Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna! - 22

+62
lennny
tomari
Adelaida
mari badea
adriuta
Admina
kitty_1973
elenaxx
diada
violetas
IOANA 80
iuliana72
Uca
StMihaela
laurin
firicel
maryd
emma90
michelinebeaulieu
Serban Valentina
tantza_m
ninatopor
alina.melinte
andegelia
dorina64
zahariaelouise
mnarcisa
LORIMAR
hasoka
mykya
Nicoleta Irimescu
valentinadof
gmiki1
AlinaJ.Bijoux
emmancita
Giobsy
Gianina4ever
cld
bubu85
Dodo-pui
claudia_mami
danabarbu2007
europolis
Celya_f40
MihaelaT
Chirrox13
Gabiuta
vyky2010
SilviaDumitrescu
danniela
ema
ghita
CCristinaC
ikuta
carmenco
canadianca50
irish05
samo99ro
betymi72
ionela stefan
arielas
MagdaMarin
66 participanți

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Mar 04 Oct 2011, 7:55 am

Neata!Special pentru prietena mea Silvioara m-am trezit sa fac cafeaua.Dar pana am facut dus, alea, alea am intarziat.Totusi "mai bine de 3 ori mancare si o data bataie", asa ca
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Imi pare rau de voi ca iar ati avut cutremur.La noi nu se simte.
Magda, lasa draga stersul prafului si pe maine, nu termina tot azi. rade
O zi buna cu spor in toate va doresc din Cluj kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 04 Oct 2011, 8:03 am

Buna dimineata!!! Ce bine miroas cafeluta facuta de voi. Ma asez sieu frumusel, o trag mai aproape si mai rasfoiesc putin pe aicic.
Si eu em simtit cutremurul, dar nu eram foasrte sigura daca a fost pe bune sau am visat eu. restul casei dormea de numa, asa ca m-am culcat si eu frumusel la loc.

Sa aveti o zi minunata!
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de zahariaelouise Mar 04 Oct 2011, 8:04 am

buna dimineata!
eu am crezut ca mi s-a parut, tot croiesc de la doua si am crezut ca am baut prea multa cafea
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 04 Oct 2011, 8:16 am

ikuta multumesc ! Am fost atinala ca l-am simtit pe m cand se pregatea sa plece la servici, am simtit cutremurul .. si pana sa ma ia somnul iar.... s-a facut 6,25 si a venit in poarta clientul meu matinal care ia 30 de minute wink Asa ca..... acestea fiind date... necesitatile fiziologice nu mi-au mai dat pace si am fost nevoita sa ma dau jos din pat (desi.... puteam sa ud si canapeau ca mama nu ma certa wink )
Mnarcisa fata da tu nu mai dormi?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Mar 04 Oct 2011, 8:27 am

Buna dimineata! Saru'mana pentru cafea.
Care cutremur, fetelor? Cand a fost? Adica m-am cutremurat si nu am habar? rade
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 04 Oct 2011, 8:37 am

Am citit ca a fost de 4,8


Aaaa Silvia, chia am dormit in noaptea asta. Am ramas cu ceva sechele. Am avut pitica bolnava si am toto stat sa o pazesc. Acum ca am dormit noaptea trecuta cateva ore legate mi se pare ca am dormit o sapt.

Am avut o perioada faorte incarcata in ultima vreme. De asta nici nu am mai intrat pe forum. acum sper ca lucrurile sa isi revina la normal.


Ultima editare efectuata de catre mnarcisa in Mar 04 Oct 2011, 8:44 am, editata de 1 ori (Motiv : completare)
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Mar 04 Oct 2011, 8:56 am

Buna dimineata va spun si eu. Eu am facut o noapte alba caci Delia nu s-a simtit bine , am reusit sa adorm la 6 iara si la 7 eram iara in picioare. Nu am simtit cutremurul.
Sa aveti o zi minunata. kiss
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 04 Oct 2011, 8:59 am

Nu eu am fost,ca a fost de la altcineva cutremurul.
Eu citisem pe net ca a fost de 5.1 dar acum am citit Magnitudinea a fost revizuita de institutul din vrancea.
Crizaaa pana si cutremurele se revizuiesc. scratch

Neata,a venit aseara sotul pe la 10.40.Caci de la 7.30 dimineata pana la 17-18 a stat degeba.
A durat pana s-a hotarat patronul cum face modelul si sa-l bage in lucru.
E cam haos acolo.
Nu ordine si disciplina ca dincolo.
Azi dimineata l-a sunat pe fratele meu (sef la croit de unde a plecat el )sa vorbeasca cu patroana sa-l primesca inapoi cu acelasi salariu.
Pana si cei mici plang seara la culcare dupa el.
Urmeaza sa vedem ce-o face.Eu nu-i mai zic nimic.
Apoi daca regreta sa regrete pt decizia lui nu pentru a mea.

Ce nu beau eu dar aseara am lins amadoi sticla de lichior .pofta
A fost delicioasa.Si nici nu m-am imbatat si nici nu ma doare capul rade rade rade

Furoul de iari l-am facut cu gandul la niste sani imensi (nici nu l-am probat ca lumea ca l-am cusut cu soacra langa mine zid zid ) iar aseara trageam de el sa-l asez pe mine rade Statea ca pe gard.
Pe gard poate statea mai bine rade

Am baiatul cu gatul dureros,acum doarme in camera lui ca-i trezit cu cateva minute inainte de cutremur.Fata a fugit pe afara.Iar eu mai stau un pic si plec la cusut vreau sa imi fac cate ceva pentru servici.

Paa.




_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de cld Mar 04 Oct 2011, 9:00 am

buna dimineata!
nici eu nu am simtit cutremurul!
multumim de cafea si o zi buna fetele!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Mar 04 Oct 2011, 9:37 am

"neata si de la mine!

Mai Magda eu inca mai cred ca a fost de la tine, dupa sticla de lichior iti mai aduci tu aminte de cutremur? rade rade
Sa fiti fericiti si sa aveti parte numai de realizari si bucurii! kiss
Sammo ai mare dreptate cu parintii si copii, lucram la caserie si veneau batrani care se plangeau ca i-au uitat copii, insa printre fraze mai scapau cum ii pedepseau si nu ii ajutau, apoi sa ma ierte D-zeu cum sa isi intoarca fata copii???
Ma uit la socrii mei, nu si-au ajutat copii deloc, pentru ei scoala a fost pe ultimul loc, mai ales pentru socru care si acum se lauda ca el nu stia unde e scoala. Sotul meu nu prea ii suna, rar il ia dorul de casa, si este un mamos, asta m-a si facut sa plec din tara. Eu nu ii sun pentru ca am avut niste discutii si reprosuri, au refuzat sa ma ajute cu copilul, a trebuit sa imi angajez bona iar soacra statea pe balcon toata ziua. Nu am nici o tragere de inima pentru ei, mai ales dupa vorbele urate pe care mi le-au aruncat. Mama rar recunoaste ca ar avea nevoie de bani, e singura metoda de a o ajuta, ii trimit de ziua ei sau cand face pomana tatei, desi e mort de 12 ani ea ii face pomana in fiecare an. Altfel ea zice ca ea trebuie sa ne dea nu noi ei!!! Dar la 75 de ani ai ei ce sa ne mai dea?
Eu stau, adica inca nu m-am apucat de nimic. Ar trebui sa o invat pe una sa faca niste rapoarte, dar...iau o pauza.
O zi faina va doresc!


Ultima editare efectuata de catre danniela in Mar 04 Oct 2011, 1:36 pm, editata de 1 ori
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de bubu85 Mar 04 Oct 2011, 9:37 am

buna dimineta
Tup si eu la cafea
zi senina dar racoroasa la Satu Mare
Va invit la inca o cafeluta [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]
Va doresc o zi frumoasa si plinaaa de realizari
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 04 Oct 2011, 9:39 am

cafeaua...cacafeaua dar cornurile alea....mmmmm ce foame imi eeeeeeee

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de bubu85 Mar 04 Oct 2011, 9:42 am

Silvia, pai atunci Serviti va rog [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 04 Oct 2011, 9:46 am

mmmmm ma duc sa daram frigiderul ca ma doare capul de foame wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Mar 04 Oct 2011, 9:59 am

Buna ziua!
Multumesc de cafea fetelor! Sunt chiauna. M-am culcat la 4, m-am trezit sa simt cutremurul si m-am culcat la loc. Aseara am fost la niste auditii iata ce am ascultat. Sper sa va placa.
youtube][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
O zi buna!


Ultima editare efectuata de catre ghita in Mar 04 Oct 2011, 10:01 am, editata de 1 ori (Motiv : corectare)
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 04 Oct 2011, 10:21 am

asaaa sa-mi fie de bine ca am bagat ca .....vaca.
Ghita frumos dar parca prea lent pentru gustul meu. Asa muzica eu as asculta-o foooarte incet, stand intinsa, si cu niste arome in aer. Eeehhh am incepot sa visez- cred ca de la toamna asta mi se trage (sau o fi de la varsta?)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 04 Oct 2011, 10:27 am

Cam asa???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

rade rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Mar 04 Oct 2011, 10:35 am

Sa-ti fie de bine Silvioara. Daca asta ti s-a parut prea lenta atunci poate asa ti-ar placea mai mult?
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Mar 04 Oct 2011, 10:44 am

Buna dimineata, fete!
Cam tarziu vin, am ajuns tarziu si la serviciu. Am stat sa ma epilez wink ca aseara nu am mai avut timp.
Magda, sa va dea Dumneze sanatate, intelegere, viata lunga impreuna si, nu in ultimul rand, FERICIRE!
Am cautat pe net denumirea pastilelor pentru rau de avion. Am gasit emetostop. Ce ziceti, cele care cunoasteti? o fi bun?

carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Mar 04 Oct 2011, 10:54 am

Magda daca il astepti seara asa pe sotul tau , atunci cutremurul de azi va fi mic copil pe langa cel care se va produce rade
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 04 Oct 2011, 11:12 am

magda poate la tine e valabila poza aia la mine e valabila asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sau asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ghita da wink asta te scoala de pe scaun wink Tipa care se vede canta?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de dorina64 Mar 04 Oct 2011, 11:40 am

Buna ziua la cafea! Inca 100 de ani buni si fericiti impreuna cu sotul tau iti doresc Magda! Carmenco ai rau de masina, autobuz ,etc? Daca nu ai cred ca nu o sa ai nici de avion. Nu te mai gandi Smile . pana o sa bagi de seama ajungi la destinatie. Daca nu ai luat niciodata pastile din astea , sa nu-ti faca rau.
Eu in ultima vreme am rau de masina daca cumva drumul e serpuit si mai la altitudine ,adica la munte. Cu toate astea in avion nu am avut nimic. Drum bun si vacanta placuta! Si ia loc la geam daca poti sa alegi! O sa privesti si uiti de rau hug .
dorina64
dorina64
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 382
Varsta : 60
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Mar 04 Oct 2011, 11:49 am

Dorina, am rau de masina. Totul se trage de la urechi. De aceea vreau sa previn un rau in avion. Nu o data am dat la boboci in masina Smile ci de nenumarate ori. Asta cand conduce altcineva. Daca sunt eu la volan, pe aceleasi serpentine, nu am nimic pentru ca sunt concentrata la drum.
Gata, plec acasa sa ma pregatesc.
Va pup si ne revedem lunea viitoare sau chiar duminica daca o sa reusesc sa intru sa va citesc.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Mar 04 Oct 2011, 12:30 pm

SilviaDumitrescu a scris:magda poate la tine e valabila poza aia la mine e valabila asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sau asta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ghita da wink asta te scoala de pe scaun wink Tipa care se vede canta?
Da. Ea canta.
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 54
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 04 Oct 2011, 12:46 pm

Ghita si ea ca si vocea - frumoase amandoua Sa ii transmiti numai ganduri bune de la mine hug

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB