Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyAstazi la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Masinile noastre de cusut - 4

+69
GIO Studio
tiana
MiriDrag
Miniona
danae
cif2010
adinuk2004
lacridrumas
SilviaDumitrescu
Gabrielita91
ellybijoux
marabr
florina.barbulescu
M.Emilia
despina13cucli
michelinebeaulieu
clauditza
aurishta
ancone
danielabordei
ana_miia
RalucaS
teisoara
AlyC
laurapopescu
andegelia
claudia_mami
Larisa
d_oana
adriuta
ChrisReeana
Gianina4ever
Corcodusha
Cristina Munteanu
musetel
rodel
Dionisia
marina40
iuli.b
amoni
danniela
ancush
Karina33
Admina
mykya
geo
esconado
kla78
anigherman
rosita
Uca
Giobsy
Chirrox13
MihaelaT
ivanutamihaela
zylv
geany
Lucia Ro
tomari
arielas
Humanoid
Steluzza
danabarbu2007
louise27
oana_007
clodi
thor
aurelia.c
MagdaMarin
73 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de danabarbu2007 Joi 21 Apr 2011, 9:56 am

Cam ce spui tu s-ar regasi la innovis 1o doar ca nu vei gasi atatea picioruse incluse in setul standard- insa le poti cumpara separat.
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de Humanoid Joi 21 Apr 2011, 10:03 am

Nu vreau sa spun firma, dar am gasit o masina de cusut, care are aceste caracteristici. Si vroiam sa va intreb daca aceste caracterstici ar trebui sa aiba ... pupi
Humanoid
Humanoid
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 37
Varsta : 34
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de zylv Joi 21 Apr 2011, 11:44 am

humanoid,parerea mea ca trebuie sa o iei mai incet.intai invata sa cosi bine,si abea dupa sa incepi sa te perfectionezi.nu-ti va iesi niciodata un tiv invizibi,daca nu sti sa cosi bine.sau,la ce ar folosi un tiv invizibil,daca haina e prost cusuta.adca nu-ti permiti o masina mai scumpa,poti incepe cu una mai ieftina,si dupa ce vei prinde experienta,poti aspira la masini profi.
si inca ceva,mai sunt pe aici cateva fete care toaca cu intrebari,inclusiv pe privat,si nu ies in fata cu nimic realizat in urma explicatilor sau a tiparelor primite.in timp nu se va mai agita nimeni sa le raspunda,caci dau senzatia ca-ti pierzi timpul degeaba.culme este,ca la concursuri este mare inghesuiala,dar in rest se refac pentru urmatorul concurs.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de aurelia.c Joi 21 Apr 2011, 11:45 am

Humanoid, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] am pus explicatiile din manual despre tivul invizibil...
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de ivanutamihaela Joi 21 Apr 2011, 11:45 am

Eu stiam de la profesoara mea de croitorie,ca o masina de cusut cu toate aceste "imbunatatiri",nu este neaparat una mai buna.Important este ca masina de cusut sa coasa,eventual sa faca butoniere.Smile
ivanutamihaela
ivanutamihaela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 162
Localizare : google
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 21 Apr 2011, 2:24 pm

Am mutat discutiile [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 14 Mai 2011, 4:08 pm

Scriu aici caci e legat de masini de cusut,mai precis de accesoriile lor.
Mi-am luat un suport piciorus ca sa dau mai usor talpile jos.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acasa am constatat ca nu se potriveste cu talpile mele e prea lat. zid
Suportul meu aratand asa:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar talpile mele ai un spatiu prea mic de prindere.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mi-am luat si o talpa butoniera semiautomata care spre norocul meu se potriveste cu suportul de mai sus,caci are parghia lata.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Desi vroiam una asa sa nu mai masor eu nasturele.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asa ca cele care cumparati accesorii sa fiti atente la detalii.
In cazul meu s-au potrivit.
Si cred ca o cumpar din Italia
(o cumpara fratii mei) si pe cealalta,deja am dat comande de 20 de bobine sa-mi ajunga toata viata. rade



_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 18 Mai 2011, 8:34 am

Buna fetelor. In sfarsit am intrat ieri in posesia masinii de cusut mult dorite, mult visate, cadoul de la sotul meu si Delia noastra..innovis-10...sunt chiauna ca am mesterit la ea pana la 2 noaptea si nu ma satur de ea, sunt ca un copil mic care nu-si incape in piele de bucurie/fericire kiss , este de vis... cos

MihaelaT: Te rog sa nu mai deschizi subiect nou daca exista unul. Subiectul era pe pagina a doua. Trebuie doar sa cautam putin. wink


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Dum 05 Iun 2011, 10:49 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiecte fuzionate)
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Masinile noastre de cusut

Mesaj Scris de Giobsy Mier 18 Mai 2011, 9:21 am

Chirrox, sa o stapanesti sanatoasa si sa iti fie de maxim folos!!!

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 18 Mai 2011, 9:54 am

Multumes frumos Giobsy. Am vazut ca multe componente sunt din plastic, scrie pe ea made in china. Sper sa ma tina mai multi ani (nu am bani de alta)si daca o dau de zestre Deliei nu ma supar rade
Nu m-am obisnuit cu ea, are multe chichite, dar e faina tare.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de Uca Mier 18 Mai 2011, 10:02 am

Chirrox, sa o stapanesti sanatoasa si sa ii faci Deliei multe hainute cu ea!
Si a mea e plastic toata dar din 2007 pana acum inca functioneaza ( e tot Brother). Si sper sa ma mai tina multi ani de-acum inainte.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 19 Mai 2011, 9:19 am

Multumesc Ucabesty. Sunt chiauna desi am baut 2 cafele, am mesterit pana la 2 dimineata. As vrea sa o ung nitel imi face un zgomot metalic, nici manual de utilizare in limba romana nu am la innovis 10. Cine ma poate ajuta? Am mult de lucru, sunt chiauna si am multa treaba in casa si nu mai am rabdare/timp sa traduc manualul de utilizare a masinii de cusut inovis 10.
O zi buna fetelor! kiss cos
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de rosita Joi 19 Mai 2011, 10:04 am

Chirrox, daca masina e noua m-as mira sa trebuiasca sa o ungi deja. Zgomotul ala poate sa fie si din cauza ca inca nu e rodata, asa ca mai lucreaza la ea o vreme.
E ciudat si ca n-ai manual in lb. romana. Cauta bine prin cutie. Daca nu-i si nu-i, vezi pe site la Brother Romania, vezi ca isi fac reclama si pe forumul nostru, cauta bannerul lor. Ai acolo toate modelele de masini si manuale pentru download. Citeste in manual si despre cum e cu ungerea masinii, sunt masini care nu necesita ungere, si am impresia ca modelul asta e printre ele, desi nu sunt sigura.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de anigherman Joi 19 Mai 2011, 12:14 pm

In legatura cu ungerea masinii, as dori si eu sa spun ce mi s-a intamplat de curand. Am o masina Brother innovis 900 cam de un an si ceva, luata de la Bro Rom Sibiu. Mi s-a blocat inainte de Pasti si nu mai puteam face nimic cu ea. Efectiv volanta nu se mai putea invarti. Astfel ca am trimis-o la service. Noroc ca mai e in garantie. Dar primul lucru care am fost intrebata a fost daca am uns-o?! Cel care mi-a facut instructajul mi-a zis foarte clar si insistent ca nu se unge, astfel ca raspunsul meu a fost, evident, nu. Si mi-a mai zis cel de la service ca se unge doar tija acului si ca de aceea mi s-a blocat, pentru ca nu am uns-o. Cica trebuie unsa cam odata pe saptamana...si eu de atunci incerc sa o ung cat de des imi aduc aminte, ca nu folosesc eu masina asa des. In legatura cu zgomotul acela metalic...la mine nu se mai opreste. La anumite cusaturi suna ceva inauntru, ca si cum se agata ceva acolo. Am desfacut-o si am curatat-o, am uns-o, dar tot degeaba. Le-am zis celor de la service de problema si ziceau ca au rezolvat-o, dar tot nu e cum ar trebui. Voi ce parere aveti?
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de rosita Joi 19 Mai 2011, 12:23 pm

Anigherman, si mie mi-au zis de la reprezentanta, cand am cumparat masina, ca nu se unge modelul ala. Drept pentru care de un an de zile de cand o am, nu am uns-o niciodata. Bine, pana acum nici n-am avut o problema cu ea, Doamne fereste. Foarte ciudat ca nu se pun de acord cei de la service cu cei din reprezentanta. Dar totusi, sa o ungi saptamanal, nu e cam mult pentru o masina folosita regulat?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de kla78 Joi 19 Mai 2011, 12:26 pm

acel zgomot il aud si eu la innovis 50,si face doar la anumite tipuri de cusaturi cum a spus si ANIGHERMAN,si parca ceva agata ,sunt curioasa daca la toate fetele de pe forum care au innovisuri le face masina asa .
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de anigherman Joi 19 Mai 2011, 12:43 pm

Ba da, Rosita. Si mie mi se pare cam mult. Eu o folosesc, in medie, de 2-3 ori pe saptamana, dar este cand nu o folosesc deloc vreo doua saptamani (in cazul in care am alte genuri de proiecte Smile ) si nu o ung cand sta doar...
Cert e ca mi-e cam frica sa brodez, ca sa nu suprasolicit masina si sa mi se blocheze iarasi.
Sunt si eu curioasa daca se mai intampla fenomenul acesta la mai multe dintre fetele care au Innovis.
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de arielas Joi 19 Mai 2011, 1:53 pm

Daaa, Anigherman si la mine se aude un zgomot ca si cum se agata sau se rupe chiar. Am inceput sa cred ca masina nu e asa buna, si sa stii ca eu sunt la a 3-a masina: ileana cu pedala, singer si asta, plus cea de surfilat. Adica am mai vazut eu masini la viata mea, dar asta e de abia cumparata si parca scartie. De blocat nu mi s-a blocat cum spui tu. Eu si brodez, am rupt si ac la brodat din cauza atei, care era necorespunzatoare. Acum de abia, dupa ce mi-am cumparat si ata, vad diferenta.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 19 Mai 2011, 3:13 pm

Buna fetelor. Eu am uns acum masina de cusut pe la ac (ca nu am putut prin alta parte, nu s-a dezasamblat mai mult de atat), in continuare are acel zgomot metalic si imi insira ata inferioara (de la suveica, cred). Am dereglat-o cumva?
Am descarcat acum un minut instructiunile in romana, multumesc de raspunsuri.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de esconado Dum 05 Iun 2011, 8:05 pm

Am citit comentariile voastre, deci ce se recomanda daca masina e noua se unge sau nu. Si eu am un Brother 30
esconado
esconado
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 8
Localizare : Romania
Data de inscriere : 27/04/2011

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de arielas Lun 06 Iun 2011, 5:00 pm

Am o mare problema cu masina. Am umblat la surubelul de pe suveica , de unde se regleza tensiunea si acum nu mai pot sa-l potrivesc. Nu iesa frumos cusatura, mai ales la brodat. A mai facut cineva asa ceva? De ce am umblat la el? Am incercar cusatura cu ata elastica si neincretindu-se prea mult am vazut un tutorial in care se arata ca trebuie strans surubelul. Intr-adevar ei ii iesea bine, mi-a iesit si mie , dar acum nu pot sa-l dau la loc. Ajuuuuutoor!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de geo Lun 06 Iun 2011, 7:16 pm

eu mi-am cumparat alta suveica Laughing. dar pana la urma am reusit sa o reglez si pe prima, din aproape in aproape - mai la stanga, mai la dreapta...
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 06 Iun 2011, 7:36 pm

o mare problema am si eu!-imi prinde ata la suveica si nu o pot da pe brazda si pace! am uns-o, am curatat-o ---si sincer nu mai stiu ce sa-i fac!AM INNOVIS 900....Hellllppppp!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 07 Iun 2011, 3:39 pm

Arielas, eu am umblat la surubel de multe ori tot pt ca am cusut cu ata elastica si apoi am procedat astfel: am desfacut surubelul cate putin, testam cum scria in cartea tehnica sa trag de fir si sa nu se desire toata ata si am tot cusut pe o bucata de material pana mi-a placut cum a iesit cusatura.
Dana, incearca sa schimbi ata sau bobina.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de rosita Mar 07 Iun 2011, 3:52 pm

Arielas, eu as pastra suveica aia pentru cusut cu ata elastica, daca tot ai reglat-o perfect pentru asta, si as cumpara alta suveica pentru cusut normal, ca nu sunt scumpe.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Masinile noastre de cusut - 4 - Pagina 2 Empty Re: Masinile noastre de cusut - 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB