Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Targuri hand-made V - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Targuri hand-made V

+68
anamariahandmade
mari42
Miki76
iustinica
deosebita1
emilly
Bijuterii Ramona
ancaanca
Giorgi
bisisica bijuterii
Anita_Cristal
Bijuterii.Ro
manus marioara
Raluca Elena
elenatatiana86
lotica
MagdaMarin
cillywilly
seandreea
xgabitza
Roxi_J
Amalia T. Design
irinaroscacreations
symos
europolis
flori balteanu
waby
diana-s
ake007
maddy13
danae
Lucia Ro
dorinamisov
ador.mita
letho
georgeta.prnic
Cristache
SilviaDumitrescu
Margot_
LORIMAR
Dorulet
Admina
zahariaelouise
gmiki1
diada
godeta
JuiCy
lorellay
lizandia
darkpoke
Day
carmen79np
Handmade DEEA
piecedart
corina corina
Artadar
mykya
czuky
tantelu01
smihaelaviorica
Andata
Savu Ramona
mokatoka
ismi3ismi
nancyrbd
laurca
simonelis21
betymi72
72 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de lorellay Lun 25 Iun 2012, 3:59 pm

tantelu..crezi ca daca ai chestii inedite merge mai bine vanzarea? ca eu nu mai cred nici asta. Eu lucrez din margele de nisip..migaloase...deosebite...asa mi le vad eu...si parca tot degeaba. Vand destul de rar. Acum ma chinui cu fimo..dar nu prea stiu de unde sa incep.
Vreau si eu povestit despre matasari..ca am auzit ca e targ mare..cu publicitate multa...
lorellay
lorellay
helper
helper

Numarul mesajelor : 19
Localizare : v
Data de inscriere : 27/01/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Lun 25 Iun 2012, 4:03 pm

va povestesc
incep cu finalu tau...fara lipsa de modestie..dar nu am vazut la targ fete cu produse din fimo in stilul meu...doina paote ma intelege mai bine ce inseamna sa lucrezi cu fimo si sa petreci ore buna la finisare si lacuire..sau sa le lasi cu amprente si urme..ceea ce eu urasc
referitor la asta..unii chiar au crezut ca eu am cumparat toate piesele si doar le-am asamblat..asta ce inseamna..ca trebuie sa pun un anunt de un metru ca sunt modelate toate manual?
dezamagitor targu..pt k a fost cumplit de cald..lume f putina..mai mult seara..cand sincer am injurat cum nu am facut-o de multe ori in viata mea...cand in sfarsit venise lume..si roia pe acolo..zona mea fiind in fata scenei a fost f dezavantajata..pt k mirificile trupe cantau asa bine incat lumea trecea f repede in fata mea si cu mainile la urechi..imi venea sa ma duc sa-i dau jos de pe scena si sa-i trimit sa mai invete muzica...
apoi..organizatorii cam dezorganizati..noroc cu teo de la atelierul..care a fost co-organizator..ceva de genu..ca altfel nici apa nu aveam.
lume a fost f multa in zona ONG-urilor..care evident ca aveau lucruri si evenimente mai interesante decat gablonzuri..cum le numesc multi
m=am ales cu o comanda..dar pt care nu trebuia sa stau 12 ore in soare..in rest..duminica zi de zacut..si nici azi nu sunt f odihnita..
sper ca v-am lamurit
multumesc mult pt sustinere..dar incep sa ma intreb..daca nu cumva sunt urate creatiile mele..
lorelay..e eveniment mare..pt k partea de targ a fost lasata cam la coada...in rest da..au fost activitati super...pe care regret ca nu am putut sa le frecventez pt k am stat in soare ..sa nu vand
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 25 Iun 2012, 5:47 pm

Lorellay, ineditul mai atrage privirea, nu zic cumparatorii. Cum zicea si Darkpoke, macar sa se opreasca si sa admire, sa te bage in seama si poate iti da o comanda daca nu are bani atunci.
Ramona, stiu si eu ca ai piese frumoase, migalite in stilul tau, si mai stiu si ce inseamna pe caldura asta sa stai si sa-ti transpire mainile la framantat. De restul, dichiseala ... nu mai spun. Pacat ca vremea a fost potrivnica (macar nu v-a stricat apa lucrurile cum am patit la ILH) dar organizatorii iar am impresia ca baga handmade-ul ca umplutura, daca zici ca erati la coada.
Eu personal nu renunt la a lucra, ca imi face placere si ma destinde, dar nu imi mai fac sperante ca o sa ma imbogatesc din asta. Poate daca nu am mai raspunde atator solicitari de participare la targ, or sa inceapa si organizatorii sa se gandeasca sa o lase mai moale cu taxele si sa fie mai atenti la zonele, conditiile oferite.
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de Dorulet Lun 25 Iun 2012, 6:28 pm

Am fost si eu la targ,o zi jumatate si n-am dat nimic.Lumea(destul de putina)admira si ...cam atat.Dar nu m-am simtit descurajata,am vazut lume,apoi,cel mai important,a fost ca m-am intalnit cu prietenii si am mai inbtins povesti.Si uita asa a trecut vremea.Si am venit cu frivolite-urile mele acasa si mi-am vazut mai departe de lucru.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Lun 25 Iun 2012, 8:04 pm

dorulet.ai fost la targ pe matasari? sau la alt targ?
si eu m-am intalnit cu fetele de la atelierul..m-am destins si am vorbit..dar pe la un 3-4 asa..eram asa praf de la caldura..incat nici sa vorbesc nu mai puteam
si pana la urma cu fetele ma puteam intalni si la o terasa ..la unsuc...sau intr-un loc racoros..
dar in fine..mi-a iesit prin piele targu asta...dar daca nu ma duceam regretam.
dar nu cred k ma mai duc..poate de craciun ...atat
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de Day Lun 25 Iun 2012, 8:51 pm

Of si iar of....:)Cand mai e vreun targ cu renume prin Bucuresti,luati-ma si pe mine(pe sus eventual)si va fac eu sa uitati de nevandut ,zapada pe produse,ploaie in cizme,uragane si alte intemperii.Eu cred ca mi-am format stilul meu de a ma simti bine indiferent de conditii si zau daca ma mai deranjeaza ca nu vand mare lucru:)E cel mai bun motiv de intalnire intre forumiste!!!Cele care ma cunosc stiu ca nu spun tampenii,e asa fain sa cunosti lume!Sa vezi pasiunea din ochi,mandria de a fi recunoscute dupa produse:)FAntastice momente,si de gasit doar in targuri:)
Nici eu n-am mai iesit cam de multicel,dar mi-e un doooooor....
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Lun 25 Iun 2012, 8:56 pm

ok..doina..doar k eu o sa ma tin departe de targuri
esti din bucuresti? putem sa facem o intalnire intre forumistele din buc..si fara targ..ce ziceti?
si nu am vandut nimic..nu mare lucru...si crede-ma ca de fiecare data cand se apropa cineva..si le admira..si statea mai mult de cateva secunde la stand...ziceam.gata..acu vand..si nope..nici atunci..si tot asa...tare dezamagitor...oricat ati crede ca dramatizez...pe mine chiar m-a terminat caldura..si a fost in mare parte pierdere de timp..si f multa descurajare pt a a mai crea ceva..of si colectia mea in culori...e abia aproape de jumate..si park nici nu-mi mai vine sa ma intorc la dungile mele din fimo colorate..dupa experienta asta
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de Day Lun 25 Iun 2012, 9:53 pm

Nu ,Ramo,nu sunt din Bucuresti,dar daca ne organizam vin:)Uite,chiar sambata am workshopul,dar nu o sa raman in Bucuresti,o sa cam trag sa fug acasa.Doar ca as putea sa dau o fuga pentru o intalneala:)
Si stiu ce simti,nu de putine ori patesc si eu la fel,dar eu sunt mai aeriana asa si imi place sa fac haz de necaz,asa ca ma simt bine in orice conditii:)Ce spuneam eu acolo cu intemperiile sunt simtite pe pielea mea,si tot mi-a placut,hahaha,chiar daca am stat cu foehnul in margele peste noapte sa le usuc si sa le pot expune a doua zi,cu etichete proaspat printate prin vecini,hahaha.
Hai,termina colectia si fa lansarea ,uite motivul de intalneala pentru forumiste wink
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de europolis Lun 25 Iun 2012, 10:10 pm

Sau sa ingheti ca un .... de martisor rade
Dar la intalneala vine si scurta rade
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 25 Iun 2012, 10:17 pm

si chiar si lunga rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de Dorulet Mar 26 Iun 2012, 12:15 am

Am fost la targ la Cluj,Bucurestiul e inaccesibil pentru mine,care-s din Ardeal.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4793
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mar 26 Iun 2012, 12:23 am

La Pitesti ,vine cineva?Eu nu particip,dar mi-ar place sa va cunosc!Joi vin si eu in tara,pentru botezul nepotelei!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de JuiCy Mar 26 Iun 2012, 8:25 am

Am cerut si eu detalii de la cunoscatoare pentru un targ la Pitesti, dar vad ca pana acum nu a raspuns nimeni. Smile Mai astept, as fi interesata sa merg si eu la un targ, ar fi prima data, de aceea astept cateva opinii.
Darkpoke imi pare rau ca nu a iesit bine, dar nu-ti pierde speranta, cel putin asa o sa stii la ce targuri merita sa mergi si la care nu. pupi

Eu m-am apucat de mi-am facut un cont pe Crafty, nu de alta dar dadusem peste o nebunie de articol legat de Breslo care m-a facut sa fiu foarte sceptica in ce-i priveste. Sunt foarte curioasa daca reusesc sa dau ceva acolo, daca da, probabil ca-mi voi face si eu un cont premium.

Revenind la targuri: am reusit sa adun destule bijuterioare, tocmai de aceea as fi interesata sa particip la un targ, sa vad si eu cum e Smile, singura problema ar fi ca as vrea sa ma asociez cu cineva (care are PFA sau II, ca altfel mi-e frica Smile ). In plus, revin cu intrebarea : cum as putea afla de targuri din timp? Trebuie sa ma inscriu pe undeva?

kiss
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de lorellay Mar 26 Iun 2012, 8:59 am

JuyCy..eu ti-am raspuns..si am scris ca poti intreba si iti raspund despre targurile de la Pitesti...
lorellay
lorellay
helper
helper

Numarul mesajelor : 19
Localizare : v
Data de inscriere : 27/01/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Mar 26 Iun 2012, 9:13 am

din pacate sambata asta eu nu pot...am o zi de nastere la care nu pot lipsi
dar cine stie..poate reusim sa ne intalnim candva
lansarea colectiei o sao fac online.ca nu am cum altfel..si momentan e f saraca..si nu am timp deloc de ea
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de Savu Ramona Mar 26 Iun 2012, 9:17 am

Am fost si eu la targul de pe Matasari , si eu una m-am simtit foarte bine si mi sa parut cel mai frumos targ de departe fata de ultimele la care am participat.
Am avut loc suficient , nu am stat ingramadite , lume a fost multa , si nici ca vanzare nu pot spune ca a fost un targ slab.
Imi pare rau ca ai fost dezamagita Darkpoke , insa eu una chiar m-am simtit bine : mi-a placut si maratonul pe tocuri si una din formatiile de Duminica chiar mi-a placut , a cantat binisor.
Datorita ploii Duminica au plecat din expozanti si m-am mutat si eu in dreptul scenei si mi-a mers mult mai bine dupa mutare.
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de JuiCy Mar 26 Iun 2012, 9:21 am

Scuze lorellay, nu observasem ca ai dat citat. Smile Ti-am trimis mesaj privat.
Dar intrebarea se adresa mai mult fetelor care participa in calitate de expozant. pupi
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Mar 26 Iun 2012, 9:23 am

nu stiu cum a mers bine la tine sambata..dar eu am fost in zona plina de soare..iar lumea abia de se oprea..dar na..pareri si pareri
iar referitor la restula activitatilor si eu am zis..ca au fost super
iar la trupe..eu ma refeream la sambata..duminica nu am mai fost
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de JuiCy Mar 26 Iun 2012, 9:44 am

Fetelor:

Urmatorul targ ILoveHandmade se va desfasura in data de 14-15 Iulie, Sambata si Duminica, in curtea Muzeului Municipiului Bucuresti (Palatul Sutu), situat in zona Universitate – TNB.

Avand in vedere ca Bucurestiul mi-e mai accesibil, mi-ar placea si mie sa particip, alaturi de cineva care doreste sa imparta locul. Care dintre voi participati si sunteti dispusi sa impartiti un loc? Si eventual poate-mi dati si mie mai multe detalii ( legate de pret ). pupi

Darkpoke nu incerci si aici?
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Mar 26 Iun 2012, 9:50 am

nu...pana de craciun nu vreau sa mai aud de targuri Smile)
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de tantelu01 Mar 26 Iun 2012, 10:25 am

Ramona, nu trebuie sa te descurajezi asa in privinta targurilor. La fiecare este diferit si faptul ca renunti la a doua zi daca nu ai vandut in prima, nu este bine. De multe ori se intampla sa-ti mearga a doua zi bine. La fel de bine se poate intampla sa vinzi in prima zi si sa stai degeaba a doua. Totul este neprevazut. Despre o intalnire intre forumiste subscriu si eu. Poate daca ne intalnim, ne cunoastem mai bine si altfel decurg si dicutiile de pe forum. Eu sunt tare bucuroasa ca am avut ocazia sa cunosc cateva fete si am legat prietenii frumoase. Ce ziceti, gasim un loc placut de intalnire unde sa ne putem desfasura fara sa deranjam pe nimeni? Imi pare rau ca nu stau la curte, sa ofer eu locul de intalnire, acum pe caldura. La iarna, daca ajungem sa avem intalniri periodice, cu mare placere va gazduiesc la un ceai, un vin fiert. Smile
Nu stiu daca nu o sa fiu off topic aici dar, ma gandeam la ... "o afacere". Deschiderea unui local (cafenea, ceainarie...)destinat numai creatorilor de handmade, furnizori de materiale, un loc unde sa se poata face schimburi de experiente, mici cursuri de initiere, un loc unde toti sa fim pe aceeasi unda. Unde sa se poata face schimburi de materiale, primirea/ livrarea de comenzi, mici expozitii tematice ... Ce ziceti?
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Mar 26 Iun 2012, 10:37 am

nu am mai fos a doua zi..pt k mi-a fost f rau dupa prima..si na...sanatatea e mai importanta
azi am facut o cadere de calciu..si probabil mi se trage tot de la atat soare
legat de afacere..suna interesant..
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de tantelu01 Mar 26 Iun 2012, 11:52 am

Sper sa te refaci repede. La targuri o conditie esentiala este sa te protejezi cat mai bine de intemperii. Umbrele de soare/ploaie, gaine groase si incaltari la frig, lichidele adecvate... Dar cu toate astea nu inseamna ca nu e greu cand vremea e nefavorabila. Secretul este sa mergi mai des, sa te calesti in lupta asta rade
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de darkpoke Joi 28 Iun 2012, 10:52 am

ms tantelu
Smile) azi sunt bucuroasa..mi-a mai revenit inima la loc cu parerea despre bijuteriile mele
m-a rugat o colega sa-i aduc niste cercei sa-i vada...si mi-a cumparat 2 perechi
a mai zis si la alte colege sa vina sa vada...si au luat si ele o pererche de cercei si o bratara mica
pacat ca aveam preturile de la targ..adica mult mai mici..dar nu-mi pare rau
nu am facut o suma fabuloasa...dar sunt happy happy Smile
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de symos Joi 28 Iun 2012, 11:21 am

ma bucur pt tine darkpoke ,eu mai citesc pe aici si am vazut ce dezamagita ai fost pupi si la mai muilte produse vandute
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Targuri hand-made V - Pagina 7 Empty Re: Targuri hand-made V

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB