Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna! - 22

+62
lennny
tomari
Adelaida
mari badea
adriuta
Admina
kitty_1973
elenaxx
diada
violetas
IOANA 80
iuliana72
Uca
StMihaela
laurin
firicel
maryd
emma90
michelinebeaulieu
Serban Valentina
tantza_m
ninatopor
alina.melinte
andegelia
dorina64
zahariaelouise
mnarcisa
LORIMAR
hasoka
mykya
Nicoleta Irimescu
valentinadof
gmiki1
AlinaJ.Bijoux
emmancita
Giobsy
Gianina4ever
cld
bubu85
Dodo-pui
claudia_mami
danabarbu2007
europolis
Celya_f40
MihaelaT
Chirrox13
Gabiuta
vyky2010
SilviaDumitrescu
danniela
ema
ghita
CCristinaC
ikuta
carmenco
canadianca50
irish05
samo99ro
betymi72
ionela stefan
arielas
MagdaMarin
66 participanți

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Dodo-pui Joi 29 Sept 2011, 6:47 am

Buna dragelor,las:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
eu am avut o perioada super agitata si stresata...sunt pe persen acum sa-mi pierd tepii wink
Bogdi e ok cu scoala iar fata creste,creste...
O zi minunatat va doresc.
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de arielas Joi 29 Sept 2011, 7:27 am

Neata, multumim pentru cafeluta. Arata extraordinar! Eu servesc si apoi fug rapid la gradinita si la alte treburi. Va doresc o zi buna, cu mult spor!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 29 Sept 2011, 7:30 am

Buna dimineata!
Si eu am o perioada agitata si obositoare, dar fara "persen". Pe linga cele de zi cu zi, mai am si program de stat "cu burta pe carte". Smile
Iau un picut de cafea neagra de la Dodo si un corn si merg sa mai citesc, in graba, ce ati mai scris apoi la serviciu ca aseara am lasat un act neterminat si am plecat la Pitesti sa-mi iau o geanta plic. Am duminica o nunta si am constatat ca nu mi se potriveste nici o geanta la costumatie. Daca am timp, si nu plec la croitoreasa iar, v-o arat diseara.
Hai sa aveti o zi frumoasa! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Joi 29 Sept 2011, 8:34 am

Buna dimineata, multumesc pentru cafea. O zi buna tuturor.
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 53
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 29 Sept 2011, 9:28 am

Buna dimineata! O zi minunata sa aveti!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 29 Sept 2011, 9:52 am

Buna dimineata, va salut si eu de la Ploiesti. Aici e soaresi se anunta o zi frumoasa.
Multumesc fetelor pentru urari, sunteti tare dragute pupi . Noi speram sa fie de folos aceasta diploma a sotului meu. A fost tare fericita profesoara lui de licenta, el a avut primul 10, a fost primul sau doctorand, a intrat la stat, fara taxa si fara bursa ca deh..era atunci student salariat si faptul ca a lucrat in timpul facultatii i s-au deschis multe usi. Alina unele firme angajeaza ingineri stagiari. Si eu sunt tot inginera dar intr-un domeniu care acum e cam mort dar nu mi-e teama sa o iau de la zero cu ceea ce imi place...croitoria imi place de mult timp dar din pacate mereu am abandonat-o ca sa invat.
Suntem treziti de la ora 6, Delia ne-a dat desteptarea, avea chef de joaca. Am baut cafeluta, acum sunt la a 2-a si mesteresc la masina de cusut de la 7.30.
va doresc o zi minunata kiss
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 29 Sept 2011, 10:40 am

Neata si mersi pentru cafea.
Aseara m-am trezit ca termenul limita pentru concurs e luni si nu pe 13 cum credeam si eu n-am facut nimic.Poate poate fac si eu ceva mai ales ca am sotul acasa zilele astea si eu nu prea cos cu el acasa,face "alergie" la ate. zid zid
Pa o zi faina va doresc.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de claudia_mami Joi 29 Sept 2011, 10:56 am

buna ziua fetelor , eu am ajuns cam tarziu pe forum insa ,caut un model de vesta ce se poarta la bluzite cu volane si nu numai ...
claudia_mami
claudia_mami
helper
helper

Numarul mesajelor : 43
Localizare : iasi
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Joi 29 Sept 2011, 11:19 am

Buna dimineata si o zi minunata va doresc! V-am citit, dar am avut putina treaba si n-am "semnat condica". Cafeluta e aproape gata (bauta) si ma gandesc foarte serios ce voi face in continuare la capitolul "dat din degete".
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Joi 29 Sept 2011, 12:33 pm

Va salut si eu cu buna ziua ca e trecut de 12, Cosmina multumesc de mancare dar ieri nu s-a descarcat poza rade asa ca ling azi ecranul.
Alinuta am vazut ca ai scris ca nu ai experienta, dar la 26 de ani de unde vrei sa o ai, mor cand vad pe cei care angajeaja "tineri cu experienta". De unde frate ca doar nu ti-o da cineva cu kg. Eu m-am reprofilat si am descoperit ca imi si place ce fac.
O zi faina si de la mine!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 29 Sept 2011, 5:39 pm

Fetelor, aveti mare dreptate prin ceea ce ziceti. Poate daca lucram si eu in timpul facultatii asa cum au lucrat majoritatea colegilor mei statea altfel situatia acum. Dar, asta e nu mi-a placut sa fac doua lucruri de o data. Mai bine unul si bun.
Ne citim mai pe seara ca au venit ai mei de la servici!!! Va si salut acum ca am uitat sa o fac la inceputu!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Vin 30 Sept 2011, 6:18 am

Buna dimineata, fete!
Aveti o cafeluta de la mine

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 30 Sept 2011, 7:06 am

Neataaaa . Mmmmmm buna cafeaua carmenco. O zi buna va doresc cu reusite si veselie!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Vin 30 Sept 2011, 7:18 am

Buna dimineata! Am reusit sa ma trezesc si eu si m-a atras mirosul de cafea...
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 30 Sept 2011, 8:40 am

Buna dimineata. am intrat sa va salut ca tocmai ce am ajuns la Arad, la garsoniera unde locuieste fratele meu, care defapt e pe numele meu. Mai stau maxim 2 ore si plec sa imi rezolv treaba la posta iar apoi merg sa imi cumpar cate ceva de la o librarie iar mai tarziu mergem cu totii la cumparaturi pt. casa.
O zi frumoasa tuturor. Si apropo de frumoasa, la mine e soare dar, cam racoare!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de gmiki1 Vin 30 Sept 2011, 8:47 am

buna dimineata bine v-am gasit love
azi doresc sa dau si eu o cafeluta(daca reusesc sa atasez)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de valentinadof Vin 30 Sept 2011, 8:57 am

Vin si eu la o cafea cu voi ,azi ma urnesc cam greu,sunt libera si nu stiu de ce sa m-apuc,o fi si din cauza vremii mohorate!O zi frumoasa va doresc si eu!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 30 Sept 2011, 10:13 am

Neata si de la mine,abia acum am "scapat" de sot . rade
In sfarsit a plecat la munca.
Iar eu mi-am luat la sortat hainele si am descoperit ca am muuulte haine.
Prea multe pentru umerasele mele.
Dar mi le sortez si sper sa le vad mai usor si sa pun in tinute combinate ca atunci cand ma hotarasc asupra unei tinute ma duc la ele si doar sa-mi aleg.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bine fara dulapul din poza ca mi le urc in pod le pun pe barele transversale agatate de mine de grinzi si acolo pot sta linistita dimineata sa-mi aleg o tinuta fara a trezi copii cand voi pleca la munca.

Mai stau sa-mi citesc mailurile(notificarile forumului) si plec.
O zi frumoasa sa aveti.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Vin 30 Sept 2011, 10:15 am

Buna dimineata si o zi minunata! Si, ca sa o parafrazez pe Alina, la mine e soare si - insfarsit - racoare.
Iau si eu o cafea de la gmiki, ca mi se pare mai interesanta asa, cu urari si scortisoara. Multam fain!
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 30 Sept 2011, 10:30 am

Buna dimineata. Eu imi beau a doua cafeluta. Am multe de facut azi si m-am apucat de treaba de la ora 7. E soare si pe-aici dar racoare.
Sa aveti o zi reusita kiss
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ikuta Vin 30 Sept 2011, 10:51 am

Buna dimineata si de la Cluj.La noi este soare si prognoza spune ca se incalzeste fata de cum a fost ieri (la amiaz 19 grade).Beau cafeaua si apoi ma pregatesc sa merg la lucru.Ieri a fost ultima zi de targ (un targ slabut)dar am avut numai specimene la targul asta.Eu stau la standul prietenilor mei (pana am bani sa-l termin pe al meu).Ei fac bijuterii din dantela decupata (cercei, bratari, inele, zgardite,coliere, etc.)Vine lumea se uita incearca si se trezeste cate una sa intrebe:dar cerceii coasta "X"(pretul afisat) lei bucata?Le raspund ca cerceii se vand la pereche, deci pretul este pentru o pereche.Si ele cu o privire candida spun :"intrebam si noi sa stim"Altele intreaba daca nu vand si dantela la metru,sau cat coasta oglinzile pe care le avem(niste rable, la care le-a cazut manerul) pentru a vedea clientele cum stau cerceii.Dar ieri am avut 2 fete care mi-au pus capac.Se uitau la bratari, le-am aratat cum vin pe mana , ce modele avem,iar ele dupa ceva vreme m-au intrebat "de unde cumparati dantela, sa luam si noi sa facem si sa incercam sa vindem?"Nu stiu voua cum vi se pare ,dar mie mi s-a parut chiar tampita intrebarea.Chiar au crezut ca le dam mura in gura o afacere?A trecut.Targul viitor va fi mult mai bine.
Silvioaro, ai avut clienti de te-ai trezit cu noaptea-n cap?
O zi frumoasa si spor in toate va doresc de la Cluj
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de vyky2010 Vin 30 Sept 2011, 11:42 am

Buna fetelor!Multumesc pentru cafea!
Sa aveti un weekend reusit!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

vyky2010
vyky2010
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 331
Varsta : 78
Localizare : PITESTI
Data de inscriere : 07/06/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 30 Sept 2011, 11:56 am

vykyyyyy ce dalii frumoase!
Ikuta astazi sunt de servici si am avut clientul in poarta cand m-am sculat wink cred ca a astepta 30 de minute in poarta pana m-am sculat eu ca sa ia 30 de minute la net wink Si sa nu spui ca daca ma sculatm eu cu 39 de minute mai devreme lua el o ora. Ei as .. M deschide la 6,30 si el tot 30 de minute ia wink Eu am desirat bratara inceputa aseara pe manson de PET de 0,5 si acum e 3/4 gata din alta pe PET-ul de la scticla de 1 l

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de gmiki1 Vin 30 Sept 2011, 12:01 pm

ma uit si ma minunez...cate targuri sunt prin tara,la mine la buzau nu sunt.
si eu ma mai uit pe la tarabe si incerc sa fur cate un model,dar nu asa pe fata...mai mult invat de aici de pe site...ma bucur ca a fost macar cuiva pe plac cafeluta mea
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 30 Sept 2011, 2:30 pm

Hai ca pun si eu o cafea in cinstea noi mele garderobe care are muuuulte piese. rade Si totusi putine rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Parca tot mi-as mai face cate ceva pana incep munca,cateva (6-7)perechi de pantaloni si cateva (vre-o 10) camasi.
D'astea chiar nu am.
Am reusit sa asez tot pe umerase.Sifonierul cu 3 usi e neincapator asa ca le tin cu succes la mansarda unde am loc destul.
In viitor o sa le combin eu.Poate reusesc si asta.
Si cafeaua promisa.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB