Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Sunt Roman, deci ma mandresc...

+42
Gabica
Ducess
cristina07
Serban Valentina
stejara
Dorulet
mnarcisa
Angelica18
romaya
tinap
kitty_1973
luminitza79
fizicuta
Gabiuta
piciul
irish05
diada
pufoi
georgeta.prnic
Uca
letho
rosita
ismi3ismi
Giobsy
Floren
MagdaMarin
aurishta
firicel
margelutamea
amoni
danniela
Chirrox13
adelina24
SilviaDumitrescu
Steluzza
geany
betymi72
sunflowers
CCristinaC
ikuta
valentinadof
Admina
46 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de aurishta Lun 01 Aug 2011, 8:58 am

ups Nu reusesc sa gasesc filmuletul cu pricina ajutor Va rog, ma ajutati si pe mine cu un link? Merci
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 01 Aug 2011, 9:06 am




_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de aurishta Lun 01 Aug 2011, 9:11 am

Multumesc, Magda! Merci kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Admina Lun 01 Aug 2011, 9:16 am

UUUaaa, ce urat din partea organizatorilor.... Bravo fetelor ca au castigat si au fost diplomate, dupa. Organizatorii meritau sa primeasca din partea Asociatiei romane de scrima sau chiar a Min. turismului si sportului, o reclamatie, o plangere, o ceva... Eu credeam ca s-a dat imnul Ungariei sau Bulgariei, in loc de Desteapta-te.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de aurishta Lun 01 Aug 2011, 9:31 am

Bine ca n-au pus vreo manea.. rade Oricum, e laudabila prezenta de spirit a fetelor in imprejurarea asta, mie nu cred ca mi-ar fi dat prin cap asa ceva!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de danniela Lun 01 Aug 2011, 9:46 am

Cred ca a fost reactie spontana dupa cum am vazut eu!!! Aura, la cat sunt de cunoscute nu ar fi fost de mirare. Pe noi ne intreaba multa lume daca menele sunt muzica noastra traditionala!!!! mirat
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Floren Lun 01 Aug 2011, 10:26 am

Bravo, bravo si bravo scrimerelor romane si antrenorului lor kiss !!! Bravo pentru efort, munca, disciplina dar si pentru atitudine! Jos palaria!
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 04 Aug 2011, 12:39 am

Am si eu o chestie de laudat. Primarul nostru a reusit sa aduca in oras o fundatie care sterilizeaza si deparaziteaza toti ciinii si toate mitzele cu sau fara stapin, din zona. E drept ca fundatia e din afara si ca vin alegerile, dar mai conteaza? Important e ca se rezolva problema animalelor fara stapin, pentru o perioada.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 04 Aug 2011, 12:43 am

Frumos gestul. Si la noi a fost o astfel de actiune. Dar din pacate inca am mai vazut catei mici Deci actiunea nu a fot completa. Dar pana la urma gestul conteaza si putinul ala care a fost facut e bun facut.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 04 Aug 2011, 12:58 am

Silvia, actiunea poate fi dusa la bun sfirsit si tine o perioada, pentru ca sint destui oameni din comunele alaturate care aduc puiutii in oras, bineinteles, nesterilizati. Acestia se inmultesc mai departe.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Floren Joi 04 Aug 2011, 12:38 pm

Nu stiu ce sa fac: sa ma mandresc..., sa-mi fie rusine... scratch Oricum, jos palaria pentru acest OM!!!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 04 Aug 2011, 1:01 pm

Da sunt total de acord.Desi nu ii cunosteam istoricul ,stiam ca nu e de origine romana si un OM ca el ma face MANDRA ca sunt romanca.
Dl-e RAED ARAFAT jos palaria sunteti demn de tot respectul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Giobsy Joi 04 Aug 2011, 2:42 pm

Magda, ai mare dreptate.
Respectul si recunostinta mea domnului Arafat.
Din pacate unii romani (cu diverse interese meschine) au vrut sa ingroape bunele intentii ale acestui OM.
Uneori, cand vine elicopterul SMURD, sau cand vad echipaje SMURD pe sosea sau la interventii, oamenii de prin satele de aici nu spun: "A venit SMURD-ul" ci "A venit Arafatu' ". Asta spune foarte mult.

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Floren Joi 04 Aug 2011, 2:46 pm

Sunt absolut sigura ca numele acestui MARE OM va intra in istoria medicinei romanesti ! O merita pe deplin! Cred ca daca am avea vre-o suta de indivizi ca el, Romania ar reusi sa ridice capul!!! Merci ,DOMNULE ARAFAT!!!
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 04 Aug 2011, 3:09 pm

Si noi am urmat intr-o iarna sfatul lui de a suna la 112 daca vedem oameni beti zacand in sant.
Char in apropiere de Craciun pe cand veneam intr-o seara de la nasa,am vazut intr-un sant o femeie beata .Am chemat salvarea si in 5 minute SMURD-ul venise.Lumea din sat la vederea girofarurlor s-a adunat si i-a spus sotului ca respectiva o sa-l injure a 2 a zi cand se va trezi la spital.
Dar nimeni nu a zis ca o duce el acasa.O cunosteau toti.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de aurishta Mier 05 Oct 2011, 3:13 pm

Am si eu un motiv de bucurie! Smile Am vorbit de curand cu o prietena care face menaj acasa la un senator, sotia acestuia lucrand si ea in Parlament. Mi-a zis cat de respectuosi sunt cu ea,, ce frmos o trateaza, el o duce si acasa cu masina daca se intampla sa o prinda intunericul, de fiecare data trimit ciocolata sau alt fel de bunatati copiilor ei, de multe ori ii dau si bani in plus fatza de ceea ce s-au inteles... Este asa de incantata de ei, de felul in care se comporta unul cu altul, dragostea si intelegerea din familia lor, de stilul lor de viata care, desi e confortabil, este totusi fara excese, de respectul cu care trateaza pe oricine intra in contact cu ei....Cel mai mult ma bucura faptul ca exista si astfel de oameni in mult-uratul si hulitul Parlament. Asta imi da curajul sa cred ca mai sunt si altii , chiar daca nu multi! Pe un astfel de om l-as vota fara ezitare caci, daca isi respecta menajera, pot crede ca are consideratie fatza de problemele oamenilor de rand.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de ismi3ismi Mier 05 Oct 2011, 4:03 pm

aurishta ,vezi,asta e necazul,ca nu ii cunoastem inainte de a-i vota si ajung pe functii inalte si lichele...mi se pare deosebit cazul descris de tine.
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de rosita Mier 05 Oct 2011, 4:11 pm

Ce frumos! Te si miri ca in mediul in care "funtioneaza" isi pot mentine, totusi, latura "omenoasa" love
Din pacate, cred eu ca ceea ce face frumoase aceste exemple este ca ele sunt atat de rare Sad
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de aurishta Mier 05 Oct 2011, 5:45 pm

Acest personaj, cel despre care am vorbit, este fiul unei foarte bune prietene de-a mamei din copilarie. Eu nu-l cunosc personal, chiar am evitat s-o fac, stiind ca este in politica. Ii cunosc, insa, familia, sunt un cuplu exemplar iar tatal lui, chiar daca nu ii este tata natural, este evident ca i-a fost exemplu. Asta m-a facut sa prind curaj in domeniul educatiei copiilor mei. A fost si la ei o vreme cand se parea ca se alege praful de baiat, nu prea se mai tinea de scoala, avea niste atitudini care-i disperau pe parinti, dar, pana la urma, toate au trecut si acum este un adult echilibrat care practica valorile familiale. La mine inca nu sunt probleme de-astea, dar sunt constienta ca pot aparea la un moment dat.
Oricum, m-a bucurat mult faptul ca nu sunt doar politicieni corupti, insensibili si care sfideaza prin opulenta, ci mai sunt si exceptii. Acum sa vedem si sfarsitul povestii , caci si Napoleon a revolutionat intreaga Europa cu ideile sale progresiste, dar a dezamagit profund cand a avut puterea in mana.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 05 Oct 2011, 7:15 pm

Eu sint convinsa ca sint multi oameni de aceasta factura. Politicieni, patroni, muncitori... Problema e ca in fatza se scot doar lichelele iar de oamenii de calitate nu stie nimeni. Cel putin asta cred eu.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de danniela Mier 05 Oct 2011, 7:31 pm

Eu stiu despre un politician exact inversul. Insa in societate pozeaza asa de exemplar. O cunostinta de-a mea i-a fost bodyguard multa vreme, si pe cat parea de bun la inceput s-a dovedit a fi contrariul. De multe ori ne miram cand auzeam cum isi trateaza sotia si copilul iar in societate aparea asa de bun. Sincer doresc sa nu se intample asa ceva cu familia de care spui Aura. Sunt oameni si oameni. Si sunt oameni care nimic in lume nu ii fac sa isi schimbe atitudinea, buna crestere care o au sau sa isi deterioreze valorile.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de aurishta Mier 05 Oct 2011, 8:59 pm

Daniela, nu cred ca este cazul fiindca lucrurile de care am vorbit sunt lucruri pe care prietena mea le-a observat in rutina zilnica, tocmai asta a si uimit-o. Si tind sa cred ca este adevarat fiindca este exact tipul de comportament pe care il au parintii lui, oameni pe care ea nu-i cunoaste. Oricum, eu pastrez o rezerva fiindca stiu ca pot fi aparente inselatoare iar eu sunt circumspecta din fire. Insa, daca voi avea ocaqzia sa-i cunosc personal, o voi face fiindca sunt curioasa sa vad si eu "rara avis"asta! wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Admina Mier 05 Oct 2011, 11:47 pm

Aurishta, in astfel de cazuri e de preferat sa se practice nepotismele, ca sa aduca alti oameni de omenie, in Parlament. Pe de alta parte, oamenii de acest gen au bun simt si nu cred ca ar abuza de putere. Deci doar lichelele isi aduc cumnatii, finii, matusile, pisica, in anturaj, la munca. zid

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de aurishta Joi 06 Oct 2011, 8:08 am

Admina a scris:. Pe de alta parte, oamenii de acest gen au bun simt si nu cred ca ar abuza de putere. Deci doar lichelele isi aduc cumnatii, finii, matusile, pisica, in anturaj, la munca. zid
Vorbeam ieri cu mama despre omul asta si imi spunea ca a fost ministrul privatizarii acum cativa ani, dar a fost inlocuit dupa trei luni. Atunci ziceam: "cine stie ce manevre a facut de l-au dat astia jos!" Acum nu ma mai mira.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Floren Joi 06 Oct 2011, 9:45 am

...sau "cine stie ce manevre I-AU facut"! Sau poate ca n-a fost de acord cu mânariile sefilor...
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Sunt Roman, deci ma mandresc... - Pagina 2 Empty Re: Sunt Roman, deci ma mandresc...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB