Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea nr.26 - Texture plate

+11
firimitura
Lucia.BlueFlower
Dragonfly
ador.mita
JuiCy
ancamm
Handmade DEEA
loriem77
MoniKozi
darkpoke
Carmen's
15 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Dum 11 Mar 2012, 9:26 pm

MoniKozi, bratara si medalioanele cu nasturii sunt preferatele mele. Felicitari. Originala, ca de obicei!
Deea, eu smirgheluiesc cu setul acela de la Fimo (pe care n-am sa-l mai cumpar, ca deja ma lasa), si cu smirghel pt tinichigerie auto, de granulatie 1000 si 2000. Trebuie sa-mi iau si mai aspre putin, similare leor de la Fimo.
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de loriem77 Dum 11 Mar 2012, 9:52 pm

si eu am facut o matrita.... dar pur si simplu nu am cind sa o folosesc.
foarte frumoase lucrarile de pina acum!
loriem77
loriem77
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 316
Varsta : 46
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/09/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Carmen's Dum 11 Mar 2012, 10:31 pm

Foate frumoase lucrarile. Din pacate nu reusesc sa fac extragerea ca mi-a murit acumulatorul la aparatul foto si nu-mi gasesc incarcatorul nici neam. Maine dimineata plec din localitate si abia mai pe seara daca am sa reusesc. Asa ca ca va rog mult sa ma mai pasuiti o zi, sau daca se ofera sa faca altcineva extragerea in locul meu, chiar nu ma supar.
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Dragonfly Dum 11 Mar 2012, 10:40 pm

Carmen, eu propun sa mai prelungim nitel provocarea, pana te intorci. Suntem cel putin 4 persoane (nikkole,darkpoke, loriem si eu) care n-am apucat sa ne inscriem.
Daca doresti neaparat sa o inchei azi, eu te ajut cu filmarea, cu cea mai mare placere.

Uf fetelor am scris cateva ganduri pentru fiecare insa am apasat aiurea o tasta si m-am trezit pe o pagina in urma, cu 0 cuvinte. Revin !!!

edit later :
ancamm apreciez ca ai dat pandantelor forme mai aparte Smile eu de exemplu sunt comoda si folosesc mereu mereu cuttere. Imi face cu ochiul cel din mijloc, textura-spirala e draguta, la fel si steluta care.....lipseste Laughing

deea practice makes perfect !!! cred totusi ca ar fi mers mai bine un acrilic maro mai inchis sau chiar negru...

MoniKozi bratara ta chiar atrage multe priviri, textura+acc metalice+acele margelute+ combinatia dintre turcoaz si auriu alcatuiesc un accesoriu pe masura.

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

flower Blog Accesorii & Machiaj  : http://dragonfly-accessories.blogspot.com/
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Carmen's Lun 12 Mar 2012, 8:47 am

Ce bine Smile Eu in 3-4 zile sper sa ma intorc acasa. Oricum am net si va urmaresc in continuare. Daca mai sunt doritoare sa participe, atunci mai prelungim provocarea. Spuneti voi cat timp si cand este gata. Intre timp mi-am gasit si incarcatorul la aparatul foto wink
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 12 Mar 2012, 9:05 am

hmmm... deci voi smirgheluiti piesele? eu le modelez doar inainte de coacere, ca dupa mi-e frica sa nu ramana cu urme de la smirghel. Ma rog, sunt la genunchiul broastei. Voi faceti chestii taaare profi, iar eu ma bag ca musca-n lapte.

Va multumesc pentru aprecieri.

Anca, din modelul cu nasturii am facut doar un singur medalion. Am pus poza odata cu matrita si apoi singur. Asa, petnru impresie artistica Smile Sincer acela a 'iesit 'pe parcurs. Ca nu trebuia sa fie asa, dar cand am decupat rombul interior s-a rupt 'rama' si a trebuit sa improvizez :P Trebuia sa fie doua piese: una patrata cu rama 'patata' cu rosu, iar cealalta cu rombul patat cu rosu. Dar na, a iesit asta Smile Presupun ca piesa stia ca nu sunt 'fan' al patratului (ca forma). De obicei evit patratul: fie il fac romb, fie ii stramb putin colturile. Oricum cred ca l-am stricat cu agatatoarea pusa tot din fimo.
Si o chestie foaaarte ciudata: la baza argintie am folosit fimo argintiu in 2 straturi: unul decupat aplicat peste unul nedecupat. Si foarte interesant ca pe margine se vede o diferenta de nuanta. Cel de jos are o tenta mai inchisa. Oricum, e nesmnificativ (cum zice prietenea mea: apai numai tu vezi chestiile astea).
hug
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Lun 12 Mar 2012, 10:17 am

Moni, eu vorbeam despre ultima fotografie postata de tine. La cel care zici tu, agatatoarea din fimo cred ca se poate taia. Eu mi-l imaginez pe snur.
despre smirghel, pot sa-ti spun ca nu lasa nici un fel de urma daca folosesti din acela pt, tinichigerie auto, care se foloseste in mediu umed si folosesti 3-4 granulatii, dintre care cea mai fina trebuie sa fie neaparat de 1500 sau 2000. Incearca si ai sa vezi diferenta. Merita.
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 12 Mar 2012, 10:35 am

A..... m-am prins.... despre 'amfiteatre' vorbesti. nasturii chiar arata ca un amfiteatru Smile da, au iesit frumos. La acelea am folosit pulbere aurie.

Deci tu zici sa folosesc 3-4 feluri de smirghel. nu doar 1. si tot pe mediu umed? adica trebuie sa lucrez si cu apa la smirgheluit?

multumesc pentru informatii. hug
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Lun 12 Mar 2012, 10:52 am

Da Moni, despre amfiteatre vorbeam. Nu ca primul pandantiv nu ar fi dragut, dar amfiteatrele imi plac chiar mult de tot. Chiar par metalice.
Si da, la smirgheluit pui apa calduta si putin detergent lichid de vase intr-un castron, bagi acolo smirghelul (eu am taiat in vre-o 6 bucati coala A4) si piesa nefinisata si-i dai bataie. O sa vezi ce fin iese. Dupa ce termin cu smirghelul, eu le mai lustruiesc putin cu o bucata de jeans alb si deja prind un pic de luciu. Nici nu mai ai nevoie de atata lac dupa aceea.
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 12 Mar 2012, 11:08 am

Merci

oh boy.... ce de munca... de-aia la voi ies cum ies piesele Smile

multumesc pentru sfaturi. sper sa am vreme sa le pun in aplicare. hug
sporuri
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Lun 12 Mar 2012, 12:32 pm

Moni, asta in nici un caz nu poti sa aplici la texturi, ca se duc naibii. Doar la ce vrei tu sa fie fin si lucios, sau pe ici colo sa mai stergi niste amprente daca e cazul. Si cu mare placere. Si eu am aflat chestiile astea citind pe la fetele cu ani grei de fimoit in spate. Si eu sunt inca destul de incepatoare.
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 12 Mar 2012, 12:44 pm

Evident ca nu la texturi.... mi-e foarte limpede asta. Doar ca spre ex, brosele lui Carmen (premiul si macul) si nu doar piesele ei, insa ele sunt aici la indemana altor novici sa le vizualizeze, sunt atat de lucioase si de limpezi.
Stiu ca mai exista si varianta cu fimo lichid - nu m-am interesat foarte mult despre el, pentru ca nu am resurse financiare momentan si imi fac sange rau doar vazandu-l. Salivez doar langa el cand ma duc la magazinul de unde imi cumpar materiale. (sunt ca copiii - ma duc la standul de fimo, il iau in mana, il mangai, ma mai uit odata la pret, inca odata la portofel si il pun la loc).
Multumesc mult Anca pentru rabdare si pentru explicatii. Vor fi de folos si celor care vor citi paginile aceste. Merci
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Handmade DEEA Lun 12 Mar 2012, 1:02 pm

Daaa Anca chiar multumim Merci pentru explicatiile smilgherului Smile ...intr-adevar e destula munca si cu asta pe langa modelat...dar rezultatul final iti satisface asteptarile...

Dana nici eu nu sunt asa incantata de ce mi-a iesit zid ...oricum am invatat ceva din tema provocarii...asa ca am tot timpul sa incerc (atunci cand am timp rade )

Haideti fetelor...sunt asa de curioasa sa vad ce ati mai lucrat Flowers
Handmade DEEA
Handmade DEEA
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 34
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 13/02/2011

http://deeadeutzaa.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Carmen's Lun 12 Mar 2012, 4:32 pm

Moni la mac sa stii ca am folosit fimo lichid si apoi am lacuit. De aceea se vede asa de lucios wink
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Lun 12 Mar 2012, 6:08 pm

Haaa, si eu care eram convinsa ca e rasina!
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Handmade DEEA Lun 12 Mar 2012, 7:59 pm

Fetee...care e treaba cu rasina asta ca tot veni vb de ea...cum se foloseste? se intareste la temperatura camerei? Habar nu am zid Smile
Handmade DEEA
Handmade DEEA
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 34
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 13/02/2011

http://deeadeutzaa.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Margelutza Mar 13 Mar 2012, 4:20 pm

Pot sa pun si eu poze cu rezultatul? din pacate nu am facut poze cu foaia texturata si modelul cu care am facut textura. O sa refac foaia numai pt poza si apoi revin cu poza. se poate?

Edit: eu am pus fotografia cu setul care mi-a iesit mie. Textura am facut-o cu o catarama de bronz si am dat cu putin sidef roz pentru ai da un luciu discret, nu stiu daca in poza i-am prins frumusetea insa in realitate e foarte fin. O sa revin cu poza cu foaia texturata. Daca nu ma calific ma puteti exclude de la extragere, am vrut doar sa va arat ce mi-a iesit Smile:*
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 87311613

Margelutza
Margelutza
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Dragonfly Joi 15 Mar 2012, 2:49 pm

Imi cer scuze pentru intarziere fetelor, daca eram in locul vostru nu stiu daca aveam atata rabdare Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 884671


texturile mele :

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 DanafolderNEpermanent017-1

pana acum am folosit doar
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 DanafolderNEpermanent004

rezultatul
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 DanafolderNEpermanent028

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 DanafolderNEpermanent013

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

flower Blog Accesorii & Machiaj  : http://dragonfly-accessories.blogspot.com/
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de darkpoke Joi 15 Mar 2012, 3:55 pm

libelulo..imi place mult primul set
apropo de rabdare...eu inca nu am apucat sa fac nimic..daca va grabiti puteti face extragerea...eu sunt cam ocupata la munca..plus luni e ziua mea..deci pregatiri..sarbatoriri..petreceri..etc
daca ma pasuiti voi incerca..dar nu vreau sa intind coarda Smile
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Handmade DEEA Joi 15 Mar 2012, 4:45 pm

Ceee frumooosss Dana....abia astept sa vad si ceva cu floricica de mileu Smile
Handmade DEEA
Handmade DEEA
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 34
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 13/02/2011

http://deeadeutzaa.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de carjanmonica Joi 15 Mar 2012, 5:18 pm

Dana superbe colierele hug
carjanmonica
carjanmonica
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 187
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/03/2011

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Carmen's Dum 18 Mar 2012, 9:47 am

Margelutza, Dragonfly foarte frumoase texturile.
Fetelor ce spuneti, facem astazi extragerea? Din ce vad eu nu cred ca mai participa nimeni
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de darkpoke Dum 18 Mar 2012, 11:02 am

din partea mea mii de scuze..cum ziceam..e ziua mea maine..si ieri am petrecut aks.maine la servici...azi o sa gatesc toata ziua si nu va fi fimo Smile
succes la extragere si abia astept urmatoarea provocare...sper sa am mai mult timp liber
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de JuiCy Dum 18 Mar 2012, 4:06 pm

Margelutza imi plac tare mult inimioarele tale ! love
Dragonfly si mie imi plac mult texturile tale si as vrea sa vad ceva facut folosind prima placuta, arata foarte interesant ! :D

Eu zic sa facem extragerea ....si cu riscul de a se supara cineva pe mine ( scuze totusi daca supar pe careva ) ...2 saptamani sunt mai mult decat suficiente pentru o provocare, cine vrea cu adevarat sa participe isi poate face timp intr-o zi din cele 14.

kiss
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Carmen's Dum 18 Mar 2012, 8:03 pm

Fetelor nu ma ajutati cu extragerea? M-am trezit cu musafiri si nu mai reusesc sa fac filmarea ajutor
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB