru nuci rade si fac faguri, reteta de-a noastra. Normal forma e ca o inimioara. Dar se coc repede!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de pufoi Vin 13 Apr 2012, 2:16 pm

si wafele sunt suuper bune, cu o crema de cioco sau lamaie...
depinde ce iti place mai mult.
am o foame... ma duc sa fac o fasolica cu gogosari si o varza calita acra cu mamaliga si ardei iuti.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Apr 2012, 2:24 pm

Pufoi reteta de nuci dupa care fac eu am pus-o [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ema Vin 13 Apr 2012, 2:36 pm

M-am intors de la cumparaturi, imi fac o cafea tare si ma apuc de pregatit pentru Paste Curatenie am facut dimineata, deci am scapat Am ceva rufe de calcat dar le las pe mai tarziu
Vopsea de oua nu am vazut nicaieri (aici sunt musulmani), deci nu vopsesc oua Am sa fac niste aperitive si niste friptura de vita (miel si pasca cu ciocolata am avut duminica trecuta cand iubitul meu a avut Pastele)cu ceva garnitura si poate un cremsnit (fac eu foaia dupa o reteta mai simpluta) Oricum mergem la manastire la Deceani (e pazit de KFOR, dar exista ceva riscuri mai ales ca noaptea trecuta au fost conflicte armate)
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Apr 2012, 2:39 pm

Ema, nu ai food color???? Eu cu aia fac!! Otet si pun din aia cat mai multa, se ia cand ne transpira mana pe oo dar.... sunt frumoase si gata!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ema Vin 13 Apr 2012, 2:48 pm

Daniela, iti spun sincer ca de cate ori merg la cumparaturi ma uit ca tampita la ce cumpar Totul e scris in albaneza si nu pricep nimic Mai vad si eu ce seamana cu ce exista pe la noi in Romania
E o tara in care nu prea gasesti mare lucru Sau m-am obisnuit eu rau....
Multumesc pentru sfat Am sa vad maine intr-un market mai mare Daca nu...cu atat mai bine pentru fierea mea care uraste ouale
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Apr 2012, 2:52 pm

Ema, te inteleg asa bine, am trecut si eu prin asta!!! Aici le gasesc la raionul cu esente si tot felul de fructe uscate, pudre pentru creme, ciocolata de menaj. De obicei sunt prafuri in cutiute mici. Iti spun asa ca indiciu, poate te ajuta cumva love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ema Vin 13 Apr 2012, 3:06 pm

Deci ma uit dupa praf si nu dupa vreun lichid colorat Il dizolvi in apa rece sau il pui asa cum este?
Sa-ti povestesc ceva La inceput, am vrut sa fac paine de casa si aveam nevoie de drojdie Ma duc la magazin, ma benoclez pe la tot felul de pliculete, totul scris numai in albaneza. Vad eu ceva care avea un desen cu un strugure si inauntru era o pudra Zic bucuroasa: asta e Astia fac aluat ca pe vremuri cu drojdie de la vin Ajung acasa si ma mai uit inca o data pe plic inainte de a face prostia Citesc cuvant cu cuvant in speranta ca gasesc ceva care samana cu vreun cuvant cunoscut Si gasesa: metabisulfit Deci era pudra de oprit fermentatia vinului
Am gasit mai tarziu drojdie uscata de la dr Oetker si mi-am facut o provizie

ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de danniela Vin 13 Apr 2012, 3:15 pm

rade rade Asteptai tu sa iti creasca aluatul mult si bine.
Nu, eu pun apa la fiert cu otet si cand e fierbinte destul pun vopseaua, oule le fierb separat inainte si doar le transfer in vopsea. Pune otet un pic mai mult sa fixeze vopseaua.
Fati o lista cu numele in albaneza si cand mergi la cumparaturi vezi daca se aeamana cu ce ai scris tu pe hartie si bagi la cos!!! Nasol sa nu cunosti o limba, dar lasa ca inveti tu!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de ema Vin 13 Apr 2012, 3:27 pm

Nu mai raman decat pana la sfarsitul lui iunie Asa ca departe de mine sa invat albaneza sau sa traiesc aici unde se simte tensiunea in aer si unde nu e zi in care sa nu se buseasca cu sarbii
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de carmenco Vin 13 Apr 2012, 4:34 pm

Ema, dar hartie creponata nu gasesti? O tai patrate, pui hartia in otet apoi infasori oul. Il desfaci dupa putin timp si e foarte frumos.
Eu astept sa vopseasca mamaie ouale apoi fur cutiile cu vopsea si le fac si eu.

Am facut destule de azi dimineata, inclusiv curatenie la cabanuta. Copiii mei fac chefuri acolo (asa, fara sa stim noi) si gasesc mereu mizerie. Imi statea pe creier ca nu am ajuns sa curat. Acum ma duc sa pun la fiert pt drob si poate fac rulourile... sa vad daca mai pot sta in picioare
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (27) - Pagina 21 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (27)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB