Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

+32
carmenco
moruna
Gianina4ever
pavady
ikuta
ileana cosanzeana
cris69
Marry
iuliana72
denis21
SilviaDumitrescu
adelina24
diada
fizicuta
firicel
Karina33
Dodo-pui
mnarcisa
Aghata
mykya
Lucia.BlueFlower
Nicoleta Irimescu
diana-s
symos
cristinica_70
norelif
MihaelaT
letho
elenaxx
CCristinaC
Andata
MagdaMarin
36 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de mykya Vin 29 Apr 2011, 4:42 pm

Hai sa va arat ce am primit eu de la Casagravor careia ii multumesc.
Un minunat pandantiv din sarma argintata si agata verde, e superb, a fost admirat de toata lumea, pacat ca in poza nu se vede culoarea cum trebuie Sad
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
o gramada de funde, fundite, stelute din lana impaslita cred, paiete, panglica...deja mi se invart rotitele cum sa le utilizez. Va pun si o imagine de detaliu cu fiecare produs in parte sa intelegeti ce vorbesc eu aici rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc Casagravor si iarta-ma cu nu am pus pozele pana astazi! pupi
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Vin 29 Apr 2011, 10:18 pm

si eu am primit cel de-al doilea cadou,draga mea cu doua maini stangi(asa cum zici tu)eu cred ca tu ai 4 maini,si nu stangi,ci drepte toate.
revin cu pozele!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de mykya Vin 29 Apr 2011, 10:31 pm

Tocmai ce ti-am trimis un PM sa te intreb daca l-ai luat si pe al doilea. Deci mai au de primit si confirmat:

Casagravor-2 - ar fi trebuit sa macar primesti 1, ti-a fost expediat de ceva timp
Gianina4ever -2 - ar fi trebuit sa primesti macar 1, ti-a fost expediat de ceva timp
denis 21 - 1
mykya -1
ucabesty -1
ikuta -1
Pavadi - 2, trebuia sa le primesti pe amandoua te rog mult confirma
Marry -1, expediat de mult, te rog intreaba la posta
Cris69 - 1, pana confirmi de la cine e te trec pe lista, chiar daca ai primit avizul, sa stiu ca nu e vreun extra

Cam asta este situatia in momentul de fata. Va pup su asteptam poze!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de ikuta Vin 29 Apr 2011, 10:36 pm

Da, eu mai trebuie sa primesc un cadou
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de mykya Vin 29 Apr 2011, 10:40 pm

O sa il primesti Ikuta! Chiar daca mai tarziu, sigur o sa il primesti! pupi
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de Marry Vin 29 Apr 2011, 10:50 pm

Eu am fost astazi la posta si nu am mai primit nimic, era de serviciu o prietena Sad
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de mykya Vin 29 Apr 2011, 11:06 pm

Marry nu stiu ce sa-ti spun, iepurasul tau l-a trimis de mult, la cealalta fata a ajuns de cateva zile, rog iepurasul lui Marry sa se desconspire si sa ia legatura pe PM cu ea poate daca ii da detaliile avizului se poate rezolva ceva. Sad
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de diana-s Sam 30 Apr 2011, 10:36 am

ileana cosanzeana a scris:si eu am primit cel de-al doilea cadou,draga mea cu doua maini stangi(asa cum zici tu)eu cred ca tu ai 4 maini,si nu stangi,ci drepte toate.
revin cu pozele!

ma bucur ca iti plac si imi cer scuze ca au ajuns asa tarziu, le puneam odata cu ale carolinei, dar ai zis la primul cadou de faptul ca fetele au inceput sa-si imparta cadourile asa ca a trebuit sa ma reorganizez cand mi-=am dat seama ca ai 2 fete, fiindca stiu eu ce imparteala iesea intre mine si sora-mea in copilarie Laughing
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de symos Dum 01 Mai 2011, 7:28 am

sa va arat si eu ce minunatii am primit
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

acesta este cadoul meu de la carmenco si cum am mai spus fetita mea se bucura de el ..............
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

iar acesta este cadoul meu de la norelif ,cosuletul l-am folosit de paste ,iar paturica e numa buna pt scaunul meu s=de la calculator..............fetelor va multumesc din suflet pt lucrurile minunate pe care m-i le-ati trimis si pt cuvintele voastre calde kiss kiss kiss
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de pavady Dum 01 Mai 2011, 10:11 am

imi cer scuze pentru intarziere. da. confirm. am primit amandoi iepurasii.
Mykya mai nimerit la fix cu accesoriul de gat maron. marea majoritatea a accesoriilor mele sunt pe aceasta culoare, dar in nuante diferite. imi place la nebunie.
fiica mea a pus mana pe dulce.
iar cel de-al doilea iepuras, recunosc spre rusinea mea, nu am reusit sa-mi dau seama cine a fost. ne-a placut atat de mult cutiuta decorata prin metoda servetelului, incat a devenit cutiuta de bani a casei.
sper sa aflu curand cine a fost iepurasul.
pana atunci ma mai documentez si eu, poate depistez singura.


inca o data, imi cer scuze pentru intarziere. multumesc
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 01 Mai 2011, 10:23 am

Si eu am ramas datoareee pe aici,eu sunt intarziata intarziatelor si cer mii de scuze iepurasilor...si confirm primirea cadoului de la Pavady.Multumesc frumos!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Astept pe cel de al doilea.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de pavady Dum 01 Mai 2011, 10:27 am

chiar imi faceam griji. am constatat ca cealalalta fata l-a primit inainte de Paste.
sper ca va placut gentuta. recunosc ca decat decoratiunile sunt realizate de mine. si m-am gandit ca ar putea fi folosite ca si genti de plaja, daca nu va plac.
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de moruna Dum 01 Mai 2011, 10:49 am

Eu am fost iepurasul tau pavady . hug Ma bucur din toata inima ca v-a placut cutiuta , caci dupa ce am vazut ca puteam s-o trimit si mai tarziu am regretat foarte tare ca am pus atat de putin . Asa cum am mai zis data viitoare cand voi participa voi sti ce am de facut mai bine decat acum .[i]


Ultima editare efectuata de catre moruna in Dum 01 Mai 2011, 11:06 am, editata de 1 ori (Motiv : am scris din greseala voi stii in loc de voi sti)
moruna
moruna
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 272
Localizare : Acum in Delta...maine cine stie?
Data de inscriere : 11/01/2010

http://www.shorichitz.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de pavady Dum 01 Mai 2011, 10:52 am

multumesc moruna.
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 01 Mai 2011, 11:18 am

L-am luat vineri inainte de Paste coletul,dar eu am fost plecata la ai mei,la Ramnic,si sa tii ca am observat tarziu ca nu e facuta de tine in totalitate,oricum imi place mult,imi plac decoratiunile si nu o stric eu pe plaja Smile chiar imi trebuia o geanta mare kiss Milka,e favorita noastra si cuibul l-au ltau copiii o vreme,acum e la mine in dormitor.Asa ca stai linistita!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de pavady Dum 01 Mai 2011, 11:21 am

ma bucur. sper ca la urmatoarele cadouri sa fiu mult mai darnica.
pavady
pavady
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 131
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de carmenco Dum 01 Mai 2011, 1:08 pm

[quote="symos"]sa va arat si eu ce minunatii am primit
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

acesta este cadoul meu de la carmenco si cum am mai spus fetita mea se bucura de el ..............


Le puteti purta cu randul, cum fac eu cu fata mea cand ne pica pata amandurora pe acelasi lucru. Daca nu, striga tare si fac un bisssss!!!!!!!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de norelif Dum 01 Mai 2011, 1:46 pm

Symos,ma bucur ca ti-au placut si-ti sunt de folos!
M-am gandit ca nu v-au placut pentru ca nu le-ati postat pana acum! love
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de symos Lun 02 Mai 2011, 6:17 pm

fetelor va iubesc si multumesc inca odata , n-am postat pt ca mi se stricase cablul de date si a trebuit sa caut un pic prin magazine altul scuze de intarziere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de mykya Lun 02 Mai 2011, 9:32 pm

Ma bucur ca citesc noutati. As dori sa vad o confirmare si de la Casagravor. Dar sunt ingrijorata cu privire la cadoul pe care Marry trebuia sa il primeasca de muuuult, sper ca iepurasul ei a luat legatura cu ea si s-au pus de acord cu datele problemei. Nu mi se pare corect sa se rataceasca un colet! Trebuie sa fie undeva!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de Marry Lun 02 Mai 2011, 10:19 pm

Am ramas datoare cu pozele de la cadourile de iepuras.Nu am postat pentru ca am primit numai un cadou (si asteptam sa le postez pe amandoua).

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Multumesc din suflet! Mari-H pentru bucuria de Paste. Merci

Mykya, nu am aflat cine este al doilea iepuras pentru ca nu a luat inca legatura cu mine Sad
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de ikuta Mier 04 Mai 2011, 8:36 pm

Azi am avut parte de un nou episod al emisiunii "Surprize, surprize"Am primit al doilea aviz.Dupa localitatea de expediere nu poate fi decat:Ileana Cosanzeana.Multumesc de cadouri sunt foarte frumoase si utile:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cosuletul deoarece este roz a fost confiscat de fiica mea.La fel si minunatii cercei, iar bratara o vom purta cu randul.Este super bratara.De fapt, bratarile sunt bijuteriile care imi plac cel mai mult.La copacel ii voi face tulpina si il voi lipi pe o felie de mesteacan.Margelutele sunt foarte faine si binevenite.Te rog sa nu-ti faci probleme, ca am primit doar acum cadoul.
Cadourile, sunt binevenite oricand.Eu as primi in fiecare saptamana un cadou rade ,daca ar avea cine sa mi-l dea. rade Multumesc, pentru tot ce mi-ai trimis si iti doresc multa sanatate,si numai bine kiss kiss kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mier 04 Mai 2011, 10:19 pm

ma bucur ca iti plac,si ca iti sunt folositoare!astept sa vad transformarea copacelului!!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de ikuta Mier 04 Mai 2011, 11:59 pm

Stai linistita ca o sa-l pun pe forum, si o sa te anunt.Multumesc inca o data, tie Mihaeleivama si tuturor care au facut posibil acest joc bucurie bucurie bucurie
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de Uca Joi 05 Mai 2011, 8:45 am

Am primit si eu cadoul de la Ileana Cosanzeana. hug
Multumesc din suflet, sunt frumoase, o sa fac poza diseara sa va arat ce am primit.
Insanatosire grabnica iti urez! pupi

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3 - Pagina 3 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB