Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Provocarea nr.26 - Texture plate

+11
firimitura
Lucia.BlueFlower
Dragonfly
ador.mita
JuiCy
ancamm
Handmade DEEA
loriem77
MoniKozi
darkpoke
Carmen's
15 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de JuiCy Sam 25 Feb 2012, 6:42 pm

Multumesc !
Loriem77, crezi ca mi-ai putea arata o poza, ca sa inteleg mai bine despre ce este vorba?
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Sam 25 Feb 2012, 9:27 pm

JuiCy - bratara este extraordinara! Nu stiu daca am sa ma incumet, pentru ca ideile din capul meu sunt cam de gradinita. Dar poate ma inham si eu la aceasta provocare...
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Dragonfly Lun 27 Feb 2012, 3:07 pm

bratara e mega faina , simpla si de efect Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 134621

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

flower Blog Accesorii & Machiaj  : http://dragonfly-accessories.blogspot.com/
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de JuiCy Lun 27 Feb 2012, 7:42 pm

Multumesc fetelor !
Asa o stare de bine mi-au dat aprecierile voastre, mai ales ca voi aveti destula experienta in spate ! prietenie
Azi am primit masina de paste, maine abia astept sa o testez ! :D

kiss
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de darkpoke Mier 29 Feb 2012, 12:21 pm

carmen..putem prelungi termenul?
nush restul fetelor..dar eu am fost ocupata zilele astea cu nsite comenzi de martisoare pe ultima suta de metri
am zis ca nu ma duc la targ..din cauza fostelor experiente neplacute..si am facut la comanda...ar fi putut fi foarte multe comenzi..dar nu am timp..si diseara am de facu tun ultim martisor
si chiar vreau sa particip la provocarea ta...dar rogu-te...mai prelungesti cu o saptamana?

PS: intrebare: merge si ceva gen cloisonne? va atasez un link..sa vedeti despre ce e vorba...se realizeaza tot un fel de placa de texturare

http://www.polyclayplay.com/Freebies/PCPCloisonne.pdf
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Carmen's Mier 29 Feb 2012, 1:43 pm

Merge si cloisone. Ideea era sa ne confectionam singure stampilele. In acelasi stil am facut si eu brosele cu maci:
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Dsc069871

In alta ordine de idei, bineinteles ca prelungim provocarea cu inca o saptamana si chiar si 2 daca considerati ca este necesar
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de darkpoke Mier 29 Feb 2012, 2:19 pm

pai in tutorialul gasit de mine..iti faceai tu stampila
d-aia am zis..ca paote se preteaza Smile
dap..ti-am admirat de mult macii
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Mier 29 Feb 2012, 3:04 pm

mdaaa... voi va jucati cu ficatii mei... carmen, tu cu macii, darkpoke , tu cu tutorialul...
mi-am pregatit si eu niste 3 amprente. daca se prelungeste provocarea cu o saptamana sper sa am vreme si sa reusesc (mai ales) sa fac ceva cu ele Smile)
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Sam 03 Mar 2012, 5:33 pm

Gata, m-am jucat putin cu texturile. Si chiar imi placea ce a iesit, pana am revazut macii lui Carmen. Da' nu cresc eu mare?
Deci, placile mele si niste stampilute prea putin utilizabile:
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 DSCN0512

Si ce a iesit:
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Page1_46-2
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de darkpoke Sam 03 Mar 2012, 6:34 pm

anca..ti-au iesit super pandantivele..cel mai mult imi place primu...de la stanga spre dreapta
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Sam 03 Mar 2012, 6:42 pm

Uau.... ce frumooos! pai eu ce ma fac??? trebuie sa-mi iau inima in dinti
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de firimitura Sam 03 Mar 2012, 7:18 pm

wow ce tema frumoasa , si ce modele frumoase v-au iesit pana acuma. Bafta! Eu si de data asta, ca si pana acuma, stau pe bara, va admir din umbra pt ca nu am mai pus de mult mana pe fimo kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de JuiCy Dum 04 Mar 2012, 12:01 pm

Anca sunt SUPER !!! Swirl-ul ala de pe placuta este facut cu ajutorul extruderului?
Imi place f. mult si sistemul de prindere al pandativelor, nu e greu de facut? Adica ... ma gandesc sa nu stric piesa, incercand sa atasez agatatoarea..
In orice caz, ti-au iesit super si mi-ai dat si mie cateva idei, ca sunt in pana de cateva zile ! Smile
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Lun 05 Mar 2012, 8:45 am

Multumesc fetelor.
Ramona, ala e si preferatul meu, desi e cel mai butucanos, daca pot sa-i spun asa. Dar chiar seamana a ceva metalic, vechi. Celelalte sunt cu ceva mai finute, si le-am facut cadou. Abia astept sa-ti vad cloisone-ul.
Monikozi, ia-ti inima in dinti, dar sa nu strangi tare. Smile . Te asteptam, sunt convinsa ca va iesi ceva deosebit, mai altfel, asa cum ne-ai obisnuit.
Firimitura, mi-e dor sa te vad mai des pe aici.
JuiCy, placutele cu care am facut pandantivele, sunt ambele create cu ajutorul extruderului. Si sa atasezi agatatoarea nu e greu, caci mai intai coci placutele, atasezi tot ce vrei si coci din nou.
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de chira Lun 05 Mar 2012, 4:46 pm

Buna fetelor Smile

Imi pare bine sa va regasesc. n-am mai intrat pe forum de ceva vreme si nici n-am prea mai lucrat cu fimo in ultimul timp, dar provocarile voastre mi se par foarte interesante si cred ca ma reapuc de treaba :D.

am si eu o intrebare, ma uitam pe linkurile propuse de Carmen la inceputul provocarii si ma macina o intrebare:

- cum se realizeaza modele ca in linkul de mai jos?

http://www.flickr.com/photos/annajour/5764786941/

darkpoke, am vazut si pe blogul tau ceva in genul asta Smile

stiu cum se lucreaza mokume gane, dar nu intleg cum poti controla formele finale, ma poate ajuta careva ?

va multumesc mult si sper sa reusec sa particip si eu la provocarea asta, pana la urma care e deadline-ul? aramas 5 martie sau s-a modificat? sau daca nu la urmatoarea.

o primavara frumoasa tuturor Smile[url][/url]
chira
chira
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 63
Varsta : 40
Localizare : braila
Data de inscriere : 13/11/2009

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de darkpoke Lun 05 Mar 2012, 4:56 pm

chira eu am lucrat destul de putin cu mokume..e o tehnica supriza
poti controla destul de putin formele finale..si totu vine cu experienta
poti sa-ti creezi un model stabilit..folosind diverse forme pentru torturat materialul..ca sa zic asa..exista si un tutorial pe forum..la tutoriale fimo
poti folosi texturi sau stampile si modelul este mai clar...dar varianta finala..depinde mult de modul in care razuiesti materialul si indepartezi treptat...putin cate putin...descoperind modelul final...totu tine de rabdare..
aa..si nu trece varianta rezultata prin masina de paste...se va deforma rau..
foloseste un roler sau ca mine un tub de spray...pt nivelare
sper ca am fost de ajutor
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de chira Lun 05 Mar 2012, 5:38 pm

multumesc mult Smile

intre timp cred ca am gasit ce imi doream explicat destul de bine, plus alte cateva trucuri pentru mokume gane care ar putea sa va intereseze ;

https://www.youtube.com/watch?v=Z7GhSClq8O4
chira
chira
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 63
Varsta : 40
Localizare : braila
Data de inscriere : 13/11/2009

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Carmen's Lun 05 Mar 2012, 5:47 pm

Anca ti-au iesit frumos pandativele
chira deadline-ul s-a prelungit cu o saptamana. Cred ca duminica seara este ok. Sau vreti alta data?
Pentru mokumele de mai sus se foloseste polimer in mai multe straturi de diferite culori, se imprima cu o stampila un pic mai adanca (sa treaca prin toate straturile) si apoi se razuieste. Cel mai bine iti dai seama cu merge treaba practicand wink
Carmen's
Carmen's
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 525
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 05/06/2010

http://prettyaccessories4you.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de darkpoke Mar 06 Mar 2012, 9:18 am

duminica seara...??? super..voi fi pelcata din oras pana vineri..dar sambata ma pun pe treaba...eventual va arat produsu nefinisat..si il adaug la fimo dupa ce lacuiesc etc
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Handmade DEEA Joi 08 Mar 2012, 10:58 pm

Pfff...va tot urmaresc de ceva vreme...si in sfarsit am reusit sa fac si eu ceva pt provocare ...nu ca as fii stat degeaba in zilele acestea de martie...

Nu stiu cat m-am descurcat...Mi-am facut modelul cu ajutorul unei chei Smile apoi uitati ce a iesit Smile o brosa in devenire...mai am sa-i atasez acul :p

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Picture254

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Sas

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Picture253-1

Sper sa va placa...Smile
Handmade DEEA
Handmade DEEA
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 34
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 13/02/2011

http://deeadeutzaa.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de nikkole Vin 09 Mar 2012, 5:01 pm

sper frumoase fetele!! ma bucur ca s-a prelungit data limita! maine lucrez si eu ce mi-am propus si postez!(faceam mai repede dar am fost cu piticu 9 zile internati zid )!
nikkole
nikkole
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 33
Localizare : Petrosani
Data de inscriere : 05/11/2011

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Dragonfly Sam 10 Mar 2012, 5:16 pm

eu am lucrat texturile si urmeaza sa fac ceva cu ele mai pe seara Smile
toata saptamana m-am gandit la provocarea asta Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 815941 nu stiam ce obiecte sa folosesc pentru texturare.

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

flower Blog Accesorii & Machiaj  : http://dragonfly-accessories.blogspot.com/
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de ancamm Sam 10 Mar 2012, 10:40 pm

Deea, imi place brosa ta. Ai pictat cu acrilice in adancituri?
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de MoniKozi Dum 11 Mar 2012, 6:38 pm

Am facut si eu pentru aceasta provocare 4 placute, din care doar 2 am folosit, din care una a fost mai mult un esec.
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 IMG_4388
Floarea e facuta dupa modelul acela cloisone: e dupa modelul musamalei mamei mele Smile
Cea lunguiata e facuta cu sfori rasucite (si planuiam o bratara careia nu i s-a aratat sa vina pe lume inca)
Cea mare si roz e facuta cu un nasture
Iar cea mai mica e amprenta de pe o cutiuta

Dupa cea cu nasturele (cea cu patratelele) planuiam eu maret sa 'rad' un strat superficial pe care sa-l aplic pe un fond argintiu. A iesit ceva despre care nu pot spune decat ca e interesant.
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 IMG_4374
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 IMG_4372

Iar dupa floarea de pe musama am facut o bratara
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 IMG_4385

La bratara am aplicat margelute de nisip si accesorii aurii. Desi din principiu nu lacuiesc piesele, la aceasta bratara a fost musai sa aplic lac, ca sa se fixeze inelele aurii. Mi-ar fi placut mie sa am materialele si maiestria unora dintre voi care asa frumos finisati cu lac piesele. Dar nah, poate cand cresc mai mare.
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 IMG_4383

Si pe mana arata asa:
Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 IMG_4389

Si tot inspirata de aceasta provocare, am mai facut o pereche de medalioane, care nu se pun, pentru ca nu au texture plate - le-am facut cu ajutorul unor nasturi uriasi, dar au iesit super ok

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 IMG_4276

Ce am invatat de data asta? Sa utilizez apa ca sa nu se lipeasca foaia de fimo pe matrita - asta si cand am facut placutele si cand am facut medalioanele acestea din urma. Si inca o chestie ce am facut-o - poate ca inventez mersul pe jos - inainte de a lua amprenta de pe matrita, am tinut foaia gata pregatita pentru imprimare in congelator vreo 2-3 minute, ca mi se parea ca nu adera asa tare la placa matrita.
Va multumesc Merci tuturor pentru resursele puse la dispozitie si pentru sfaturi. Sfaturile sunt foarte bune cand ti le amintesti si le pui in aplicare Merci hug
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Handmade DEEA Dum 11 Mar 2012, 8:03 pm

Ce-mi place bratara Monica e chiar superba...Multumesc Anca pentru aprecieri...eu nu sunt asa incantata...da am pictat-o cu acrilice Smile...

Fetelor voi cu ce smilgheruiti piesele ?? Smile) va puup
Handmade DEEA
Handmade DEEA
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 337
Varsta : 34
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 13/02/2011

http://deeadeutzaa.blogspot.com

Sus In jos

Provocarea nr.26 - Texture plate - Pagina 2 Empty Re: Provocarea nr.26 - Texture plate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB