Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

+97
pufoi
Anita_Cristal
virginia
cristina iosif
serenita
andegelia
keke
arielas
ivanoiuadela9
adar
RamonaM
ismi3ismi
T_mihaela
mimiady63
vlavi
romaya
zsofia
danniela
Giobsy
ioana soare
Adelaida
cretu_veronica22
Cristina_Ionela
Chirrox13
danae
dorina64
Admina
despina13cucli
danadea
ramy
Floren
julix_2007
bela gio
ivanutamihaela
Uca
Day
sorinamircov
Marry
Gianina4ever
nico25
elenaxx
tinap
aba
dorinamisov
Clio_Ela
mym
milena
TeoCanada
valentinadof
rosita
lacridrumas
LORIMAR
Karina33
CCristinaC
Camy
rucsy
anamaria79"
geany
georgeta.prnic
silvisor
mariaz_09
samo99ro
irish05
ellaharry
kitty_1973
violetas
gmiki1
ghita
aurishta
cld
diada
MagdaMarin
tomari
LYNDA
teisoara
mnarcisa
denis21
letho
MihaelaT
Nicoleta Irimescu
mariucamariuca
canadianca50
myky7robc
amoni
crina68
betymi72
europolis
mykya
AlinaJ.Bijoux
Dodo-pui
ikuta
Gabiuta
firicel
fizicuta
Lucia Ro
Lucia.BlueFlower
SilviaDumitrescu
101 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mariucamariuca Mar 10 Ian 2012, 7:29 pm

andegelia a scris:Din pacate nu am cunoscut-o pe doamna Ionela Stefan. Am cautat o poza cu ea si nu am gasit.
Pacat ca a plecat dintre noi in acest mod teribil. Sufletul ei chinuit sa isi gaseasca linistea si calea!Doamne ajuta!
Dumnezeu va face dreptate!

Condoleante familiei!


daca ai cont pe facebook, uite aici pagina ei.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
mariucamariuca
mariucamariuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 119
Varsta : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 15/06/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de virginia Mar 10 Ian 2012, 8:55 pm

Dumnezeu sa-i calauzeasca pasii spre lumina eterna!! Sad Sad Sad
Nu gasesc cuvinte...
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 10 Ian 2012, 9:04 pm

Am primit astazi un mesaj pe blogul meu. Il pun aici

"Buna ziua! Imi cer scuze ca intru, poate nepoftita aici, dar imi doresc sa spun ceva despre Ionela. Am cunoscut-o bine, din Delta, un loc pe care il iubea nespus de mult. De multe ori am intrebat-o cum de s-a putut muta acolo si mereu imi spunea ca iubeste linistea de acolo si ca nu ii e dor de oras, decat rar, de un film sau teatru. Totul era greu acolo, dar isi facuse o casa, obiceiuri, incerca sa organizeze pe toata lumea, sa faca satul Vulturu mai bun. Parca o vad mergand pe drumul de langa Dunare, sau admirand pomii infloriti de la ea din curte. Am fost langa ei dupa ce si-au pierdut fetita si dupa ce Ionela a iesit din spital, si am stat imbratisate mult...era pierduta, Vicentiu incruntat si amandoi sufereau. Dupa aceasta nenorocire se retrasese si mai mult in Delta. Sotul meu a sunat-o de ziua ei, ca in fiecare an si nu a dat de ea, apoi am aflat vestea asta teribila. Era singura acasa, a venit un baiat din sat care a vrut bautura pe datorie si ea nu a vrut sa ii dea. El a batut-o pana a omorat-o. Ma tot gandesc ce placuta era, ce bine ne-am simtit asta vara, cand am vazut-o ultima data, ma gandesc ce era in sufletul ei...dar mereu gasea putere sa spuna o vorba buna. Sper ca nu s-a chinuit...Ma intreb de ce nu s-a dus de acolo? De ce nu i-a dat bautura aia fara bani? De cate ori o sa ma duc in Delta o sa imi fie greu sa ma uit la casa lor...sunt fara cuvinte. Era un om tare, isi accepta soarta cu bune si rele si iubea viata. Stiu ca a avut multe prietene virtuale si am vrut sa va spun cate ceva desprea ea si ce s-a intamplat. Se pare ca l-au si prins pe criminal. Biata Ionela nu avea nici o sansa. Era singura, dupa accident era slabita fizic, in dreapta si stanga casei lor nu mai statea nimeni,in spate era camp cat vezi cu ochii, oameni erau la zeci de metri distanta, iar daca in Delta bate vantul nu se aude nimic. Ma bucur ca am cunoscut-o si va multumesc ca cititi acest mesaj. "
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Anita_Cristal Mar 10 Ian 2012, 9:12 pm

Ieri am citit , dar nu am avut puterea sa mai spun ceva. Azi ,daca ma gandesc mai bine pot. Acum ea este alaturi de fetita ei intr-o lume mult mai buna decat a fost aici pe pamant. Se spune ca atunci cand cineva se stinge in zi de mare sarbatoare ajunge direct in Rai. Acolo este locul ei alaturi de ingersul ei Maria de care ii era atat de dor. Acum sunt convinsa ca este fericita. Dumnezeu a iertat-o de chinul dorului si de durerea care o macina. Sunt sigura ca acum zambeste fericita si ne priveste. Drum in oastea ingerilor... Ne va fi dor de tine...
Anita_Cristal
Anita_Cristal
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 196
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/06/2010

http://bijuteriile-anitei.blogspot.ro/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de europolis Mar 10 Ian 2012, 9:17 pm

Buna seara fetelor!
Mai intai vreau sa va multumesc in numele familiei si al meu pentru tot sprijinul pe care il acordati.
Multumesc Mihaela ca ai postat mesajul Cristinei de pe FB hug
Pana acum s-au strans cca 200 de lei, nu pot spune exact de la cine sunt. La unele fete imi apare numele, la altele un numar de cont.
Oricum, am inteles ca ultima zi de depunere e vineri inclusiv. Sambata, duminica sunt zile nebancare, iar de la unele fete care depun din alte banci vineri, de ex. e posibil ca banii sa intre in 2,3 zile. Deci miercuri ma gandeam sa-i scot si postez un extras de banca unde va regasiti fiecare, nu cred ca are rost sa postez in fiecare zi cine cum a mai depus.
Daca are cineva alte ideei, sunt aici hug
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de myky7robc Mar 10 Ian 2012, 10:05 pm

am postat si pe forumul ziarului adevarul de tulcea.
criminalii astia si alcoolicii astia sadici ar trebui condamnati pe viata ca sunt pericol public, dar la noi legea le permite si altora sa faca asa ceva.
eu una nu ma consider in siguranta decat in propriul apartament dupa ce am incuiat usa de la intrare.
nu stiu cum, dar nici la mama la tara unde am crescut nu ma mai simt in siguranta, ca are mai multe intrari si mai bantuie infractorii astia nebuni.
in sfarsit, asta e, cand e sa se intample se intampla si gata.
lady, am citit articolul si in adevarul de tulcea si speram ca criminalul sa faca ani grei de puscarie, iar tu sa te odihnesti si sa invii la Lumina Invierii Domnului, impreuna cu fetita ta draga.
iar voua, dragelor prietene de pe forum, va multumesc ca faceti parte si din viata mea, ca daca nu se intampla asa o nenorocire nu imi inchipuiam ca puteti fi atat de saritoare, sensibile, duioase, omenoase etc.
prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie prietenie
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de andegelia Mar 10 Ian 2012, 11:50 pm

este un mesaj postat de ionela stefan pe FB, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
in data de 27 dec 2011 ,legat de KARMA.

KARMA
NO need to revenge.
Just sit back & wait.
Those who hurt you
Will eventually screw up
themselves
and if you're lucky
God will let you watch.


Cititi acolo doamnelor acele cateva randuri...
foarte ciudat..................................................................................................

"Ionela Stefan


Imi fac planurile pemtru anul ce vine... sau cel putin incerc asta...
Recunosc ca lista este cam lunga si ma sperie dar, am bifat ceva totusi!




  • 3 persoane apreciază asta.



    • Danut Rosu mult succes...!!!27 decembrie 2011 la 12:26



    • Constantinescu Gabriela Am
      invatat sa nu imi fac liste si planuri...
      Traieste clipa fata mea si
      lasa listele ....e posibil sa nici nu ai ce bifa asa de schimbatoare
      poate fi viata.
      27 decembrie 2011 la 21:52 · [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]"






andegelia
andegelia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 147
Varsta : 45
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/02/2010

http://andegelia.blogspot.com

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mier 11 Ian 2012, 6:05 am

Euro eu cred că e bine cum zici tu. Eu am fost aseară la bcr (aici depun încasările de la servici) şi m am gândit să depun aici dar dna de la ghişeu nu a vrut deoarece a zis ea că e mai complicat deoarece trebuie să depun întâi banii în contul meu apoi să i scot cu OP şi abia apoi să i vîreze în contul tău , aşa că azi mă duc direct la Raiffeisen . Vă pup pe toate şi vă doresc numai bine.
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de aurishta Mier 11 Ian 2012, 12:19 pm

andegelia a scris:este un mesaj postat de ionela stefan pe FB, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
in data de 27 dec 2011 ,legat de KARMA.

KARMA
NO need to revenge.
Just sit back & wait.
Those who hurt you
Will eventually screw up
themselves
and if you're lucky
God will let you watch.


Cititi acolo doamnelor acele cateva randuri...
foarte ciudat..................................................................................................

"Ionela Stefan


Imi fac planurile pemtru anul ce vine... sau cel putin incerc asta...
Recunosc ca lista este cam lunga si ma sperie dar, am bifat ceva totusi!




  • 3 persoane apreciază asta.



    • Danut Rosu mult succes...!!!27 decembrie 2011 la 12:26



    • Constantinescu Gabriela Am
      invatat sa nu imi fac liste si planuri...
      Traieste clipa fata mea si
      lasa listele ....e posibil sa nici nu ai ce bifa asa de schimbatoare
      poate fi viata.
      27 decembrie 2011 la 21:52 · [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]"






Foarte emotionant Sad
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de firicel Mier 11 Ian 2012, 12:31 pm

Am pus si eu azi banii in contul lui Euro.
Emotionante ganduri Sad
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de valentinadof Mier 11 Ian 2012, 12:49 pm

pana vineri pun si eu niste bani in cont!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de dorina64 Mier 11 Ian 2012, 12:53 pm

Si eu am depus ieri direct in contul lui Euro la Raiffesen.
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mimiady63 Mier 11 Ian 2012, 4:28 pm

Si eu am depus azi la Raiffesen direct in cont.
mimiady63
mimiady63
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 401
Varsta : 60
Localizare : Romania jud.HD
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de pufoi Mier 11 Ian 2012, 5:35 pm

Andgelina am citit si eu mesajul de pe faceb... ieri seara si am fost tare tulburata,dar nu am vrut sa intru sa interpretez. Faptul ca nu era o persoana razbunatoare ,spune totul despre ea.!Nu cred ca este bine sa mai cautam acum, sa mai scormonim. Putem sa ne rugam pt odihna si pt drumul ei spre lumina in astea 40 de zile. Si vad ca asta si faceti si ii sunteti aproape si acum.,cand sufletul ei are nevoie sa-si gaseasca linistea ,mai mult decat oricand. Am sa ma rog si eu pt ea, si am sa o trec pe pomelnicele facute la inceput de an, pentru ca asa este omeneste si8 crestineste.
Dzeu sa o aiba in paza lui si sa-i fie tarana usoara!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mariucamariuca Mier 11 Ian 2012, 8:18 pm

am pus si eu banutii azi direct la Raiffeisen.
mariucamariuca
mariucamariuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 119
Varsta : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 15/06/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de LYNDA Mier 11 Ian 2012, 8:37 pm

Si sotul meu a depus azi banii...
Sad ce mare dreptate a avut doamna ca sa nu ne facem planuri...mai bine ne traim fiecare clipa fara regrete!
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de mykya Mier 11 Ian 2012, 9:06 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Deci nu e sigur??????????
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de myky7robc Mier 11 Ian 2012, 9:30 pm

eu cred ca e sigur, numai ca jurnalistii fac un serial din asta ca sa isi creasca vanzarile.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 12 Ian 2012, 4:18 pm

Si eu am reusit sa ajung azi la banca si i-am depus.
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de T_mihaela Joi 12 Ian 2012, 5:12 pm

Oare sotul ei ce face ...si-a pierdut copilul apoi sotia,cred ca intreg la minte nu mai e pale
T_mihaela
T_mihaela
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 311
Varsta : 48
Localizare : canada
Data de inscriere : 03/03/2010

http://www.ravelry.com/people/mikadog

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de silvisor Joi 12 Ian 2012, 6:11 pm

Astazi am reusit si eu sa depun banii.
silvisor
silvisor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de ismi3ismi Joi 12 Ian 2012, 6:25 pm

azi am pus banii,cu mandat postal
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de myky7robc Joi 12 Ian 2012, 10:04 pm

tot astazi si eu am depus la raifaisen.
sotului ei sa-i dea Dumnezeu putere sa indure asa o tragedie si de asemeni si parintilor ei daca ii mai are.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de denis21 Vin 13 Ian 2012, 2:10 pm

Am depus si eu banii azi la Raiffeisen, direct in cont.D-zeu s-o odihneasca in pace, alaturi de copilasul ei drag, iar pe sot si rude sa le dea putere sa treaca peste aceasta tragedie.
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de betymi72 Vin 13 Ian 2012, 3:43 pm

am pus banii in cont dar am scris Flori in loc de Florica...nu cred ca e problema..sper Sad
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Odihneste-te in pace, Ionela Stefan! - Pagina 8 Empty Re: Odihneste-te in pace, Ionela Stefan!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB