Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

+97
pufoi
Anita_Cristal
virginia
cristina iosif
serenita
andegelia
keke
arielas
ivanoiuadela9
adar
RamonaM
ismi3ismi
T_mihaela
mimiady63
vlavi
romaya
zsofia
danniela
Giobsy
ioana soare
Adelaida
cretu_veronica22
Cristina_Ionela
Chirrox13
danae
dorina64
Admina
despina13cucli
danadea
ramy
Floren
julix_2007
bela gio
ivanutamihaela
Uca
Day
sorinamircov
Marry
Gianina4ever
nico25
elenaxx
tinap
aba
dorinamisov
Clio_Ela
mym
milena
TeoCanada
valentinadof
rosita
lacridrumas
LORIMAR
Karina33
CCristinaC
Camy
rucsy
anamaria79"
geany
georgeta.prnic
silvisor
mariaz_09
samo99ro
irish05
ellaharry
kitty_1973
violetas
gmiki1
ghita
aurishta
cld
diada
MagdaMarin
tomari
LYNDA
teisoara
mnarcisa
denis21
letho
MihaelaT
Nicoleta Irimescu
mariucamariuca
canadianca50
myky7robc
amoni
crina68
betymi72
europolis
mykya
AlinaJ.Bijoux
Dodo-pui
ikuta
Gabiuta
firicel
fizicuta
Lucia Ro
Lucia.BlueFlower
SilviaDumitrescu
101 participanți

Pagina 6 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Cristina_Ionela Lun 09 Ian 2012, 12:47 pm

Cu drag ajut cu ce pot ,voi face tot posibilul sa ajunga si suma de la mine , dar nu am posibilitatea de a primi bani in cont . Ce as putea face referitor la propunerea doamnei Silvia (si o sa o fac cu drag) ar fii sa dau indicatii precise in cazul in care va fii nevoie celei care va putea primii banii de la voi pentru a ajunge unde trebuie sa fie pomenita
.
Ma bucur ca ne putem mobiliza sa o ajutam pentru ca stiu ca sunt foarte importante aceste trei lucruri pentru un suflet care trece dincolo , mai ales acum pana i se aseaza sufletul:
1.Cele 40 de liturghii
2. citirea psaltirii
3 milostenia

Cristina_Ionela
Cristina_Ionela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 94
Varsta : 41
Localizare : Apuseni
Data de inscriere : 04/05/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de danniela Lun 09 Ian 2012, 1:19 pm

Dumnezeu sa o odihneasca in pace! Trist!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de elenaxx Lun 09 Ian 2012, 1:26 pm

Ma ocup eu de partea cu liturghiile si alte pomeniri, ma poate invata mama mea, ca ea a trecut prin chestii din astea si stie cum se procedeaza. Daca sunteti de acord, bineinteles, si cu indicatiile de la Cristina, voi face eu lucrul asta.
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mnarcisa Lun 09 Ian 2012, 1:35 pm

Pot incerca sa fac si eu . Stau foarte aproape de manastirea Pasarea.
Sunt sigura ca pot intreba maicutele de acolo si ele ma pot indruma.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Karina33 Lun 09 Ian 2012, 2:08 pm

Am sunat la mama la manastire, am vorbit cu maica stareta, mi-a spus ca la ele se obisnuieste a se da 40 de lei pentru liturghiile cu parastas. Vorbind cu maica a spus ca o vor pomeni oricum pe Ionela.
Si tot atat stiu ca era si la Frasinei.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de zsofia Lun 09 Ian 2012, 2:10 pm

De azi dimineata,tot citesc ce sa intimplat,nu gasesc cuvinte,si nici nu-mi vine sa cred,ca ai plecat Ionela ai fost una foarte draguta cu mine am primit foarte multe cuvinte frumoase,si incurajari in PM o sa-ti simt lipsa ta.Odihnestete in pace Ionela impreuna cu fetia ta Sad Sad Sad
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de romaya Lun 09 Ian 2012, 2:31 pm

Trista veste !
Dumnezeu sa aiba grija de sufletul ei chinuit .
Odihneste-te in pace, Ionela . Sad
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de vlavi Lun 09 Ian 2012, 3:40 pm

O viaţă de om curmată de un criminal.
Dumnezeu s-o aibe în pază pe biata femeie!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mimiady63 Lun 09 Ian 2012, 4:54 pm

Dumnezeu sa o odihneasca alaturi de fetita ei.

Vreau si eu sa particip.
mimiady63
mimiady63
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 401
Varsta : 60
Localizare : Romania jud.HD
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de T_mihaela Lun 09 Ian 2012, 5:04 pm

Dumnezeu s-o odihneasca, n-am cunoscut-o dar tot am un gol in stomac ca ii citeam postarile ...Acum cativa ani a murit la nastere o fata dintr-o alta comunitate ,ii citeam postarile de burticoasa ,abia astepta sa naca ,i-am urat nastere usoara si ...bomba ...nu s-a mai intors. Nu o cunosteam si nu eram apropiate in mod special dar m-a scuturat pe maduva spinarii ca si acum cu Ionela...e trist .Sa-i fie tarana usoara.
T_mihaela
T_mihaela
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 311
Varsta : 48
Localizare : canada
Data de inscriere : 03/03/2010

http://www.ravelry.com/people/mikadog

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de ismi3ismi Lun 09 Ian 2012, 5:20 pm

Dumnezeu sa o odihneasca.
Asteptam contul.
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de myky7robc Lun 09 Ian 2012, 5:42 pm

silvia, am si eu o sugestie, ma gandeam ca am putea trimite suma ramasa, la parintele Tanase de la Valea Plopului, jud.Prahova, ca sa ii faca rugaciunile si pomenirile si tot ce stie el, pt ca sufletul ei sa se bucure de viata vesnica in Imparatia Lui Dumnezeu!
parintele poate fi si sunat, sa i se explice despre ce este vb.
intentia mea a fost ca lor le-au luat foc inainte de Craciun 2 case si el hraneste si gazduieste mame necajite cu copii, copii abandonati, batrani, in jur de 400 de suflete.
ce ziceti?
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 09 Ian 2012, 7:21 pm

Lista pana la ora asta
1.Europolis
2.SilviaDumitrescu
3.Diada
4.teisoara
5.dodo-pui
6.Mykya
7.CCristina
8.Firicel
9.mnarcisa
10.Maria Covacef
11.elenaxx
12.tomari
13.Day
14.myky7robc
15.LYNDA
16.bela gio
17.Camy
18.betymi72
19.danadea
20.silvisor
21.Admina
22.dorina64
23.danae
24.rucsy
25.Uca
26.rosita
27.Karina33
28.amoni
29.geany
30.MihaelaT
31.CRISTINA BAIASAN
32.Adelaida
33.ioana soare
34.Giobsy
35.mariucamariuca
36.mimiady63
37.ismi3ismi
Astea suntem pana la ora aceasta. Daca am omis pe cineva imi cer scuze si o rog sa ma atentioneze.
Contul in care se pot depune banii pentru coroana este:
RAIFFEISEN BANK
RO18 RZBR 0000 0600 0968 2124
In acest cont trebuiesc pusi 150 lei + comisioanele. Ca sa scapam de comisioanele de care ar beneficia banca putem pune 10 lei intr-un plic normal, intre o coala de hartie si cred ca o sa ajunga fara probleme. Imi spuneti si parerea voastra si vedem cum facem. O sa stabilim care sunt fete care trimit la coroana si care pentyru liturghii. daca aveti preferinte va rog sa va exprimati si in sensul asta.
Banii care raman zic sa ii folosim pentru liturghii. Acum ramane sa ne spuna cele care stiu cum se procedeaza. Daca dam la 3 manastiri sau la una. Am vazut ca sunt fete care pot si doresc sa se ocupe. Eu as propune sa dam liturghie la 3 manastiri prin 3 fete diferite. Pentru ca si-au exprimat disponibilitatea mnarcisa si elenaxx si as propune daca vrea si Karina prin mama ei . De la Karina astept un semn daca e de acord .
Va doresc o seara placuta! Sunt prin zona wink
L. E. referitor la spune myky7robc astept pareri. eu sunt de acord.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de RamonaM Lun 09 Ian 2012, 7:27 pm

Vin si eu... este foarte buna ideea cu Valea Plopului....banii acolo sunt foarte bine cheltuiti, iar parintele o va pomeni la liturghii si parastase. PANA CAND TREBUIE DEPUSI BANII?
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de kitty_1973 Lun 09 Ian 2012, 7:30 pm

si eu vreau sa contribui... numai ca, pot trimite banii pe 11 sau 12 ianuarie (atunci primesc salariu). Eu am virat bani la Raiffeisen pentru diverse comenzi de pe net si nu am platit niciun comision.
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 09 Ian 2012, 7:42 pm

Eu nu sint de acord cu propunerea de a trimite banii la Valea Plopului. Pentru citirea celor 40 de liturghii trebuiesc urmate anumite reguli si trebuie ca preotul/calugarul sa aiba mintea doar pentru citirea liturghiilor. Cu tot respectul cuvenit parintelui Tanase, nu cred ca domnia sa are acum linistea necesara infaptuirii celor 40 de liturghii.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de rosita Lun 09 Ian 2012, 7:52 pm

Propun o procedura care (sper) sa simplifice treaba: sa viram toti banii in contul mentionat mai sus de Silvia, posesoarea contului isi opreste contravaloarea coroanei si vireaza catre cele trei sau patru persoane care se vor ocupa de liturghii restul de bani, impartit in mod egal (mai putin comisionul, ca sa nu-si faca paguba). In felul asta, participam cu totii unitar si nu se mai fac tabele cu preferinte pentru coroana sau pomenire, care ar tergiversa lucrurile, in opinia mea.
Ce parere aveti?
PS: la contul de mai sus nu trebuie sa stim si un nume de beneficiar ca sa putem vira banii?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de adar Lun 09 Ian 2012, 8:07 pm

Dumnezeu sa o odihneasca in pace ... cuvintele sunt de prisos ... vreau si eu sa particip cu cei 10 lei. Nu am cunoscut-o, dar mi se pare ingrozitor, teribil si ... absolut nedrept ...


Mihaela mi-a amintit si de biata Andreea, care s-a dus .. tot asa ... cand noi o asteptam sa vina cu vesti despre fetita mult dorita ... imi amintesc ca isi cronometra contractiile cu noi si ... a doua zi am aflat ca nu mai vine Sad

Dumnezeu sa le odihneasca!
adar
adar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 277
Varsta : 45
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 09 Ian 2012, 8:17 pm

Deci,pana la urma unde punem banii?Ca eu acum am vazut... Embarassed
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Lun 09 Ian 2012, 8:17 pm

Si eu vreau sa particip!! Sad(
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de ismi3ismi Lun 09 Ian 2012, 8:19 pm

Si eu sint de acord si doresc sa trimit banii la Valea Plopului.
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mykya Lun 09 Ian 2012, 8:24 pm

Vin si eu cu o propunere: punem banii in contul lui Euro, sau ii trimitem prin posta, cu toate ca va spun sigur ca daca banii sunt depusi direct la o sucursala Raiffeisen nu se percepe comision. Daca sunt trimisi din alta banca comisionul e de 4 lei deci nu e convenabil. Propunerea este ca sa stranga Euro toti banii si sa-i redristribuie ea cum considera ca e mai bine. Sunt sigura ca va face cele mai bune alegeri. Daca venim toate cu propuneri nu vom ajunge la un consens niciodata pentru ca suntem multe si fiecare are propria parere. Si din experienta proprie cu stransul banilor propun sa existe o data limita, stabilita tot de Euro.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de firicel Lun 09 Ian 2012, 8:31 pm

Silvia,la banca pentru a ramane cei 10 lei curati,mai pui 0,1 leiin plus(eu cand ii mai pun lui fi-miu bani pe card, la 100 lei tre'sa-i pun 1-2 lei in plus asa ca nu e mare comisionul la banca nici la depunere si nici la extragere).La Raiffeisen,am si eu card si la extragerea sumei de sub 400,se opreste o suma de 3 lei si daca suma depaseste 400 lei atunci comisionul de extragere este de 4 lei.La posta,cumperi un plic si dai 1.5 lei/timbru.Asa ca eu prefer depunerea bancara.E mai sigura.Si Euro,sa intrebe la banca de comisionul de extragere a sumei si sa-si lase in cont acea suma.Zic si eu ....
Are dreptate Mykya!


Ultima editare efectuata de catre firicel in Lun 09 Ian 2012, 8:32 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare text)
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 09 Ian 2012, 8:50 pm

mykya a scris: Si din experienta proprie cu stransul banilor propun sa existe o data limita, stabilita tot de Euro.
Eu voi merge chiar miine la banca.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de firicel Lun 09 Ian 2012, 9:02 pm

Deci depunem toate in contul lui Euro?Si sa ne spuna pe p.m numele real .
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 6 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB