Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

+46
mariaz_09
MARI_H
Admina
kitty_1973
danabarbu2007
MagdaMarin
MihaelaT
Dodo-pui
iuliana72
ileana cosanzeana
ivanoiuadela9
Nicoleta Irimescu
symos
fizicuta
denis21
Aghata
Savu Ramona
LYNDA
iulia sevcenco
serenita
violeta25
cld
Camy
carolina-bubulina
mykya
letho
Andata
elenaxx
CCristinaC
cris69
Lucia.BlueFlower
Maci
diana-s
mihaelavama
ladybird
norelif
adelina24
RamonaM
diada
Marry
amoni
Gianina4ever
betymi72
Uca
carmenco
firicel
50 participanți

Pagina 6 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 09 Mar 2011, 2:08 pm

Hai mai fetelor ca am facut acest lucru doar din dorinta de a ne bucura iecare dintre noi de "ceva-ul" ala mic (sau mai mare!)pe care il primim de la cineva trimis cu drag!Poate asa s-a intamplat,Amoni si-a cerut scuze si am inteles ca a remediat greseala trimitand altceva in locul primului colet!Parerea mea este ca nici macar pe p.m nu se putea comunica asa ceva!Eu una ieri eram ncajita ca nu primisem confirmarea decat de la o fata dar nici prin minte nu mi-a trecut ca si eu tot de la o fata am primit desi toata lumea trimisese coletele!Pana la urma s-a rezolvat,fetele mele,"ghiocele",au confirmat eu astazai am primit si cel de-al 2-lea ghiocel si astept si pe al 3-lea.Daca vine bine,daca nu doar nu o sa plang aici ca eu am trim is 3 si nu am primit decat 2,pardon,am mai primit si unu extraghiocel Smile kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Savu Ramona Mier 09 Mar 2011, 2:12 pm

Am primit si ultimul ghiocel si sunt foarte incantata de el kiss
Ash vrea sa se desconspire ghiocica cu pricina caci nu am reusit sa fac legatura intre numele real si nik-name.
Oricum sunt foarte foarte incantata de el , multumesc mult hug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Multumesc frumos celor 3 ghiocele ale mele hug , m-am bucurat ca un copil de fiecare cadou.Sper ca si cadourile mele au adus o bucurie celor care le-au primit. Al treilea trimis de mine inca nu e confirmat de primire , dar mai astept poate poate apare.
O zi buna si bucurati-va de o primavara cat mai frumoasa ! kiss
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mier 09 Mar 2011, 2:16 pm

Amoni imi pare rau sa iti spun dar nu te sustin. Am facut aceste observatii pentru ca nu stiu de ce toate aceste topicuri incepute atat de frumos trebuie sa se incheie intr-un mod urat. Deci aviz moderatoarelor. Nou topic de pus la Loc de dat cu capul. De la Vrei sa fiu ghiocelul tau? Haideti va rog daca mai aveti ceva de impartit sa o faceti acolo.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de carmenco Mier 09 Mar 2011, 2:16 pm

Asta e ultimul mesaj pe care il mai scriu cu privire la ce s-a intamplat....
Ma gandesc la voi, daca v-ati duce sa ridicati acel plic de la posta, stiind ce a fost in primul. Eu una nu am s-o fac!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 09 Mar 2011, 2:21 pm

Mai Carmen,accepta si tu ca a fost o greseala din partea Lui Amoni,pe care si-a remediat-o(eu sunt foarte sigura de asta!) si fiindca suntem si in prima saptaman de post,iarta !Da dovada de maturitate in gandire si fapte si lasa timpul sa rezolve restul!
Si acum o propunere pentru urmatoarele actiuni de genul asat:cine nu poate sa accepte realitatea,indiferent care ar fii ea,sa nu se mai inscrie ca pot aparea tot felul de probleme pe care unii nu le pot accepta/rezolva!
Cu speranta ca nu am suparat pe nimeni,va doresc in continuare o zi placuta! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de amoni Mier 09 Mar 2011, 2:23 pm

Mai spun ptr ultima data. Mi-am indreptat greseala, nu am vrut sa-mi bat joc de nimeni daca vrei sa-l ridici bine daca nu iar bine pina la urma urmei e doar alegerea ta iar daca nu ai sa-l ridici o sa vina inapoi si o sa-l arunc.

mykya eu una nu am vrut sa iasa asa dar separe ca exista persoane care chear vrea sa se afirme prin cearta sau prin aface de ris pe alt cineva. Eu stiu o vorba gresala recunoscuta e pe jumatate iertata.


Ultima editare efectuata de catre amoni in Mier 09 Mar 2011, 2:25 pm, editata de 1 ori
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mier 09 Mar 2011, 2:24 pm

Savu Ramona a scris:Am primit si ultimul ghiocel si sunt foarte incantata de el kiss
Ash vrea sa se desconspire ghiocica cu pricina caci nu am reusit sa fac legatura intre numele real si nik-name.
Oricum sunt foarte foarte incantata de el , multumesc mult hug
Ma bucur ca iti place, sa stii ca piesa din fimo este facuta de mine si sunt incepatoare in asa ceva asa ca sa nu dai cu pietre daca nu a iesit foarte bine. Initial am vrut sa realizez piese de tatting pentru toate fetele numai ca din lipsa timpului nu am reusit. Asa ca am apelat la aceste bijuterii din fimo pe care le-am realizat pentru una din provocarile de aici. Scuze pentru ambalaj si pentru ca au ajuns tarziu. kiss


Ultima editare efectuata de catre mykya in Mier 09 Mar 2011, 2:25 pm, editata de 1 ori
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Savu Ramona Mier 09 Mar 2011, 2:25 pm

Carmenco e pacat ca reactionezi asa , te inteleg oarecum dar pana la un punct . Si-a recunoscut greseala si a trimis alt cadou , oare chiar nu poti trece peste ?
Acesta este un topic pe care l-am urmarit cu mare drag , haideti sa-l pastram fara reprosuri daca se poate.
Multumesc frumos mykya , imi plac toate si sapunul de magnolii si setul din fimo , si martisorul , dar recunosc ca cel mai mult ma dat gata oglinjoara. hug


Ultima editare efectuata de catre Savu Ramona in Mier 09 Mar 2011, 2:26 pm, editata de 1 ori
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Mier 09 Mar 2011, 2:26 pm

carmenco, eu sunt genul de om care da si a doua sansa, astfel incat eu m-as duce la posta, desi stiu ca oricat de frumos va fi al doilea cadou va fi umbrit de incidentul de dinainte

amoni, nici tie nu-ti pot tine partea .... cum poti varsa acetona pe niste margele si totusi sa le dai drumul instantaneu la posta? e totusi o substanta chimica, e logic ca va lasa urme


*****

eu acum astept doar sa primeasca si a doua destinatara coletul, m-ar intrista sa imi vina retur pentru neridicare

as putea sa o nominalizez aici sa mearga la posta?
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 09 Mar 2011, 2:27 pm

Ramona,nu-ti vine miros de cacao cu lapte de la bunica unei fete? wink
A ajuns mai tarziu postarea mea dupa ce MYkya a recunoscut


Ultima editare efectuata de catre firicel in Mier 09 Mar 2011, 2:30 pm, editata de 1 ori
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mier 09 Mar 2011, 2:30 pm

Diana ar fi bine. Sa nu te trezesti cu pachetul inapoi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Scris de mykya Astazi la 2:31 pm

firicel a scris:Ramona,nu-ti vine miros de cacao cu lapte de la bunica unei fete? wink
Firicico incurcasi piesele. Asta era cu mama cealalta cu bunica.
UPS am postat succesiv, din graba. Rog moderatoarele sa ia masuri. peace

Ultima editare efectuata de catre mykya in Mier Mar 09, 2011 2:33 pm, editata de 1 ori


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mier 09 Mar 2011, 2:40 pm, editata de 1 ori (Motiv : postari fuzionate)
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 09 Mar 2011, 2:32 pm

mykya a scris:
firicel a scris:Ramona,nu-ti vine miros de cacao cu lapte de la bunica unei fete? wink
Firicico incurcasi piesele. Asta era cu mama cealalta cu bunica.
Mai conteaza acum,important ca am recunoscut din prima si chiar m-am bucurat de asta! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de diana-s Mier 09 Mar 2011, 2:34 pm

mykya a scris:Diana ar fi bine. Sa nu te trezesti cu pachetul inapoi.
oki doki:
iulia sevcenco, neaparat sa vizitezi oficiul postal, ambele colete au fost puse odata, iar daca ucabesty l-a primit deja inseamna ca si al doilea trebuie sa fie deja la posta de cateva zile
la nevoie , am chitanta inca pastrata, iti pot da nr si data sa verifice in sistem
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 09 Mar 2011, 2:38 pm

A început soarele să strălucească şi v-aţi încălzit prea tare?
Dacă continuaţi aceste discuţii vă mut la tăvăleală-n noroi.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de mykya Mier 09 Mar 2011, 2:43 pm

Multumesc MihaelaT ca mi-ai unit mesajele. Prompta ca de obicei kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 09 Mar 2011, 2:47 pm

Ce e aia Miha,tavaleala-n noroi,ai deschis un nou topic? rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 09 Mar 2011, 2:50 pm

E vorba de topicul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 09 Mar 2011, 2:52 pm

Încă n-am deschis şi sper să nici nu-l deschid. beat

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de firicel Mier 09 Mar 2011, 2:53 pm

aplauze Magda,nu ma prinsesem wink
Lasa Miha ca suntem fete cerebrale toate si nu vom ajunge sa deschidem astfel de subiecte! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de elenaxx Mier 09 Mar 2011, 7:24 pm

Va prezint si cel de-al 2lea ghiocel,pe care l-am ridicat azi. Andata, pupi pupi pupi Iata si poza, se potriveste la fix, vineri o sa imbrac bluzita si o sa fac poza, daca nu se inchide topicul pana atunci. Multumesc inca o data, setul este superb,iar albastru ma prinde de minune,nu,ca doar vedeti ce felinare am rade lungimea colierului este fooarte buna, aluneca acolo unde trebe,dupe cum spune al meu om rade Iar cerceii sunt pe placul meu, pentru ca eu sunt innebunita dupa bijuteriile, de fapt stilul bijuteriilor indiene. Deci, ce mai , jos palaria Andata, mai ghicit din prima. pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Aghata Mier 09 Mar 2011, 7:48 pm

foarte frumos, Elena Smile
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mier 09 Mar 2011, 9:30 pm

Bună seara fetele . Astăzi am primit şi eu primul ghiocel de la violeta25. Mulţumesc din suflet oja e chiar pe placul meu , broşa fluture e superbă şi o s o port cu drag că oricum nu mi pusesem nimik în piept wink iar ultimul cadouaş îmi place dar nu ştiu ce este , să fie un fularel ? Vreau să fac şi eu dar nu mi dau seama de unde e început . Te pupik dulce.
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de violeta25 Mier 09 Mar 2011, 10:22 pm

Ce ma bucur Adela ca ai primit martisorul si ca-ti place hug chiar ma gandeam ca nu va mai ajunge caci am pus vineri pachetele.Eu am zis ca este o esarfa/fular...am vrut sa fie ceva mai fancy pe care sa o porti purta primavara in zilele mai reci si-ti spun drept ca am folosit diagrama unui semn de carte Smile nu ma puteam hotari ce model si am vazut un semn de carte, era cam ce cautam. o sa postez diagrama la esarfe crosetate te-am pupicit pupi
Acu stau linistita caci unul din ghiocei a primit martisorul wink
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Andata Joi 10 Mar 2011, 12:59 am

Reusesc si eu abia acum sa postez poze cu martisoarele primite. Mi-au umplut sufletul de bucurie si imi pare rau ca nu am reusit sa fac poze mai clare, sa se vada intreaga lor frumusete si gingasie. In plus, nu stiu sigur daca am reusit sa le reconstitui, am mentionat ca le-am desfacut la mama si au fost admirate si mangaiate si de ea, si de cumnata-mea, de fiica-mea mai mare si a trebuit la un moment dat sa le strang repede ca pusese si mezina ochii pe ele si le-ar fi adunat pe toate.
Deci un martisor este de la Iuliana72
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Iuliana, brosa e atat de delicata si frumoasa incat nu ma satur sa o privesc. Abia astept sa se mai incalzeasca si sa o pot purta incat sa fie admirata de toata lumea. Cata munca si daruire... Cutiuta ou e fantastica si deja ocupa un loc de cinste iar ciocolata e inutil sa spun ca s-a mancat imediat. Pana si mezina si-a primit inimioara (prima ciocolata din viata ei) si imi dadea tarcoale sa ii mai dau. Felicitarea mi-a incalzit inima. Multumesc din suflet pentru toate

si un martisor gingas de la ladybird (cred si sper sa nu ma insel)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Incep cu colierul pentru ca el mi-a furat imediat privirile si m-am indragostit instantaneu. Musai sa vorbim si de o pereche de cercei pentru colierul atat de deosebit. Lumanarea e perfecta pentru momente de rasfat si tandrete, balsamul e divin (mi-a placut atat de mult, si pustoaicei mele mai mari la fel) incat trebuie sa le iau si mamei si cumnatei, probabil insa ca luna viitoare. Chestia ingenioasa pentru par (nu stiu cum sa ii zic) cred ca e tot de la tine, aici nu sunt foarte sigura, e deja adjudecata de fiica mea, ea are parul lung. Felicitarea superba va suferi mici transformari, deja am planuit ce sa fac cu decoratiunile minunate ce o fac atat de speciala, iar saculetul in care ai asezat totul cu grija isi va gasi si el cu siguranta o buna utilizare.

Daca am incurcat ceva imi cer mii de scuze si astept sa ma corectati.

Dragele mele, va multumesc inca o data din suflet. Nici nu-mi puteam dori ghiocei mai minunati ca voi. Sa aveti parte in viata numai de zile senine cum a fost cea pe care mi-ati inseninat-o mie si de multe bucurii si impliniri.

Elena, multumesc mult pentru frumoasele tale cuvinte. Ma bucur mult ca ti-a placut modestul meu cadou. Realitatea e ca citind ultimele postari mi-a fost cumplit de teama sa nu dezamagesc. Nici nu am mai indraznit sa scriu sa aflu daca au ajuns martisoarele mele. Ma gandeam si ca, raportat la ce am vazut ca au trimis ceilalti ghiocei si la ce am primit eu, cadoul meu e mic si nesemnificativ. Poate doar dragostea si incercarea de a-l personaliza sa fi cantarit un pic... Nici macar felicitare nu m-am invrednicit sa pun... Mi-ai facut o bucurie imensa, nici nu stii cat de recunoscatoare iti sunt. Sa il porti sanatoasa si fericita si ochii tai albastri minunati sa nu cunoasca nicicand intristarea.
Later edit. Am uitat sa intreb. Eu, in miopia mea vazusem bluzita neagra si setul e facut in ideea asta. Acum insa, umbland sotul meu un pic la luminozitatea monitorului, mi s-a nazarit ca bluzita e mai curand un bleumarin. Mii de scuze, nu mi-am dat seama
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de iuliana72 Joi 10 Mar 2011, 6:47 am

ma bucur din suflet ca ti-a placut cadoul meu andata. hug
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2 - Pagina 6 Empty Re: VINE PRIMAVARA, vrei sa fiu ghiocelul tau?-2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB